Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Köldökpiercing fórum

Köldökpiercing (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... ❯❯
2009. ápr. 9. 19:16
Kész van! :) Nem volt semmi gond, 3 perc alatt megvolt az egész, 5-kor lett kész pontban és még mindig nem fáj, remélem nem lesz semmi gondom vele, majd szerintem még jövök úgyis :D és köszi mindenkinek a segítséget! :)
258. baloghany (válaszként erre: 250. - Horvathangi)
2009. ápr. 8. 22:41

Nyugi ne aggódj. A szúrás nem vészes, hanem ami utána lesz. Nekem 5 éve csinálták, nem fájt, de amikor elment az érzéstelenítő hatása nem tudtam leülni, felállni, aludni. De másnapra már semmi bajom nem volt. Utána kell kicsit ápolgatni, hogy be ne gyulladjon, de ezt majd biztos elmondják.

Sajnos nekem ki kellett vennem mert pocakot növesztettem :) De én is szeretnék majd újra :)

257. wicoo
2009. ápr. 8. 22:35
jolvan .. biztos :D
2009. ápr. 8. 22:26
hát én soproni vagyok, tehát itt Sopronban... Stadion Üzletház, bár nem hinném, hogy most mondtam valamit... :D
255. wicoo
2009. ápr. 8. 21:49

drukkolunk :D

am hol csináltatod ?:)

2009. ápr. 8. 21:23
köszi csajok! drukkoljatok! :)
253. wicoo
2009. ápr. 8. 21:17

áh tuti nem lesz semmi baj :D

emiatt meg ne félj.. neten mindenféle hülyeség van ..

ha halálos lenne, akkor biztos h nem injekcióval érzéstelenítenének .. én is sok mindent olvastam és félek :S:D

szóval nyugi nem fog fájni..szép lesz :)

252. Mucus14
2009. ápr. 8. 21:10
:D
251. Mucus14
2009. ápr. 8. 21:10
ne pánikoljatok és ne olvassatok semmit. Nem halsz bele
2009. ápr. 8. 20:56

Jaj! Nyugtassatok meg kérlek! Olvasgattam vissza a hozzászólásokat,és rátaláltam egy olyanra, hogy "ha injekcióval érzéstelenítenek, az halálos is lehet, mert ugyan oda 2x szúrni nagyon veszélyes."

Ettől teljesen berezeltem, mert ahova én megyek úgy tudom így csinálják. Barátnőmnek is injekcióval érzéstelenítették a köldökét és még egyben van (egy éve volt). De azért ez nagyon megijesztett. Holnap 5-re megyek...

249. Mucus14
2009. ápr. 8. 19:23
Uhh nem tudom. Sztem feltétlen menjen a piercerhez. Majd ő megmondja h vegye ki vagy sem. Sztem az a biztos
248. wicoo
2009. ápr. 8. 19:22

halii.

köszi, most már nyugodtabb vagyok :)

viszont van egy kis gond.. barátnőmnek is köldök pc-je van, és ma ráugrott a hasára a kutyája :s pár perce mondta h a köldök pc felső része kiszakadt :S ugye nem kell kiszedni ? az összefog forrni vagy valami ? :S

247. Mucus14
2009. ápr. 8. 17:11
nyugi akkor aggódj ha vékonyodik.Nekem is érződik és semmi baj nincs vele. Betadinnal kentem az egész felduzzadt meg minden abbahagytam és semmi baja.
246. marykeee94 (válaszként erre: 241. - Wicoo)
2009. ápr. 8. 16:26
én úgy hallottam,h 4-5 napig nem érheti wíz... :o
245. wicoo
2009. ápr. 8. 16:12

halli

amúgy nektek mennyire lehet érezni a piercing szárát ha fogdossátok ?:O

ez még mindig nagyon idegesít .. félek h kiszakad .. meg h a bőröm elvékonyodik :S

mindig van valami :D

244. platon
2009. ápr. 7. 23:08

Sziasztok! Olvasgatom, hogy paráznak az emberek :)

Elmesélem az én történetem. Nagyon szerettem volna már évek óta egy köldök pc-t. Kb. 3 évig kínlódtam. Elmentem hogy megcsináltatom, és mindig pc nélkül mentem haza. Aztán egyszer már azt mondta a kozmetikusom, mikor kezelésre mentem hozzá nem a pc miatt, hogy most nem mész sehová, míg meg nem csináljuk. Persze frászt kaptam. :) Elfordultam, és vártam, hogy mikor fogom érezni a szúrást. Egyszer csak annyit mondott, hogy kész vagy. Semmit nem éreztem! Aztán persze nevettem magamon, hogy ezért paráztam éveken keresztül, és még csak nem is éreztem semmit. :D Azóta már van az orromban is egy :)(az egy kicsit fájt). Szóval ne féljetek, tényleg nem fáj! Első pár napban nem ajánlatos mosni, de én mostam, aztán bekentem bepanthen krémmel és nem gyulladt be, és imádom azóta is! :)

243. Mucus14
2009. ápr. 7. 22:50
nekem azt mondta h ne mossam az elején.
2009. ápr. 7. 22:17

köszi a válaszokat. hát... mindenképp meg fogom kérdezni, hogy tuti nem-e jön ki, bár szerintem nem, mert azért teljesen más helyen is van meg az a baktérium ami okozza a kiütést októberben a "legintenzívebb"...

amúgy tényleg nem lehet mosni az elején a köldököt meg magát az ékszert? félek, hogy elfertőződik...

/legkésőbb csütörtök este jelentkezem, ha már kész lesz.. :D/

241. wicoo
2009. ápr. 7. 20:47
de .. szoktam mosni.. mert a piercinges pasitól kaptam 1 kis tájékoztatót.. és azt írja hogy "zuhanyzáskor a zuhanyrózsa vízsugarával tisztogasd meg az ékszert és a környékét, ezután kezeld a szalon által javasolt szerrel"
240. Mucus14
2009. ápr. 7. 20:44
ja. de ugye a pcdet nem mosod meg? Mert nem érheti víz
239. wicoo
2009. ápr. 7. 20:35

halii

már 4 napja megvan a köldök pc-m .. de amikor fürödtem láttam h a lábam kicsit kiütéses.. aztán 5perc múlva már nem volt ott :D

ennek van vmi köze a piercinghez ? mármint hogy allergiás vagyok rá vagy valami hasonló ? :S

aztán lehet h csak a meleg víz miatt lett olyan.. azért a kiütés 5 perc alatt nem múlik el xD

ha meg a pc miatt van akkor előbb kijöttek volna nem ?:S

2009. ápr. 7. 19:59

Emiatt én is izgultam. Ha belegondolsz, nem szúrják olyan mélyre, hogy ne lehessen érezni! Én is érzem, amikor fogdosom :) Én a bőröm elvékonyodása miatt aggódom :S

Horváthangi!

Bocs, hogy ezt mondom, de tőlünk szerintem hiába kérsz tanácsot :S Elég kényes ügy... Talán az lehet a baj, hogy fémallergiád van, amiről eddig esetleg nem tudtál. A fájdalom miatt ne izgulj, mert az nincs is :) Én a westendben csináltattam, és semmit nem éreztem belőle. De ha nagyon aggódsz, az a legjobb, ha elmész, és mielőtt megcsináltatnád, utánaérdeklődnél, és elmondanád, hogy ez és ez volt, amikor a füledet lövetted, és h előfordulhat-e most is ugyanez a dolog. Valószínűleg egy szakképzett piercer meg tud nyugtatni, és elmondja a véleményét, tapasztalatait!

237. Mucus14
2009. ápr. 7. 00:02
nekem is. az természetes h érzed
236. Mucus14
2009. ápr. 7. 00:02
normális
235. wicoo
2009. ápr. 6. 21:09

nekem is lenne 1 kérdésem.. most valahogy rám jött a para .. mert érzem a pc szárát h kidudorodik és a barátnőmnek is van a köldökébe.. együtt csináltattuk .. lehet h csak mi vagyunk ilyen hülyék h minden miatt félünk.. de ez nagyon idegesít :S

valaki segítsen.. ez normális ?:S

234. wicoo (válaszként erre: 233. - Horvathangi)
2009. ápr. 6. 21:03

sziio.

sztem ne félj.. én három napja csináltattam meg a köldök piercinget és rosszabbra számítottam.

ha még nem tudod h hol fogod csináltatni akkor sztem a pólus centerbe.. maniac tattoo szalon.

nekem nagyon szimpatikus :D

azt a kiütéses dolog meg nem tudom h mitől volt.. lehet h csak a fülbevaló anyagára allergiás vagy..

de igazából nem tudom :S

2009. ápr. 6. 19:50
Sziasztok! Csütörtök délután megyek megcsináltatni a köldököm. Nagyon félek... :D Nyugtassatok meg. Olvasgattam a kommenteket és teljesen megoszlanak a tapasztalatok. Nekem 2x volt orbáncom (kiütéses betegség az arcon), ami valószínű attól jött ki, hogy egy nagyobb seb volt a testemen. Először nem emlékszem sebre, de mikor másodszorra jött ki, biztosra veszem, hogy a fülem kilövése miatt volt. (felül és a 2. fülbevaló, az első belövésekor nem jött ki!!!) De az mégis csak az arcon van... Ha a köldökpiercinget megcsináltatom szerintetek kijöhet újra, mert igazából attól félek a legjobban... :S
232. wicoo
2009. ápr. 4. 21:44

úgy örülök neki :)

feleslegesen féltünk :D

szép lett nagyon :D

231. marykeee94 (válaszként erre: 229. - Wicoo)
2009. ápr. 4. 19:40

dejóneked! :D

én jöwő7 szombaton meek. :p

230. Mucus14
2009. ápr. 4. 19:02
nagyugye:D
❮❮ ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook