Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Új diéta a Slim Integra fórum

Új diéta a Slim Integra (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
100. Juddyt (válaszként erre: 86. - Kittus84)
2013. febr. 14. 00:33

Szia !

Bocs a zavarásért...

Te hogy érted el náluk, hogy visszaküldjék a pénzedet?


Üdv. Judit

99. Juddyt
2013. febr. 14. 00:30

A tesóm rendelt tőlük, a termék semmit nem használt... és nov. 27.-e óta harcolunk velük. Ezt a sablon üzit küldözgetik:

Tisztelt Vásárlónk!

A vételárak visszafizetésének időpontjáról a cég tulajdonosa dönt. A jóváírót elkészítettük.

Mi folyamatosan sürgetjük az ügyet.

Megértését és türelmét köszönjük!

Üdvözlettel

Reklamációs osztály


Mit lehetne tenni, hogy a becsapott emberek pénzét visszaadják?

98. doharszki istvan (válaszként erre: 78. - Vildiko.1)
2013. febr. 7. 16:23

én is csatlakozok hozzátok


István.

97. doharszki istvan (válaszként erre: 93. - Lindaszabo)
2013. febr. 7. 16:13

direktmarketkft@gmail.com

én is így jártam és még nem küldték vissza pénzem,pedig én az egész csomagot ,vissza küldtem.


ezen az e-mail címen ha beírod a gogliba tálálsz sok mindent ami jellemzi őket,.


Üdv: István

2011. jún. 9. 15:36

sziasztok!

én is voltam olyan dinnye hogy megrendeltem.....de ezeket a sorokat olvasva lemondanám!

ha valaki S.O.S elküldené az email címüket azt nagyon megköszönném.

95. Veronika111 (válaszként erre: 93. - Lindaszabo)
2011. jún. 7. 01:58
Sajnos nem fogják számla nélkül a pénzed visszautalni. Ez olyan, mint amikor a boltban reklamálsz, ott is viszed a számlát, hogy azzal bizonyítsd tőlük vásároltad.
94. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 93. - Lindaszabo)
2011. máj. 26. 14:18
Minden számlának van egy egyedi sorszáma, amint visszakereshető. Az kellene. Olyan másnál nincs, csak nálad (volt).
93. lindaszabo (válaszként erre: 89. - Emicyke)
2011. máj. 26. 14:05

Szia!


Megvan neked a számla?És a számlaszám?Átküldenéd?Nem akarják visszafizetni a pénzem...



köszi:Üdv:Linda

2011. máj. 25. 09:18

Ezt a levelet kaptam a direkt market cégtől,arra a kérdésemre h miért nem utalták vissza a pénzem!Tudja valaki a számlaszámot,ami a számlán van?Nekem már nincs meg a számla!Kérlek írjátok meg!


Kedves Melinda,

legyen kedves közölni velünk a számlaszámot, amint az árut át tetszett venni, a számla jobb felső sarkában található.

Köszönöm

Anna

2011. máj. 1. 17:45

Halihó!

Én most találtam rá erre a "termékre" (ha lehet annak nevezni) egy cikkben...Hát mit ne mondjak,jót nevettem rajta,gondoltam rákeresek az interneten,hányan próbálták ki és mik a mellékhatások,bár a cikk azt írta hogy nincs semmiféle mellékhatása....

Láttam hogy sokan keresik az elérhetőségüket,e-mail címet...A cikkben az alábbi adatok voltak megadva,remélem tudok segíteni vele:

Direkt Market Kft., 9201 Mosonmagyaróvár, Pf.: 121

Direkt Market Kft., 9200 Mosonmagyaróvár,Károly u. 16.

direktmarketkft@gmail.com

90. valakiii (válaszként erre: 82. - Kittus84)
2011. ápr. 30. 14:56

szia Kittus kérlek nekem is küld el minnél hamarabb megrendeltem.. de vissza szeretném vonni ezek olvasatán.. nem hittem hogy vannak csodák,csak reménykedtem.. alig eszem.. inkább többször keveset.. és mégis vannak probléáim futok is minden nap :'( reménytelen.. ugy érzem

KÉRLEK SZÉPEN MINNÉL HAMARABB KÜLD A CIMET KÖSZÖNÖM ELŐRE IS!!! üdv

2011. ápr. 6. 19:43
Sziasztok! Én is visszaküldtem a Slim Integra-t , 2 napi szedés után erős vesegörcseim lettek, plusz 39,2 fokos láz....:S:S ezek után jöttem fel a forumra, és nagyon megijedtem a tapasztalatok olvasása közben...:( Már kb 3 hete visszaküldtem,de semmiféle választ nem kaptam... Valaki esetleg tudna nekem segíteni mondjuk egy e-mail címmel,hogy rátudjak kérdezni h halad az ügyem??????Elöre is köszönöm a segitséget!!
2011. márc. 25. 16:18
Amúgy sikerült valakinek fogyni a szer hatására?Vagy csak a mellékhatások jelentkeztek?
87. lindaszabo (válaszként erre: 84. - Renátaa74)
2011. márc. 25. 16:17

Szia!

Kérlek mindenképp írd le a tapasztalataisat.Én egy hete szedem a hasmenés már megvan 2 napja,most épp a munkahelyemen kínlódom,nem tudom mi lesz a vég. én a 15 napos kúrát fizettem ki méág egy hét visszavan...

2011. márc. 7. 19:50

Ma megkaptam a pénzt!

Egy életre befejeztem az ilyen "csodaszerekkel"!!!

Remélem mindenkinek megoldódik az ügye!


üdv.:K

85. gincsu
2011. márc. 4. 08:26

Sziasztok!nekem hétfö ota igérik hogy elbirálják a reklamációmat.azota sehol semmi csak kifogás hogy sok munkájuk van!kapott már valaki vissza pénzt tölük?fogjuk össze és lépjünk az ügyben!!!!!!!!!!!!!!!!!!

email cimem:papne.gina@gmail.com

2011. márc. 3. 09:12
Sziasztok...Én most kaptam ajándékba a slim integra (aha tropic slim)étrend kiegészítőt...nem tudom mire számíthatok az itt leírtak alapján nem sok pozitívum van...de kíváncsi vagyok! tegnap kezdtem el szedni...hát várom a hatást...ha tudok véleményt írni már az eredményről,közzé teszem...igérem! további szép napot Mindenkinek!
2011. márc. 2. 18:49

Sziasztok!


Pénzt még nem kaptam :(((!!!!Halad vki vmit az ügyben?


üdv.:K.

2011. febr. 20. 18:54

Kedves Zsanka22 és Huntman!


Privát üziben elküldtem a címet!


üdv.:K

2011. febr. 20. 13:23
Szia Kittus!elküldenéd nekem az e-mail cimüket? mert írnák nekik hogy ne is küldjék meg. Mert sehol se találok semmit róluk,és én is megrendeltem már ezt a szert,de nem veszem át mert semmi jót nem hallani róla. köszike előre is az email címem:zsanett0685@freemail.hu
2011. febr. 19. 17:22
Kittus!megadnád nekem a cég email címét?mert én most rendeltwem meg a szert,még nem jött meg,de meg akarom írni nekik,hogy ne is küldjék,mert nem veszem át.Ln még nem fizettem semmit,de nem is fogok,hallván itt a jó tapasztalatokat!köszi e-mail címem:vindm@freemail.hu
79. Kittus84 (válaszként erre: 78. - Vildiko.1)
2011. febr. 17. 17:33

Szia!


Írtam e-mail-t is nekik, ma kaptam választ, hogy elindították a visszautalást!Kíváncsi leszek, majd jelentkezem mindenképpen!


üdv.K

78. vildiko.1 (válaszként erre: 77. - Kittus84)
2011. febr. 17. 15:28

Szia!

Én most másolom ki az IWIW-re a lap linkjét. Hamarosan írok a Metropol ujságnak is. A céggel folytatott levelezést bármikor szívesen elküldöm, bárkinek. Én már feljelentést tettem a Fogyasztóvédelemnél. Most várok. Jelenleg vizsgálják a szert. Nekem még van pár napi adag, szívesen odaadom vizsgálatra egy labornak. Nagyon fontos lenne, hogy minél többen összejöjjünk azok, akik csalódtunk. A cég esküszik, hogy sokan dicsérik, és én vagyok az egyetlen aki reklamált. Be kell gyűjteni minél több levelezést a cégtől, és együttesen is megtenni a bejelentést. Remélem sokan gondolják úgy, hogy ezt az gyilkos kereskedelmet be kell tiltani, legalább mások érdekében, ha mi már úgyis rosszul jártunk:(:(

2011. febr. 15. 18:12

Sziasztok!

Szeretnék én is csatlakozni a "Slim Integra" kipróbálói közé!Sajnos!!!

Soha nem hittem ezekben, most mégis belementem(magam sem értem)!Én 5 napig szedtem, de hagy ne mondjam, milyen mellékhatásaim voltak!

Komoly görcsök!Azóta (kb 2 hete) folyamatos vérzésem van, arra várok, h végre elmúljon, hogy végre megmutassam magam a nőgyógyásznak!

Remélem lesz olyan, aki elolvassa ezeket a sorokat és legalább a mi példáinkból tanul!!

Én is visszaküldtem (hagytam pár szemet), azóta semmi!Most arra gondoltam, e-mail lesz!

Ha lesz vmi, jelentkezem!

76. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 75. - Vildiko.1)
2011. febr. 10. 21:46

Nem akarom elvenni a kedved a próbálkozástól és remélem, hogy gyorsan helyre áll a szervezeted is. De egyet tudnod kell, az ilyen csodaszerekkel foglalkozók a következőképpen működnek.


Behoznak egy valamennyi csodaszert messze elkerülve a hatóságokat, aztán a cég, aminek a nevén keresztül forgalmazzák tart, ameddig pénzt tudnak csinálni a termékből. A marketing tevéknyeségük igen egyszerű. Csinálnak egy kampmányt általában a nyomtatott médiában. Ez kb. elég is arra, hogy a behozott készlet elfogyjon. Ha időközben gond van, akkor felszívódnak, aztán majd ha lesz más, akkor kezdik újra.


Van, aki a neten árul egyébként tiltott összetevőjű szert, amit úgy hirdet, mintha valami szuper növény természetes kivonata lenne. A domain persze amerikai, a szálak FÁK-ig vezetnek, a neten megjelenő információval zsonglőrködnek, de a lényeg, hogy a fogynivágyók fizetnek nekik és hiába lesz rosszul egyik-másik tőle. A többiek lehurrogják, ha valaki felhívja a figyelmüket, hogy a gyártó ismeretlen, a forgalmazó kamuzik, a neten pedig jól láthatóan ügyeskednek az állítólagos laborpapírokkal stb.


Az emberek nagyon hiszékenyek errefelé.

2011. febr. 10. 19:48

OLYAN SZUPER JÓ TERMÉK A SLIM INTEGRA, HOGY MÁR VIZSGÁLJÁK!!!!!

Én nem adtam fel, a Fogyasztó védelemhez fordultam, és nyílvánosságra hozom mindazt amit okozott ez a vacak.

Bemásolom a levelet amit a hivataltól kaptam. Ezután jön a média:):) Én csak a pénzemet szerettem volna visszakapni, ha már nem használt. Ha nem, hát nem:(:(


"

Tanácsadói irodánkhoz beérkezett panaszával kapcsolatban tájékoztatjuk, hogy a terméket az

Állategészségügyi és Élelmiszer-Ellenőrző Állomás vizsgálja. Elérhetőségük: 22/511-160

Továbbá a Gazdasági Versenyhivatalhoz (Budapest, 5. Pf. 1036 Tel.: 06-1-472-8900) fordulhat, amennyiben nem utalják vissza a pénzt.

Írjon egy ajánlott tértivevényes levelet a hirdető cégnek, csatolja mellé a hirdetésük másolatát, és az előző levelezéseiket, és az orvosi igazolást, hogy a termék szedése során romlott meg az egészségi állapota.

Kérje újra a pénz visszafizetését. "

74. vildiko.1 (válaszként erre: 73. - Bubus53)
2011. febr. 8. 08:41

Megjött a labor eredményem. Hangsúlyozom, annyira jó volt minden a Slim Integra elött, hogy 20 éve készenlétes véradó vagyok (voltam ? ). Mindezek mellett, kiválóak voltak az eredményeim, így önkéntes csontvelődonor lehetek. Úgy tűnik ez már nem lesz így a jövőben. Novemberben voltam a Nemzeti Közlekedési Hatóságnál, semmi bajom nem volt. Elkezdtem szedni a Slim Integrát, azóta nagyon rosszúl vagyok, fáradékony lettem, mindíg álmos vagyok, de nem tudok aludni. Erős gyomor görcseim vannak, vagy megy a hasam , vagy napokig semmi. Szédelgek elég sűrűn, és olyan vagyok néha mint aki részeg (nem fogyasztok alkoholt). A szemem néha ki akar esni, és romlik. A vesém működése szintén romlik:(

Hosszas levelezgetések után, nem hajlandóak visszautalni ennek a méregnek az árát. Tehát a Fogyasztóvédelemhez fordulok. Persze a leletekkel együtt, a maradék pár szem vackot is átadom, bevizsgálásra.

Néhány eredmény, ami ez elött kifogástalan volt:

Vvt süllyedési sebesség: 34 normál: 5-18

Klorid 110 normál: 98-106

Anti-streptolizin 257 normál: 200

Vörös vértest 4 normál: 0-2

Baktérium 1170 normál 1000

Figyelembevéve, hogy novemberben minden tökéletes volt,elgondolkodtatóak az eredmények. Nem én vagyok az egyetlen, akinél ilyeneket produkált a Slim Integra. Persze vannak akik nem hisznek az ilyen rémdolgokban, én sem hittem, bevallom. Sajnos drága árat fizettem érte, az egészségemet:(

Remélem minél többen elolvassák, és megmentik az egészségüket, ha nem dölnek be a reklámoknak, úgy mint én.

Még nem vagyok túl öreg, van négy gyermekem, és a párom, és egy roncs lett a szervezetem, pedig csak fogyni szerettem volna.

A levelezést bárkinek szívesen elküldöm, amit a gyártóval folytattam. Érdemes elolvasni. Pl: "lejárt a határidő", milyen határidőről beszélnek? Még a 30 napot sem vártam meg, mert beteg lettem!!!!

73. Bubus53 (válaszként erre: 64. - 67bd94b41e)
2011. febr. 1. 20:50

Na, én szedek gyógyszert a pajzsmirigy alulmúködésemre, de kiábrándítalak, mert ettől még először pláne hizni fogsz, aztán se tudsz annyit szedni, amitől lefogysz, mert attól kikészülsz, amúgy viszont nem fogysz tőle, mert csak épp javít valamit rajta az, amit beszedhetsz súlyos mellékhatások nélkül.

Épp ezért vannak az ilyen fogyókúrás termékeknek is a kedvezőtlen mellékhatásai, mert nem bírja a szervezetünk. Persze vannak kivételek is.

72. vildiko.1 (válaszként erre: 53. - Noémiroman)
2011. febr. 1. 19:55
Szia! Megírnád, hogy használt-e, vagy visszaküldted Te is? Ha igen, visszaadták az árát, vagy téged is elhajtottak. Én nem hagytam magam.
2011. febr. 1. 19:51

Megírtam, hogy a Fogyasztóvédelemhez fordultam, jött válsz is. Ismét utánanéznek a dolognak. Kíváncsi vagyok a pénzem is visszakapom, vagy megint csak hitegetnek.

Nem tudom hogy lehetne nyílvánosságra hozni, milyen eredmények születtek, és milyen betegségek alakultak ki. Akinek görcsi voltak forduljon orvoshoz, minimum egy labor kelleni fog. Nem tuni mit vittünk be a szervezetünkbe:(:(

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook