Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Forever Clean and Lean C9 program tapasztalatok fórum

Forever Clean and Lean C9 program tapasztalatok (beszélgetős fórum)


75. Judit36 (válaszként erre: 74. - Matyi78)
2016. ápr. 6. 09:19

Nagyon ügyes vagy :)

Én felülök a szobabicajra, de bevallom, nem viszem túlzásba.

2016. ápr. 5. 22:44
Sziasztok! Ma kezdtem! :) Olykor voltak nehezebb pillanatok...de első nap pipa! Még egy ilyen aztán jöhet a 600 kcal! :).Ti a napi mozgást miben teljesítitek?
2016. ápr. 4. 09:17

Dodi01 igen, készítettem képet, ha nagyon összeszedem magam, lehet, hogy elküldöm kérésre, mert hogy fehérneműs kép lett, ami csak magamnak készült, hogy lássam, amit a mérleg és a centi mutat.

Viszont szerintem azért nem semmit művelhettél (bocsi), ha visszajött. El nem tudom képzelni, mit kellett hozzá enned. Én az első C9-et ugyanis pont karácsony előtt csináltam végig és abból sem jött vissza semmi, pedig azért sütiztem rendesen.


Rika1 szurkolok, ügyes leszel :)

Írj ide vagy akár privit, ha elakadsz vagy kérdésed van vagy motivációra van szükséged ;)

72. Rika1
2016. ápr. 3. 05:10

Jövőhéten kapom meg a csomagot. Olvastalak benneteket, elég bizakodó vagyok. Remélem a por és poratka allergiám nem fogja befolyásolni a kapszulák szedését. Próbálok informálódni innen onnan olvasgatni, hogy mégis hogyan zajlik ez a méregtelenítés. Örülök sikereiteknek..az lenne jó, ha nem jönnének vissza a leadott kilók nekem sem!

Szép hétvégét!

71. Dodi01
2016. ápr. 1. 21:57
Nekem nem küldtek centit! :(
70. Dodi01 (válaszként erre: 62. - Judit36)
2016. ápr. 1. 21:56
Te ügyi vagy! Gratulálok. Kèped vannak?
69. Dodi01 (válaszként erre: 66. - Viktória.)
2016. ápr. 1. 21:54
Szia.Nekem nem jött be a program. Ami akkor lement 3 hete már vissza is jött.
2016. márc. 28. 20:08
Sziasztok :) két hete csináltam végig a c9-et és 5-6 kg-val és 12 cm mínusszal zártam a programot :) Facebookon van egy oldalam ahol végigolvashatjátok hogy mit hogyan csináltam milyen eredményeket értem el és kérdezhettek is bátran ;) Forever C9 - méregtelenítsünk... néven megtaláljátok :)
67. Judit36 (válaszként erre: 66. - Viktória.)
2016. márc. 24. 10:47

Szia, mindenképpen van, hiszen egyben rengeteg méregtől szabadul meg a szervezeted.

Nem utolsó sorban a 9 nap letelte után is megvan, hogy mit lehet csinálni abban az esetben, ha nem tudod megvenni a "folytatást".

Én sem vettem meg, írj rám, ha gondolod.

2016. márc. 23. 13:04
Sziasztok! Én is elszeretném kezdeni a kúrát,viszont az utána következő 2csomagot már nem tudom megvenni. Mit ajánlotok? Így is van értelme elkezdeni?
2016. márc. 16. 16:36

Köszönöm a tanácsot! :) Napi 3-4 liter bement, estére pedig mindig salátát ettem valami hússal. Na, de mindegy most már! Tegnap befejeztem és 2,5 kg ment le összesen! Centikben többnek tűnik nekem. :)

Mindenkinek sok sikert és kitartás, nekem tetszett ez a kúra. :)

64. Judit36 (válaszként erre: 63. - Szőkrisz)
2016. márc. 13. 18:18

Szia, ügyes vagy :)

Ha van otthon Fields of Greens tablettád, jó sok vízzel vegyél be belőle.

Iszol eleget? Eszel elég rostot a kiadagolt rost (Fiber) mellett?

2016. márc. 12. 18:00

Sziasztok!

Nekem a 6.napom van ma, meglepően jól bírtam eddig, ezután sem lesz gond. A 2.nap után 1,5 kg ment le. Nekem az a problémám, hogy nem voltam wc-n 3 napja. Van még valakinek ilyen problémája?

62. Judit36 (válaszként erre: 61. - Dodi01)
2016. márc. 9. 10:11

Ügyes vagy :)

Nekem tegnap volt az utolsó napom, ma reggel a kezdetekhez képest 4.4 kg-mal vagyok kevesebb és rengeteg centivel :))

Folytatom a programot, a Fit 1-gyel :))

61. Dodi01 (válaszként erre: 58. - Judit36)
2016. márc. 8. 22:16
Sziasztok! Tùl a 3. Napon. Kiváncsi vagyok a holnapi mèrèsre. A gèlt csak naracslèvel tudom meginni.
60. Judit36 (válaszként erre: 59. - Mattai)
2016. márc. 4. 22:03

Szia!


Jaj, örülök, hogy elmentél és, hogy minden jól alakul.

Igen, én is úgy tudom, hogy az aloe vera növényre még senkinél sem lépett fel allergiás reakció, a bogyókra mondjuk gondolhattam volna.


Vigyázz magadra és mielőbbi teljes gyógyulást kívánok!

<3

59. Mattai
2016. márc. 4. 18:53

Sziasztok!

Ígéretemhez híven jelentkezem,hogy megosszam mindazt ami a szerdai C9 kúrám abbahagyását követte. Csütörtökre a kiütéseim halványodtak,de nem tüntek el.Erre a napra voltam bejelentve bőrgyógyászhoz aki első pillantásra azt mondta,hogy egyértelműen allergia, amely kezdetben a felső testen kiütés formájában jelentkezik,majd tovább terjed. A doktornő azt mondta,hogy szerencse,hogy abba hagytam,mert gégeödémát is kaphattam volna:(Kezelésként, gyógyszert és krémet írt fel ami kb.6-8 hét alatt tünetmentesít. Ma felhívtam a cég orvosi szakértőjét,hogy elmondjam tapasztalatomat ill. megtudjam ismert tünetek, tényezők-e az általam említettek. Segítőkész volt és elmondta,hogy a tíz éves szakmai kapcsolata alatt a céggel, az aloe vera nem mutatott ehhez hasonló allergizáló tüneteket.Ellenben a kapszulákkal amiket szintén tartalmaz a C9 méregtelenítő kúra. A doktornő mondta,hogy ezek a kapszulák zöld tea, zöld kávébab stb.hozzávalókból épülnek fel amelyek allergizáló hatásúak lehetnek. Amennyiben valakinek a szervezete amúgy is érzékeny ill. "allergiás típus", esélyes a nálam tapasztaltakra.Gondoltam hasznos lehet az infó,mivel Én is "segítségkérés", gyanánt találtam az oldalra. Minden jót! Sziasztok!

58. Judit36 (válaszként erre: 57. - Dodi01)
2016. márc. 4. 18:48

Sok sikert ! Kitartást :)

Ha van bármilyen kérdésed, írj rám bátran, profi vagyok a témában :D

Komolyan :)

57. Dodi01
2016. márc. 3. 20:16
Ma jött meg a csomag :) Hátfőn kezdem csak.
56. Judit36 (válaszként erre: 55. - Dodi01)
2016. márc. 3. 08:55

Hááát, nem egészen :D

5 évvel ezelőtt regisztráltam :)


Így én nyertem :P

55. Dodi01 (válaszként erre: 54. - Judit36)
2016. márc. 2. 21:10

Kedves Judit :)


A 36 az évet takarja? Akkor egy idősek vagyunk :)


J.

54. Judit36 (válaszként erre: 51. - Dodi01)
2016. márc. 2. 21:06
Ma van a 3. napom, reggelre (a két nap után) -3 kg :D
53. Judit36 (válaszként erre: 50. - Mattai)
2016. márc. 2. 21:05
Szuper, remélem, okosabb leszel és, hogy jobbulsz :)
52. Dodi01 (válaszként erre: 50. - Mattai)
2016. márc. 2. 20:54

Kedves Mattai,


Remélem minden oké lesz. Én hétfőn kezdem... Már előre félek akkor nálam mit hoz ki.

51. Dodi01 (válaszként erre: 47. - Judit36)
2016. márc. 2. 20:44

Gratulálok :)


Nekem holnap fog megjönni a c9-es csomag. Hétfőn kezdem. A hévégén nőnapi bál és a hétvégi főzés miatt tolom picit. :)

Összesen mennyi ment le azóta?

50. Mattai
2016. márc. 2. 18:46

Szia!

Igen valóban ma történt,így holnap megyek bőrgyógyászhoz.Nyilvàn utána sokkal okosabb leszek.Azt gondolom,hogy mivel más táplálék ill. folyadék nem jutott a szervezetembe (csupán víz), és hétfőtől kezdődtek,erősödtek a tünetek, mindenképpen valamelyik alapanyag a kivàltó oka a problémának. Köszi a jókívánságokat!!Használható info esetén megosztom!Köszi

49. Judit36 (válaszként erre: 48. - Mattai)
2016. márc. 2. 14:09

Szia!

Az aloe vera-ra senki sem allergiás, így ezt szerintem ki lehet zárni.

Nem kérdeztél orvost esetleg?

Ha ekkora a baj, menj orvoshoz szerintem.

Mivel a történet friss (az írásodból az értelmezhető, hogy ma hánytad ki a gélt), kérd szakember tanácsát szerintem.

Jobbulást kivánok! :)

48. Mattai
2016. márc. 2. 13:05

Sziasztok!

Hétfőn kezdtem el a C9-es programot, az első nap már kiütések lettek a testemen. A második napra az egész felső testemen, majd a hátamon is vörös foltok jelentkeztek. Felhívták a termék értékesítőjét aki azt mondta, elképzelhetőek efféle tünetek. Ő azt mondta ha nem zavar csináljam tovább, mert ez a méregtelenítés hatása. Jó, gondoltam akkor még a harmadik napot is elkezdem. Amikor ezen nap "reggelijét",elfogyasztottam pár perccel később kihánytam mindet. Úgy döntöttem abbahagyom, mert a szervezetem nem bírja befogadni ezeket az anyagokat. Bár Én is fogytam 2kg-ot 2nap alatt, de a személyes tapasztalatom alapján többet nem fogok a C9-es "kúrával" méregtelenítéssel próbálkozni. Sok a pozitív vélemény aminek valóság alapját elhiszem, de az Én szervezetem így reagált a termékcsomagra:(!!

47. Judit36 (válaszként erre: 46. - Dodi01)
2016. márc. 1. 11:35

Szia!

Én december legelején csináltam végig, 4,2 kg ment le és abból eddig semmi sem jött vissza.

Mivel hosszú távon általában nem voltam sosem kitartó, tegnap kezdtem újra és nagyon örülök a látványnak.

Hallod, nem tudom, ez mit csinál, de nem gyenge :)

Ez alkalommal folytatom majd a Fit1 és 2-vel szerintem.

Írj, ha valamiben tudok segíteni!

46. Dodi01
2016. febr. 29. 21:16
Sziasztok! Én azon gondolkodom megrendelem ezt a c9-es programot. Mindenki meg van elégedve az eredménnyel? Én a herbalife-al már próbálkoztam. Miután abbahagytam vissza is jött minden. :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook