Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Intimplasztika fórum

Intimplasztika (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 ... ❯❯
2014. okt. 13. 10:31

Helló lányok!

Látom, itt mindenkinek flottul ment minden. :)

Én azt szeretném megkérdezni, hogy senki nem volt köztetek, aki még egy hetesen is küzdött gennyesedéssel (varratok melletti)? Én már tiszta para vagyok. Elvileg ma szedik ki a varratokat, de egyáltalán nem vagyok abban biztos, hogy ez így lesz, ha a doki meglátja. :(

617. miniminni (válaszként erre: 616. - Bambi)
2014. okt. 10. 14:31
Szia Bambi! A műtèt és az első konzultáció összesen 205.000 Ft, ebben benne van minden. Igaz, hogy egy vér- és vizeletvizsgálatot kell csináltatni, de arra lehet beutalót iratni a körzeti dokival. Én egy magánkórházban- pénzért csináltattam, mert nem volt rá 1 hetem és műtöttek is . :)
616. Bambi (válaszként erre: 615. - Miniminni)
2014. okt. 8. 18:50
Hello,, azt elárulná vmelyikőtök, hogy mennyibe került a műtét? Milyen összeggel kell számolni, ha a műtét mellett döntök?
615. miniminni (válaszként erre: 614. - Dedbbccba6)
2014. okt. 5. 14:10

Szuper jó Barbi, hogy jól vagy! Én is örülök, hogy itt megoszthattam Veletek a tapasztalataimat! Az eredmény

nálam is tökéletes! Sikos doktor a legjobb!!!!

614. dedbbccba6 (válaszként erre: 613. - BigNicol)
2014. okt. 4. 09:11

Szia!

Túl vagyok a muteten ami teljesen fajdalom mentes volt. Idokozben mar meg is gyogyultam most voltam ket hetess


Az eredmennyel mar most maximalisan elegedett vagyok. Mindenkinek nyugodt szivvel ajanlom Sikos dr. Urat. A vegeredmenyben biztosan nem fogtok csalodni. :) koszonom mindenkinek az itt kapott biztatast nelkuletek nem mertem volna bele vagni. :) puszi csajok

613. BigNicol (válaszként erre: 551. - Dedbbccba6)
2014. okt. 1. 20:47
Kedves Barbi!Vszinű a műtéten már túl is vagy az utóbbi kérdésed óta!? :) Nem tudom,hogy végül hogy döntöttél,de sztem műtét után 1-2 óráig hat az érzéstelenítő,szóval nyugodtan vezethetsz,felszakadni,megsérülni nem fog semmi,mert kapsz egy nyomókötést,ami elég szoros lesz. Nekem anno nem kellett 1 órával korábban menni,nem is kellett várnom. Majd számolj be,hogy hogy sikerült a műtét,és hogy most hogy érzed magad! :)
2014. szept. 30. 19:54
Szerintetek mikor lehet kadban furdeni zuhanyzas helyett?
611. miniminni (válaszként erre: 610. - Dedbbccba6)
2014. szept. 22. 19:58
Szuper, akkor mindenki a jó úton halad a gyógyulás felé :) !
610. dedbbccba6 (válaszként erre: 609. - Miniminni)
2014. szept. 22. 18:35
Na hali! :) nalam is minden rendben van , azt mondtak hogy valoban nagyon szepen gyogyulok es feltunoen jol vagyok ahoz kepest hogy 5 napja mutottek. Megnyugodtam :))) Hetfon vagjak el a varratokat mar alig varom. :)
609. miniminni (válaszként erre: 607. - Dedbbccba6)
2014. szept. 22. 11:44
Sziasztok! Na, voltam reggel a klinikán és megnyugtattak. Nem nyúlnak hozzá, sokat javultam, de a csiklómnál oda kell figyelnem, hogy kenjem neugranormonnal és betadinnal. Kb 2 hónap még a gyógyulásom, ma vagyok 18 napos :) ! 2 hónap múlva megyek vissza. Nagyon kézségesek és rendesek voltak. Sikos doktor emberséges és nagyon kedves ember! Mindenkinek ajánlom a Sikos Klinikát ! Barbi majd mesélj Te is!
608. bebe07 (válaszként erre: 607. - Dedbbccba6)
2014. szept. 21. 21:24
Nekem is a 11. Nap lesz a varrat elvágása. Először sajnáltam, de mára kicsit örülök is neki. Pénteken még nem szerettem volna, ha ránéznek sem:( most meg már tudom huzogatni a varratot.... volt nekem is lila duzzanat a csikónál, de mára az is lement, ne izgulj, ha elkezd gyógyulni akkor szinte óráról órája jobb. Sziasztok
607. dedbbccba6 (válaszként erre: 606. - Miniminni)
2014. szept. 21. 19:37
Remeljuk neked lesz igazad mostmar erre az egy estere nem aggodok szepen megfurdok es elteszem magam holnapra. Tudom h neked kesobb vagtak el csak vissza olvasgattam a forumot es lattam ilyen 8 napokat de lehetseges hogy mas orvos volt. :) joejt mindenkinek holnap megirom hogy mit mondott a doki :)
606. miniminni (válaszként erre: 605. - Dedbbccba6)
2014. szept. 21. 19:32
Barbi! Először is: a csomót nekem 11. napon vágták el, azt mondták, hogy így a normális! Másodszor: igaz, hogy én egy kicsit a " komplikáltabb" beregek közé tartozom, de nekem alul és a csiklómnál is volt olyan duzzanat. Az is a napokban múlt csak el. Sőt, nekem azt a lilás - duci részt vette körül a fehér / fura bőr! El is küldtem a dokinak a képet, de megnyugtatott, azt írta, hogy ne aggódjak, ez normális. Aztán azóta voltam nála, akkor mondta, hogy ezek az elváltozások normálisak, csak ez az a típus, aki nehezebben gyógyul. Ami mondjuk egy szerencsés nőnek 2 hét alatt meggyógyul, az nekem 4 hét lesz, valószínű Te is ebbe a kategóriába tartozol. Holnap minden kiderül, de szinte biztos, hogy nálad semmi gáz nem lesz.
2014. szept. 21. 18:11
Helyzetjelentes... a csuklyabal bal oldalon mar egy borsoszem nagysagu voros duzzanat van lilas atmenettel :( gobdolom ez mar annyira nem normalis. Nyomasra kicsit kellemetlen. Remelem nem kell felnyitni.... nem akarom elolrol kezdenk a szenvedest. :( most olvastam hogy legtobbotoknek 7-8 nap utan vagtak el a vegeket nekem ezt csak 12 napra igertek sajnos nem ertem miert :(
604. 0982c8ecc5 (válaszként erre: 603. - Dedbbccba6)
2014. szept. 21. 16:41

Nekem azt mondták, hogy a Betadine kicsit szárít, nem muszáj használni.

A fehéres részről nem tudok semmit, nekem nem volt ilyen, úgy emlékszem.

További gyógyulást, lányok!

603. dedbbccba6 (válaszként erre: 602. - Bebe07)
2014. szept. 21. 14:31
Szia! Koszonom a tanacsod megfogadom!:) akkor marad a sima viz es a betadin. Egyebkent az a feher reteg amire azt hittem hogy genny elkezdett levalni :)
602. bebe07
2014. szept. 21. 13:53
Szia Barbi, sztem babatörlőt ne használj. Inkább öntsd le 1 uveg sima vizzel. Nekem ezt ajánlották es bejott.... hétfőn megyek varatszedesre de már egyáltalán nem fáj:) mondjuk a csukja résznél elég érzékeny! Kitartás!:)
2014. szept. 21. 09:15
Szia! Koszonom a megnyugtato valaszt. Ma nagyon rosszul aludtam sajnos fajdalomcsillapito stb... pont azt neztem hogy van egy hely mar a kisajkon ahol kialakult ez a reteg de nem nedvedzik nem hagy nyomot. Egy helyen mar elkezdett levalni, csak azert ilyeszto mer senkisem szamolt be ilyenrol :( de ha a tiedet mar latta orvos es megnyugtatott holnapig en is nyugodt leszek :) megprobalok
600. miniminni (válaszként erre: 599. - Dedbbccba6)
2014. szept. 21. 09:04
Én pont egy hete kenem betadinnal, ma reggel vált le az a fehéres rész a csuklya tetejéről. Olyan igen, mintha felpuhult halott bőr lenne, az biztos, hogy nem genny. A Te tüneteid teljesen normálisak, gyorsan elmúlik a fájdalom, aztán ezek a napok màr a múltté lesznek. Én 1 hétig vagy inkább 10 napig bidébe pisiltem, mindig mostam, de lehet, hogy a babatörlő is elég. Amikor én voltam pát napos, mint Te, akkor hozzá sem tudtam volna érni törlővel. A napokban megy csak, hogy a puha wc papírtól nem jön ki a szemem ;))), de azért még kellemetlen/ érzékeny.
2014. szept. 20. 22:47
Na mindegy vegul lementem a gyogyszertarba betadinert...mert szerintem ez gennyes furdes utan kicsit felazott nem akarom hogy elfertozodjon azt olvastam a betadin lehuzza ezt egy ket nap alatt :) most megint annyira viszketek hogy ver a viz ... mar csak 9 nap a varrat elvagasig! :((
598. dedbbccba6 (válaszként erre: 597. - Dedbbccba6)
2014. szept. 20. 21:34
Szerintetek pisiles utan eleg a babatorlo is ha nemtudom megoldani a furdest?
597. dedbbccba6 (válaszként erre: 596. - Miniminni)
2014. szept. 20. 21:29
Nekem is szo szerint feher. Akkor ez nem genny? :) csak sebnedvezes? Nem akarok hetfo delutanig ezen porogni :( most kicsit megnyugtattal
596. miniminni (válaszként erre: 593. - Dedbbccba6)
2014. szept. 20. 21:28
Ez a tünet teljesen normális. Nekem ott fent még a mai napig fehéres, mintha gennyes lenne. Moshatod bármennyit, naponta 4-szer , 5-ször simán. Kell is, nekem betadine oldatot is ajánlottak. Fertőtlenít és olvastam, hogy segíti a gyógyulást! Neked nem fáj?? Ez olyan kitolás :)))) .... Én még be is lázasodtam első nap a fájdalomtól :) jó Neked, örülj neki!!!
595. dedbbccba6 (válaszként erre: 588. - 0982c8ecc5)
2014. szept. 20. 21:26
Szerinted? Lehet hogy ez tenyleg genny vagy csak egyszeru sebnedvedzes? Bar nem ertem hogy lehetne gennyes minden pisiles utan uj betet..folyamatos mosas nem ertem kicsit megilyedtem most 😕:/ egyebkent ezen a reszen vilagosabb a bor is.
594. dedbbccba6 (válaszként erre: 593. - Dedbbccba6)
2014. szept. 20. 20:18
Fajdalom meg mindig nincs...
593. dedbbccba6 (válaszként erre: 592. - Miniminni)
2014. szept. 20. 20:13
En most kicsit meg vagyok ilyedve! A csuklya resznel olyan mintha tiszta genny lenne a varrat menten. Ez nornalis?? A tisztasagi beteten is latszik h mar nem verzik hanem ilyen barnas sargas genny szeru valami van. :( remelem ez nem jelent semmi fele fertozest vagy ilyesmi ... minden pisiles utan es kozbe megmosom lehet hogy ez sok egy kicsit neki?
592. miniminni (válaszként erre: 591. - Dedbbccba6)
2014. szept. 20. 20:09
Nem, már az elvágás után elvileg nem kell menni, csak hónapok elteltével. Sajna, engem visszarendelt a doki, mert ugye az említett területen lehet, hogy gáz lesz! Félek, hogy ott újra beavatkozásra kerül a sor... A szerencsém, hogy a menstruációm nem jött meg a műtét óta. Lehet, hogy a stressz rám ilyen hatással van :) !! Ma már amúgy farmer volt rajtam és tanga bugyi, felüdülés volt :) ! Te hogy vagy?
591. dedbbccba6 (válaszként erre: 590. - Miniminni)
2014. szept. 20. 16:18
Meg varratveg elvagas utan is vissza kell menni? Vagy csak neked kell a lassabb gyogyulasod miatt? :)
590. miniminni (válaszként erre: 583. - Dedbbccba6)
2014. szept. 20. 11:41
A varratelvágás már megvolt nekem hétfön és csak utána pár nappal voltam együtt a barátommal.... Nem volt egy felemelő élmény, de kibírtam. Csak a csiklómhoz ne érjen semmi. Ott van a gond, nagyon kíváncsi leszek, hogy holnap után mit mond a doki. Valóban lassabban gyógyul a csuklya rész, az is lehet, hogy tök normális, amit látok és érzek, csak én parázom túl! Barbi, nekem a 4. naptól volt a legrosszabb, legfájdalmasabb, legcsúnyább... Ne aggódj, csak türelem! Mi imádjuk az új nunimat és még messze a végleges eredmény! :))
589. dedbbccba6 (válaszként erre: 588. - 0982c8ecc5)
2014. szept. 20. 11:02
Szerinted igy 3 naposan mar forrnak ossze a sebek? Annyira viszket az egesz terulet hogy meg tudnek orulni... szurnak a varratok is ... megvakarni termeszetesen nemtudom. Raadasul mar szivesen megborotvalkoznek de felek nehogy bele akadjak egy varratba szoval ezt elvetem... marad a fogszoritas :(
❮❮ ... 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook