Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tanácsokat szeretnék kérni. fórum

Tanácsokat szeretnék kérni. (beszélgetős fórum)

20. 349c80b15e (válaszként erre: 19. - Anyuci91)
2010. aug. 29. 20:49

Köszönöm Ági, a Fiam Londonba megy, és Én is ettől féltem, nehogy átverjék, ezért is érdeklődöm mielőtt kimegy.

nem szeretném, ha baja esne,

a barátai hogy mennyire megbízhatóak, azt nem tudom, kétszer láttam őket. a Fiam szerint jó soruk van.

(persze nem tudhatom biztosan, nem-e azért mondja, mert tudja, mennyire féltem.)

2010. aug. 29. 20:40

A legkisebbik lányom is kint volt Angliában, de ő egyáltalán nem tetszett neki, pedig a fiújának ott voltak a barátai, de hozzáteszem ott sem minden fenékig tejfel. Dolgoztak egy keveset, de azt mondják én csak hallottam inkább Londonban érdemes. Attól is függ mennyire megbízhatóak azok, akik ajánlották neki ezt a lehetőséget. Különben is a külföldi munkavállalás eléggé koczkázatos jobb előbb érdeklődni ilyen megbízható irodában nehogy póruljárjon, mert ezzel a tévé is foglalkozott kimentek a nagy semmire és csalódottan tértek haza. Nem akarok senkit sem ijeszgetni, jobb, az óvatosság.

Üdv.Ágnes

18. 349c80b15e (válaszként erre: 16. - Mamuci55)
2010. aug. 29. 20:31
köszönöm, aranyos vagy, már ez is segítség, hogy írtatok.
17. 349c80b15e (válaszként erre: 15. - Ariadna)
2010. aug. 29. 20:30

bocsi hogy eltűntem, vendégek jöttek.

szóval Ő is tudja ezt, mosogatással kezdene, de Ő pincér, és ha kicsit javulna a nyelvtudása, abban bízik, hogy talál majd pincér állást is. egyébként szeret főzni, jól érzi magát a konyhában.

16. mamuci55 (válaszként erre: 14. - 349c80b15e)
2010. aug. 29. 19:29
Tudom édes Katikám!Csak egy kicsit szerettem volna segíteni.Mert nem tudjuk bezárni Őket.Nagyon együtt érzek Veled,és én is így lennék.
15. ariadna (válaszként erre: 12. - 349c80b15e)
2010. aug. 29. 19:10
Kb. 20 ezerért van már jegy. Maximum a legnagyobb katasztrófa az lesz, ha ki kell ennyit fizetnetek a jegyre! Amúgy tapasztalatnak nagyon jó, egy hihetetlen élmény. Sajnos a munkák nem az ember álmai munkái, az elején még mindenki mosogatással vagy gyárban csomagolással, vagy raktárban való különböző tevékenységekkel kezdi, de ha valaki akar dolgozni, annak van munka!
14. 349c80b15e (válaszként erre: 13. - Mamuci55)
2010. aug. 29. 19:01
tudom, hogy igazad van, de TE meg azt tudod, hogy ÉN miért félek.
13. mamuci55 (válaszként erre: 12. - 349c80b15e)
2010. aug. 29. 18:48
Katikám! Nem lesz semmi baj,ne aggódj!Mondom én aki állandóan aggódok valamiért,vagy valakiért.A két szomszédomból is kimentek a fiatalok.A két testvérnek bejött,találtak munkát jól érzik Magukat.A másik két fiatal visszajött,ők nem találták meg a számításukat.De azt mondják legalább megpróbálták.Sajnos a gyerekeinket engedni kell bár mennyire féltjük is őket.
12. 349c80b15e (válaszként erre: 10. - Ariadna)
2010. aug. 29. 18:39

jaj de jó!

pont ilyen válaszokra számítottam.(ill. bíztam) ez kicsit megnyugtat.

persze az miatt is aggódom, ha nem lesz pénze hazajönni?

ja, és Ő is Lányokhoz megy. én csak párszor láttam őket, ilyen haver Lányok. de rendesnek tűntek.

11. 349c80b15e (válaszként erre: 7. - Lukrécia 74)
2010. aug. 29. 18:36

igen, azt mondja, hogy ők hívták, és várják, komolyan is gondolja, de mint már említettem, én duplán féltem.

ma reggel is megpróbáltam lebeszélni, de nem ment.

az a baj, alig van időnk beszélni, szül és megy. hétvégén is dolgozik, mire hazaér már alszom, nem is tudom rendesen "kivallatni"

10. ariadna (válaszként erre: 1. - 349c80b15e)
2010. aug. 29. 18:34

Én 21 évesen mentem Londonba a semmire. Még csak ismerőseim sem voltak odakinn. És lány vagyok!!

Nem lesz semmi baj!!! Maximum hazajön, ha nagyon nem kap munkát, de fog kapni! Aki nagyon akar tud dolgozni! Én átlagban heti 3 napot tudtam csak dolgozni és prímán megéltem, sőt még félre is tudtam tenni!

9. 65b7296539 (válaszként erre: 6. - 349c80b15e)
2010. aug. 29. 18:33

Megértem, hogy félted, ez teljesen természetes.

De gondolj arra, hogy a barátai már ott vannak, tehát nem lesz egyedül.

Ha nem jön be a munka, legfeljebb hazajön. De megpróbálta, és ez a lényeg.

Hogy mit vigyen magával?

Szerintem gyógyszert és tartalék pénzt mindenképpen!

8. 349c80b15e (válaszként erre: 4. - Memeske)
2010. aug. 29. 18:31
repülővel megy, és igen, gyógyszerekre gondoltam, nem tudom, mennyit vihet, és mit? mondjuk a blokkot nem is gondoltam, hogy oda kell tenni.
7. Lukrécia 74 (válaszként erre: 1. - 349c80b15e)
2010. aug. 29. 18:31
Szerintem,ha baráthoz megy ki,akkor könnyebb dolga lesz,mert lesz támasza.Ismerőseim is mentek már ki így,ők is komolyan gondolták a dolgokat,és találtak munkát,és boldogulnak.Szóval nyugi!/Ha az én gyerekem készülne kimenni,Én is nagyon aggódnék,de ez az Anyák dolga:)/Nem lesz semmi baja!
2010. aug. 29. 18:29

köszönöm szépen. nagyon féltem, mert több mint 2 éve elveszítettem már egyik Fiamat, annyi idős volt, mint most Ő, és félek hogy nem látom többet, baja esik, szóval mindentől.

ja, és már így is nagyon megvagyok ijedve.

2010. aug. 29. 18:29
Mást nem nagyon tehetsz,saját dolgai vigye pakoljon ő és ne sok mindent! zacsi legyen ,amibe szennyest gyűjti és majd ott vegyen mosóport,legfeljebb írj listát neki vagy valamit amiből tud tájékozódni,egyszerű dolgokat írj fel egy kis kézi füzetet csinálj neki!!
4. Memeske (válaszként erre: 1. - 349c80b15e)
2010. aug. 29. 18:27
ATTÓL FÜGG MIVEL MEGY? De ha megy gyógyszert ugy tehetsz eb 1 dobozzal és blokkal együtt ahol vetted,hogy benne kell hagyni a tájékoztatót s dobozba!
3. Memeske (válaszként erre: 1. - 349c80b15e)
2010. aug. 29. 18:26

Sok erőt és kitartást!

Én nem meg rémisztés képen de,legyen tartalék pénz nála,ANGLIA eső eső eső eső!!!!

Hát kapcsolatokat akik bár kik bár miben segítenek,és csak ugy induljon neki.....hogy ha van teljes tudása hozzá,és bele vág!

LEGYEN KIRE SZÁMÍTSON!!!

Sajnos Anglia szép esős egy ország,de legyen segítsége és nem csak 1!

FELELŐSSÉGTELJES EMBERKÉN KELL MENNI,ÉS NEM CSOKI CUKORBÓL VAN OTT A KERÍTÉS !!!

2. alfoldi13 (válaszként erre: 1. - 349c80b15e)
2010. aug. 29. 18:18
elsülhet ez jól is imádkozz érte...
2010. aug. 29. 18:17

Sziasztok!

segítséget szeretnék kérni, ill. tanácsot.

Fiam,(22)éves elhatározta, hogy Angliába megy dolgozni. nem tudom lebeszélni. nem örülök neki, félek, hogy baja esik.

de ha már így döntött, szeretnék segíteni neki. nem tudok semmit. mit készítsek neki, mire lesz szüksége, mi az amit ott nem tud megvenni, stb......

(ha egyáltalán talál munkát) mert még az sem biztos. annyit tudok, hogy fél éve mentek ki barátai, náluk fog lakni, és Ő azt mondja, hogy szereznek neki munkát.

szóval minden érdekelne, mire kell számítanom.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook