Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egy igaznak hitt barátban csalódni fórum

Egy igaznak hitt barátban csalódni (beszélgetős fórum)


1 2
2014. máj. 22. 06:05
az egy felemelő érzés
2009. szept. 2. 09:24
És az egészben a csattanó, hogy a saját családja is hasonlóképpen vélekedik róla, találkoztam velük és úgymond ők jobban szidták mint én, csak hát nem merik neki elmondani, mert már ismerik, hogy úgyis Ők lesznek a szemetek. És Őket fogja mindenhol áztatni, mint ahogy velem is teszi, de nem sok sikerrel, mert ismernek az emberek.
2009. szept. 2. 09:18
Én is hasonlóképpen csalódtam, egy igaznak hitt barátnőmben!!! Kicsit palinak néztek és anyagilag ki akart használni, hol ott ő két kézzel szorta a pénzt (minden hülyeségre). Most meg van győződve, hogy ez nekem fáj, holott neki sokkal jobban, hisz nincs is más barátja. Sőt ha az utcán találkozunk lehajtja a fejét, még ő játsza a megsértődöttet. Én egy óriásit csalódtam, és azt kell mondanom nem hiányzik a barátsága. Az ilyen nem barát, mikor nem adok pénzt neki még én vagyok a szemét. Így visszagondolva észre kellett volna vennem a tulajdonságait, hisz még a születésnapomat sem tudta megjegyezni. Tanulságnak jó volt, hogy különbséget tudok tenni az igaz barátok között.
50. d54e67bebe (válaszként erre: 48. - Rozczarowany)
2009. szept. 2. 08:11

Én is hasonlóképp jártam de azért nem jutottam el odáig hogy ne menjek sehová.

Sőt ráztam magamon egyet és amikor találkoztunk akkor is a képébe néztem ettől teljesen megváltozott a dolog és ők a mai napig sem értik hogy akkor most mi van.

Várnák hogy én kezdeményezzek szerintük én vagyok a hibás,bár nem hiszem hogyha valaki ír nekem egy mocskolódó sms-t és én nem válaszolok akkor miért én lennék a hibás.

De nem érdekel .

Én tudom hogy mi történt ők meg kavarhatják a szart körülöttem nem tudnak ártani nekem. Ugyanis aki tényleg igazán ismer az tudja hogy milyen vagyok.

Ne félj senkitől ,nem bánthatnak és ha valaki igazán ismer és tudja milyen vagy akkor nem ad a másik szavára hanem veled marad.

2008. aug. 25. 20:53
A barátaiddal szemben soha ne legyenek elvárásaid! akkor tuti nem fogsz csalódni!
2008. aug. 23. 18:00
sajnos nekem is eljött a nagy nap, mikor szembesültem azzal, hogy a barátaim a legnagyobb ellenségeim! ok nélkül megharagudtak rám. a legborzalmasabb az, hogy az összes titkaimat, amiket a kezükbe helyeztem bizalommal elmondták egy olyan embernek, akit mélyen becsülök. (a volt barátom) Azota a volt barátom látni sem akar, és undorodik tölem. Mivel a "barátaim" olyanokat találtak ki rolam, amik nem is igazak. Teljesen a világ ellenem fordult. Nem merek bizni senkiben. Undorodom magamtol és rejtözködök. Félek kimozdulni is... Nem kivánom ezt az érzést senkinek sem =(
2008. aug. 16. 10:11
Nekem nagyon fáj ez az egész dolog ami történt a legjobb barátaimmal :( az egyiköjük meghalt nemrég ...azt hittem összeszakad felettem a világ de nem szakadt pedig jól esett volna utánna pedig jött az h. a másik legjobb barátom aki fiú közölte velem h. belémvan esve ... ezt megtudták a haverjaink akik persze egyből piszkáltak én meg megmondtam neki h. a pasimat szeretem akivel már 10 hónapja együtt vagyok... erre ő kiakatt és magábazuhant aztán rámhárította az egészet hogy az én hibám... tudom hogy senki nem tehet az érzéseiről és nemis emiatt haraxom rá hanem hogy ienkor hagy cserben amikor szükségem lenne valakire aki fogja a kezem:( nemtudom sajnos kezelni ezt a helyzetet nagyon szeretném ha véleményt mondanátok a sztoriról köszi előre is :(
46. adri25
2008. júl. 28. 10:44
Velem már sajnos előfordult
2008. júl. 28. 08:55
Nemrég kiderült a legjobbnak vélt barátombol hogy a hátam mögöt kioszt másoknak, visza halotam valamit, személyeset amit csak neki mondtam el és senki másnak...na meg hogy nem bir éngem...nagyon rosszul esett, hisz soha nem gondoltam volna erre h pont ö fog velem kitolni...
2007. okt. 3. 10:01
Egyszer én is kaptam egy ilyen hátbaszúrást az addig legjobbnak tartott barátnémtől!Furcsa fintora a sorsnak,hogy évek alatt túl jutottunk rajta,és ma már ismét Ő a legjobb barátném.
2007. okt. 3. 09:23
Szerintem ez az egyik legrosszabb dolog. Nemregiben tortent velem is, hogy valaki, akivel minden gondolatomat megosztottam, akiert barmit megtettem eveken at, s akire mindig szamithattam, egyszer csak a "hatamba dofte a kest". Sokaig tart kiheverni.
2007. aug. 15. 17:32

Volt egy jo barátnőm akivel elromlott a kapcsolat mert neki barátja lett és elbőcsült. Adig mindig mellém állt és rengeteget voltunk együtt. De ma már ez nem igy van. Nem tőrődik velem és ha azt kérdem miért akkor azt feleli hogy neki més barátnői sose hánykolodnak ugy mint én és nem mondják azt hogy hanyagolja őket. Egyik nap beszélgetni kezdtűnk ezekről a dolgokrol és a vége egy nagy veszekedés lett. Idáig 2 szer vesztünk össze és mind a két alkalommal én akartam kibékülni elismertem hibáimat és bocsánatot kértem értük...........de ö nem igy tett. Váltig erősit még a mai napig is hogy ö nem hibás és nem ártott nakem semmivel. Nekem nagyon rosszul esik ez és szerintem nem az a barátság hogy iskolába szüneteken együtt vagyunk, sose megyünk egyet sétálni mind két jo barátnő. Ő atz mondja hogy eleget vagyunk együtt szüneteken és amikor szükségem volt rá ő mindig segitett nekem. De ez igy nem barátság, barátnő nem csak akkor kell lenni mikor szükségünk van a másikra, mikor meg nem fére rakni és egymáshoz se szolni. Ezt az egésszet arra fogja hogy neki komoly barátja van és nincs ideje a barátnőire. Ez nekem borzalmasan rosszul esik mert én ugy tartom hogy amire vagy akire az ember időt akar szánni arra lessz is ideje. Szoval az egésszbe az a lényeg hogy én neki elmeséltem hogy milyen családi körűlmények közzött élek és ő legközelebb a szememre is hányta hogy neki nem ugy van mint nekem, hogy elkell meneküljön othonrol, mert öt szeretik és értsem meg neki nincs ideje rám. Elmondtam neki hogy apukám velem milyen parasztul beszélget amit vissza is mondott nekem legközelebb miszerint attol, hogy én ithon hogy beszélgetek apummal nem kell vele is ugy beszéljek. De ez nem volt neki elég. Eleinte nekem nem volt internetem ithon és mikor nála voltam sokat neteztem de azelött mindig megkérdeztem hogy zavarja e, de ö azt mondta hogy nem. Tudta jol hogy mikor netezek mindig vidám leszek mert olyan eberekkel beszélgetttem akik megértettek. Látta rajtam milyen boldog vagyok. Viszont a legközelebbi veszekedésünkor felhányta nekem hogy csak netezni megyek hozzá. Ezek a dolgok mellet én nem tudtam csak ugy elmenni és nem venni figyelembe és egyre jobban eltávolodtunk egymástol mert ö kizárt az életéből és nekem egyre gunyosabbak lettek a megjegyzéseim vele szemben............


Ma már ott tartunk hogy egymásra se nézünk............ mit tegyek aggodjak tovább azon hogy menyire megváltozott és nem akar velem törödni ? Vagy inkább lépjek tovább mert már ott tartok hogy csak rá gondolok és jön hogy sirjak............egyserüen nem tudom elhinni hogy enyire jelentéktelen senki vagyok számára és már a végén én is elhiszem saját magamrol hogy semmit se érek.

2007. júl. 21. 23:20

Hát azaz igasság h ez mindenkinek hirtelen jött. Nem is hittem volna... Tudom nem hosszu idő ez a 2 hónap.. de akkor is

Nah mind1 elvileg ha akar majd vmit akkor ugyis megkeres én mondtam neki tudnék adni még 1 esélyt szol.. De addig élem a nyugott kis életem:D


De azért kössz

40. 754c7e07c3 (válaszként erre: 38. - 84dba86d06)
2007. júl. 21. 22:42
Szia, lehet, hogy kicsit negatív vagyok, de ennek vége. Ha csak idő kellene neki, akkor nem szakít. Az üzije összefügghet a szakítással, de kicsi rá az esély. Keress másik lányt, ne emészd magad.
39. kiki32 (válaszként erre: 38. - 84dba86d06)
2007. júl. 21. 22:38
Bár adatlapodon nem jelölted meg, de valószínűleg még fiatal - és talán ezen a téren kissé tapasztalatlan - vagy. Bonyolult helyzet, de tudod: aki menni akar, azt el kell engedni! 2 hónap nagyon-nagyon rövid idő ahhoz, hogy megismerj egy embert! Nem szabad abba kapaszkodni, aki talán soha nem is volt igazán a tiéd! Fel a fejjel, sokkal méltóbb lányok várnak még rád, őt meg hagyd a francba! :O)
2007. júl. 21. 22:30

Hali. Egy nagyon pici kis segitségre lenne szükségem. 1 hete hogy történt velem ez. Bnőmmel 2 hónaposak lettünk volna, és a multhéten elhivott hogy beszélgetni akar velem. Nem esett vmi jol mert tuttam hogy valami nincs rendben. Aztán megvolt a rossz megérzésem bejelentette hogy szakitani fog. Azzal indokolta hogy ő már nem szeret engem szerelemből. Azt kiemelem hogy ő nekem nagyon sokat jelentett mindent megadtam neki és szerettem, sőtt még most is ugy vagyok vele. Azt szeretném kérdezni hogy ha vkinek volt már ilyene h ezt a szakitást még átlehet gondolni a csajszi részéről? Szol sztetek lehet belőle ujra szerelem? A minap pedig MSN szem. üzijébe ezt a szöveget találtam: ,,Rossz érzés, mikor mások csalódnak benned, de annál még rosszabb, mikor rájössz, h magadban kellett csalódnod..." Sztetek ez összefügg a multheti szakitásával??


A választ előre is köszönöm! ÜDV.

37. Virág3 (válaszként erre: 36. - 09d65bf33d)
2007. júl. 17. 11:53

A barátnőm már nem érdekel.Ka keresni fog,hogy találkozzunk,keresek majd kifogást,hogy ne,így lassan rá fog jönni,hogy szeretném hanyagolni a kapcsolatunkat!

A barátomat meg szeretem,de annyi dolog történt már velünk,annyit szenvedünk,hogy ha ésszel tudnánk mérlegelni,nem lennénk már együtt...

Még idő kell,hogy sikerüljön véget vetni a dolognak.

2007. júl. 17. 10:52
Ha nagyon szereted a barátodat, úgyse fogod kirakni a szűrét (legalábbis ennyiért nem), pedig megérdemelné.A kedves barátnőddel sem vagy képes megszakítani a kapcsolatot? Miért? Nincs más, akivel jóban vagy?
2007. júl. 17. 10:47
Hát nem tudom. Gondold végig. Szeintem ha ez ennyire összezavar hagyd békén a barátnődet is meg a barátodat is. Ne foglalkozz velük.
34. Virág3 (válaszként erre: 33. - Hannabébi)
2007. júl. 17. 10:25

Tény, hogy össze vagyok kavarodva.

Voltak előzmények,már előtte összekaptam a bartánőmmel,mert kb 2 órát vártam rá egy fesztiválon,ahol már rég egy jó koncerten bulizhattam volna,de ő épp csalta a bartáját.Már ekkor kibuktam. Lehet, hogy ezt érzi,hogy emiatt haragszom leginkább.

33. hannabébi (válaszként erre: 32. - Virág3)
2007. júl. 17. 10:21
De ezt nem értem. Az előbb azt írtad hogy nem tudják mi lehet a bajod, most meg azt hogy szerinted tudja. Akkor? Hogy is van ez?! Eléggé össze vagy kavarodva.
32. Virág3 (válaszként erre: 29. - Hannabébi)
2007. júl. 17. 10:08

Ezt én nem tudom,meg csinálni.

A bartánőmmel azóta nme találkoztam, nem beszéltem, szerintem tudja,..miért.

A barátom,meg szerintem nem is emlékszik az egészre.Nem volt teljesen józan egyikőjük se...nem mintha ez mentség lenne.

2007. júl. 17. 09:47
Én is Szolnokon lakom-:)
2007. júl. 17. 09:43
Egy barátban nem lenne szabad csalódnunk,de sajnos most a civakodások korában különösen vigyáznunk kellene egymásra.
29. hannabébi (válaszként erre: 28. - Virág3)
2007. júl. 17. 09:42
Valamit csak kellene lépned. Elhiszem hogy megalázó de hidd el ők a gyalázatosabbak, nem te. Nekik kellene azt érezni hogy megalázó. Legyél erős, ne látszódjon rajtad hogy "gyenge" vagy mert esetleg ezt még ki is használhatjáj, esetleg még mulatságos is lehet nekik. Legyél erős és beszélj velük vond kérdőre őket, és csináld úgy hogy a beszélgetést te irányítsd ne hagyd hogy félrebeszéljenek. Legyél határozott és lényegretörő. Lehet hogy meglepődnek tőle és kitudod faggatni őket. ügyes legyél.
28. Virág3 (válaszként erre: 26. - 09d65bf33d)
2007. júl. 17. 09:34

De mi legyen az indok?????

Ők nem tudják,hogy mi a bajom.Nem alázkodom meg ennyire...

2007. júl. 17. 08:48
Régebben volt egy barátom nagyon imádtam, , már régen együtt voltunk, mikor észrevettem hogy barátnőm flörtöl a pasimmal,/ráadásul nálunk otthon én előttem/ de a barátomnak meg tetszett ahogy a csajszi flörtöl vele, ez rosszul esett, mindkettőjükkel összevesztem, a barátnőmmel sokáig nem beszéltünk, a barátom már aznap este jött virággal csokival hogy béküljünk ki. És kibékültünk. Ma mát neke is családom van a voltbarátnőmnek is azt hiszem a voltpasimmak is. Néha szoktunk találkozni bevásárlás közben és úgy megnéz hogy teljesen zavarba vagyok, ráadásul mellettem meg a párom.
2007. júl. 17. 08:35

Undorító a csaj is, és a barátod is . Rúgd ki mind a kettőt, csak még több bajod lesz velük!

Iszonyat, hogy mennyi emberben nincs ennyi becsület sem, vagy annyira kiéhezettek, hogy már nem bírnak uralkodni magukon, és mindent odadobnának érte.

25. Virág3 (válaszként erre: 24. - Mazsi-drazsi)
2007. júl. 16. 22:50

Biztos így van!

Egyszer már képes leszek rá!

24. mazsi-drazsi (válaszként erre: 22. - Virág3)
2007. júl. 16. 22:47
Mindennek meg van a maga ideje. Még nem érett meg benned az elhatározás, arra hogy szakítsál. Szerintem csak idő kérdése.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook