Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Intimplasztika fórum

Intimplasztika (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... ❯❯
1218. VALucky (válaszként erre: 1217. - Mona123)
2017. máj. 27. 14:18
Varratszedeskor mikor rákérdeztem h ugye nem lesz felemás, azt mondta a nővér h attol lesz termeszetes. Engem ezzel elegge felhúzott mert ha azt szeretnem h termeszetes legyen akkor ugy hagyom ahogy volt, de en azért vágtam ebbe bele, meg fizettem egy csomót h szep legyen. Par mm-t megértek, de nekem kb 1 cm az eltérés. Es visszavarni mar nem lehet.
1217. Mona123 (válaszként erre: 1216. - VALucky)
2017. máj. 27. 09:14
Nekem egy nagyon picit felemás, talán pár mm lehet a különbség! Egyik oldalt nekem is nagyon lenyisszantotta, alig van ami maradt. Nekem ez, így ahogy van mondjuk nagyon tetszik! És végre kényelmes minden bugyi és nadrág! Nincs mi becsípődjön.. 2 hónap alatt minden panaszom elmúlt, már nem is emlékeztet semmi a műtétre, csak a szebb látvány és a kényelmetlenség megszűnése! Még 2 hét után nagyon sokat fog változni!! Szerintem ne aggódj, várj türelemmel! Még nekem se a vegleges szerintem (csuklya részen még látszódnak a varrásvonalak stb.), sok idő még a szövetek regenerálódnak! :)
1216. VALucky (válaszként erre: 1215. - Töprengő)
2017. máj. 26. 21:19
Aggódom is... Van olyan akinek 14 naposan tok felemas volt, de aztán "helyrejott"? Mintha egyik oldalt total lenyirt volna mindent, amirol nem volt szo :(
1215. töprengő (válaszként erre: 1212. - VALucky)
2017. máj. 26. 21:15

Felemás? Nem egyforma? 3 hónap múlva? Időpontot adhatott volna.

Ezek a mondatok " csípnék " a szemem. Főleg ennyi pénzért elvégzett műtétért...

1214. VALucky (válaszként erre: 1213. - Tintin08)
2017. máj. 26. 21:15
En akkor mentem kontrollra, szoval lehet azért, persze nem kellemes. Utana valo nap rosszabb volt nem tom miert.
1213. tintin08
2017. máj. 26. 21:00
Csajok! 3 nap után ti mennyire tudtatok mászkálni?
1212. VALucky
2017. máj. 23. 15:06
Tul vagyok ezen is :) az egyik no csinálta a doki be se jott. Mondjuk megkérdeztem volna h ugye nem lesz felemás, mert most nagyon ugy tunik, de mindegy. Kicsit fajt, de szerencsere csak 4 vagy 5 csomó volt, szoval hamar megvolt. Azt mondtak 3 honap mulva nézzék vissza valamikor. :)
1211. VALucky
2017. máj. 22. 22:16
Holnap megyek csomoatvagasra. Ha van vm jo tanács az jol jönne :) Leszedtem minden heget, az ugye nem baj. Néhol meg eleg friss alatta a bőr, de remelem nem fog szetnyilni.
2017. máj. 22. 17:18
igen, kell menni, vér+vizelet, de az a legkevesebb :)
1209. VALucky (válaszként erre: 1208. - Kinguci22)
2017. máj. 22. 16:48

Sikosnal mindenkinek kell szerintem.


Amugy a 3 het hamar elroppen ne aggódj ;)

1208. kinguci22
2017. máj. 22. 15:50
Es vervetelre kell majd menned? En itt a forumon beszeltem tobb emberrel, es valakinek kellett vinni leletet a mutethez, valakinek meg nem... Ezt nem ertem, mitol fugg.
2017. máj. 22. 12:21
Viszont velem mindenki, a nővérek, a doki is barátságos volt. Vetett rám egy pillantást, aztán elmondta a tudnivalókat, keresett időpontot és aláírtam amit kellett, mar mehettem is :)
2017. máj. 22. 11:00
Na sziasztok! Sajnos 3 hét múlvára kaptam csak idpontot, egy örökkévalóságnak fog tűnni :( de legalább már tudok visszaszámolni.
1205. VALucky (válaszként erre: 1204. - Kinguci22)
2017. máj. 21. 18:15
Azért az eleg nehez lesz...elso napokban feküdtem, meg mindig terpeszben jarok, es mindenkinek feltunik azért h vm faj es folyton mosni is kell, foleg pisikor. De sok sikert, ha van meg kerdes szivesen valaszolok :)
1204. kinguci22 (válaszként erre: 1203. - VALucky)
2017. máj. 21. 13:52
Koszonom! En is ugy vagyok vele, mint nonamegirl, senkit sem akarok beavatni. Ezert erdekelnek a reszletek a gyogyulassal kapcsolatban, mert raadasul nem egyedul elek, es valahogy feltunes nelkul kene atveszelnem azt az idoszakot...
1203. VALucky (válaszként erre: 1201. - Kinguci22)
2017. máj. 20. 21:57
Nekem az elso 4-5 napon kellett fajdalomcsillapito, de napközben nem is igen kellett. Amikor mentem kontrollra vagy valahova vettem be a biztonság kedvéért. Kimozdulni, buszozni lehet mar 3. Napon is csak leülni nem tudsz. Van akinek elso nap se rossz, ok a szerencsesek.
1202. tijatija
2017. máj. 20. 21:57
Le a kalapal h egyedül bele vágsz...én sem mertem senkinek sem mondani mert örültnek tartottak volna,és csak az ex élettásam segített ,de ö mindenben...csak ö tudod rola és támogatot...azért jo lenne ha bár egy ember álna melleted h rohanyon ha valami kell mert az elsö oár napban ha olyan lesz mint nekem semmit sem birsz..én még vezetni sem birtam...remélem nem igy lesz,de jobb ha számitasz rá...én tényleg megszenvedtem és azt monthtom h bérmeik nö aki ebbe bele vág az igazi karakter és hatcos...mert küzdünk a jobbért és nem törödünk bele...hajráááá :)
1201. kinguci22
2017. máj. 20. 20:50
A gyogyulassal kapcsolatban az erdekelne, hogy mennyi ideig szedtetek fajdalomcsillapitot? Es legkorabban hanyadik napon szabad/ajanlott elkezdeni jarkalni, kimozdulni otthonrol?
1200. VALucky (válaszként erre: 1199. - Nonamegirl)
2017. máj. 20. 20:42
Magamból kiindulva 6. Naptól mar lehet egesz normálisan jarni kelni, de tenyleg vegyél ki par napot ha tudsz. Inkább az üléssel es foleg a leulessel volt nekem gondom. Meg munkában nem tudod ugy tisztitani, ami nagyon fontos. Hat sok sikert, majd szólj ha van időpont.
2017. máj. 20. 13:30
Nem lesz senki, és sajnos olyan helyen dolgozom ahol sokat is kell mozogni... hát nem tudom, túlélem valahogy, az már nem számít :)
1198. VALucky (válaszként erre: 1197. - Nonamegirl)
2017. máj. 20. 12:36
Megértelek, en is hosszasan szenvedtem az enyemmel. Hiaba a fiuk se ugy allnak az emberhez ha nem szep ott lent, tisztelet a kivételnek. Es amugy nincs senki aki tudna segiteni amig labadozol?
2017. máj. 20. 00:58
Köszi a tippet, rápróbálok :) mondjuk meg fog gyűlni a baja velem, ebből nem lesz egyszerű normális puncit faragni. :D
2017. máj. 20. 00:10
Szia, ha minel hamarabbi mutetet szeretnel a konzultacio vegen kerdezd meg h van e minel elobb lehetoseg a mutetre. En megkerdeztem, kerdezre h milyen hamar lenne jo. Mondtam h amilyen gyorsan csak lehet. Kedden volt a konzultaciom ra kovetkezo heten hetfon mutottek. ( Egy het se telt el) egy probat meger, majd meselj h sikerult e hamarabbi idopontot kapnod :) sok sikert. :)
2017. máj. 19. 23:32

Sziasztok! Végre én is rászántam magam, évek óta zavar ez a dolog, nekem kivételesen ronda puncim van. Undorító nagy csiklo centire kilógó, sötét színű kisajkakkal, ráadásul a lyuk körül is megnyúlt, sötét a bőr. Rengeteget sírtam miatta, és a legrosszabb, hogy senkinek sem beszéltem róla, annyira szégyellem. Még anyukamnak is félnék elmondani.

Teljesen egyedül fogok keresztül menni ezen, de mar nagyon várom, nem erdekel sem a fájdalom, sem az, ha napokig csak feküdni tudok, csak az éltet hogy megszabadulok végre ettől az átoktól, ettől a gusztustalan vadhússzerű valamitől... hétfőn lesz a konzultáció Sikossal, remelem hamar kapok időpontot is, mar csak azért is, mert napról napra jobban undorodom magamtól, kezdek belebolondulni ebbe, előtte-utána képeket nézegetek álló nap :D 20 éves vagyok, sportos, teljesen elégedett magammal, kivéve ezt a dolgot, ami az egész életemet megkeserítette egészen eddig!

Eddig úgy fogtam fel, hogy ez az en buntetesem, amiért minden más "rendben van" rajtam. Nemsokára vége lesz a szenvedésnek :) Majd irok, hogy ment.

Kitartást minden gyógyulónak, irigyellek titeket :)

1194. tijatija
2017. máj. 19. 21:22
Igen :) és szerintem is érdemes anyit kimaradnk amenyit csak birtok...ha már anyit odafizetrünk,és megszenvedtünk... :D
1193. VALucky (válaszként erre: 1192. - Tijatija)
2017. máj. 18. 14:40
Jo h tul vagy a nehezen :) alig varom h mehessek edzeni! en 5 naposan mentem eloszor munkába, hat egesz nap sírni tudtam volna. Mire hazaertem megint vérzett, gondolom megeroltettem. Szoval csajok, ha tudtok legalabb 1 hetet menjetek szabira.
1192. tijatija
2017. máj. 17. 22:18
Sziasztok lányok,nekem az elsö másfél hét szörnyü volt az az 11 nap,utána kezdtem dolgotni,az elsö nap iszonyu volt,de a második már sokkal jobb...11. napnál azt hidtem h ennek sosem lesz vége de egy hét mulva anyira szuperül voltam h már edzeni mentem 18nap után...igy azt monthatom h hirtelen jöt a jobbulást...remélem aki szenved most kicsit megynugtadtam....persze még nem az igazi,ám nem befolyásolja a napomat...igy ez már nekem nagyszerü,a látvány meg majd idövel jön ;) ma vagyol 3 hetes,és ha vloban minden szenvedés a multé..kitatáááás lányok...és hiszem azt h mindebkinek egy élete van,és éljük le ugy h mi jol érezük magukat a börünkben ;)
1191. VALucky (válaszként erre: 1190. - Regisztracioo01)
2017. máj. 16. 17:39
Köszönöm, akkor most mar tenyleg megnyugszom :)
2017. máj. 16. 11:05
Felvagni csak akkor kell ha veromleny alakulna ki. Ketlem h neked az lenne, mert az eleg nagy fajdalommal jar. Nekem is kb 2 hetig be volt duzzadva az egyik oldal. Ez csomoatvagas utan fokozatosan megszunt. Addig meg kitartast, miutan mar a csomok nem lesznek meg utana sokkal konnyebb lesz minden. :)
1189. VALucky (válaszként erre: 1188. - Regisztracioo01)
2017. máj. 16. 09:15
Köszönöm :) azért aggodok mert fel oldalt jobban be van dagadva és a tájékoztatóban azt írják h ez nem jo es fel kell vágni, de most nem mondta. Lehet h majd csomoatvagaskor.
❮❮ ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook