Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Téged zavarna? fórum

Téged zavarna? (beszélgetős fórum)


2011. szept. 5. 22:17
ha most leirnam elsore amit gondolok azt irnam h nem ilyen nincs!de ha tapasztalatot akarok irni akk magambol t kiindulni en ugyanilyen voltam csak nobe s most 2 eve van komoly kapcsolatom és teljesen megvaltoztam.!dehat en no vagyok
2010. okt. 28. 17:57

Koszi a valaszokat! :) Az a helyzet, hogy sosem hittem, hogy epp egy ilyen 'tipusu' ferfit fogok nagyon szeretni. Regen az 'ilyenekkel' szoba sem alltam. (Isten ments, hogy megbantsak valakit, attol meg nagyszeru ember lehet, de mint kapcsolatot el sem tudtam kepzelni).

Aztan Amor megtrefalt. :) Probalok ugy hozzaallni, hogy eloszor magamba nezzek, es igy igazolni tudom sajat magamnak, hogy nagyot lehet valtozni. Regen en is teljesen maskepp gondolkodtam.

Csak uton-utfelen azt latom, hogy az emberek nem harcolnak a hazassagukert, hanem ez elso adando alkalommal felrelepnek - mondvan, hogy ez nekik jar, mert ez mar mindennapos dolog. Es kezdem elvesziteni a szerelembe vetett hitemet.

21. b73e24f31f (válaszként erre: 1. - E2da8c4d63)
2010. okt. 28. 14:04
Szerintem ahhoz, hogy teljesen más legyen mint amilyen volt, ahhoz hosszú érési folyamat kell, aztán a fene tudja, lehet, hogy az ilyen emberek később is könnyebben elcsábulnak...
2010. okt. 28. 10:02
Én 2-szer házasodtam, mind a 2 pasi iszonyatos nagy nőcsábász volt, főleg az első férjem akivel 6 évig voltam együtt. Mondhatni a "falu bikája" volt. Viszont biztosan állíthatom,hogy soha nem csalt meg egyik sem, teljesen más okból mentünk szét. Azt viszont magadnak kell rendbe tenni,hogy az exek mennyire zavarnak. Ráadásúl nálam az is zavaró volt,hogy modellekkel járt előttem, igazi bombázókkal,én meg egy kis átlagos nő vagyok. Mégis el vett feleségül. Azért ez is mutat valamit. Szerintem ne aggódj,mert ha szeret, és eldöntötte,hogy téged akar akkor nem kell neki más. Hiszen ők sem gépek,hanem érző emberek.
2010. okt. 28. 09:29

Az én párom is ilyen volt,persze nem 20-on,30 évesen hanem még szinte kamaszkorban,mivel ő 19 volt mikor összejöttünk.

Soha eszembe se jutott,hogy majd ezért fog megcsalni.Ha megakart akkor már megtette,ha akarta volna,megtette volna.És lehet furcsa,de maximálisanb megbíztam benne az elejétől kezdve,mert másképp nincs értelme elkezdeni egy kapcsolatot.Szerintem mindenkinek jár egy esély.

2010. okt. 28. 09:14
Az én férjem is nőfaló volt, de nem kicsit. Lassan 7éve vagyunk együtt, és két gyönyörű gyerekünk van. És tudtommal nem lépett még félre. Ha hiányozna neki az az időszak, akkor arról tudnál szerintem.
2010. okt. 28. 08:26
Az ilyen férfi teljesen fegyelmezetlen, felelőtlen és már nem egyszer szó esett ilyen megcsalás, hűtlenség címén ilyen téma. Aki úgy érzi legyen az nő, vagy férfi alkalmatlan párkapcsolatra maradjon inkább egyedül és saját magának okozzon bánatot, mint a környezetében lévőknek. A kísértés pedig elég nagy az erősebb nem nehezen tud ellenállni és sokan elkövetik ezt a hibát. Biztosan olyan típus inkább elkeserítő és fájdalmas. Kívánom neked állja a sarkadra és ne hagyd magadat sohasem. Engemet zavarna az ilyesmi. Kívánok sok boldogságot és szerencsét neked. Üdv.Ágnes
16. Szilvamama (válaszként erre: 7. - Ladydior)
2010. okt. 28. 08:02
Ezzel teljesen egyetértek!
15. bd485de678 (válaszként erre: 14. - Bd485de678)
2010. okt. 28. 00:17
Hisz mindannyian tudjuk, kockázat nélkül semmi sincs...
2010. okt. 28. 00:15

Szerintem egyáltalán nem jó leragadni a múltban, mert megfertőzi a kapcsolatot. Amíg az ellenkezője számodra nem bizonyosodott be, addig jó, nem? Csak az van, amit hallottál, hogy milyen volt régen. Ha a múlt döntene, minden ember felé repülhetne kő...nem is egy.

Másrészt mi lenne, ha leülnél vele beszélgetni a témáról. Minden előítélet, vádaskodás nélkül, és elmondani, hogy ez neked fontos. Jobban értékelné, minthogy később lássa, mennyire bizalmatlan voltál. Mindenkinek jár még egy esély. Az meg más kérdés, hogy ki meddig és hogyan akar élni vele.

13. Bcicus (válaszként erre: 1. - E2da8c4d63)
2010. okt. 27. 23:25
Ez minden ember vérében benne van, d a mai világ nézet monogámiát vár el. Attól, hogy régen nem bírt ellen állni, mostanra tudhat.
2010. okt. 27. 23:08
Szerintem nyugodtan adhatsz neki esélyt, ha veled kapcsolatban minden stimmel vele.
11. e2da8c4d63 (válaszként erre: 10. - 9e8664b644)
2010. okt. 27. 23:08
ez is igaz...
2010. okt. 27. 23:05
Örülhetsz, hogy őszinte. Sokan hallgatnak sok mindenről, azért, mert akkor nem léphetnek ki az árnyákukból.
2010. okt. 27. 23:05

koszi :)

igen, nagy dilemma...

de az illeto - azert nehez a dontes - mert el sem hinnem rola, ha nem lattam, hallottam volna par sztorit. Regen.

Most inkabb egy komoly, erett, szereto ffikent viselkedik.

Csak, mi van, ha az az idoszak egyszer hianyozni kezd neki - pl. az elso hullamvolgynel.

Kicsit felnek ettol - persze ha rolunk szolna a kerdes... ;)

2010. okt. 27. 23:00
amúgy édes a cicád :)))
2010. okt. 27. 22:59
Ne haragudj, szerintem ez a génekben van amit írtál. Sok férfiismerősöm van, és sokfélét hallok, látok, sajnos az is képes elcsábulni akinek komoly kapcsolata van és mindig is monogám típus volt, nem hogy egy olyan akiről írsz.
2010. okt. 27. 22:58

Szia!

Én voltam már ilyen helyzetben és elpazaroltam két évet az életemből. Vártam, vártam, és bizonygattam magamnak, hogy meg fog változni, végül feladtam.


Ez az én példám, de biztos van rá ellenpélda is.

2010. okt. 27. 22:57
Szerintem aki nőfaló volt,az mindig is az lesz és nem változik.(persze ez saját vélemény))
2010. okt. 27. 22:57
ez örök hűséget meg semmi sem garantálja...
2010. okt. 27. 22:56
szerintem meg tud egy férfi változni (30 felett). Van aki már kiélte magát, elégedett, hogy meghódította a fél országot és most már egy társra vágyik, aki maradandó. Szerintem ez lehetséges. Persze nem mindenkinél...
2010. okt. 27. 22:55
Se a szeretet, se a szerelem, se a szexualitás nem korlátozódhat le egyetlen emberre. Ezért van annyi "hűtlenség" és "megcsalás" a világban.
2010. okt. 27. 22:50

Titeket zavarna, ha a kedvesetek regen olyan termeszetu lett volna, ami szamotokra nagyon ellenszenves? Konkretan nocsabasz-nofalo.

Pl. tobb csajszit fuzott egyszerre, sok-sok exe van, kozte sok egy ejszakas, notarsasag kedvence volt stb.

Most ra sem nezne senki masra, ugy tunne teljesen megvaltozott. Ti elhinnetek, meg tudnatok bizni benne?

Vagy ez mar eleve a genekben van?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook