Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Kinek volt inszeminációja Kecskeméten, és milyenek a tapasztalatai?

Kategória: Összes fórumtéma » Babák & mamák » Teherbeesés

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

4. moniny2010-10-14 20:16
Szerencsére eddig nekem is csak jó tapasztalataim vannak róla, de kiváncsi vagyok mások véleményére is. Nem mindig egyszerű rögtön elérni, de ha látja hogy kerestem jelentkezik.

3. nijntje2010-10-14 19:41
Inszeminációról nem tudok beszámolni, mindkét terhességem spontán volt, szerencsére. Viszont Dr. Nagy Károlyról csak jókat tudok mondani, mindkét lányom nála született, és nagyon kedves, korrekt, jó doki.
(válasz moniny 1. hozzászólására)

2. moniny2010-10-14 19:30
Bárhol csinált donoros inszeminációs tapasztalat is érdekel! Köszönöm a válaszokat!!!!

1. moniny2010-10-14 19:28
Szeretném kérdezni, hogy kinek volt inszeminációja Kecskeméten, és milyenek a tapasztalatai. Esetleg ha lenne köztetek olyan akinek donorral, de természetesen minden vélemény érdekel. Mi a véleményetek dr. Nagy Károlyról?