Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Amikor apa túl jófej... fórum

Amikor apa túl jófej... (beszélgetős fórum)


1 2
38. Basset (válaszként erre: 37. - Mamcili)
2010. aug. 27. 15:24
Egyelőre van egy naaaaagy sima placc, ahová majd egyszer elkezdik ásni az alapot... :S
37. mamcili (válaszként erre: 36. - Basset)
2010. aug. 27. 11:15

igen itt van amikor jobb ha kimondja az ember amit gondol:)

nem baj de azért így is klassz volt:)


és most mi van?

mármint az építéssel?

36. Basset
2010. aug. 27. 10:52

Hááát... Először is rossz ötlet volt, hogy elvittük magunkkal a barátnőmet. Eredetileg máshogy terveztük az egészet, úgy, hogy majd sokat leszek egyedül, mert a férjem hegyet mászik a lurkókkal (mit én nem tudok), és, hogy ne legyek egyedül, így elvittük őt is. Eleve úgy indultunk el, hogy férjem hulla fáradt volt. Vezetett jó pár órát autópályán, kis utakon tekeregve, mire Balinkára értünk, ahol a szállás volt. Kis pihi után mondta, hogy találjuk ki, merre menjünk. Előre eltervezett program nem nagyon volt, mivel gőzöm se volt, mi van a környéken (semmi), nem találtam a neten semmit. Kitaláltuk, hogy menjünk a biztos helyre, amiről tudjuk, hogy érdemes, így átmentünk Székesfehérvárra és egy jó nagyot túráztunk a városban. (A férjem még mindig hulla, gyerekek egy percet se aludtak). Este értünk haza, fürdés, ágyfogás, a gyerekek hisztiztek, mert mindegyik az ő fején akart aludni. :(

Másnap visszamentünk Szfv-ra, megnéztük a Bory-várat, ami szuper, csak 1 óráig keretük, hogy hol van, aztán órákig bóklszoltunk benne, mert annyira szuper volt. Persze a gyerekek meg a férjem egy negyed óra alatt megunták... Aztán átmentünk Velencére a tóhoz, ami viszont nagyon szuperül sikerült, tekintve, hogy az valóban pihenés volt. Este még szalonnát sütni is volt erőnk.

Másnap hazafelé elmentünk Gántra megnézni a Marsot, vagyis a bauxitbányát. Szuper, de ott is órákig bóklászoltunk. Aztán beugrottunk Piliscsabára a Pázmáneumba egy-két fényképért. Az aznapi nagy kirándulást Szentendrére terveztük, hogy majd ott sétálunk a Duna-parton, meg eszünk valamit, de Gánttól kikészültem és Csabán ettek (én nem), ezért fáradt és gyenge voltam, így csak fetrengtünk egy kicsit a parton és mentünk haza.

Pár nappal később beszélgettem a férjemmel, mondta, hogy jó lett volna 1. nap Szfv helyett inkább sétálgatni a szomszéd erdőben, jó lett volna Gánton csak egy ötpercig szétnézni, nem felmenni a tetejére, és jó lett volna a Bory-várban se órákig tekeregni. Tökéletesen igaza volt... Kár, hogy ezt nem akkor mondta...


Egyébként a blogon van a 3 napról rendes beszámoló és majd lesz slideshow is a képekből... A blog címe az adatlanon. :)


A házzal az a gond, hogy ezen a nyáron, hiába töltöttünk minden napot ott, csak annyira jutottunk, hogy lebontották, mert 2 hónapba telt, mire találtunk gépet... :S :(

35. mamcili (válaszként erre: 34. - Basset)
2010. aug. 27. 10:35

na mesélj mi volt béna:)

és mik voltak az élmények

a házzal mi a gond?

34. Basset
2010. aug. 26. 18:58

szia!


elvagyunk. vége a nyárnak. :(

a házzal semmire se jutottunk és voltunk egy elég bénán sikerült többnapos családi kiránduláson.

nincs különösebb változás...

33. mamcili (válaszként erre: 32. - Mamcili)
2010. aug. 18. 23:13
hogy vagytok?
2010. júl. 24. 13:48

szerintem tedd meg amikor csak tudod :)

és ne add fel a közös pihit sem...


ja és az állás az a pihi volt :)

31. mamcili (válaszként erre: 29. - Basset)
2010. júl. 24. 13:47
ne légy vagy légy telhetetlen :D
30. mamcili (válaszként erre: 29. - Basset)
2010. júl. 24. 13:47
Erdőkertes, de szerintem, ha van munka, elmegy bárhova.
29. Basset (válaszként erre: 28. - Mamcili)
2010. júl. 24. 13:41

hát, igen, de tudod, ez olyan, mint a mézes madzag... még többet akarok! :D


hová valósi az ismerősöd?

28. mamcili (válaszként erre: 27. - Basset)
2010. júl. 24. 12:34

na megtörtént amire vágytál :)

voltazok kettesben :)


azóta folyik minden tovább rendben?


nekem van egy kőműves ismerősöm, de hiába jó szakember ha nincs lehetősége mgmuttni mostanában, eddig csapatban dolgozott, és mióta eljött azóta nagyon nehéz neki...

27. Basset
2010. júl. 24. 12:27

szia!


kösz a kérdést...

hát, volt egy-két nap, ami jobb volt. próbáltam türelmes lenni és kivárni, szóval elég jól sikerült. voltunk sütizni gyerekek nélkül, meg sokat dumcsiztunk aznap... ehhez az kellett, hogy az építkezésünk elég rendesen leálljon. konkrétan úgy megakadtunk, hogy se jobbra,. se balra... és még jó, hogy kihasználjuk az adódó lehetőséget, és együtt vagyunk, amennyire lehet...

26. mamcili (válaszként erre: 23. - Basset)
2010. júl. 24. 12:20
mi van veletek?
25. mamcili (válaszként erre: 23. - Basset)
2010. júl. 3. 13:37

félelem nem jó tanácsadó...

higgy magadban...

tudod a női ösztönök :)

2010. júl. 3. 13:37
Csak nőiesen lény erőszakos! Nehogy veszekedésbe forduljon! Csak ügyesen! :D
23. Basset (válaszként erre: 21. - Mamcili)
2010. júl. 3. 13:33

:D


De az a baj, hogy ő már kényezteti őket két hete... :S És komolyan félek, hogy teher lenne itt hagyni neki a két vadorzót... habár kb. annyit kommunikálok vele fontos dolgokról, mint a fiával... :(

22. mamcili (válaszként erre: 18. - Basset)
2010. júl. 3. 13:30
a ház elkészül, de mindettől függetlenül törödnötök kell magatokkal is...
21. mamcili (válaszként erre: 14. - Basset)
2010. júl. 3. 13:29

miért?

Ehhez pofa kell?

A nagyik még sokszor örülnek is, ha végre egyszer kényeztethetik az unokájukat :)

Úgyhogy ha tehetitek, hát nosza....

ha kérdik, hivatkozz arra hogy a kedvesedre ráfér egy kis pihi... (a többi már csak plusz), az anyai szív meglágyul :)

20. Betsabé (válaszként erre: 14. - Basset)
2010. júl. 3. 13:26
Szerintem Anyósoddal is lehetsz ezekben őszinte. (Én az vagyok) Ő is ember, csak megérti. Szerintem normális, hogy félted a kapcsolatotokat, és vannak vágyaid, szükségeid. Ez nem a pofátlanság kategória.
19. mamcili (válaszként erre: 10. - Basset)
2010. júl. 3. 13:25

Akkor tedd azt, Örülj neki szívedből lelkedből :)

és légy nagyon hálás mindenért nem csak neki magadnak si, hisz mindehezz ketten kelletek :)

18. Basset
2010. júl. 3. 13:25

Kösz a segítséget, jó ötleteket adtatok! :) Megpróbálok türelmesebb (és erőszakosabb) lenni... :)

Csak már kész lenne az a ház...! :S

17. mamcili (válaszként erre: 8. - Basset)
2010. júl. 3. 13:23

a kettő az nem több:)

csak van benne egy kis pihenés és kikapcsolódás is, szerintem megérdemli mindkettőtök :)

16. doresz88 (válaszként erre: 14. - Basset)
2010. júl. 3. 13:20
Ezt csak akkor tudod meg, ha megkérdezed mit szólna/gondolna/bánná-e...
15. Basset (válaszként erre: 13. - Felhoo)
2010. júl. 3. 13:20
Hát, igen, ez ma nem jött be... csak a fagyi...
14. Basset (válaszként erre: 11. - Betsabé)
2010. júl. 3. 13:19
á, nem a gyerekek miatt, ők szeretik mamit! inkább nincs pofám ráhagyni (főleg több napra), főleg így, hogy már majdnem 2 hete itt dekkolunk és még fogunk is jó sokáig...
13. Felhoo
2010. júl. 3. 13:18
Szerintem kettesben egy fagyi is már jót tehet, csak annnyi, h se a gyerekekről se a házról nem szabad akkor beszélnetek:)
12. Basset (válaszként erre: 7. - Betsabé)
2010. júl. 3. 13:17

Kösz!

Ez mondjuk nem jutott eszembe, hogy ő is kilehet... :S Hülye vagyok... :( csak azt hiszem, ha elviszem sütizni, az neki is olyan jó, mint nekem - jobb, mint a tévé előtt fetrengve Monkot nézni, még ha a külkök a nyakában ülnek is.. :)

11. Betsabé (válaszként erre: 8. - Basset)
2010. júl. 3. 13:16
Én is féltettem a gyerekeimet, de aztán beláttam, hogy muszáj odaadnom őket, mert szükségünk van kettesben lennünk. Nehéz, de megéri. Amiatt meg ne aggódj, hogy elrontja, vagy máshogy neveli. Anya csak 1 van, amit te megtanítottál, azt senki el nem veheti!!!!!
10. Basset (válaszként erre: 3. - Mamcili)
2010. júl. 3. 13:15
Természetesen tisztelem és becsülöm érte! És igazad van, most a morzsinak is örülnöm kéne... :)
2010. júl. 3. 13:14

Tudom milyen nehéz, nekem is volt ilyen a férjemmel, de legyél türelmes! Nagyon fontos! Neked kell okosabbnak lenni! A férfiak másképp gondolkodnak, mint mi nők! Ők nem foglalkoznak annyit a lelki dolgokkal! Oldd meg valahogy a gyerkőcök felügyeletét (mama, tesód ha van stb) És lepd meg valami lazítós romantikus hétvégével. Nem tudom építkezés mellett van-e lehetőségetek, de ha igen menjetek wellnesselni, vagy a hegyekbe valami kis házikóba, ott mindketten kikapcsolhattok, lazíthattok, és beszélgethettek!

Próbáld irányítani a beszélgetéseket. Pl tereld a témát, mondd, hogy "jaj, tudom mi jutott eszembe?", Meg "azon godolkodom, hogy..." Nekem nagyon bevált.

Mi egy helyen dolgoztunk, és azt vettem észre, hogy semmi más téma nincs, mint a munkatársak, meg hogy mit kell otthon dolgozni... Sok volt a vita is, ideges is lettem, meg olyan unott, de sikerült megoldani! Valamit változtass meg, újíts, vagy nem is tudodm.... Nehéz megfogalmazni mit akarok! Ja! És ha azt mondogatod magadban, hogy most jobban érzem magam, akkor magától jönnek az ötletek, és tényleg jobb lesz!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook