Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 39 fokos láz fogzásnál normális? A családom orvoshoz akar küldeni a gyerekkel fórum

39 fokos láz fogzásnál normális? A családom orvoshoz akar küldeni a gyerekkel (tudásbázis kérdés)


2011. jún. 21. 13:23
Fogászati szakasszisztens vagyok,ill.egy két éves kisfiú édesanyja.Úgy tanultuk fogzástól csak hőemelkedése lehet a gyermeknek,de nálunk például enyhe láz előfordult már.A 39fokos láz szerintem nem a fogzástól van,vidd el orvoshoz.
2011. jún. 21. 11:42

Elvileg fogzásnál nem lehet ilyen magas láz, de persze mindig vannak kivételek.

Ha tartós és/vagy nem tudod levinni, akkor mindenképpen keressétek fel az orvost!

2010. júl. 21. 13:57
Azt nem mondanám, hogy normális de lehetséges. Nálunk majdnem minden fognál ilyen magas láza volt a kisfiamnak az áttörést megelőző éjjel. Ha 3 egymást követő adag nurofen nem vitte le (attól függetlenül, hogy tudtam mi okozza) mindig kihívtam az orvost. De szerencsére csak 2x kellett jönnie mert amúgy mindig lement. Jobbulást kívánok és könnyű fog kibújást!
2010. júl. 21. 11:34
Vidd el orvoshoz. Fogzásnál ilyen magas láznak nem kéne lennie.
2010. júl. 21. 11:22

nem, nem normális.

Láttam már ilyet is asszisztensként, de csak úgy, hogy az orvos minden egyebet kizárt.

Én elvinném orvoshoz, és ha azt mondja nincs gond, akkor megnyugodnék

2010. júl. 21. 11:21
Beszélj a gyerekorvossal, jobb ha látja a gyereket!
2010. júl. 21. 11:19
39 fokos láz fogzásnál normális? A családom orvos akar küldeni a gyerekkel

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook