Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ételektől (chips, kávé, alkohol, csoki, cukor stb. ) milyen jellegű pattik jönnek ki? fórum

Ételektől (chips, kávé, alkohol, csoki, cukor stb. ) milyen jellegű pattik jönnek ki? (tudásbázis kérdés)


2011. máj. 22. 14:20
Semmilyenek. Ez csak a duma része. A pattanások, kelések a szorongástól, stressztől jönnek ki, és ezt nem olvastam, hanem hosszú-hosszú ideig éltem. :(
2011. máj. 22. 14:03
Még egyiktől sem volt pattanásom...
7. Binky (válaszként erre: 5. - 8fd47b681f)
2010. máj. 22. 14:39

Bocs, ami tele van gennyel, na az gyulladt...

Ha be van durranva az arcod, egy idő után az a piros pattanás megtelik gennyel. Ha szerencséd van még azelőtt lelappad, hogy ki kéne nyomni. Mert ha sokat nyomkodsz, lehet heges maradsz.


És nem jelent semmit a labor. Öt évig voltam pattanásos, majd Roaccutant szedtem...ami azért eléggé megviselt, majd öt év után derült ki tök véletlenül a FOGORVOSNÁL, hogy a begyulladt bölcsességfogaim okozták...

Szóval nekem is azt mondták, hogy elmúlik, elmúlik, de nem múlt el. A gócvizsgálat meg nem mutatott semmire, egy rohadt fogorvoshoz kellett volna elküldeni abban a pillanatban.


Viszont ha alapvetően zsírosnak érzed a bőröd, lehet hogy nem az, mint nekem, hanem száraz bőröd van (pl könnyen korpásodsz, van hogy kiszárad a kezed), és folyamatosan radírozni kell(persze nem durván de napi szinten) és hidratálni. Eza pattanások egy részét eltünteti.

2010. máj. 22. 14:02
nekem semmi
2010. máj. 22. 13:53

Mostanában volt mindenféle vizsgálatom, labor is, minden normális volt. Tehát gyulladás nem lehet bennem.


A gyulladt épp azért gyulladt, mert nem lehet kinyomni. Ilyen piros búb..vagy mi

4. Binky (válaszként erre: 2. - 8fd47b681f)
2010. máj. 22. 13:06
Utóbbi illetve nem megfelelő étkezés a kicsi piros foltok okozója is lehet. Ha gyulladás van a szervezetedben, tehát valamiféle eredete van a pattanásoknak, akkor vannak gennyesek (fehérek).
2010. máj. 22. 13:02
inkább utóbbi ha amúgy is zsíros a bőrőd
2010. máj. 22. 13:00
Olyanok, amik fehér közepűek, kinyomhatók, és egy nap alatt már nyomuk sincs, vagy ilyen nagy vörös gyulladtak, amiket kinyomni sem leget igazából?
2010. máj. 22. 13:00
Ételektől (chips, kávé, alkohol, csoki, cukor stb. ) milyen jellegű pattik jönnek ki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook