Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fodrászt változtassak? fórum

Fodrászt változtassak? (beszélgetős fórum)


2010. okt. 8. 21:20

Nekem a kleopátra biztosan nem állna jól. Sűrű és gondőr ha rövid. ( volt rövid hajam sok éve hosszú ).

Szerintem is sokat számít a minősége, mennyisége, göndör vagy egyenes. Dauert, festést nem mindenki szereti...

17. Anda39
2010. okt. 8. 14:22

Ha valakinek nem áll jól a lelapult frizura, olyanra kell vágatni, amit meg lehet emelni. Tapasztalatom szerint a rövid haj alkalmas erre a mutatványra. Viszont ha a vendég nem hajlandó levágatni a haját, nincs mit tenni. :) Ja, van még a dauer és headlines, de azt szintén sokan ellenzik.

Még annyit írnék, hogy nem, nem lehet mindenféle frizurát megcsinálni bármelyik hajból, ez nem csak jó fodrász kérdése.

16. féknyom (válaszként erre: 11. - 4c07880d46)
2010. okt. 7. 22:19
Igazán nincs mit, rám számíthatsz.:)
15. t.Ili (válaszként erre: 14. - 4c07880d46)
2010. okt. 7. 22:13
2010. okt. 7. 22:01
Próbáltam feltölteni képet, de valamiért nem sikerül:-( Kissé kerek az arcom, diszkréten sminkelek, nem áll jól a lelapult, egyforma hosszúságúra levágott haj, inkább a laza, tépett. A stílusom kb. "nadrágos-magas sarkús", de nem feltűnő. Ha ez segít valamennyit...
13. t.Ili (válaszként erre: 12. - 4c07880d46)
2010. okt. 7. 21:52
Kéne egy fénykép rólad!
2010. okt. 7. 21:48
Biztosan igazatok van! Adjatok nekem légyszi valami frizura-ötletet, lehet rövid is, csak jó legyen, kicsit "dögös", ja, amúgy vörös a hajam...
11. 4c07880d46 (válaszként erre: 2. - Féknyom)
2010. okt. 7. 21:46
Köszi a korrigálást, jogos :-))))Csak idegesít a dolog...
10. t.Ili
2010. okt. 7. 20:09

Annak szép hátul felvágva,akinek összeforgó forgóik vannak,és lehetőleg középre esnek. Ja,és a forgó"kinyílása a tarkótól,megfelelő helye-fejtetőn-emeli a frizurát.

Akinek nem így van,annak csak nagyon kicsit lehet a tarkón felvágni,és a fejtetői részt hosszabbra kell hagyni,hogy emelhető legyen az agykoponyai rész!

Viszont,ha a fejtetői forgó-k' "rossz"helyen vannak ez a "búb"könnyen szétnyílik!

Bocsi.

2010. okt. 7. 20:08
lehet, hogy kicsit tönkrement a hajad szerkezete és ezért lapul le! pakolás meg társai, de sztem beszélj a fodrászoddal, hátha észbe kap...
8. globus (válaszként erre: 7. - 204b456479)
2010. okt. 7. 19:46
Igen, és ha pl. felnyírják hátul, egyáltalán nem mindegy, hogy ott eredetileg milyen a haj növése. Van, akinek egészen a nyakáig nő haj, másnak ott már csak hajvég lengedezik :)
7. 204b456479 (válaszként erre: 6. - Globus)
2010. okt. 7. 19:36

Persze, ez igaz, Nálam az volt a probléma h megkértem h ritkítsa meg a hajam, mert baromi sok volt, de vágja is le egyenesen, tehát nem kértem nagy dolgot (azt hittem én buta), de nem ment neki...levágta "egyenesre" ritkítani nem tudta, és úgy néztem ki, mint Tina Turner...

sok fodrász egyenesen sem tud vágni, nemhogy megközelítse azt, amit elképzelek.

De az tényleg számít h milyen az arc formája, hol a forgó, stb..

6. globus (válaszként erre: 4. - 204b456479)
2010. okt. 7. 19:33
De ha valaki közli, hogy Diana hercegnő haját szeretné, és nem olyan a fejformája, szálának minősége, vastagsága, nem lehet belőle megcsinálni.
5. globus (válaszként erre: 1. - 4c07880d46)
2010. okt. 7. 19:31

Szia!

Nem biztos, hogy hibázik a fodrász, sok múlik a haj minőségén. A hajunk pedig idővel változhat, nekem például régen olyan erős volt, mint a szög, most pedig selymesen vékony. Más fazont kell kitalálni, de tényleg nem szabad újságokban tv-ben látott emberek, egyéb ismerősök hajstílusát lemásolni. Nemrég a fodrászomnál majdnem ölre mentek :) Egy vendég kardoskodott, hogy pont olyanra szeretné tarkónál a haját, mint egy ott ülő másiké. Hiába mondta a fodrász, hogy pont úgy vágta, de az ő haja MÁS.

2010. okt. 7. 19:30

Minden hajat le lehet úgy vágni, ahogy szeretnéd, csak tudni kell vágni.

Én volt h 1nap 2 fodrásznál jártam, mert az első annyira nem értette mit szeretnék, vagyis értette, de annyira elcseszte, hogy szégyenemben el kellett mennem egy másikhoz, aki úgy vágta le ahogy szerettem volna.

2010. okt. 7. 19:26
A haj természetes struktáráját nemigen lehet megváltoztatni. Tehát olyan fazont kell választani, ami a hajnak is megfelel. Hiába tetszik egy frizura, ha a haj azt mondja, hogy nem.
2010. okt. 7. 19:22

Szia!

Ne változtasd meg, elég váltani.:)

2010. okt. 7. 19:19
Sziasztok! Gondban vagyok. A fodrászom egyben jó barátom is, de mostanában nem tetszik, ahogy levágja a hajamat. Sosem olyan a frizurám, ahogy kérem, nem tudom beállítani, mert örökké lelapul, összeesik. Pedig nem hosszú, állig ér elöl, hátul rövidebb. Nem akarom megsérteni a fodrászt sem, de unom, hogy mindig a hajammal szenvedek. Esetleg tudtok olyan fazont ajánlani, netán internetes oldalt, amit világosan el tudnék magyarázni, megmutatni? Ami fiatalos, nőies...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook