Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Volt-e valami különleges „jel”, amiből megtudtad, hogy babát vársz? (Még a teszt előtt.) fórum

Volt-e valami különleges „jel”, amiből megtudtad, hogy babát vársz? (Még a teszt előtt.) (beszélgetős fórum)


1 2 3
2010. nov. 13. 11:17

Szerintem igen. Én nagyon szurkolok! :)

Majd jelezz vissza, hogy bejött e. ;)

2010. nov. 11. 15:59

Sziasztok!Nekem is volt rá jel hogy lehet nem soká baba lesz!

Csak terhes ruhákat nézegettem és egyre gyakrabban jött elő a téma apával csak úgy...

Kiderült lehet hogy ikrek.Azóta meg minden hol ebbe a témába botlok!

Ma megvettem a Kismamát és abban is van szó ikrekről!

A múltkor babakocsit kerestem,beírtam a teszen hogy babakocsi,de csak ennyi és az első amit kidobott egy ikerkocsi volt!

Ezt vehet jelnek?

2010. nov. 11. 09:34

Nekem még egy eszembe jutott!


Még a teszt előtt észrevettem, hogy egyre jobban fel vagyok töltődve. Nem vettem új ruhákat, ugyanazokat hordtam, mégis minden megrázott. Az autótól a kilincsig. A pozitív teszt után már elég komoly kisülések voltak. A kolléganőim is néztek nagyokat, mikor hallották, hogy valami megrázott engem. :D Egyszer még szikra is volt. :D

73. Titánia83 (válaszként erre: 72. - 204b456479)
2010. nov. 10. 19:02

Ez tuti, hogy minden rendben lesz Nálatok. Korábban olvastalak, többször. :)


Köszi a drukkot. Csak már lennék túl a fogorvoson... :S

72. 204b456479 (válaszként erre: 71. - Titánia83)
2010. nov. 10. 17:54

Na, hát Én nagyon drukkolok, biztos sikerülni fog hamar. Én olyan hamar teherbe tudok esni, hogy őrület...csak a babák nem maradnak meg :-S

De mostmár minden OK lesz a kiscsajjal :-)

71. Titánia83 (válaszként erre: 70. - 204b456479)
2010. nov. 10. 17:52

(Március első heténben fogtunk hozzá. :D)Április végén a sp.v., a műtét május 11.

Utána 3 hónap pihi, majd pont megszűnt a munkaviszonyom, úgyhogy megint pihi. De most rendbe tetetem a fogaimat, és utána nem érdekel semmi. :D

70. 204b456479 (válaszként erre: 68. - Titánia83)
2010. nov. 10. 17:46
És ez mikor történt? Mióta vagytok a "témán" :)
69. Titánia83 (válaszként erre: 65. - 204b456479)
2010. nov. 9. 20:26

Nekem is PÉ-vel volt egy kis összefüggés. Abban a ciklusban elég erősen nyilallottam. Elmentünk a dokihoz, aki tovább utalt a hasi sebészetre, ha nem múlna a fájdalom. Ill. másnapra leküldött menotesztre, ami szerdán negatív lett. Majd cataflamot írt fel, hogy szedjem, ha ennyire fáj a PÉ-m, minden egyes ciklusban. Nekem előtte nem fájt ennyire.


A másik, ami még jel lehet, hogy nem sokkal ezután egy nap előkaptam az angyalos könyvemet, és az volt a válasz, hogy ne hagyd abba! :D Ekkor át jött hozzám a Párom (pont tanultam), és megtörtént, aminek kellett. :)


Majd április 11-én Babás verset írtam (ami még mai napig ott van az asztalon, dátummal ellátva.) 14-én lett pozitív a tesztem.

68. Titánia83 (válaszként erre: 67. - 204b456479)
2010. nov. 9. 19:36
Szervi és hormonális nem volt. Inkább csak a pozi teszt napján nem gyengén megvádoltak valamivel a munkahelyen, amitől úgy felment a vérnyomásom, hogy azt hittem kiugrik a szívem. (Persze igazolódott az ártatlanságom.)Két nap múlva levált a méhnyálkahártyám egy jelentős része. Két hét múlva pedig beindult a visszafordíthatatlan. Arra két hétre meg m. ab.
67. 204b456479 (válaszként erre: 66. - Titánia83)
2010. nov. 9. 19:29

Ki is derült hál'istennek mi volt a baj. (PCO+IR+pajzsmirigy alulműködés+alacsony progeszteron...)

Nálad mi votl a baj???

66. Titánia83 (válaszként erre: 65. - 204b456479)
2010. nov. 9. 19:27

Na akkor sok ilyen kirándulást kell rendeznetek. :)


Részvétem az első két baba miatt, de jó egészséget a 3. csemetédnek!


Biztos nem a termál miatt mentek el. Más meg tévét cipel a 3-dikról, vagy épp balesetet szenved, a baba mégis megmarad.

2010. nov. 9. 19:18

Első babánál a peteérésre hittem azt h terhes vagyok (abszolút nem voltam képben a dolgokkal még), nagyon fájtak a melleim, akkor negatívat teszteltem, férjem elszomorodott, de ráálltunk aznap a témára, valószínűleg akkor fogant meg, mert 2 hétre rá pozitívat teszteltem, akkor a férjem egy termálfürdőben megkérte a kezem (persze nem lehet termálba menni elvileg terhesen, mi ezt nem tudtuk), második terhességemnél egy termálszállóba foglaltunk szállást aznapra mikor meg kellett volna jönnie, nem jött meg, hazajöttünk és pozitívat teszteltem, harmadik babával pedig Balatonra mentünk aznap mikor meg kellett volna jönnie, vittem betétet meg tesztet, a betét nem kellett, a teszt meg pozitív volt. Nálunk ez a vizes téma a nyerő :-)

Sajnos csak a harmadik babánk maradt meg. :-( De nem a termál miatt mentek el..

64. Titánia83 (válaszként erre: 63. - Mgagi)
2010. nov. 9. 18:04
Mesélj! :)
63. mgagi (válaszként erre: 61. - Titánia83)
2010. nov. 9. 17:11
Ezek a jelek reményt adtak, hogy hamarosan valóra válnak az álmaim:)
62. Titánia83 (válaszként erre: 60. - Nita081)
2010. nov. 9. 12:14
Drága Anita! Emlékszem! És tényleg mennyire pontosan látta előre a Nagymamád! <3
61. Titánia83 (válaszként erre: 59. - Mgagi)
2010. nov. 9. 12:13

Akkor neked is működnek a radarjaid. Az nem semmi, hogy még a hónapot is megálmodtad! :)


Érdekes lehetett ez a babakocsis nő felhőcske. :)


Micsoda jelek! :D

2010. nov. 9. 11:53

Én rengeteget ettem olyan ételeket, amit egyébként soha. Anyukám meg is jegyezte, hogy én lehet terhes vagyok:-) Valahogy kisimultam. Nőiesebbnek éreztem magam. Bár olyan tüneteim voltam, mint a menstruáció előtt, de akkor már a babácska miatt éreztem ezeket.

És mikor, (igaz már tudtam) pár hetes voltam, akkor Balatonról tartottunk hazafelé és láttam gólyákat:-DD


És amit tudsz, hogy a mamám a halála előtt megmondta, hogy babánk lesz. Talán már ő érezte, tudta, látta, amibe mi még csak reménykedtünk.

59. mgagi
2010. nov. 9. 11:15

Én sógornőmről álmodtam, hogy terhes. Azona hétvégén be is jelentették. Azt is megálmodtam, hogy kisfiú lesz és májusban fog születni:)


Nekem is volt jel, hogy hamarosan terhes leszek.

Emlékszem mielőtt Verával terhes lettem volt egy jel az égen. Egy felhő ami egy babakocsis nőt ábrázolt.

A kisfiamnál pedig a plázában meghallotam a Csináljuk sok sok gyermeket c. számot. Akkor föl is hívtam apát, és mondtam neki, hogy hamarosan ismét babánk lesz. Rá nem sokkal teherbe is estem (pedig még nem terveztük, de már akartuk).

58. Titánia83 (válaszként erre: 57. - Zoledi)
2010. nov. 9. 10:33
És emlékszem, olyan szépen írtad le a fórum elején a kétkedőknek, hogy érzed a szíveddel, hogy itt van veled! És ott volt! <3
57. zoledi
2010. nov. 9. 10:10

Titániám, én is leírom, bár te tudod rólam...


Az én pozi tesztemre nagyon sokat kellett várni, már majdnem két hetet késett, mire megjelent az a bizonyos második csík! Ráadásul az is oly halovány volt... a környezetemben mindenki azt súlykolta belém, hogy majd legközelebb, meg hogy most bizti nem jött össze, hiába mondtam mindenkinek,hogy tudom, hogy itt van a babám velem, mert érzem. Tényleg nem tudom megmondani, hogyan, miért, de éreztem! És ettől senki nem tántoríthatott el... Nagyon ritka, amikor megérzek valamit, de ebben biztos voltam!

2010. nov. 9. 09:27

Mondjuk ez az utolsó három sem szokványos "testi" jel! :)


Álom, tárgytalálás stb. senki másnak?

55. Tiimii
2010. nov. 9. 07:44

Könnyen elfáradtam, esténként kicsit szédültem is.

Valamint nyaraláskor sem a tenger vizébe se gyógyvízbe nem tudtam szinte belemenni. Pedig nemvolt hideg a tenger, de én szörnyen annak éreztem valamint a gyógyvizet nagyon melegnek.

(Pedig elötte "viziördög voltam" nem számított hideg v meleg mentem :))

54. Fuoco
2010. nov. 8. 21:49
Iszonyatos szájszárazság, kívül-belül, és nagyon fáradt voltam.
53. barbi6
2010. nov. 8. 17:41

Sziasztok!


én sosem szerettem az erős,csípős ételeket,de egyszer csak elkezdtem CSAK azt enni.Azon járt állandóan az eszem mit egyek ami erős,vagy erőssel lehet enni!Magában ettem az erős paprikát.

Aztán pár napra rá +at teszteltem:-))))

2010. nov. 8. 17:39
Igen, és szép kék szellem volt :(
51. Titánia83 (válaszként erre: 50. - 77a444c4d1)
2010. nov. 8. 17:37

Akkor Neked is egy másik személy mondta meg.

Sajnálom, de tényleg vissza fog térni!

2010. nov. 8. 17:33
Mi egy szellemgyógyászati kezelésen voltunk a párommal, és a gyógyító barátunk megkérdezte, hogy mikorra tervezzük a babát, mondtuk, hogy mostanra. Erre Ő mondta: Jó mert már veletek van. 2 hét múlva lett pozitív a teszt, sajnos azóta már a kis teste elhagyott minket,de tudom vissza fog térni.
49. Titánia83 (válaszként erre: 48. - Lexike)
2010. nov. 8. 17:32

Abban a pillanatban?

És nem is jött vissza azóta sem?

48. Lexike
2010. nov. 8. 17:12
Nekem elmúlt az alergiám.(parlagfű)
47. Titánia83 (válaszként erre: 46. - Stella40)
2010. nov. 8. 17:06

Gratulálok a kisfiadhoz! :)


Nekem a műtét után volt egy álmom. Teszteltem, de teljes mértékben tudtam az eredményt, tehát az már csak egy plusz megerősítés volt. Remélem a valóságban is így lesz. :)

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook