Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintetek én fújom fel a dolgot vagy jogosan vagyok kiakadva? fórum

Szerintetek én fújom fel a dolgot vagy jogosan vagyok kiakadva? (beszélgetős fórum)

1 2
45. 03feca27e2 (válaszként erre: 1. - Clau26)
2011. febr. 13. 14:48
Hagyd azt a bunkó f.szt a francba, ha ennyire nem törődik a saját gyerekével! De utálom az ilyen férfiakat...fújj!
44. 11b140028a (válaszként erre: 1. - Clau26)
2011. febr. 13. 14:43

Mindenképpen jogos!

A döntés viszont a te kezedben áll. Egy embert nagyon nehéz ( nem is kell ) megváltoztatni. Amennyiben, neked nem megfelelő a viselkedése, engedd el lélekben is, ne csak fizikailag.

Biztosan nagyon nehéz, hiszen az ideális állapot nem ez lenne, és , úgy gondolom kötődsz hozzá érzelmileg ( nem csak a lányod által )különben nem jött volna létre ez a fórum, gondolom én..., nem tudom hisz nem ismerlek....

Mérlegelni kell. Élet csak egy van, és van egy mindenbizonnyal gyönyörű lányod, ez mindenképpen el kell , hogy söpörje minden rossz gondolatod és élményed. Sok sikert!

43. 6b006fc769 (válaszként erre: 1. - Clau26)
2010. dec. 9. 07:40
A leírtak alapján éretlen, felelőtlen, önző kis pöcs.
42. velociraptor (válaszként erre: 41. - 240309c047)
2010. okt. 31. 19:31
Nikó, én nem vagyok se férfi, se nőpárti, de hidd el nem egyértelmű.....nem tudom az adott helyzetben pl. mindketten akartak-e gyereket?
41. 240309c047 (válaszként erre: 37. - Alann)
2010. okt. 31. 19:23

Ugy értettem,hogy kettőjük közül. (apuka,anyuka)

Egyébként természetesen a gyerek sínyli meg.

2010. okt. 31. 16:51

Bocs, ha beleugatok... Mindig szomorú vagyok, ha ilyet olvasok.Én 16 évesen mentem férjhez, 18 éves se voltam, mikor anya lettem, Párom alig múlt 20.Mondhatni gyerekek voltunk. Most visszanézve, a 30 együtt töltött év alatt csináltunk dolgokat jól-rosszul, de mindig FELELŐSSÉGGEL vállaltunk gyermeket-nem keveset.

Nagyon fontos, hogy a gyermek tudja, ha majd eszmél mi a helyzet.....az ilyen azt sem tudom mi lesz című fél állapotok mindennél többet ártanak a kis lelkének!!!!A gyermeknek legfontosabb a stabilitás!!!!

Annál az is jobb, ha szétmentek.Az én legnagyobb fiam sajnos elvált. Mikor a volt menyem terhes lett úgy gondolták, hogy a gyerek miatt megpróbálnak együtt élni. Nem sikerült elváltak,de a kisgyerek tudja, hogy Apa megy kéthetente hét végére elhozza. Utána megy haza Anyához. Hét közben pedig beszélnek telefonon, ha úgy adódik az apja beugrik és haza viszi az oviból. Nincs zűr a kis életében...

És ha Te bevállaltad a kicsit akkor csak Őt nézhetitek első sorban..

39. Clau26 (válaszként erre: 34. - Hajnalfény73)
2010. okt. 30. 16:51
sőt még most sem telefonált..na erre nincs mentség szerintem..
38. alann
2010. okt. 30. 14:06
További szép napot mindenkinek!
37. alann (válaszként erre: 35. - 240309c047)
2010. okt. 30. 14:04

Mindíg a gyerek húzza a rövidebbet!!!!!!

Neki mindkét szülőjére szüksége van.

Egyébként meg a gyermekvállalás KÉT felnőtt - érett emberen kell, hogy múljon.

36. hajnalfény73 (válaszként erre: 33. - Alann)
2010. okt. 30. 13:59

Ez tény, le kell ülni, megbeszélni.

De apuka tettei alapján eléggé gáz...persze az éremnek két oldala van.

35. 240309c047 (válaszként erre: 11. - Alann)
2010. okt. 30. 13:59
Az a baj,hogy ez mindig utólag derül ki, és mindenképp az anyuka húzza a rövidebbet.
2010. okt. 30. 13:51

Igen, anyuka aggódott, apuka nem. Miért mást kell megkérnie anyukának, hogy vigyék el őket a kórházba, mikor ott az apuka. CSak ő épp tesz rá magasról, inkább bulizgat.

Már ott is látszik, hogy mennyire nem érdekli a saját gyereke, hogy még csak nem is telefonált érdeklődve sem este, sem másnap reggel, hogy hogy is van a pici.

33. alann (válaszként erre: 30. - Hajnalfény73)
2010. okt. 30. 13:48

Én is pont igy gondolom, de eddig sem lett volna szabad eljutni.

Ezért kell tisztázni, de nekik kettőjüknek és nem nekünk.

32. erikpipi (válaszként erre: 30. - Hajnalfény73)
2010. okt. 30. 13:44
Nem ezt írta. A gyerek köhögött, és be szerette volna vinni a Heim Pálba megnézetni, mert aggódott.
31. erikpipi (válaszként erre: 26. - Clau26)
2010. okt. 30. 13:42

elhiheted, hogy én sem 45 évesen láttam meg a napvilágot.. Az első fiam születésekor nem voltam 19 éves.

Azért mert egyedül neveled, még nem jelenti azt, hogy felnőttél a szülői szerepre. Én is értetlen voltam rá.

A fiatalembernem felróhatod, hogy nem vitt el benneteket az orvoshoz, de a gyógyítás az anya feladata. Ő ért hozzá a legjobban, hisz a gyerekkel is ő van egész nap. Nem éltek együtt, tehát az apa nem is fog úgy foglalkozni a gyerekkel, ahogy te azt szeretnéd.


Te leírtad a problémádat, amit ha ennyi idős lennék mit te, teljesen megértenék.

Ne sértésnek vedd a véleményt, hanem gondolkozz rajta, mi az amit te rosszul csinálsz, vagy mit kéne másképp tenned. egyikünk sem tökéletes:)


Egyébként csak annyi infót adtál a párodról, hogy állandóan a haverjaival lóg. Nem tudjuk, hogy tanul, vagy dolgozik..

30. hajnalfény73 (válaszként erre: 27. - Alann)
2010. okt. 30. 13:41

Szerintem ha az anyuka megkéri az apát, hogy vigye el a picit a kórházba, mert beteg, akkor kutya kötelessége lenne az apának rohanni és minden más programot hátra hagyni és a gyerekét elvinni.

Hogy tud nyugodtan bulizgatni, miközben a gyerekéről annyit tud, hogy beteg, kórházba kell vinni?!Tisztán látszik, hogy az apuka nem igazán felelősségteljes gondolkodással bír.

29. alann
2010. okt. 30. 13:36

Most idézlek "...én tudom mit várok el egy férfitól, egy apától és ő ennek nem felel meg..."

nos, itt az ideje, hogy VELE is megbeszéld. Az nagyon kevés, ha csak TE tudod, s talán azt is elmondhatod Neki, hogy mennyi mindent kapott a kislányotok a barátnődtől.

Mondom.... BESZÉLGETNI KÉNE .... és nem haragosnak, sértődöttnek lenni.

28. Clau26 (válaszként erre: 27. - Alann)
2010. okt. 30. 13:30
ebben igazad van tényleg megerősitést vártam...én tudom mit várok el egy férfitól,egy apától és ő ennek nem felel meg,nagyon haragszok rá..nekem a gyerekem mindennél fontosabb..nincs jogsim,nincs kocsim és itt hagyott egyedül éjszakára egy köhögő gyerekkel..egyébként a barátnőmnek nem is tudja mennyit köszönhet,mennyire sokat kapott már tőle a kislánya
27. alann (válaszként erre: 22. - Clau26)
2010. okt. 30. 13:23

Hát tudod, nem könnyű Neked sem azt látom. De véleményem szerint nem igazán állsz jól a dolgokhoz.

Először magaddal kéne tisztában lenni, hogy mit is akarsz.

Én úgy látom, most sértődött vagy, mert nem volt veletek mikor szükség lett volna rá.

De hát egyébként Neked jó igy. Mert ha nem lenne az már rég léptél volna.

Ő haverozik ---- a szemére veted.

Te a barátnődnél vagy ----- ugyanaz pepitában!!!!

Szerintem egál a dolog, csak Te arra fogod, hogy a gyerekek elvannak jól. Nos, egy ekkora gyereknek szerintem elsősorban a szüleire van szüksége.

Különben meg azt hiszem egyszerűbb lenne leülni kettőtöknek és megbeszélni, hogy tulajdonképpen mit is vártok el egymástól.

Mert ebben egyetlen kivüláló sem tud igazán tanácsot adni.

Tudod mit? azt érzem, hogy ezzel a fórumcimmel a magad igazát akartad erősíteni, de ez a dolog kettőtök között nem olyan, amit egy fórumon lehet megoldani.

26. Clau26 (válaszként erre: 24. - Erikpipi)
2010. okt. 30. 13:22
jelen esteben a haverok fontosabbak voltak mint a beteg gyereke...ez nem hinném hogy normális...egyedül nevelem a kislányom úgy érzem én már eléggé felnőttem a szülői szerepre
25. jozsi.38 (válaszként erre: 24. - Erikpipi)
2010. okt. 30. 13:21
csak tudod a pasik általában a családot választják egy idő után és nem a haverokat, de vannak kivételek
24. erikpipi (válaszként erre: 22. - Clau26)
2010. okt. 30. 13:19

A házasság nem azonos a rabsággal. Mindenki belerak valamit: családot, rokonokat, barátokat haverokat.

A két embernek közösen kell megtalálni az egyensúlyt.

Nem azért házasodunk, hogy a másiknak rabszolgái legyünk, vagy alárendelt szerepet játszunk.

Amikor megismerkedtetek, te tudtad, hogy vannak a haverok. Amikor szeretünk valakit nem azt nézzük, hogy magunknak mi a jó, azon igyekszünk, hogy a másiknak jó legyen.

Mindkettőtöknek fel kell nőni a szülői szerephez.

2010. okt. 30. 13:14
szerintem hagyd ott! ez a pasi nem fog megváltozni, nem ugyanaz a kettő hogy átmész a barátnődhöz 1-2 órára vagy egész hétvégén nem vagytok együtt mert a haverok és a bulik fontosak. a pasid nem nőtt fel a feladathoz, ez van sajnos
22. Clau26 (válaszként erre: 21. - Erikpipi)
2010. okt. 30. 12:58
barátnőmnek van 1 15hónapos kisfia és együtt játszanak a gyerekek..szomszéd lakásba lakik..nem este 10kor találkozok vele és elsősorba a gyerekek miatt mert nagyon jól el vannak együtt,ő a haverok miatt elpaterolja a családját..a másik itt a jó idő elmehetnénk programozni ő meg át alussza a hétvégét..és ez rendszeres
2010. okt. 30. 12:49

"ja és azt mondta azok után, hogy mi ennyit vagyunk a barátnőmnél, nem szólhatok semmit a haverozásaira. . . szerintem a 2 nem ugyanaz"


Miért nem?

20. Clau26 (válaszként erre: 19. - Giga455)
2010. okt. 30. 12:44
nemtudom,nagy változás nincs,ő akarja hogy menjük..csütörtökön mindig haza hozz mert mennek a haverok..azt tudja hogy nem költöznék vissza de nem sok olyan hétvégét tudok amit velünk töltött,mert ilyenkor aludja ki az éjszakát..most is állitom még alszik mert még mindig nem hivott..terhesen is ez volt mindig hétvégén haza küldött,hiába laktam ott..ja és azt mondta azok után,hogy mi ennyit vagyunk a barátnőmnél,nem szólhatok semmit a haverozásaira...szerintem a 2 nem ugyanaz
19. giga455 (válaszként erre: 17. - Clau26)
2010. okt. 30. 12:38
Kérdés az, hogy ő fel akar-e nőni egyáltalán. Látod az igyekezetét, hogy visszaszerezzen titeket?
18. 87a4943ebf (válaszként erre: 1. - Clau26)
2010. okt. 30. 12:27
Jogos.
17. Clau26 (válaszként erre: 15. - Alann)
2010. okt. 30. 12:23
szeretném ha 2-3év lenne a gyerekek között mert azt tartom ideálisnak...én már anyává értem úgy érzem..most arra várjak hogy ő felnőjjön és ezért ne szüljek tesót,mert majd őt is egyedül nevelem?ez itt a probléma
16. Clau26 (válaszként erre: 14. - Alann)
2010. okt. 30. 12:21
ketten?nem képes itthon maradni vele..vinné át haverokhoz,boltba mert az a legegyzserűbb..apás napok?hetente kb 4napot ott vagyunk nála,akkor is én foglalkozok vele,mert ha van szabadideje akkor leül pókerezni a gép elé...múltkor 4napig nem találkoztunk,ide ért fürdetés előtt 1,5 órával és akkor is én foglalkoztam a picivel,ő meg pókerezett.Tegnap vigyázott rá először mert orvoshoz kellett mennem,de közölte csak 12ig ér rá mer utána mennie kell apjával vásárolni..11kor már elment és 3kor még vásárolt 6-7körül ért volna ide...ez volt az amit irtam is
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook