Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Karácsonyra csinik lehetünk!:) 90 napos 2010. szeptember 1.-től fórum

Karácsonyra csinik lehetünk!:) 90 napos 2010. szeptember 1.-től (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2010. dec. 8. 13:51
19.én:)
2010. dec. 8. 13:51
ÉN NEM ADTAM FEL ÉS NAGYON JÓL ÉRZEM MAGAM A BŐRÖMBEN! Rengeteget fogytam, mérlegen nem mértem, de ruhatáram cserét kívánt! ÉN LESZ AZ UTOLSÓ NAPOM:))))HA VALAKI BELE AKAR KEZDENI HAJRÁ! KIBÍRHATÓ!SŐT
96. Zsigaanyu (válaszként erre: 94. - Zsuci7)
2010. okt. 9. 09:31

Szia és mióta csinálod? mennyi kg ment le? egy kis biztatásképp .


én ma épp pizzát sütök, meg folyós csokis ostoros kalácsot..

95. Zsigaanyu (válaszként erre: 93. - Kicsibéka)
2010. okt. 9. 09:29
Szia.. hát igen, update módszer is nagyon jó. nekem is van belőle egy rahedli "anyagom" de én azt még nem próbáltam :) KITARTÁS!!!
94. zsuci7 (válaszként erre: 92. - Zsigaanyu)
2010. okt. 8. 11:50
én is csinálom, még igaz 1 kg hol le hol fel ugrál, de a célom már elértem:-)
2010. okt. 8. 11:37

Szia!


Szoktalak meg olvasni titeket (teged), csak en hetfotol inkabb update szerint kajalok, a 90 napos nem volt osszeeggyeztetheto a parommal!

Orulok a sikerednek, csak igy tovabb! :)

2010. okt. 8. 11:32

én még nem adtam fel és örömmel veszem észre,hogy a nadrágom lóg rajtam :)


tényleg senki nem csinálja már? vagy csak ide nem irtok?

2010. okt. 6. 14:38
???
2010. okt. 3. 09:42
hol vagytok?
89. Zsigaanyu (válaszként erre: 88. - Kicsibéka)
2010. okt. 1. 06:17

Sajnálom, hogy bűnbe esel :( igazából én eddig akárhányszor elkezdtem egy fogyókúrát mindig bűnbe estem és sajna fel is adtam... ez az első amikor eldőlt szerintem a fejemben is,mert nem bűnözök és eszembe sem jut.. teljes nyugalommal főzök mellette a családnak is..


ma jó napom lesz .buktát sütök :)

ja azt hiszem eggyel vagy előttem ugye, hát ha neked úgy könnyebb akkor a gyüminap után tarts egy víznapot és akkor egy napra kerülünk..és mivel tesóm előttünk lesz, meg tudom mondani mit egyél másnap :9


ja és párodnak meg toll a fülibe hogy ilyeneket visz neked amikor nem lehet :)

88. kicsibéka (válaszként erre: 87. - Zsigaanyu)
2010. szept. 30. 13:32

Hat,tegnap kicsit bunbe estem! :(

A parom hozott turos sutit, es nem tudtam neki ellenallni, megettem mindet!

Elvileg nem bonyolult ez a dieta, csak en mindig lusta vagyok elozo napokon kigondolni, meg kikesziteni,hogy masnap mit kene enni, es ez miatt sokszor megcsuszom!

Mar azon is gondolkodtam visszaterek a norbis modszerhez!

2010. szept. 30. 12:53

Kicsibéka sajnálom, hoyg tegnap nem jutottam gép elé, sikerült találnod valami egyszerűet?

ma én zöldséges bablevest főztem, fiúknak husit sütök, holnap meg a maradék leveshez lekváros buktát :)

2010. szept. 29. 11:31

Nekem ma kemenyito napom van, de lovesem sincs milyen kajat egyek!

Most meg ott tartok, hogy almat ragcsalok, de lassan ki kene talalnom valamit!

Van valakinek valami egyszeru, gyorsan elkeszitheto finom otlete?

Olyan lusta vagyok valami bonyolultnak nekiallni!

2010. szept. 29. 09:38
Nálam ma zöldség nap van... sóskát csinálok étkezési keményítővel, + aprólék leves, abból is a zöldségek mennek majd.
84. kicsibéka (válaszként erre: 83. - Zsigaanyu)
2010. szept. 28. 12:34

Igen, en is igy tudom!

Nekem tegnap volt gyuminap es en tenyleg megszerettem! Tok egeszsegesnek erzem magam ezeken a napokon!

De estenkent szoktam majszolni egy kis mogyorot!

Ma feherjenap van, mar ki is talaltam mit csinalok!

Tojasporkolt, mindenfele nyers, reszelt zoldseg tejfollel meg sajttal!

Egyszer mar probaltam, es isteni!

Most viszont megyek, fel 2re var a fogorvosom! :(

Utalok oda menni, de neha muszaj!

2010. szept. 28. 12:26
ja elfelejtettem írni, hogy gyüminapon elvileg sótlan magvak , aszalt gyümölcs (diákcsemege), és aznap lehet enni még paradicsomot, ha nagyon unod az édeset. ! ezt egy 90 napos fórumon olvastam.. és többen is irták
2010. szept. 28. 12:23

Sziasztok


én eddig mindenféle gond nélkül vettem az akadályokat Pénteken gyüminapom volt, és a barátainkkal elmentünk pizzázni.. még csak nem is kivántam tőlük..anyukám finomságokat főzött, de a csokis sütiket eltettem a tegnap esti vacsimnak ma gyüminap van. :)most már biztos tudom, hogy először agyban kell eldőlnie..

81. kicsibéka (válaszként erre: 80. - V.Nikolka)
2010. szept. 27. 13:28

Szia!

Ma nekem is gyuminap van! Eddig nalam is siman megy, mert kb egy oraja keltem! (ejszaka dolgozom)!

Igazabol meg csak most reggelizek!

Eddig egy banant, most egy almat meg egy pohar zold teat tettem magameva! :)

Kitartas, menni fog ez!

2010. szept. 27. 09:28
Áááh, gyümölcs nap. Eddig jól megy, mert nem rég keltem fel, és még nem vagyok éhes.... Erre kíváncsi leszek. Majd a sok tea lehet megteszi amit kell.
2010. szept. 26. 19:37

Huhh, most kuldtem el a paromat puszedliert, az lesz ma a vacsim!

Mar osszefolyt a nyal a szamban! :)

78. V.Nikolka (válaszként erre: 77. - Kicsibéka)
2010. szept. 26. 18:19
Én is ezt a tartományt ismerem zsírégetőnek.
77. kicsibéka (válaszként erre: 76. - V.Nikolka)
2010. szept. 26. 11:47

Nekem nem volt sok a savam szerencsere, remelem ezzel holnap sem lesz bajom!

A szobabicaj tenyleg jo, en is azt csinalom es kozben figyelek ra, hogy a pulzusom 120-130 kozott legyen, mert elvileg az a zsiregeto tartomany!

Eddig mukodik!

76. V.Nikolka (válaszként erre: 75. - Kicsibéka)
2010. szept. 26. 11:24

Ez még inkább próbálkozási fázis nálam. Nem tartom 100%-osan , de próbálkozom:)

Meg sem mértem még magam. Jövőhéten megpróbálok szerezni egy szobabiciklit, az majd biztos megadja a hiányzó löketet.


Gyümölcsnaptól tartok, sztem nem tesz túl jót a gyomornak. Borzasztó savat csinálhat. Régebben is a gyüminapot csak félgőzzel tartottam, gyomorfájás miatt.

75. kicsibéka (válaszként erre: 74. - V.Nikolka)
2010. szept. 26. 10:51

Szia!

Ma nekem is ch nap van, en tegnap sutottem kakaoscsigat azt fogom ma delutan enni!

Gyuminapra en almat, kortet, szolot meg banant tervezek!

Te miota csinalod a dietat es milyen eredmennyel?

2010. szept. 26. 10:43

sziasztok!


Összekavarodtam... ch napot tartok ma. Anyós palacsintát süt, szóval jól jön. Holnap nem tudom mi legyen, egész nap gyümi?????

2010. szept. 25. 16:34

Hat csajok, kicsit elgyengultem!

Tegnap feherje napom volt, de este nem birtam megallni es ettem tortat meg epres csokit! :(

Es akkor mar a merlegre is raalltam, es ott meglepodtem!

Este, teli pocakkal, sutieves es egy jo nagy pohar tea utan is -1.2 kg 5 nap alatt! :)

Ugyhogy ezek szerint mukodik a dieta,igy megint nagyon elszant lettem!

Most megyek sutok kakaoscsigat a holnapi szenhidratnapomra!

72. Kucser (válaszként erre: 52. - Briguska)
2010. szept. 25. 10:37
Köszi kérdésedet, még mindig kórházban van, keddhez egy hétre jön haza. Az orvosok teljesen biztosra akarnak menni. Sokat hizott, már 5 kg-on felül van, és gyönyörü!!!!!!!!! Az a baj, hogy nem láthatom, mivel hétfő óta itthon vagyok. Ma tészta napom van és fogalmam sincs, hogy mit egyek. Mióta rendesen csinálom, azóta nem is igazán vagyok éhes. Mérlegelni nem akarok, majd egyszer, ha kedvem lesz hozzá. Félek ha többet fogyok, akkor bünözni fogok. Legyen kitartó szép napotok.
71. kicsibéka (válaszként erre: 69. - V.Nikolka)
2010. szept. 23. 12:59

Szia!

En sajna eredmenyrol meg nem tudok beszamolni, mert meg csak a 4. napom van es elhataroztam, hogy havonta csak egyszer mereckedem, az meg meg messze van! De...

Unokanoverem 2x is lefogyott ezzel, es csak azert kellett masodszor is elkezdenie, mert kozben szult es akkor csusztak fel neki plussz kilok, amik erthetoek is!

Eloszor kozel 30 kilot dobott le, szoptatas utan pedig majdnem 20at!

Ugyhogy kitartas! :)

Ha neki ment, nekunk is fog! :)

2010. szept. 23. 07:42

Nikolka kitartás Neked is, ma nekem is ch napom van, akkor mi fej fej mellett haladunk...


ANYUKÁM HuGINAK SÜTÖTT TEGNAP CH NAPRA KAKAÓSKALÁCSOT, FÉLRETETTÉK NEKEM IS AZ ADAGOMAT VACSIRA :) én nem fogok mérlegelni..de vegyesen olvastam egyébként fórumokon.. valakinek nem is reagált a szervezete, valakinek meg tutira..


kicsibéka valahol azt olvastam, hoyg a sótlan , kesudió, mogyoró, mandula, aszalt gyümik is engedélyezettek gyüminnapon.. mert azok is gyümölcsök..


valaki aki már tapasztaltabb vélemény?

2010. szept. 22. 20:17

Esetleg meg szabad tudni, hogy ki mennyit fogyott eddig?

Adna egy kis erőt, néhány biztató adat.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook