Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Köldökpiercing fórum

Köldökpiercing (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯
649. ében11 (válaszként erre: 648. - Kata24)
2009. júl. 7. 22:40
tedd vissza a kényelmesebbet.viszont az újabb csere újabb lapát lesz a pirosságra.úgy kell kezelned, mintha most szúrattad volna, és a gyógyulása is elhúzódik.
648. kata24
2009. júl. 6. 21:04
sziasztok, megint visszatértem, most az a bajom, hogy ez a lógós pc annyira lehúzza a köldököm, hogy csak feleakkora mint eredetileg, és mióta kicseréltem, azóta piros, ma meg elkezdett fájni :S Szerintetek is jó ötlet hogy az eredetit visszateszem?
647. ében11 (válaszként erre: 644. - Timoca87)
2009. júl. 4. 19:48

kezeld,alkohol octenisept jó rá.

ha lehet ne piszkáld a kezeddel,csak ha előtte kezet mosol.

a strandolással óvatosan.bemehetsz vele, bár az alsó gyulladt résznek nem jó ha ázik a vízben.és amint kijössz a vízből kezeld le.ha rosszabbodik a strandolás alatt, akkor a fürdőzésről le kell mondani.

2009. júl. 4. 18:18
Köszi a választ! kicsit megnyugodtam :)
2009. júl. 4. 18:13

Szentem mehetsz strandra csak kenegesd alkohollal;)

deha akarod nézesd meg orvossal.

2009. júl. 4. 18:09

Sziasztok!

Több mint 2 hónapja van piercing a köldökömben, eddig semmi gond nem volt vele,már ki is vettem egy párszor,de a napokban észrevettem h az alsó lyuknál be van gyulladva ez csak a meleg miatt lehet és ha kezelem el fog múlni vagy nézessem meg orvossal? mostanában terveztünk strandolást is,de így nem tudom h lesz e belőle vmi! Előre is köszi a választ!

2009. júl. 4. 10:43
Nekem már több, mint 4 hónapja megvan, és az utóbbi időben kicsit vékonyodott a bőröm :S Nem hiszem, h ez jó lenne. Bár anniyra nem vészes. Voltam vele strandon, azt hiszem a klóros víz jót tett neki :)
2009. júl. 2. 23:08

sziasztok :)

két hónapos a pc-m...

tegnap kicserélte anyu..mert én nem mertem xĐ

már strandon is woltam wele :D

na ez most csak egy élménybeszámoló wolt,mert már régen írtam :p

2009. júl. 1. 12:08
az enyém már több, mint két hónapos, de még nem mertem kivenni, pedig már minden rendben vele! :)
640. ében11 (válaszként erre: 638. - RylPlyr.)
2009. júl. 1. 09:46
inkább ne vedd ki ha nem muszáj,és kezelgesd.nem lesz semmi baja,csak vigyázz rá :D
639. ében11
2009. jún. 30. 15:33

mit csinálsz vele?

miért vetted ki?

2009. jún. 30. 14:46

Halii!

Egyre roszabb a köldökPCm helye:S

tegnap kivettem kicsit és alig tudtam visszatenni és mióra megvan először vérzett is:S:Smeg fájt.

vki járt már igy?

637. ében11 (válaszként erre: 636. - Nyonyo88)
2009. jún. 29. 12:03
látatlanul nehéz válaszolni.mindenképp menj el egy piercingeshez, és ő megnézi-meg fogja mondani mikor és hova szúrathatod!ha ugyanoda szeretnéd akkor meg kell várni hogy tökéletesen meggyógyuljon-ebben tudsz segíteni-ha minden nap lekezeled, hamarabb fog gyógyulni.fertőtlenítő+pici bepanthen plus kenőcs.
2009. jún. 29. 11:28

Helló Mindenki!!!


Szeretném megkérdezni, hogy a szám felett volt pierszingem és kivettem, mert begyulladt...Már alig látszik, inkább piros, de szépen gyógyul és belül is csak kis nagyon iciri piciri göb féleség van és hát azt szeretném kérdezni, hogy oda a helyére szúrhatom vissza?Vagy 1 pár mm-rel mellette??

Mert szeretném vissza rakatni, csak nem tudom, hogy ugyanoda lehet e?

Valaki írjon már!!!

Előre is köszi és szép napot Mindenkinek!!!

2009. jún. 20. 13:01

Nekemis piros volt sokáig még nagyon picit mindig:S

Nekem az a szerencsém,hogy nem fáj meg nem viszket:D

Hát azért reménykedj benne,hogy ezen a nyáron is begyógyul;)

634. hagymácska78 (válaszként erre: 629. - Rekacuda)
2009. jún. 19. 22:02

Szia!


Nekem pénteken lesz egy hetes, és az első 3 napba minden rendben volt, kész rituálé volt a sterilizálásom, hogy még véletlen se gyulladjon be. Aztán a felső bogyónál valahogy most mindig piros és egy picit viszket is. Kenegetem pimafucort-al amit a bőrgyógyász írt fel gyulladásra, és tök jól használ, szépen megnyugtatja és a viszketést is elmulassza. Kiváncsi vagyok mikor fog teljesen begyógyulni. Az enyém biztos jövő nyárra:)))))))))))))))))))

2009. jún. 19. 21:27
de jobb mint volt
2009. jún. 19. 21:26

aha nekemis azért volt folyton sztem begyulladva mert piszkos kézzel nyultam hozzá.xĐ

am ma voltam strandon:D:Delsőnek PCvel.

decsak zárás előtt egy órácskát..

de különösebb baja nem lett ugyanoan mint volt,pedig

pont ma egy hónapos:D:Ddeazér még teljesen mindig en gyógyult be:(

631. ében11
2009. jún. 19. 19:05

ha leszedted akkor kezeld le(naplómban van 1 bejegyzés) vagy ahogy mondta a srác és tapaszd vissza!

Ha hozzányúlsz előtte moss kezet, mert ez még sokáig seb lesz(belülről) és akkor várható a gyulladás ha a kezeddel hozzáérsz,nézegetésből odakapsz megnézed mozgatod stb.rengeteg piszok baci mehet bele és saját magad fertőzheted el.A piercinges steril volt odáig hogy levetetted a kötést innentől kezdve te felelőséged hogy semmi baja ne legyen.kezelni kezelni nem piszkálni és vigyázni hogy ne húzd meg ne akadjon meg ruhában mert ezek ártanak neki+szoli szauna strand napsütés!

2009. jún. 19. 19:03

Sziasztok,én szerdán voltam berakatni a pc-t,

és se feldagadva nincs , se nem vérzett,se nem adtakrá érzéstelenítőt.:D

De a nyelv pc-nél jobban fájt, de a szépségpöttynél nem.:D

2009. jún. 19. 18:54
Sziasztok.én ma voltam piercinget szúratni, kicsit fájt, a srác rátett egy tapadós gézdarabkát, és azt mondta holnap este szedjem le..elég meleg volt ma izzadtam, nem hiszem h jót tett volna neki ha a kötés rajta van így leszedtem.nem piros, semmi baja nem is fáj.ha begyullad azt kb mikorra várhatom?
2009. jún. 18. 19:59
Én 5 hét után cseréltem ki, pedig már egészen jó volt, és ismét begyulladt, úgyh addig nem nyúlok hozzá, amíg totál rendbe nem jön, pedig február óta megvan. Pedig van már egy csomó szép piercingem :S Szal ha teljesen rendbe jött, azaz nem piros, nem gyulladt és semmi baja nincs, csak akkor cseréljétek ki!
627. ében11
2009. jún. 16. 20:56
persze,csak elég érzékeny, nekem két hónap után cseréltük mégis rosszul viselte, belül még nem volt begyógyulva, vagy az ékszer sértette meg újra a bőrt.
626. kata24 (válaszként erre: 622. - Ében11)
2009. jún. 16. 20:28
Csere előtt és utána is kezeltem/kezelem, remélem hamar rendbejön. Lehet hülyeség volt, hogy kicseréltem, de eltelt 2 hónap és egész szép volt már.
2009. jún. 16. 20:05

Ja elmentem egy bőrgyógyász ismerősömhöz, ő pimafucort írt fel. Szerintetek?????????????


Nem vagyok egyszerű eset.;)

624. hagymácska78 (válaszként erre: 618. - Ében11)
2009. jún. 16. 20:04
Akkor elnézésedet kérem,és köszi a tanácsot.
623. hagymácska78 (válaszként erre: 619. - Andikageisha)
2009. jún. 16. 20:02
Szerencsés........:)))))))))))))))))))))
622. ében11 (válaszként erre: 621. - Kata24)
2009. jún. 16. 17:58

és kezelted csere után, vagy amikor észrevetted ismét piros és fáj?

Vagy csak hozzányúltál piszkos kézzel?

És a nap se biztos hogy jót tett neki, izzadság kicsípheti,és a felforrósodott ékszer sem úl jó dolog ha a bőr amúgy sem gyógyult meg teljesen.

621. kata24
2009. jún. 16. 17:55
Nekem amióta ki lett cserélve a pc-m, néha piros, és fáj, mint régen. Ma viszont napoztam vele és ahol át lett szúrva, ott felette a bőr sötétebb egy picit, mármint nem csak a lyuk fölött, hanem úgy az egész köldököm szélességében. Remélem nem a napozással szúrtam el :S
620. roxánalady (válaszként erre: 614. - Hagymácska78)
2009. jún. 16. 15:51
Először nekem is így volt hogy a felső bogyónál bepirosodott amikor átszúrták utána is kb még 3hétig. pedig egyfolytába kenegettem betadine-nal meg tetránnal egy idő után nekem elmult. ez attól volt h sokszor mozgattam és ennek következtébe ha már apró kis piszok volt az ujjamon igy felvittem rá a bacikat és folyamatosan be volt gyulladva. ne mozgasd csak kenegesd és mindig tartsd tisztán.
❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook