Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi lett velem? fórum

Mi lett velem? (beszélgetős fórum)


2010. okt. 11. 09:56

Veletek is egyetertek, minden masnap eldontom, hogy veget vetek a kapcsolatnak...

De aztan megsem teszem.

Mas teruleten soha nem varialok ennyit, sot, a falra tudok maszni a bizonytalan dolgoktol, ugyhogy eldontottem: egyetlen egy probat teszek meg magam miatt. Total onmagam leszek, ujra festeni fogok, futni, irni, almodozni, es kozben csak egyszeruen szeretem. Igy derulhet csak ki, hogy en bonyolitottam csak tul, vagy tenyleg nem illunk ossze.

14. e2da8c4d63 (válaszként erre: 10. - Salome*)
2010. okt. 11. 09:48

Teljesen igazad van, nagyon gorcsosen allok ehhez a dologhoz, ami a legrosszabb, amit tehetnek.

Egyreszt nem hagyom sajat magam megtalalni, masreszt elobb-utobb o is erezni fogja - de sztem mar erzi is, es lehet, hogy eppen ezert tartunk itt.

Olyan igazi nagy szerelem - ha oszinte akarok lenni - nem is volt, nincs is. Neha persze 1-2 hetig ugy ereztuk, de nem nott tovabb, hanem visszaesett.

De eldontottem, hogy nem agyalok tovabb, elem az eletem, aztan lesz valami. Ha igy szeret (mert szeretet az azert jokora van) akkor ugy is fog, ha meg nem, akkor hiaba gorcsolok.

Jogaval kapcsolatban keresgeltem, de nem talaltam rendes gyakorlatsort. A Pilates is erdekel, de meg az sincs meg, majd tovabb nezelodom. :)

13. azagyameldobom (válaszként erre: 1. - E2da8c4d63)
2010. okt. 8. 20:55
Szerintem nem vagy boldog a kapcsolatodban és ezért nem értékeled Önmagad.Ha nem tudtok változtatni a kapcsolatotokon akkor én azt ajánlanám,hogy lépj ki belőle!
2010. okt. 8. 12:40
Én kilépnék ebből a kapcsolatból, mert ha már most sem bízol benne vagy magadban, ez csak rosszabb lesz ha elkötelezed magad neki. Ha már most nem a lelki társad, akkor később ez a szakadék még nagyobb lesz. Ez nem azon múlik, hogy rendes-e veled. Sok rendes pasi van, mégsem tud a lelked mindegyikkel összeforrni. Egyszerűen nem Ő az, akit az élet hosszan tartó párkapcsolatként neked szánt.
2010. okt. 8. 11:03

tudjátok lányok!

egy emberben ha többször csalódsz,de ha nem is csalódsz elég ha tudod a múltját.nagyon nagy erő és nagy hitt,hogy elhidd,hogy ő meg változott.nem hiába mondják,hogy:"a kutya is a szőrét változtatja,de a szokását nem" vagy "kutyából nem lesz szalonna"

10. Salome* (válaszként erre: 1. - E2da8c4d63)
2010. okt. 8. 10:54

Szia,

Érthetetlen, ha minden működik szerelem volt/van akkor miért ment el az önbizalmad és miért lettél féltékeny.

Ha szereted akkor ne "agyalj annyit" feleslegesen, hanem élvezz vele minden pillanatot és ne fél, ne aggódj!

Ha más kéne neki lépne, de szerintem szeret.

Csak azért nem fog egy férfi megállapodni, mert 40 éves, ha mellette nem érzi, hogy igazán kéne neki egy nő. Ez inkább a nőkre jellemző szerintem!

No para! :) Talán egy kis jóga enyhít a "damilod feszülésén" Lágy boldog és ne aggódj!

9. kisj
2010. okt. 8. 10:39
Biztos, hogy ez a kapcsolat kell neked?
8. e2da8c4d63 (válaszként erre: 3. - Zarahell)
2010. okt. 8. 10:34
Igen, talan ott kezdodott. Azota ezen tul vagyok, mert kiegyensulyozottan alakul masfel ev alatt, azota sem lett kevesebb, sem tobb. Igy azt gondolom, ennyi az igenye. (ha jobban belemennek, talan nem ezt gondolnam. :)
7. e2da8c4d63 (válaszként erre: 2. - A284cbe523)
2010. okt. 8. 10:32
Koszi, jol ramutattal, tenyleg olyat erzek. Felek, de nem tudom igazan mitol, talan, hogy nem vagyok eleg jo.
6. e2da8c4d63 (válaszként erre: 4. - Honeywald)
2010. okt. 8. 10:29

Koszi! :)

Erre mar en is gondoltam, mennek is, de sajnos nem tudok.

Kulfoldon elek, es itt eleg draga, neten meg nem talaltam online-rendelest.

Igy Ti vagytok a pszichiatereim, es az onelemzes. :)

2010. okt. 8. 10:29
Az is lehet nem tudja felmérni az értékeidet és nem ismertétek ki alaposan egymást néha úgy érezheted kényszerből és szánalomból vagytok együtt. Akkor nem kellett volna a párodnak partner és még negyven éves korára sem jött meg az esze. Keres még mindig és képtelen eldönteni mit is akar. Ettől rosszul érzed magadat és csak erre az egészséged mehet rá. Nekem az a tanácsom üljetek le és őszintén beszéljetek miért fordult rosszra ez az egész és miért érzed úgy, hogy benneteket egy fal választ el. Üdv.Ágnes
4. honeywald (válaszként erre: 1. - E2da8c4d63)
2010. okt. 8. 10:26
szerintem menj el pszichologushoz, ő okosabbakat tud neked mondani.. nem mondom hogy beteg vagy mert nem, csak érdemes ott keresni választ. én nagyon sokszor voltam, mert bevallottam magamnak, hogy baj van, észre is vettem. elmentem, és rövisd időn belül választ kaptam mindenre. nagyon jo érzés volt ugy kijönni, hogy rájöttem valamire. neked is érdemes lenne elmenni. látod, te is felismerted hogy baj van, tehát nem vagy beteg. de megéri, mert másfél éve nem "ragyogsz" és te sem szeretnél igy maradni. :) nagyon sok sikert kívánok! :)
2010. okt. 8. 10:25
Neztem egy masik forumodat is, es abban irtad, hogy mar nem az igazi a dolog, es nem olyan, mint regen.. A szex sem.. Talan ezert vannak ketsegeid, nem?
2. a284cbe523 (válaszként erre: 1. - E2da8c4d63)
2010. okt. 8. 10:19
Szerintem úgy hívják, félelem. Ennek az okát keressed meg. (nem biztos, hogy benned van, de a félelem mindenképpen)
2010. okt. 8. 10:16

Masfel eve vagyunk egyutt a parommal, es egyszeruen nem sikerul magamra talalni. Regen, ezelott a kapcsolat elott magabiztos, sugarzo no voltam, allandoan nevettem, es hittem a sajat egyenisegemben. Sokan vettek korul, mindenki kedvelt, szerettek velem lenni, ragyogtam.

De ebben a kapcsolatban egyszeruen eltuntem.

Folyamatosan kevesnek erzem magam, es nem tudom elhinni, hogy valoban en kellek neki. Ez azert fura, mert rengeteg visszajelzest kapok a paromtol, kivulallokent ugy tunne, hogy odaig van.

Engem megis gyotor a kishituseg, mar lassan felemesztem magam.

Annyit irok rola, hogy elottem, amikor egyedul volt, nagyban csapta a szelet a neten fiatal lanyoknak - tobbnek is egyszerre. En akkor ismertem meg, es bar tetszett, az volt a velemenyem, hogy nem az en esetem. Aztan talalkoztunk, es eloben masnak talaltam, osszejottunk. Beleestem... :) Kifele meg mindig magabiztos vagyok, tudatos, de ha kell bujos-cicas. O viszont alapbol kicsit nagykepu, de a felszin alatt felenk, szeretetre ehes.

Csak annyira megzavar a multja (40 fele kozeleg), hogy hiaba lett teljesen mas a masfel ev alatt, egyszeruen nem erzem magam biztosnak. Hangsulyozom: 180 fokos fordulatot vett, csaladot tervezunk, a tenyeren probal hordozni, odafigyel minden szavamra. Viszont sokat mereng, es tavolinak erzem. Eszembe jut: talan csak feleseget keres, mert ideje lenne, de a szive melyen meg nem all keszen.

Nem tudom, melyik a valodi enje. Ha a regire gondolok, elloknem magamtol, ha az ujra, hozzamennek felesegul. Volt egy lany, akibe szerelmes volt nemsokkal elottem, de o ferjnel van, es nem akart tole semmit. Allandoan az jar a fejemben, hogy meg nincs tul rajta, es azert van velem, mert ot nem kaphatta meg.

Soha nem voltam feltekeny, most meg egy kamaszlanyra hasonlitok: ha ranez vkire, maris arra gondolok, hogy masra vagyik. Gyakran van koztunk egy fal, nem olvadtunk ossze teljesen lelkileg.

Nem mutatom ki, eszre sem veszi, de belul meg felorlodok. Szeretnek magabiztos, kiegyensulyozott no lenni.

De ha egyedul van itthon, egybol arra gondolok, hogy biztos megint a neten nezelodik.

Mitol lettem ilyen? Mitol ez a bizalomhiany, amikor ezelott tele voltam onbizalommal?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook