Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Miért jó a nagy női mell? fórum

Miért jó a nagy női mell? (beszélgetős fórum)


87. Csöpp
2007. máj. 31. 20:22
ja, de ez is 5000 Ft körül volt...
86. lill
2007. máj. 31. 19:58
ritka, ha kifogsz egy jót, elérhető áron. én a nagyon egyszerű pamutokat pártolom. semmi csipke stb. ilyenben nehéz megfelelőt találni.
85. Csöpp
2007. máj. 31. 12:18
Csak nyugi, én most 90E-nél járok... :) Mondjuk szerencsére csak kétkapcsos, eléggé csipkés, normál pántos és kényelmes, szóval, ha nagyon keres az ember, talál...nem kell elkeseredni!!! :)
84. lill
2007. máj. 31. 10:34
hát akkor kb ugyanakkora lehet. ruhába végülis nincs ekkora gondom. ott szerencsére szoktam találni. inkább fehérnemű, fürdőruci..
2007. máj. 31. 10:32
De nekem széles a hátam, szóval 90c,d, így a csúcspontja lehet ugyanolyan magas, mint egy 75e,f, nem? Na mindegy, biztos tényleg az is rossz lehet, ha nincs, de így sem túl könnyű konfekció-ruhákat venni.
82. lill
2007. máj. 31. 10:26
nekem most jó a C-s de inkább D-s melltartó, és végre felvehetek olyant, ami tetszik. met nagyon nem vagyok csipke párti, vagyis egy kis csipke elmegy, de amikor a pántja 5centi vastag és..huuuu na mind1 :o). múlthéten ünnepélyesen megszabadultam az E-s, F-es melltartóktól, a nagymamám meg nagyon örül nekik! :o)
2007. máj. 31. 10:22

Nekem max szoptatásnál volt jó, mert rengeteg tejem volt, de ez sem egyértelműen a mell méretétől függ.

Különben egy percig sem volt jó.

Na nem negatívkodok tovább, mert az enyém még csak nem is annyira óriási, de számomra túl nagy így is. (D kosár, sőt C-be is befér, összehajtogatva :DDD)

80. lill
2007. máj. 31. 10:13
na jó, lássuk be, sehogy se jó, hogyha nem fogadjuk el magunkat. jó most pont én beszélek itt az elfogadásról.. de egyszer jó volt, ha nagy volt, máskor nagy teher. mindig jó ugyse lehet!
79. virgilius (válaszként erre: 78. - Lill)
2007. máj. 31. 10:03

Ja, hagyd bent egy napra.

De ne is 2-300-at, mert az tényleg csak D kosár lesz, hanem mondjuk 400-at. Az már brutál.

És bőre hagyd a babzsákot, ne szorosra, hogy kellőképp lógjon is.

:DDD lol, nem?

78. lill
2007. máj. 31. 09:59
sőt, esetleg igy a babzsákokkal menj ki egy kicsit a napra.. ááá.. gyilkos!
77. virgilius (válaszként erre: 76. - 'szti)
2007. máj. 31. 09:56
'Szti, jóval könnyebb kipróbálni, mint fordítva, elég, ha beteszel egy 20-30 köbcentis babzsákot vagy ilyesmit a cicifixbe. Sztem elég hamar ki fogod szedni inkább.
76. 'szti
2007. máj. 31. 09:50
húúúú, C-D-E kosaras melltartó ... azért kipróbálnám egy időre, hogy 75B helyett milyen lenne mondjuk D :-))
75. lill
2007. máj. 31. 09:45
nálunk az osztályban a többi lány nagyon lapos volt, még most is azok, így kilógtam a sorból. irigykedtek a lányok, márcsak azért is, mert emiatt x meg y jobban megbámult, pedig nem tudják, nem is olyan könnyű igy, mint, ahogy látszik.
74. virgilius (válaszként erre: 73. - Lill)
2007. máj. 31. 09:42

Irigykednek a lányok? Hát azt soha nem tapasztaltam. Nem sok okuk lenne rá.

Zsuzsa, a kislányodnál nagyon vigyázzatok, hogy ne alakuljon ki rossz tartás emiatt. Nekem is ez a fő problémám. :((( Az úszás pl jó lenne, de megértem azt is, ha fürdőruhában végképp nem akarja magát mutogatni.

73. lill
2007. máj. 31. 09:36
anya is mondta, hogy tényleg jl álltak, de mivel nem ez a megszokott, kiskorban okan bánthatnak vele. a fiúk azért, mert tetszik nekik, a lányok meg irigykednek. nekem is kb 11éves koromtól elég nagyok voltak a melleim, ismerösek ezek a méretek.. persze később huszon, harminc x évesen már talán kevesebb beszólás ér és az ember már jobban el is fogadta magát. akkor tudja kiélvezni az előnyeit, amit addig talán nem látott..
2007. máj. 31. 09:33
Én 75 C-s melltartót hordok, a 13 éves lányomnak már most a 75 D-s is kicsi. Nagyon zavarja, pedig szerintem a magasságához és az alkatához nagyon jól áll neki.
71. lill
2007. máj. 31. 09:28
és ez a fontos, hogy igy szeretnek. még régebben amikor csak álmaimban gondolhattam, rá, hogy esetleg kicsinyittetnék, és megemlitettem a barátomnak, hogy mit szolna hozzá. de tényleg viccnek indult, ő meg komolyan berágott rá, hogy mégcsak álmomban se jusson ilyen hülyeség az eszembe. és a doki is a kórházban megmondta, hogy orvosi szemmel megért, férfi szemmel egyáltalán nem. de ő boldogan visszavár akkoris, ha megbánnám és visszacsináltatnám :o)
2007. máj. 31. 09:18

Sziasztok!

Vannak hátrányai és előnyei a nagy melleknek, ezt tapasztalom már 12 éves korom óta. Akkor nagyon zavart, hogy a tesi órán a fiúknak majd kiesett a szeme, ha futottam, ugráltam. Gyűlöltem is ezeket az órákat rendesen! Persze voltak beszólások később is, most is, de próbálok nem figyelni oda.

De ami a legjobb, hogy a vőlegényem imádja őket:-)Persze nehezebb a vásárlás, de ki kell fogni az akciókat. Én 2 hete vettem két 95E-s Tr**mph melltartót(2500Ft/db). Ennyiért a Maglódin is vehettem volna, és az nem lenne ennyire jó. Ráadásul szépek, szexisek és jól tartanak!

Nem vagyok vékony lány, de a súlyfeleslegem arányosan oszlik el rajtam, megvan a homokóra alakom, így van csípőm, derekam, mellem:-) Szerencsére, amikor fogyok nem csökken a mellméretem! Mert elég hülyén néznék ki kicsi mellekkel.

A páromnak a teltebb lányok voltak a zsánerei mindig is, így számára gyönyörű vagyok.(Még akkor is, amikor csúnyának érzem magam.)

Tulajdonképpen valahányadrészt az alakomnak, a melleimnek is köszönhetem a páromat:-)

69. virgilius (válaszként erre: 65. - Csöpp)
2007. máj. 31. 09:12
Szerintem sincs semmi előnye. Sőt. :(((
68. reni79
2007. máj. 31. 09:11
Nekem csak jó lenne.Nem szeretnék tul vagyot csak egy kicsivel lenne nagyobb:-)
67. Ancika (válaszként erre: 65. - Csöpp)
2007. máj. 31. 09:11
hát a férjem imádja :))) neki jó :)
66. lill
2007. máj. 31. 08:52
amíg nem gátol, nem okoz fájdalmat, addig nem baj! de amikor a hátad megszakad tőle, már elég kellemetlen. én amellett döntöttem, legyen kisebb. nem pici, csak, egy kis méretváltozás. de attól még voltak szép éveim az eredeti mérettel is. csak olykor nagyon bántó, ha az utcán, vagy buliban durván beszólnak. és ilyen szitukat 15-16-17évesen nehezen tudtam/mertem lekezelni..
65. Csöpp
2007. máj. 31. 03:49

Te jó ég! Azt hittem, ha elindítom ezt a fórumot, majd kicsit jobb lesz, és vigasztaljuk egymást, hogy nem is olyan nagy baj, hogy nagy mellünk van...

Erre fel mit látok?! Az utóbbi órákban csak negatív dolgokat írtatok! Na ne már! Valóban ennyire rossz ez az egész?

Legalább vmi jót is írjatok, csak van előnye is a nagy mellnek, vagy nem???

64. lill (válaszként erre: 63. - Emily)
2007. máj. 30. 20:26
én olyan helyekre szoktam járni, ahol alsó felső külön van!
63. emily (válaszként erre: 57. - 5464505f6a)
2007. máj. 30. 20:17

Lehet, k.csög vagyok, de én beviszek két garnitúrát az öltözőbe és "véletlen" összecserélem kicsi alsó, nagy felső...

Az eladók 99 százaléka nem figyel erre... ;-D

62. emily (válaszként erre: 54. - 1a50c86bb0)
2007. máj. 30. 20:15
Hol laksz?
61. emily (válaszként erre: 53. - 0b099f6590)
2007. máj. 30. 20:13
Én sajnos még megfizethetetlent se.... :-(
60. lill
2007. máj. 30. 18:50

sziasztok!! de jó, hogy van véégre ilyen fórum!! most találtam rátok és nagyon örülök. azt hiszem sokatokkal hasonló problémáim voltak. de május 10én megváltozott az életem. elég nagy ciciket örököltem, talán inkább nagymamámtól, bár anya se panaszkodhat. versenyszerüen sportolok, stb de már a hétköznapi életben is nagyon hátráltattak a melleim. és persze a folytonos beszólogatások stb. nem vehettem fel olyan topot, amihez kedvem volt, mert ami másnak normális engem abban is k...ának néztek. a derekam hátam nagyon fájt. aztán megbeszéltem szüleimmel és belevágtam egy mellkicsinyítős mütétbe. kb a 45%nak mondtam búcsút, így a régi 75E, 75Fes melltartóimat lecserélhettem 75C/Dre. még ígyis van mivel "büszkélkednem" :o), de azért igy sokkal könnyebb minden. nem volt fájdalommentes a mütét, de bárki belevágna támogatom maximálisan. bármelyik pillanatban akár ujra is belevágnék, ez igy nagy könnyebbség. kérdezte az orvosom az elején, hogy biztos vagyok e benne. nagyon határozott voltam, és lassan 3hete már a szemembe is szoktak nézni, ha valakivel beszélek, nemcsak a mellemhez szólnak.

egyébként nagyon jó lenne, ha végre nem diszkriminálnák azokat a nőtársainkat, akiknek az átlagosnál kicsit nagyobb a méretük. nagyon sok helyen kerestem melltartót, és a választék egyszerüen borzalmas!! tizen évesen olyanokat kellett hordanom, amilyenekre még a nagymamám is azt mondja, öreges.. fürdöruha detto, ha kaptam 36os bugyit, a 44es felső még mindig kicsinek bizonyult..

59. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 57. - 5464505f6a)
2007. máj. 30. 17:31
Te tenyleg nagyon vekony vagy! Hogyan veszel egymashoz illo melltartot es alsot???
58. Ancika
2007. máj. 30. 17:23
nekem nem jó! utálom. dettó melltartóprobléma, stb...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook