Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mindjárt bőgök! Én reagálom túl? 24/L fórum

Mindjárt bőgök! Én reagálom túl? 24/L (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2010. jún. 4. 22:46
Már csak egy méhkirálynő kell:))
119. mézesbödön (válaszként erre: 118. - F8d7988246)
2010. jún. 4. 21:25
:-))))))))))))))
2010. jún. 4. 21:24
bocsi az offért, nem tudom miről van szó a fórumban, de megörültem a rokonyoknak :-)
117. méhecske59 (válaszként erre: 116. - Mézesbödön)
2010. jún. 4. 20:43
Én is ezt mondtam, ne erőltessen, ne kérdezgessem, mert ez olyan kényelmetlen, és tolakodó. Aztán, ha nem érezne semmit, nem foglalkozna Siccennel, hiszen választék van bőven. Már kérdeztem, annak jobban örülne, ha mondaná "szeretlek", közben nem érezne semmit? Szerintem ez sokkal rosszabb lenne, na nem most, hanem amikor kiderülne, hiszen ez mindig kiderül.
116. mézesbödön (válaszként erre: 115. - Siccen)
2010. jún. 4. 07:25

Ha nem kezdesz el az elejétől fogva sárkánykodni, illetve a nem leszel könnyen megszerezhető szerintem kialakulhat valami.


Igaz sokan írták, hogy hagyd ott, de nem lehet senkitől sem elvárni azt, hogy látatlanba kiadjon olyan érzéseket amit vársz tőle.


Pl. egy teljesen mostani friss példa amivel szolgálni tudok: 23 évig nem találkoztam az egyik osztálytársnőmmel és tegnapelőtt összefutottunk. Azóta már egyszer találkoztunk és egy elég komoly dolgot műveltünk együtt (telefonvásárlás és telepítés). Jó vele lenni, de majd kialakulnak a dolgok. Szóval ha ő azt mondaná, hogy újból szerelmes belém én bizony visítva elmenekülnék.

Mondjuk hálistennek beszéltünk ilyenekről is.


Tehát meg kell tanulni elfogadni a helyzetet úgy, hogy nem adod fel magad. Ha te beleszerettél és ő nem sajnos türelmesen ki kell várni mi lesz vele. Hiszen ha jobban belegondolunk szidhatjuk a pasit, hogy jaj de érzéketlen, hogy nem esik egyből beléd de könyööörgöööm jó az ha kötelezően azt akarja amit te szeretnél.

Sajna a szerelem önzővé tesz viszont az igazi érzéseknél van amikor egy kicsit önfeláldozónak kell lenni.

115. Siccen
2010. jún. 4. 02:32
Sziasztok, na beszéltünk ma este, igen, szóval megkérdezte, hogy haragszom-e, amiért tegnap este leléptem msn-ről, én meg megírtam, hogy ez nem harag, csak mostmár tudom a tényállást, és ezért döntöttem, élem az életem, eljárkálok barátokkal, ismerősökkel (mert eddig úgy volt, hogy rajta kívül ne menjek sehova), ő meg majd tudja, hol talál, ha akar tőlem vmit. Erre gondolkozott egy picit, mondta, hogy rendben, de attól még együtt vagyunk-e. Én írtam, hogy érzelmek nélkül minek? Erre először elcsodálkozott egy picit, mondván hogy az előző kapcsolatai sem úgy kezdődtek, hogy egyből szerelmes volt, de már együttjártak, másrészt félreértettem, benne vannak érzések (igazodjon ki rajta az ember). Leírta, hogy hiányzom, ha nem vagyok vele, jó velem lennie, jól érzi magát velem, hiányoznak a személyes beszélgetések, stb. Ebben maradtunk. Hát nem vastag, de a semmitől több, konkrétan örülök neki, hogy egyáltalán beszéltünk, mert tegnap még ezt sem gondoltam volna. Talán egyszer megszeret, csak remélni tudom.
2010. jún. 4. 00:51
Remélem most éppen VELE beszélgetsz :)
113. *Királylány* (válaszként erre: 39. - TSydy)
2010. jún. 3. 09:05

Nem kell tutyi-mutyi. :-)

Azért kérdeztem csak mert az osztályból többen mondták h valahogy kezdeményezzek. Mert a csajok észrevették h tetszik nekem a pasi. De ha a csajok látták rajtam akk neki is észre kellett volna venni. Észre is vette biztosan.

Én is úgy gondoltam ahogy te, amit válaszoltál.

112. ágica... (válaszként erre: 30. - Tashadow)
2010. jún. 3. 08:00
Még az én kapcsolatom is fiatal..még 2 hónapos sincs! Nem alakult még ki a szerelem! Kedvelem és jól érzem magam vele, de nem vagyunk már gyerekek, h megfogja a kezem és szerelmes legyek! Meg nem is vagyok az a fajta! Volt egy hullám, mikor azt éreztem, h jajj! Ez a pasi viszi a szívem, de az az újdonság ereje lehetett! Ez van! Nem kell túl spirázni!
111. c1e9612cd3 (válaszként erre: 103. - Siccen)
2010. jún. 3. 02:08

megszerethet még, de nagyon gyorsan felejtsd el az eddigi hozzáállásod, ha meg is akarod tartani ezt a pasit!

Adj időt a komoly érzelmek kialakulásának! És NE! telepedj rá!!!!!

Hónapok- évek múlva akár (ha úgy alakulnak a dolgaitok) lehetnek elvárásaid a másikkal szemben, de ez még annyira gyerekcipőben jár...

Figyelj a másikra is, ne csak magadra, és arra, h te mit szeretnél! Egy kapcsolathoz, főleg a jó kapcsolathoz nemcsakhogy 2 ember kell, hanem az is, h az a 2 ember meg őrizhesse, és meg is tudja őrizni a szuverenitását!

Attól, hogy én hason szeretek aludni, nem kell, h a párom is úgy aludjon, csak mert én ezt szeretem....

110. mézesbödön (válaszként erre: 108. - Siccen)
2010. jún. 3. 02:06
Szép álmokat és szorítok!
2010. jún. 3. 02:06

Hát Sicc! Igaza van a méhecskének! Nagyon úgy néz ki nem marad más hátra, mint kivárni azt az egy hónapot szépen csendben és nem zargatva.


A gond az, hogy akármit tárgyalunk itt mi az éjnek idején nem látunk bele a fejébe. Mivel még kölyök kutya, így annak se lehet hinni amit mond. Meg lehet vele próbálni játszani, de mi van ha rontunk a helyzeten?

Azt sem tudjuk szintén eldönteni, hogy idővel beléd szeret-e ... lehet, hogy már most is szeret.

Ez is az ő fejében van.

108. Siccen (válaszként erre: 106. - Méhecske59)
2010. jún. 3. 02:05

Köszi, hogy írtatok, azt hiszem, lassan megyek én is.

Nagyon jólesett, hogy itt voltatok velem, hálás vagyok érte, tényleg! Sokat segítettetek. Este írok, amint tudok. Köszi mindenkinek, jó éjt!

107. Siccen (válaszként erre: 105. - Méhecske59)
2010. jún. 3. 02:04
Hát nem rovom fel, mert általában ilyenek a pasik, tudom, de volt már nekem olyanom, akit elhajtottam, szegényt, és egész éjjel nem aludt, mert óránként írt egy sms-t, reggel nem győztem törölgetni a telefonomból, teljesen maga alatt volt. Na, ő szeretett. Ez most valahogy nem jön össze nekem, hogy megint szeressenek.
2010. jún. 3. 02:03
Na én is mentem, majd írd meg beszéltetek-e ma este :) Ne hagyj kétségek között bennünket :)Jóéjt,és fel a fejjel, hiszen olyan sok pasi van, és tuti köztük van a Tied is :)
105. méhecske59 (válaszként erre: 103. - Siccen)
2010. jún. 3. 02:01
Lehet, hogy alszik, ők nem lelkizősek, mint mi nők, de ezt ne ród fel neki :)
2010. jún. 3. 02:00
Egy hónap! Ennyi idő alatt még fel sem kellett volna merülni ezeknek a kérdéseknek! Élvezni kellett volna az időt, amit együtt tölthettek, minden mögöttes szándék nélkül. Azt tenni, amit szeretnétek, és nem filozofálni, mi lesz a kapcsolatból. Most megint előtted egy hónap, ami tömény ideg lesz, mert nem találkoztok, és a netes beszélgetés nagyon távol áll a valóságostól. Én kivárnám a hónapot, és meglátnám mi lesz belőle, de soha nem kérdeznék rá mit gondol a jövőről.
103. Siccen (válaszként erre: 99. - Mézesbödön)
2010. jún. 3. 01:59

Ez igaz, és ettől tartok én is, hogy elég lett volna neki 1 perc is megszeretni, mint ahogy nekem is elég volt. Ettől függetlenül lassan is megszerethet? Vagy hogy lesz ezután?

Vannak tacskók, akik önként dugják a fejüket a pórázba, vannak, akiket hozzá kell szoktatni, de konkrétan van olyan, aki soha nem szokik meg. És most rosszat érzek, mert a "kedves" már a csóknál megmondta, hogy kalandvágy.

Az tuti, hogy szexet nem kap mostanában, de szerintem nem is fenyeget ez a veszély, attól félek. Nem tudom, hogy most hányadán is állok vele, mert kiléptem, és nem jött utánam, azóta sem írt, gondolom, alszik édesen és xarik bele.

102. mézesbödön (válaszként erre: 100. - Siccen)
2010. jún. 3. 01:57
Ha már mentegetőzik és nem magától mondja akkor ott valami sántít!
101. mézesbödön (válaszként erre: 98. - Méhecske59)
2010. jún. 3. 01:57

Huu igen!

Ha azt hallod, hogy minden nap mindenkinek ezt mondja valaki aztán neked is ... és főleg még "el is várja", hogy aztán te is mondd ... juj de meg lehet utálni a szót!


Szeretni őszintén kell és szívből jövően és akkor mondani!

100. Siccen (válaszként erre: 96. - ZsuBe)
2010. jún. 3. 01:55

Nem hiszed el, de én is mondtam már neki egyszer, hogy nem szeretnék szabadidős elfoglaltság lenni a számára, mert teljesen annak érzem magam. Ő mentegetőzött, hogy dehogyis vagyok az, hová gondolok. De az érzés bennem maradt.


Köszi mindent, jó éjt!

2010. jún. 3. 01:55

Ha egy pasi igazán megszeretett és beléd esett akkor elég neki 1 perc is.

Ha viszont csak lóg veled, veled van, jár, akkor a bubó által leírt dolgok ezer százalékosan bejönnek. Csak idegesíted és olyan vallomásra kényszeríted ami nem igaz. Mert azt mondja amit szeretnél hallani és nem azt amit érez!


Tehát szépen lassan szoktassuk a tacskónkat a pórázhoz!

98. méhecske59 (válaszként erre: 94. - C1e9612cd3)
2010. jún. 3. 01:53
Tudod, manapság már nem nagy értéke van a szeretlek szónak, mert szinte állandóan használják mögöttes tartalom nélkül. Ezért írtam már, ez inkább jó jel, ha megmondja az igazat, mint hazudik össze-vissza.
97. mézesbödön (válaszként erre: 94. - C1e9612cd3)
2010. jún. 3. 01:52
Nagyon jól mondod! Teeljesen jóóól!
96. ZsuBe (válaszként erre: 84. - Siccen)
2010. jún. 3. 01:52

Még annyi ne legyenek elvárásaid, ne akarj az ő fejével gondolkodni. Legyenek elveid magaddal szemben, és ha kicsit több a negatívum akkor ne erőltessed a kapcsolatot. Ez nem csak a mostanira igaz. "ÉS ABBAN SEM BIZTOS, HOGY LESZNEK"


Nem biztos....


Én ettől függetlenül kilépnék ebből a kapcsolatból,

de inkább szabadidős elfoglaltságnak nevezném mint kapcsolatnak.


Téged viszont éppen mélyen érintett mert egy normális kapcsolatra vágysz, ez természetes.

Lépj tovább, jó éjt.

95. Siccen (válaszként erre: 92. - Mézesbödön)
2010. jún. 3. 01:51
Az biztos, hogy élőben, legszívesebben vele lettem volna ma is, de most egy hónapig nem tudunk találkozni, mert messze van, azért beszéltünk msn-en. És pont most van ez a kritikus pont, hát nem tudunk, hogy fogunk-e még valaha is élőben találkozni. Te jó ég, ezt leírni is olyan rossz, csavarodik a szívem. Kíváncsi leszek a holnapi napra, ír-e nekem, a holnapi lesz a kritikus.
94. c1e9612cd3 (válaszként erre: 84. - Siccen)
2010. jún. 3. 01:51

de miért kellett egy 1 hónapos kapcsolat során több alkalommal is rákérdezni a dolgokra? Ettől menekülni szoktak a pasik!

Miért nem lehet hagyni a dolgokat, h úgy follyanak, ahogy kell? Az idő mindig mindent eldönt.

Vannak dolgok, amiknek időt kell hagyni. Ez pont olyan, mintha 1-2 nap után már mondogatnád neki, h "szeretlek!".

Nem láttad a Hogyan veszítsünk el egy pasit 10 nap alatt? c. filmet? Sok igazság van benne!

2010. jún. 3. 01:48
Írtam már, ha teljesen érzelem mentes lenne, akkor már elment volna máshoz. A hasonló korú fiúknak nem szokásuk egy hónapig szex nélkül lenni, vagy szerinted azt lerendezte máshol?
2010. jún. 3. 01:47
És ha lehet ezeket ne msnen tágyald meg vele! Az ilyeneket élőben kell!
91. c1e9612cd3 (válaszként erre: 81. - Siccen)
2010. jún. 3. 01:47
erre nem tudom, mit mondjak. Vannak dolgok, amikben valóban érdemes a szülőre hallgatni, de az, h még párkapcsolati téren is ilyen szinten, az nekem már sok. És ezért bocs, de nálunk ez soha nem volt. Anyuék mindig hagyták, h a saját érzelmeim vezéreljenek a kapcsolataimban. Csak akkor hangzott el célzott tanács ilyen témában, ha tudta, h azért kérdezek/ mondok vmit, mert kíváncsi vagyok a véleményére. De akkor is csak úgy, h belelátott az életünkbe, és évek óta ismerte párom....
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook