Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Klimax, változókor fórum

Klimax, változókor (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
524. Ani1976 (válaszként erre: 452. - Vera76)
2020. júl. 3. 21:35

Kedves Vera76!

Szeretném elkérni az orvosnak az elérhetőségét, aki neked segített. Sajnos én egy komoly betegség miatt méheltávolításon estem át, ezért sokkal nagyobb elővigyázatossággal kell kezelnem a menopausa tüneteit is. Ajánlottak már rengeteg féle táplálékkiegészítőt, gyógynövényeket, gyógyszereket, de nem szeretnék mindenfélét beszedni orvosi felügyelet nélkül. Előre is nagyon köszönöm a segítségedet!

523. Katuska3 (válaszként erre: 452. - Vera76)
2020. jún. 8. 13:17

Szia Vera76!


Megadnád az orvosod elérhetőségét? E-mail címem, katatrener@citromail.hu, nagyon köszönöm, ha megteszed! Kata

522. Éva964
2020. jún. 2. 19:37

Sziasztok!

Egyéb okok miatt a Livial-t nem tudom/merem tovább szedni. Van egy teljes 3*28 db bontatlan dobozom, 2021.05 havi lejárattal. Most az ára 9 000 Ft körül van, átadnám annak akit ilyet szed, és esetleg érdekli 6 000 Ft -ért.

521. lizoka (válaszként erre: 517. - Lizoka)
2020. máj. 20. 07:24

Lentebb írtam,hogy megyek dokihoz.Távkonzultáltunk és kiírta a hormonpótlást.

Mivel a leleteim alapján ösztrogénem még van progeszteron viszlnt már nincs arra számítottam csak progeszteront pótolnak

Nem így lett ...mindkettőt.

Trisequenst kaptam.

Aki szedi írna tapasztalatot?

4napja szedem és kicsit erősödött a belső feszültségem és a szorongásom.Gondolom kicsit bekavar mielőtt rendet rak.

Van valakinek tapasztalata?

520. lizoka (válaszként erre: 519. - Manka2020)
2020. máj. 19. 18:18
Szia!Sajna mindent okozhat a felborult hormon.
2020. máj. 16. 14:49
Sziasztok! Örülök, hogy rátok találtam, 47 évesen nálam is itt a klimax. Ami a legzavaróbb, hogy már többször volt, hogy a szívem kihagy pár ütést vagy erősen dobog. Van közületek valaki, akinek ilyen van?
518. Zsu121 (válaszként erre: 498. - Vera76)
2020. máj. 13. 08:57

Kedves Vera,

Nagyon hálás lennék, ha nekem is elküldenéd az orvosod elérhetőségét.

Ér problémák miatt abba kellett hagynom a hormon tabletta szedését és az orvos nem tudott más lehetőséget ajánlani. Azóta a tüneteim - nem alvás, durva hőhullámok éjszaka háromszori átöltözéssel - visszatértek.

A te hozzászólásodból látom, hogy van más kezelési alternatíva is. Csak orvos kell, aki előírja.

Előfordulhat, hogy Vera nem nézi az üzeneteket, de látom már sokaknak elküldte az infót.

Ha bárki továbbítja ezer köszönet.

517. lizoka
2020. ápr. 15. 06:34

Sziasztok!

Nálam kb.2 éve kezdődött nyáron leszek 49 éves.

Nekem a rendszertelen menzesz volt először és 1 éve alvászavar belső feszültség és szorongás amire szedek évek óta gyógyszert de sajnos most nem hat.

Most indulok endokrinologishoz /Leveleztem már vele/Szerinte hormon vérvételem alapján még elegendő ösztrogént termel a szervezetem de a progeszteron már szinte nincs is.Ez van a klimax előtt 1-2 évvel.

Ilyenkor nem az ösztrogént hanem a progeszteront kell pótolni.

Akinél mindig rendben volt a hormonháztartás annak nincsenek problémái max apró kellemetlenségek,mert akkor a két hormon kéz a kézben csökken.

Remélem eljutok hozzá mert 200km-re van tőlem és a mostani korlátozások miatt.....Ma jelentkezem be és remélem jövő héten eljutok.

Kíváncsi vagyok és reménykedem.

Ez az ösztrogéndominancia

516. VendrinerPiroska (válaszként erre: 508. - Irénke2)
2020. ápr. 11. 12:34

Barátcserjét szedtem, igaz nem menopauzára. Nem tapasztaltam semmiféle mellékhatást - meg az ígért hatást sem.

Egy rokonom szedett Klimint, bár nem tudom melyiket, úgymond, hogy tartsa a formáját. Bár szerintem a formáját (bombázó), akkor is tartaná, mert jól étkezik és sokat jógázik.

515. Irénke2 (válaszként erre: 505. - 55Judit)
2020. ápr. 7. 12:51

Én is kipróbáltam a meridián tornát ,nagyon sokáig csináltam, megnyugtat ugyan, de én nagyon elhiztam tőle, főleg hasra, hónapok óta ezt próbálom ledolgozni, napi 20 perc Tabata gyakorlatokkal, de még most sem az igazi.

Mellette szedem a dr cheen,,, Flavolédy étrendkiegészitőt.,ami egy kicsit segit az étvágy csökkentésébe, és a hőhullámok elviselésébe is.

Neked bevált a meridián torna.???

514. lolita2112 (válaszként erre: 512. - Irénke2)
2020. ápr. 3. 10:13
ertelek ikrenke!hala nem volt gondom ilyen bar teny,hogy etvagyat csinal.
2020. ápr. 1. 07:44
Duo -Femin valaki szedtem már klimaxra??
512. Irénke2 (válaszként erre: 511. - Lolita2112)
2020. ápr. 1. 07:39

Már szedtem a b vitamin complexet, de nagyon hiztam tőle( állandóan éhes voltam),így abbahagytam.

Sportolok naponta, és vigyázok az étrendre is..

511. lolita2112 (válaszként erre: 510. - Irénke2)
2020. ápr. 1. 01:57
magnesium tabletta sokat segit es b vitamin complex.
2020. márc. 31. 19:17

Valaki próbálta már a Klimin Nyugalom terméket, változó korra?

Szeretném ha írnátok róla véleményt ,kinek mi a tapasztalata.

Már nagyon sok terméket kipróbáltam( szója termékek kizárva)

Bármi más termék ami nektek segitett, a hőhullámokra, alvásproblémára, hizás, stb, ingerlékenység.

Spotolok naponta, kb 15-20 percet,így sem enyhülnek a tünetek.

509. Bözsi néni (válaszként erre: 508. - Irénke2)
2020. márc. 26. 01:01
Az idő :-) Öt-tíz év múlva már nem is lesznek tüneteid :-)
2020. márc. 25. 10:47

Kb másfél éve küzdök a változó kor tüneteivel

Hőhullámok, alvásprobléma , hizás, idegesség, éjszakai gyakori vizelés.

Kipróbáltam több készitményt a gyógyszerészem javaslatára( Szójavit, Szójavit Forte, Livsanne Aktiv, Duo- Femin) egyik sem használt, sőt mellékhatási voltak, lábés mell duzzadás és fájdalom,( amióta abbahagytam megszüntek)

Most a barátcserje kapszulát ajánlották.

Szedte már valaki, mi a véleménye róla??

Klim Plusz mennyire jó, valakinek van véleménye róla??

Esetleg tud valaki segiteni ,neki mi vált be a változó kor kinzó tüneteire??

Várom válaszotokat,minden lehetőséget megköszönök.

507. puritan (válaszként erre: 506. - Pillás)
2020. márc. 6. 09:59
Szia, VTN ciklusbarát krém nőknek.
506. Pillás (válaszként erre: 503. - Puritan)
2020. márc. 5. 16:38

Szia, megkérdezhetem hogy mi a neve a krémnek amit használsz?

Válaszod előre is köszönöm.

Kata :)

505. 55Judit (válaszként erre: 503. - Puritan)
2020. febr. 29. 18:34
De jó neked! :) Én is használtam nagyon sokáig az eredeti norvég krémet, de annyit ért mint a szentelt víz. 16 éve kínoz a hőhullám, szerintem nincs praktika amit ki nem próbáltam volna. Most a meridián torna van soron, és azon kívül egy olyan meridián pont stimulásását kezdem el amiről most szereztem tudomást hogy segíthet. Hát, próba-szerencse. Több pénzt erre az ügyre már nem tudok szánni. :)
504. Ducati (válaszként erre: 452. - Vera76)
2020. febr. 29. 18:22

Látom régen jártál itt, már írtam privit is, de reménykedem hátha benézel...

Azt szeretném kérdezni, hogy pontosan hogyan használod a Linzettot és az Utrogestant?

Tehát a ciklusban, melyikből, mikor, mennyit?

Köszönöm!

503. puritan
2020. febr. 24. 10:23

Sziasztok, leírom én is a tapasztalataimat. 49 éves vagyok, idén leszek 50 nyáron. Kb 4-5 éve jelentkeztek nálam az első hőhullámok, amik az első 3-4 évben egészen enyhék voltak, az utóbbi 1-2 évben erősödtek fel, éjszaka annyira izzadtam (télen, 20 fokos szobában is), hogy többször ágyneműt és pizsamát kellett éjjel cserélnem, lezuhanyoznom. Keresgéltem a megoldást, amik korábban beváltak, azok sajnos már nem segítettek, egy idő után arra jutottam, hogy feleslegesen terhelem a szerveztem fitoösztrogénekkel, hisz az ösztrogén csak 30%-kal csökken, míg a progeszteron 75%-ksl csökken a változó kor idején. Elhagytam az összes fitoösztrogént amit szedtem (kétségbeesésemben a végén már többfélét kis szedtem egyszerre) és fitoprogeszteron krémmel próbálkoztam, ami be is vált. Mellé még zsálya cseppeket használok napi háromszor, hetek óta jól alszom, alig izzadok, ha igen, az teljesen elviselhető, de ami a lényeg, hogy jól alszom és kipihent vagyok megint. Gondoltam leírom, hátha valakinek ez segít.


Jobb napokat és könnyebb tüneteket mindenkinek :)

502. EdyNew (válaszként erre: 452. - Vera76)
2020. febr. 17. 20:20

Szia Vera,

Kérlek írd meg privátba az orvosod nevét és elérhetőségét.


Köszönettel

501. PPPP1 (válaszként erre: 500. - VendrinerPiroska)
2020. febr. 4. 21:30
Szia, köszi nagyon a választ. Van a vörös lóheréből kapszula is. Azt esetleg próbálta valaki? Vagy másféle fitoösztrogént, ami tuti bevált? köszi
500. VendrinerPiroska (válaszként erre: 499. - PPPP1)
2020. febr. 4. 12:15
Ittam olyan teát, amiben benne volt.Szerintem volt némi hatása, de aztán késõbb nem szerette a gyomrom, de az én gyomrom nem túl jó és lehet, Hogy valamelyik másik alkotó rész volt a hibás.
499. PPPP1
2020. febr. 3. 21:43

Sziasztok,


Ismeritek a vörös lóhere tablettát? Az váltózókori ösztrogén pótláson gondolkodom természetes módon. fitoösztrogénben. Minden tanácsot megköszönök szépen.

498. Vera76 (válaszként erre: 497. - Mikike)
2020. jan. 31. 16:05

Szia,

elküldtem privát üzenetben!

V.

497. Mikike (válaszként erre: 481. - Vera76)
2020. jan. 28. 19:36

Szia Vera,megtennéd hogy nekem is elküldöd,a Dr telefon

elérhetőségét, előre köszönöm szépen.

496. Fendi2 (válaszként erre: 479. - Kensington)
2019. dec. 27. 19:33

Kedves Vera!

Elkerhetnem en is az orvosod elerhetoseget?

Koszonom!

495. Fendi2 (válaszként erre: 494. - Anahita)
2019. dec. 27. 19:31
Szia, elkerhetnem en is az orvosod elerhetoseget?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook