Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó
 

Tudásbázis - Abbahagytam a fogamzásgátló tabletta szedést, lehetnek ennek a tünetei?

Kategória: Összes fórumtéma » Szépség & egészség » Kinézet


A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

23. hedvighu2014-11-29 15:02
Sziasztok! Mi lett veletek? Megállt a hajhullás?

22. Tutukam2014-09-30 12:07
A fogamzásgátló mennyire befolyásolja a prolaktin szintet a szervezetbe?


21. Burkuska2010-08-04 18:35
Értem!
Én nem merem újra szedni a tablettát,25 éves vagyok,gyerek nincs. Remélem azért nem hullik el az egész hajam:(
(válasz Anonima0611 20. hozzászólására)

20. Anonima06112010-08-04 17:42
Nekem a szoptatás abbahagyása után kezdett,hullani,konkrétan a prolaktin szint csökkenése után.Gyakorlatilag hormonváltozástól.
Először csak a szokásos Revalidhoz nyúltam,mikor már egy csomót beleöltem,hatása nulla akkor bőrdokihoz fordultam,és elküldött mindenféle vizsgálatra,ahol szinte minden negatív lett.Sehol egy kis gyulladás,hormonok rendben,illetve a tesztoszteronom alacsony volt.Kb a hullássdal egyidőben megjelent az államon 1 db szőrszál és ebből azt a következtetést vonták le,érzékeny vagyok a férfihormonokra.
Nekem a fogamzásgátló állította meg,le blokkolja a férfihormonokat.
Előtte én soha nem szedtem.Úgyhogy,jól gondolod,a fogamzásgátló és a haj nagyon összefügg!
Én nem is fogok leállni róla még egy hullást nem viselnék el:(Gyerekem már van,így szedem ameddig lehet.
Emellé,még ittam,iszom a kollagént,Elevitet,Lucernakapszulát,Hair clinicet,kentem a hajam ricinus olajjal is.
Kb 7-8 hónapja,hogy stabilizálódott.
(válasz Burkuska 18. hozzászólására)

19. Burkuska2010-08-04 17:33
...megosztanád.

18. Burkuska2010-08-04 17:33
Fogamzás gátlóra gondolsz? Milligest.
Megosztanás velem neked,hogy sikerült megállítani a hajhullást?
(válasz Anonima0611 17. hozzászólására)

17. Anonima06112010-08-04 17:31
Lehet félreolvastad,mert a kérdésem az volt,mit szedtél és nem az mit szeretnél!
Javulást neked, másfél évig kopaszodtam,tudom min mész keresztül!
(válasz Burkuska 13. hozzászólására)

16. Anonima06112010-08-04 17:29
Ja még annyi,hogy a minimum beépülési idő az 6 hét,addig nem lesz csoda:(
(válasz Burkuska 14. hozzászólására)

15. Anonima06112010-08-04 17:28
Kebili a felhasználó neve,a diane 35 után kezdett hullani a haja,tlán ha vele vennéd fel a kapcsit.
Nekem ami segített:
Elevit terhességi vitamin,egyedülállóan magas 60mg hem kötésű vas van benne.
Kolagén kapszula
Hair klinic
Nem kevés pénz,de ez van,Az Alpicort nekem nem használt:(
(válasz Burkuska 13. hozzászólására)

14. Burkuska2010-08-04 17:23
Alpicort F hajszesz,plantur 39 sampon+hajszesz,mindezt 3 napja. És még vitaminokat szerzek be folyamatosan
(válasz Anonima0611 12. hozzászólására)


13. Burkuska2010-08-04 17:22
Belenéztem már. Mit szeretnék? Csodát!Attól várnék tapasztalatot akinek konkrétan emiatt hullik a haja.
(válasz Anonima0611 12. hozzászólására)

12. Anonima06112010-08-04 17:17
Szia!
És mit szedtél?
Antiandrogén komponens is volt benne?Pl diane,cypromix,balera,minerva?
[link]
Ebbe a fórumba néz bele,rengeteg hasznos tanácsot tudnak adni a lányok..sajnos nem egyedüli vagy ezzel a problémával a hoxán:S
(válasz Burkuska 10. hozzászólására)

11. Streamline672010-08-04 17:15
Hát, akkor nem tudom, mit mondjak. Az előttem szólok jókat írtak, sajnálom, hogy így reagál rá a szervezeted:(
(válasz Burkuska 10. hozzászólására)

10. Burkuska2010-08-04 17:14
Tuti,hogy attól van,mert utána kezdett el hullani,és az arcom is gáz.
(válasz Streamline67 8. hozzászólására)

9. Burkuska2010-08-04 17:13
Egy évig szedtem.Igen,azért hagytam abba,mert jobbnak láttam. DE nem szeretnék haj nélkül maradni:(((
(válasz Streamline67 8. hozzászólására)

8. Streamline672010-08-04 17:11
Nem biztos, hogy a megvonástól van ez, bár előfordulhat. Viszont (bár nem tudom mennyi ideig/évekig?!) szedted, szerintem a szedése sokkal több mellékhatással, és szövődményekkel is járhat, pl. hogy csak egyet említsek: trombózis...
(válasz Burkuska 2. hozzászólására)

7. Burkuska2010-08-04 17:10
És vajon mennyi idő kell ehhez?:(
(válasz babianyu 4. hozzászólására)

6. Burkuska2010-08-04 17:10
Köszi,benézek!
(válasz Zsó001 3. hozzászólására)

5. Burkuska2010-08-04 17:10
Voltam bőrgyógyásznál,írt fől hajszeszt és különböző arcápoló kencéket.Egyértelmű,hogy hormon zavar miatt van mindez. Tapasztalatokat szeretnék kérni azoktól akik már voltak/vannak hasonló cipőben.
Nem merek hajat mosni lassan:( Természetes göndör,dús hajam van..volt:(


4. babianyu2010-08-04 17:10
Szia!
Ha sokáig szedted hagyd hogy kiürüljön a szervezetedből!Addig lehet hogy ez lesz.:(

3. Zsó0012010-08-04 17:09
Esetleg ide nézz be:
"Fórum - A fogamzásgátló abbahagyása"

2. Burkuska2010-08-04 17:08
....rettenetesen hullik a hajam,arcom olyan,mint egy tinié!

1. Burkuska2010-08-04 17:08
Abbahagytam a fogamzásgátló tabletta szedést és.....