Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Intimplasztika fórum

Intimplasztika (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... ❯❯
2017. márc. 7. 15:56
A csuklya resznel nekem is duzzadt picit es kemeny. Szerintem ez eltart egy darabig...
1067. joykinga (válaszként erre: 1060. - Fábólvaskarika)
2017. márc. 6. 22:15
Szia!Nekem onnan is vágtak le,nelem normálisan megy minden mint előtte.viszont ott a csuklya résznél elég érdekesen néz ki több mint egy hónap után még mindig...még meg van duzzadva olyannyira hogy még lóg is kicsit,olyan keménynek érzem még ott.Neked van hasonló panaszod vagy neked már szépen lement a duzzanat?én félek hogy így marad...:(
1066. Fülecske5 (válaszként erre: 1065. - HAgi90)
2017. márc. 5. 14:56
Egy oldalon igen, az asszimmetria miatt.
1065. hAgi90 (válaszként erre: 1064. - Fülecske5)
2017. márc. 4. 20:30
Szia:) nagyon örülök, hogy ilyen pozítiv a tapasztalatod! Csuklya korrekciód is volt?
2017. márc. 4. 14:30

Sziasztok! Eddig csak csendes megfigyelöje voltam a forumnak, de most ugy döntöttem, hogy leirom a tapasztalataimat, hatha valakinek segitsegere lesz.

Dr. Sikos klinika nagy piros pontot erdemel! Honlap es elsö beszelgetest követöen meggyözöek voltak es szimpatikusak. Jan. 16-an mütöttek. A doktor ur targyilagos, de nagyon kedves, kerdesekre keszsegesen valaszol. Asszisztensek szuperek! A lidokain injekcio faj, igaz csak par pillanat az egesz. Utana mar semmit nem erezni. En a nagyon szerencsesek köze tartozom. Pici duzzanat volt a mütet utan es kis verzes, de egyebkent semmi. Se fajdalom, se beverzes, se lilulas, keküles, semmi. Csomoatvagas ennek ellenere fajt kicsit, de kibirhato. En az elsö perctöl fogva dolgoztam, plusz kisgyermekem van. Semmiben nem korlatozott, nem fajt. Az üleskor pici huzodast ereztem, de ez teljesen normalis. Nem borogattam, nem kentem semmivel. Az asszisztensek azt mondtak, egy dolog fontos: mosni!!! Minden pisi utan zuhany, naponta 2x tusfürdös mosas.

Aki esetleg meg hezital, en azt mondom, vagjon bele! Megeri!

1063. hAgi90 (válaszként erre: 1062. - Fábólvaskarika)
2017. márc. 3. 00:41
Nagyon szépen köszönöm a gyors választ! :) 1 hét után már tud az ember normálisan járni, ülni és felállni is? Nem szeretném ha bárki kiszúrná.. :/ Sportolni (futni) szerinted mikortól lehet visszaállni? Megkérdezhetem hogy hol csináltattad? Mihamarabbi teljes felépülést kívánok! :)
1062. fábólvaskarika (válaszként erre: 1061. - HAgi90)
2017. márc. 2. 21:20

Szia!Ha tudsz, mindenképpen vegyél ki egy hét szabit utána, mert én egy hétig totyogtam, szűk nadrágot 2.5 hét után tudtam újra viselni.. Ezek mind gyanús dolgok lehetnek a kollégák számára, na meg ha ülő munkát végzel...az sem a legjobb, hisz a leülés procedúrája sem a legegyszerűbb..

Szerintem ha muszáj dolgoznod, szerezz be egy kicsit bővebb nadrágot ( H&M-nek fantasztikus a kínálata). Egyébként nem fogok hazudni, kicsit sem fájdalommentes a gyógyulási periódus. de megéri hosszú távon, erre kell koncentrálni. ( illetve a gyógyulási periódus egyénfüggő, tehát lehet , hogy te épp szerencsés leszel )

1061. hAgi90
2017. márc. 2. 13:24
Sziasztok! Engem még nem műtöttek meg de már le van foglalva a műtéti időpont. Azt szeretném Tőletek kérdezni, hogy sportolni, nadrágot hordani és rendesen járni mikortól tudtatok? Valamint milyen mértékű fájdalomra kell számítani a műtét után? Megmondom őszíntén, hogy nagyon tartok a műtéttől, hiszen ez egy baromi érzékeny terület.. Amikor már visszaálltatok dolgozni, hogyan tudtatok a higéniára odafigyelni? Mik azok a dolgok amikre nagyon kell figyelni és amiket mindenképp érdemes beszerezni?Köszönöm szépen előre is a válaszokat!
2017. márc. 1. 22:03

Kedves Műtöttek!

Elsősorban azokhoz intézném a kérdésem, akik kisajak kisebbítés mellett csuklyakorrekción is átestek. Lassan egy hónapos vagyok, a fájdalmak múlnak, egyre szebb, azonban a csiklóm egyelőre használhatatlan. Eddig takarva volt, most teljesen fedetlen szinte. Természetesen semmilyen stimulációt nem visel el, nem hogy szexuális ingerlést.. Ilyennel találkoztatok már? Illetve az is érdekelne,hogy volt-e olyan nektek, hogy műtét előtt nem látszott maga a szerv, most utána pedig igen?

előre is köszönöm a válaszokat!

1059. kinguci22
2017. febr. 23. 19:10
A Koruti Orvosesztetikai Centrumot ismeri valaki, volt ott? A Szent Istvan koruton talalhato.
1058. joykinga (válaszként erre: 1051. - Bloody mari)
2017. febr. 20. 22:11
Hát nekem úgy alakult ma hogy egy varratom eléggé kiállt,bátorkodtam elkezdeni húzni és hát ki is jött egyáltalán nem fájt,semmit nem éreztem kb 6 cm hosszú lehetett...
1057. Moncso917
2017. febr. 20. 15:44

Sziasztok!

Ma vagyok 10 napos intimplasztika(kisajak kisebbítés) után. Nekem sokat segítettek a tapasztalataitok, megosztom az enyémeket, hátha jól jön valakinek.

A Sikos klinikára mentem, nem is beszéltem mással. Meggyőző volt a honlapjuk, és a kommunikáció is. Az előzetes konzultáción a Doktor megnézte, hogy orvosilag indokoltnak látja-e, de nem kellett megmagyaráznom, miért szeretném stb.(kb 5 perc vetkőzéssel öltözéssel együtt :-) A kolléganőktől megkaptam egy csomó infot és a papírmunkát is megcsináltuk. A műtét tíz napja volt. A műtős hölgyek nagyon kedvesek, barátságosak, bátorítanak. A lidokain spray azért van az elején, hogy az injekció ne fájjon annyira...De fáj, igaz csak egy-egy pillanat az egész. :-) Ugyanakkor utána már semmi sem fájt. Fél óra a műtét. Én tudtam volna autót vezetni utána, de nem bánom, hogy a taxit választottam, ahogy javasolták. Műtét után 4 napig alig keltem fel, gyakorlatilag csak WC-re és fürdeni. Anyukám segített sokat. De nem voltak fájdalmaim, vérzés se. Kellemetlen volt kissé, de ennyi.Első éjszaka óvakodva aludtam, párna a lábak között...Valamint jégzselé egy zokniban, de csak 7-8 percre, mert a hólyaghurut nem cél...Mindig kamillateával öblítettem, minden WC után, majd betadinnal vagy hidrogén peroxid oldattal (3%) áttöröltem a sebet, meg az egész területet. Viszketés ellen körömvirág krém. (a kamilla száríthat). Valamint napi kétszer Bioptron lámpa 6-7 percig.Tudom, hogy kivételes szerencsém van, hogy ennyit foglalkozhattam magammal, de ha valaki megteheti, megéri. Az ötödik naptól dolgoztam, de nem nagyon ücsörögtem, a munkahelyemmel is szerencsém van, mert van álló laptopállvány. (derékfájásra hivatkoztam). A öblítést a munkahelyen is megcsináltam mindig(fél literes flakon, langyos sima víz), itthon kamillázok továbbra is.

A Doktor barátságos, tárgyilagos, ha van konkrét kérdés válaszol. Hosszas diskurzus nincs, de én azt nem is igénylem. A műtős hölgyek teljes körűen elláttak tanácsokkal.(amit a kommentekben olvasottak alapján módosítottam, ahogyan fentebb leírtam) A 3 napos kontroll pár perc, de velem minden rendben volt.

Szóval csak pozitív tapasztalatom van, de tudom, hogy nem mindenki olyan szerencsés, mint én. Nagyon sok sikert kívánok azoknak, akik eztán szánják el magukat, és csak azt tudom mondani, hogy én a szerencse mellett nagyon komolyan vettem és veszem lábadozást, mert pár hónap a teljes gyógyulás és nem merem lazára venni a dolgot.

1056. JJnew (válaszként erre: 1048. - Kinguci22)
2017. febr. 20. 12:01
En nem intimplasztika konzultaciora mentem hanem masert. De nekem mas (kedvezobb) arat mondott mint a Mona Lisaban.
1055. Kisrózsa4220 (válaszként erre: 1054. - Safranek08)
2017. febr. 20. 11:20

Koszonom az infot!:)

Kozben en ma vagyok ket hetes es 2 napja hasznalom a normal tampont es szerencsere teljesen fajdalom mentesen felmegy es jo minden. ;)

Ma megyek konzultaciora, remelem ott is okes lesz

1054. Safranek08 (válaszként erre: 1044. - Kisrózsa4220)
2017. febr. 20. 10:25

Nálam úgy volt, hogy műtét után megjött néhány nappal. Akkor természetesen betétet használtam. Kb. az ötödik napon, mikor úgy másfél hét, talán kicsit több is eltelt a műtét óta, óvatosan megpróbáltam minitamponnal, de hú, fájt és elkezdett vérezni, pedig csak elkezdtem feltenni, talán fél centire...

A következő alkalommal már tudtam tampont használni, műtét után egy hónappal, akkor már meggyógyult annyira hogy fájdalommentes volt.

1053. Safranek08 (válaszként erre: 1046. - Bloody mari)
2017. febr. 20. 10:18
Én egyet kihúztam, nem lett semmi baj. Kiállt a vége, gondoltam, picit meghúzom, ha fáj, nehezen jön ki, akkor hagyom, de nem, teljesen simán, fájdalommentesen kijött. A többi magától felszívódott.
2017. febr. 18. 23:39

" amc " csatornán most megy épp egy film. Hisz filmes csatorna mi menne más ( reklámon kívül )

Nano tehnológiáról beszélt.

Neten ezt találtam.


Egy cseh sebész műtét közben akarja használni a nanotechnológiát


A Future of Suture (A varrás jövője) versenyen a világ harminc legjobb projektjei közé választották Čestmír Neoral cseh sebész projektjét is, amely az ezüst antibakteriális tulajdonságait használja a varrásra és a sebek jobb gyógyulására.


A Future of Suture versenyt a B. Braun vállalat rendezi meg, amely egészségügyi eszközök gyártója. Ezzel a versennyel támogatni szeretné az innovatív javaslatokat és ötleteket, amelyek segíthetik a műtéti sebek bevarrását.


"A varrás utáni sebek gyógyulását bonyolíthatja mindenféle fertőzés. A gyakorlatban gyakran használunk olyan cérnákat, melyekben antibiotikumok találhatók, ezek ellen azonban megjelenhet egyfajta ellenállás." nyilatkozta Čestmír Neoral, az Olomouci kórház sebészeti klinikájának vezetője.


Az ezüst felhasználása a sebek gyógyulása során szerinte magától kínálkozik. "A nemesfémek, mint az arany vagy ezüst antibakteriális hatásai már ősidők óta ismertek. A nanotechnológiával kombinálva ezeket a hatásokat még nagyobb mértékben lehet használni az orvostudományban is. Az ezüst mintegy 650 kórokozóra képes hatni, nem mérgező és az emebri szervezetben képes magától lebomlani. Így nem fordulhat elő annak felhalmozódása a szervezetben." mondta Neoral. Hangsúlyozta azonban, hogy a nanotechnológia orvostudományban való felhasználása még messze van.


Neoral ötletével első helyezést ért el a verseny országos fordulójában, amelyet Brno városában rendeztek. A projekten az Altermed vállalattal működött együtt, amelynek készítményei már szabadalmaztattva vannak, ezek a készítmények az ezüst antibakteriális hatásait használják, például a krónikus sebek gyógyulásában.

Forrás: www.tyden.cz


Ha olyan sok pénzt adtok a műtétért, már rég kipróbélhatnák : ezüstszállal varrni..

Tudom hogy furcsa..

És nem csak azokat a műtéteket. Minden olyant ahol 2 cm nagyobb vágást kell ejteni...

1051. bloody mari (válaszként erre: 1049. - Joykinga)
2017. febr. 18. 19:02
ok köszi, nekem pedig azt mondták, hogy vagy kihúzom, vagy levágom vagy hagyom és majd eltűnik...de akkor inkább nem nyúlok hozzá.
1050. joykinga (válaszként erre: 1048. - Kinguci22)
2017. febr. 18. 18:59
Többen írták hogy mikor elmentek konzultációra valami kétszeres árat kértek volna a megbeszélés végén...
1049. joykinga (válaszként erre: 1046. - Bloody mari)
2017. febr. 18. 18:59
Én kérdeztem varratszedéskor,nekem azt mondták Sikosék hogy semmiképp ne húzzak ki magamnak varratot,azok szépen fel fognak szívódni meg kipotyogni.
1048. kinguci22 (válaszként erre: 1047. - JJnew)
2017. febr. 18. 11:42
Draga? Akkor nem annyi, mint ami az oldalukon fel van tuntetve? Ott tuti 140.000 Ft-ot irtak.
1047. JJnew (válaszként erre: 1042. - Kinguci22)
2017. febr. 18. 07:55
En a Vician Csabanal voltam aki ott is dolgozik de mas problemaval. Szerintem jobb ha vagy vele vagy massal a magan rendelesen talalkozol. Draga az a Mona Lisa.
2017. febr. 17. 23:08
Lányok! Valaki tudna mesélni nekem a varratok kiszedéséről? Nem a csomó átvágásra gondolok, hanem utána, amikor még benne vannak a fonalak.Valaki húzta már ki magának? Én félek megtenni, nem tudom mire számítsak.
1045. bloody mari (válaszként erre: 1044. - Kisrózsa4220)
2017. febr. 17. 18:54
Hat bennem fel sem merult a tampon gondolata... De azt hiszem olvastam itt korabban hogy valakinek mondtak (doki) hogy ne is hasznaljon,hanem csak betet. En beteteztem.
2017. febr. 17. 17:05

Nem tudom Olivia mi lehett az osszeg mogott. Talan a doki tudja. Vagy elneztek. Passz :/


Nekem lenne egy olyan kerdesem, hogy en jovo hetfon leszek ket hetes es kontrollos. De a napokban meg fog jonni. Az elso ket nap supert hasznalok, utana normalt szoktam. Amde... ma reggel meg felment a normal ( gondoltam nem a legnagyobbal inditok), de cserelni mar nem tudtam. Egyszeruen nem megy fel, mintha feszitenek direkt, pedig nem! Es nem is csuszik.....! Nem ertem miert! Otlet? Tapasztalat? Nektek ez hogy volt? :O lehet be van belul is dagadva a mutettol vagy miert nem megy?

Koszi elore is!

1043. irma87
2017. febr. 17. 15:36

Sziasztok!


Dr. kulcsár ákoshoz NE MENJETEK!!!

Az én személyes véleményem a doktor úrról annyi, hogy egy pénzéhes, bunkó, lekezelő, arogáns p...szt. Már elnézést a kifejezésért. A megbeszélt időpontot sem tudta tartani 45 perces csúszás volt. Konzultációra jöttem hozzá ami 3000 Ft ő már vizsgálni akart 28 000 Ft-ért hahaha. Még csak az ajtót sem csukta be, hogy mindenki hallja milyen ügyben fordulok hozzá. Amikor közöltem vele hogy nem vizsgálatra jöttem lekókadt a szája és flegmázott velem kíméletlenül. Majd kérdeztem a műtét árát 140 000 Ft-ot mondtak a telefonos időpont egyeztetésnél majd ő közölte, hogy ez nem teljesen így van mert 340 000 Ft hahaha. Amatőr az egész, félreértések, zűrzavarok tömkelege. Nagyon nem volt szimpatikus előtte sem, utána végképp nem. Nem ajánlom senkinek. Én tuti nem bíznám magam rá semmilyen téren. Igazából a 3000 Ft-ot sem érdemelte volna meg már csak a viselkedése miatt sem, de kifizettem (mert ki kellett) csak hogy ne legyenek rémálmai. Filléres. Nagyon gáz.


További Szép Napot!

1042. kinguci22
2017. febr. 17. 13:56
A Mona Lisa Centrumrol hallott valaki, vagy mutottek ott? Nemreg bukkantam ra, es a tobbi helyhez kepest olcsobb (140.000 Ft). Olvastam velemenyeket az orvosokrol, es egyertelmuen pozitivak voltak, csak kicsit furcsallom, hogy az atlagarhoz kepest kb. 60.000 Ft-al kevesebbet irnak.
1041. bloody mari (válaszként erre: 1039. - Joykinga)
2017. febr. 17. 00:18
Nálam nem volt bevetés még (4,5 hete műtöttek). A csomó átvágásnál (10. napon) mondták, hogy még 1 hónapig no sex, fürdő, spa wellnes...etc, utána pedig ha úgy érzem akkor mehet a sex. Nekem még vannak érzékeny részek, illetve a varratok is láthatóak még, szóval egy darabig biztos nem lesz akció. De voltak itt olyan hozzászólások, hogy valaki 1 hónap után, valaki 6 hét illetve 2 hónap... Ez abszolút egyéni.
1040. bloody mari (válaszként erre: 1038. - B.Olivia)
2017. febr. 17. 00:13
Ez nem tűnik túl korrektnek...De szerintem jól döntesz,ha Sikoshoz mész és majd látni is fogod, hogy szükségtelen az altatás. A lidokain spray és az injekció lesz sz@r csak, a műtéti utáni dolgok pedig ugyanazok, altatással vagy anélkül.
1039. joykinga
2017. febr. 15. 22:44
Lányok!ti a műtét után hányadik héten szeretkeztetek először?Nekem Sikosnál azt mondták 2-3 hétig ne utána én fogom érezni.Én nagyon gyorsan gyógyulok és már tényleg nem érzek semmi fájdalmat..
❮❮ ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook