Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen porszívót érdemes venni? fórum

Milyen porszívót érdemes venni? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5
2008. dec. 15. 16:36

LG V-KC402CTU

Nekem 2 éve ez a tökély.Én is porallergiás vagyok,nálam ez tökéletesen bevált.Itt meg lehet nézni: [link]

2008. aug. 12. 11:36
Sziasztok, olvastam a véleményeket, hát elég vegyes. Én is porszívót keresek, és szimpi lett volna a vizes, mert a párom poralergiás. Láttam én is a Rovus-t a tv-ben, de tegnap este találtam egy topikot, ahol úgy le húzták, hogy az ilyesztő. Na nekem sem lesz Rovus az biztos. Viszont még mindig tanácstalan vagyok, egy robotporszívó nagyon jó lenne, csak egyí kicsit drága, de ha valakit érdekel, megtaláltam: [link]
60. Tűzeső (válaszként erre: 49. - Pgyuri1832)
2008. júl. 22. 12:58
Aktuálissá vált a robotfelmosó megvétele nekünk is.Neked bevált?Vagy van másnak is?Melyiket válasszam?A porszívót imádom,most is dolgozik.Ha lemerül,odagurul a töltőhöz,szív egy kis energiát és megy tovább.Néha ki kell ürítenem,ennyi a közreműködésem a pormentes lakáshoz.Remélem a felmosós is ilyen szuper.Azt olvastam,hogy felmos és szárít is.
2008. júl. 11. 06:21

Üdv!


Csalódásmentes vétel: Thomas takarítógép

Olcsóbb(bár nem olcsó)

2008. júl. 11. 06:06

Üdv!


Csalódásmentes vétel: Thomas takarítógép


Nem olcsó, de csak 1x kell megvenni:-)

Normál használat mellett a gép tisztántartása gyerekjáték, sutty, kiönteni a wc-be a tartályból a koszos vizet .Már 20 éve vezető cég németországban...

2008. máj. 16. 11:29
Az enyém Ökonetes vizestakarítógép. 2-dik éve használom. Nagyon meg vagyok elégedve vele. ajánlom mindenkinek. :)
56. pgyuri1832 (válaszként erre: 55. - Tűzeső)
2007. nov. 26. 20:59
Nekik csak a Discovery SE van, régi modell, az sem rossz, de Amerikában most vannak a nagy clearance eladások, olyan 150-200 USD körül megvehető, a Roomba 530 299-től indul. Európát "nagytakarításra" használják... Scooba sincs náluk. Előbb utóbb biztos lesz itt is, de egyelőe az USA piac a négyszeresét venné fel a gyártási kapacitásuknak, olvastam. Ez az oka, hogy itt nem erőlködnek, mindent eladnak otthon...
55. Tűzeső (válaszként erre: 54. - Pgyuri1832)
2007. nov. 26. 20:51
Mi az ARTU robot áruházból vettük,de ott még nem ír a felmosósról.A mienk még mindig 93ezer-be kerül ott.A legapróbb port is felszedi,ha valahol koszosabb,onnan nem tágít amíg tiszta nem lesz.Fűnyírójuk van,de most az nem aktuális.
54. pgyuri1832 (válaszként erre: 52. - Tűzeső)
2007. nov. 26. 20:37
Scooba 350, sztem a Roombák alaposabbak és okosabbak is, de ez is nagyon jól működik. Az egyetlen kis hibája, hogy a vékony szőnyegeket érdemes úgy otthon hagyni. hogy a szélét felhajtod, mert különben néha "felmászik" rá. Egyébként hibátlan, csak drága...
2007. nov. 26. 20:33

Ebay vásárlás volt, itt a weboldala, mármint az USA

[link]

52. Tűzeső (válaszként erre: 49. - Pgyuri1832)
2007. nov. 26. 20:33
Már lentebb írtam,/29/nekünk egy éve van,távirányítós,feltölti magát amikor lemerül,mire hazaérek a bevásárlásból önállóan feltakarít.Nagyon szeretem.Jó,hogy írtál a felmosósról,akkor még nem lehetett kapni.Majd írd meg beválik-e?Benevezek arra is,mert a nappali a konyhával 40nm,és a padlófűtés miatt sűrűn fel kell mosni.
2007. nov. 26. 20:31
Én sem... :-)
2007. nov. 26. 20:02
Bocsi csajok, nem akartam feleslegesen szaporítani a szót, csupán a kérdésre válaszoltam, hogy milyen porszivót érdemes venni. Ja, és nem vagyok porszivó ügynök.
2007. nov. 25. 22:26
Én egy hónapja vettem egy Roomba 530-ast a feleségemnek / igazság szerint, mivel jellemzően nekem kell csinálni, magamnak:-)) / Amerikai robotporszívó, lenyűgöző, most rendeltem egy Scoobát, az a tesója, az meg felmos / szintén helyettem /. Minden "action" után van vele kb 2 perc munka, nálunk 110 négyzetmétert porszívóz - naponta. 5 gyerek, 2 cica, 1 kutya, kertesház. Bírja.
48. f7cbe21b45 (válaszként erre: 45. - Supin)
2007. nov. 24. 11:47

Neeeeeeeeeem akarok a porzsákon spórolni!!!!!!!!!!!!!!!:((((((((((((((((( Amikor szétszedem a rohadt porszívómat, felszáll a szürke porfelhő, kezdhetem a takarítást előlről. Utána fogom a rohadt hepaszűrőt, letekergetem róla hajszálakat, aztán a csap alatt körömkefével megpróbálom a harmonikából kivakarni a koszt. Aztán jöhet a porcicáktól eldugult lefolyó, a csempe , a kagyló és környéke. Aztán már csak a le kell zuhanyozni, mert közben én is szeplős leszek a dzsuvától.

Ja, nem kell valakinek egy egyéves, húszezer forintos porzsák nélküli porszívó? Mert ma délután ünnepélyesen kivágom, mint a Bözsi néni a macskát :P

47. emagdi (válaszként erre: 45. - Supin)
2007. nov. 23. 09:23

hát, valahogy azért a porzsák nélküliből is ki kell szedni a trutymót, nem?

s az szerintem sokkal nagyobb macera, ha minden porszívózás után tisztogatni kell a porszívót, minthogyha mondjuk 2 havonta fogja az ember, és kidobja a porzsákot, és betesz egy újat. Ezzel a tempóval évente 1 zacskó porzsákot kell venni (mert 1 zacskóban 5 db van plussz egy új szűrőfilter), és 1-2 ezer forint. szerintem évente ennyit lazán ki lehet bírni, azért, hogy ne kelljen hetente a koszt kaparni a porszívóból.


de persze mindeni másban hisz, mindenki mást szeret, ezért van ennyiféle termék!:))))

46. emagdi (válaszként erre: 44. - F7cbe21b45)
2007. nov. 23. 09:19
fogalmam sincs, én már kb 2 éve vettem, de utána is láttam ilyet a boltokban. de már kb sem emlékszem, hogy mennyi volt. (de biztos megfizethető, normál kategória volt, mert másképp nem vettem volna meg:))
45. supin
2007. nov. 23. 08:08
Olyat amihez nem kell porzsák..Már azon is sokat spórolsz!
2007. nov. 23. 08:05
Köszi a tippet!:) Kb. mennyibe kerül?
2007. nov. 23. 01:39
nekem 1600 w-os van,nagyon megvagyok vele elégedve.
42. emagdi
2007. nov. 22. 16:57
1600 vagy 1800 wattos. (nem emlékszem, pedig rá van írva kívülről)
41. emagdi (válaszként erre: 40. - F7cbe21b45)
2007. nov. 22. 16:57

persze! én a média markt-ban vettem, de gondolom hogy minden nagyobb műszaki boltban elérhető:))


tényleg tök jó, nálam nagy gond volt mindig, hogy tele volt a szőnyeg, meg minden a hajaimmal, totál idegesített. aztán lett 2 macskám is, és azok is hullatják a szőrüket rendesen.

mindehhez a szobában krémszínű szőnyeg van.

ezzel a porszívóval felszedhető a macskaszőr és a haj a szőnyegről, sőt, a kanapét is ezzel porszívózom, és a kárpitról is jól leszedi a cuccot.


szóval tényleg nem érdekből mondom, hogy jó, mert nem vagyok porszívóügynök, hanem csak nekem annyira bevált, hogy nagyon.

van benne valami szénszűró vagy micsoda is, szóval nem nyomatja vissza a levegőbe a port.

a porzsák meg egy mozdulattal cserélhető. (papír)

40. f7cbe21b45 (válaszként erre: 39. - Emagdi)
2007. nov. 22. 16:31
Ez boltban is megvehető?
39. emagdi
2007. nov. 22. 16:13

nekem amúgy egy siemens "family&pets" elnevezésű porszívóm van. semmi extra, de nagyon szuper.

van hozzá egy olyan fej, amiben kefék forognak, és totál jól kiszedi a szőnyegből meg a kárpitról a macskaszőrt, és az emberhajakat.

a porzsákot 2-3 havonta cserélem (papírporzsák).

egyéb tennivaló nincs vele, állítólag néha a szénszűrő előtti fehér rongy-szűrőt is cserélni kell.


teljesen egyszerűen kezelhető.

szóval szerintem tök jó, és nem került egy vagyonba.

38. emagdi (válaszként erre: 36. - Grétus)
2007. nov. 22. 16:10
gyanítom nálad mindjárt meg is tudja vásárolni, ugye?:))))
37. hihi (válaszként erre: 35. - F7cbe21b45)
2007. nov. 22. 15:54

Szia!Egy jótanácsot adok,ha vizes porszívó mellett döntenél targát ne vegyél,mert tavaly 40ezerért azt hozta a Jézuska,és egy nagy rakás.....se ér.Még arra

sem jó,hogy a gyerek orrát kiszívjam,mert annyira nem szív.

36. Grétus (válaszként erre: 35. - F7cbe21b45)
2007. nov. 21. 11:26
Üdvözöllek. Ha van havi 5000 ft-od kb 4 éven keresztül, akkor én mindenképp a VORWREK KOBOLD porszivót ajánlanám.Én is így jártam az előzőekkel, de amióta van koboldom azóta más porszívó szóba sem jöhet.Ez csak száraz üzemű, nem kell takarítás után még a porszívót is egy óra hosszáig takarítani. Ez boltban nem kapható, ezt csak üzletkötőkön keresztül lehet megvenni, de elmennek az otthonodba, megmutatják a gépet mindenféle vásárlási kötelezettség nélkül. Ha megtettszik akkor akár azonnal használni is tudod. Én tiszta szivemből ajánlom, és garantálom, hogy az elkövetkező 15 évben nem fogsz kérni a Jézuskától új porszívót. Ha tettszik az ötlet Priviben bővebben írok róla, hogyan szerezhető be.
2007. nov. 19. 21:45
Sziasztok! Most akarok venni én is egy porszívót, mert az egy éves, 20 ezer forintos Elektrolux porzsáknélküli porszívót most fogom kivágni a francba. De a meggyártóját legszívesebben felfogadnám ide hozzám takarítónőnek, hogy szagolja, meg szőnyegenként 3x kiszedje belőle a dugulást, a hepafilterről tekergesse le a lányom haját, aztán törölgesse a trutyit a csempéről meg a mosdóból,amikor kimossa, miután tüsszögőrohamot kapott tőle. Én nem vagyok allergiás semmire, de amikor szétszedem ezt a szart, egyfolytában tüsszögök és szentségelek. Minden képpen porzsákos, esetleg vizes porszívót akarok venni, porzsáknélküliek kíméljenek! Akinek van vizes, személyes tapasztalatokat írjon, a tévésoppot én is láttam egyszer. Nincsenek előítéleteim a teszkógazdaságos cuccokkal szemben sem, de nem szeretnék jövő karácsonyra megint porszívót kérni a Jézuskától. Szóval S.O.S.!
2007. nov. 5. 15:00
Mennyi kis porszivougynok szaladgal errefele! Ezek utan meg kell neznem a vizes porszivokat, bar ami nekunk van, az is eleg jo, valami itteni markatipus, de a ferjem vette, muanyag tartalyos es hogy a szavaival eljek, ugy sziv, mint 20 kurv@.
2007. nov. 5. 13:40

Szia

Nekünk ZEPTER vizes porszívón van. De inkább csak volt. Szívásteljesítménye 0, még új korában is. (Nem tudom, hogy a víz miatt vagy mart ZEPTER)Van egy régi elektrolux Mondo, szívásteljesítménye sokkal nagyobb mint a vizes porszívóé.

Szűrő beszerzése körülményes, nehéz az egész gép, szerintem hangos, hiába szellőzettük és mostuk ki a tartályát használat után akkor is büdös, kábele rövid.

Most fogjuk kb. 4 év után kikukázni.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook