Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Intimplasztika fórum

Intimplasztika (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯
1308. _gretu_
2017. aug. 9. 20:39

Régóta olvasgatlak titeket, műtét előtt egészen a legelső hozzászólásig visszaolvastalak benneteket.

Én vakon bíztam Sikos dr-ban, egy éve volt műtétem.

Kisajak kisebbítés-csuklya korrekcióval /amit utólag mondott,hogy bizony ahoz is hozzányúlt/---200ezres műtét, de addig nem jut hogy megbeszéljük, sitty sutty berajzol odatesz egy tükröt és már veszi is el---


Mindenhol a hirdetéseiben kiemelten olvastam, szép, természetes eredmény. Hát nem is tudom; a csuklya részem minden,csak nem természetes, műtét előtt kisebb volt mint most, a nagyajkak sem fedik.

A kisajakaktól pedig boldog vagyok hogy megszabadultam, bár a vágás mentén is jobb eredményre számítottam...


Szeretném ha ajánlanátok nekem olyan dokit, aki korrektül helyre tudja hozni !

1307. VALucky (válaszként erre: 1306. - Regisztracioo01)
2017. aug. 6. 21:36
Csatlakozom, tenyleg aki megy mutetre vegye a batorsagot, amit en nem tudtam, es jol nezze meg mit rajzolnak be neki es kerdezzen rendesen utana, h mit fognak levagni.
1306. regisztracioo01 (válaszként erre: 1305. - Ph13)
2017. aug. 5. 08:12

Szia,elolvastam a kommentkeiteket. Hozzateszem a forum osszes kommetentjet es nagyon meglepett h mostansag sajnos mindenkinek panasza van. Eleinte egy ket olyan hozzaszolas volt, ami neminemu problemat ecsetelt, de nem ennyi. En is Sikosnal csinaltattam, nekem ilyen sebszetvalas meg kis rancos cafat ottmaradas nem volt, a huvelybemenetnel nekem is lett hagyva minimalis bor, de hat az kell is meg mindenkinek van sztem. Erzesem, meg latszat szerint nekem se lett igazan hagyva kisajkam de azert van, viszont ha ennel nagyobbra hagyta volna akkor ugyanott vagyok mint elotte, h az is kilogott volna. Megnyugtataskepp mindenkinek mondanam, h tenyleg varjatok meg a gyogyulas veget. A varrat felszivodas is egy hosszabb folyamat, sokaig nekem is felul a csuklya resznel volt egy kemenyebb pont a varrat menten. Mara mar az is felszivodott es a kezdeti allapothoz kepest a kisajkaim is felvettek a rendes vegleges formajukat. A felso resznel nekem se fedi el a nagyajkam teljesen a kicsit, de ez nekem egyaltalan nem baj, mivel belegondolok h meg onnan is tobbet kellett volna szabni ugy erzem, h akkor nem igy nezne ki ahogy most. A szex resszel nincs bajom, sot, meg jobb is lett.. Ugyhogy azzal kapcsolatban passz. Kulonbozoek vagyunk es mindenkinek mas mas ido kell mig teljesen regeneralodik a szervezete. Elso idoben nekem is kellemetlenebb volt, de meg a pisiles utani megtorles is hiszen megis csak eleg nagy megprobaltatasnak lett kiteve. Meg ket honap korul is azt ereztem h inkabb csak felitatom wczes utan mint rendesen megtorlom, mert erzekeny volt..

Bizom benne, h kelloen kifejtette m a dolgokat es talan egy kicsit meg is tudtok nyugodni.

Ph13 te meg mutet elott allsz, szerintem ha eljon a napja es ott leszel majd a mutoben es eppen berajzolja h honnan es mennyit fog vagni, inkabb nezd meg akkor hosszasabban h tenyleg jo e es ha nem tetszik akkor rajzoltasd vele ujra. Kitartast. Ha van kerdes majd igyekszem valaszolgatni.

1305. Ph13 (válaszként erre: 1303. - Regisztracioo01)
2017. aug. 5. 00:02
Es megkerdezhetem, hogy te hol csináltattad?
1304. Löpkés (válaszként erre: 1302. - Ph13)
2017. aug. 2. 22:08
Nekem altatasban csinálták.
1303. regisztracioo01 (válaszként erre: 1302. - Ph13)
2017. aug. 2. 16:14
Igen szerintem mindenki helyi erzestelenitest kapott. Es en igen, meg vagyok elegedve a vegeredmennyel. (Lassan 5 honapos leszek)
1302. Ph13
2017. aug. 1. 22:23

Lányok, nektek mind helyi erzestelenitessel csinálták?

Van köztünk olyan aki elégedett a végeredménnyel? :/

1301. VALucky (válaszként erre: 1300. - Löpkés)
2017. aug. 1. 09:13
A nagyajkaimmal nincs bajom, sztem az nem baj ha nem er ossze. Meg tuti meg van neked duzzadva, szoval varj amig lemegy a duzzanat. Hat nem orulok h akkor meg valoszinuleg fertozodni is fog :S igy is eleg bajom van a latvannyal, tok felemas, es huzodik.
1300. Löpkés (válaszként erre: 1299. - VALucky)
2017. aug. 1. 08:10
Szia! Én még csak 12 napos vagyok. Ma megyek a dokihoz hogy megnézze a varratokat. Remelem átvágja a csomokat! Felül a csukja környéke nejem us nagyon érzékeny es van benne nekem is egy csomó. Remelem megtalálja es azt us átvágja! Strand és fertőzések? S nőgyógyászom azt mondta hogy a Kisajak összetartozása véd a küldő bajoktol es ha az nem lesz akkor sajnos szabad ki-be járása lesz a huvelybe a baciknak. Nekem us nagyon éltünk a kisajkam. Lehet nem kellett volna ilyen picire csinaltatnom. De már ez van. Bízzunk benne hogy nem lesz bajunk! Neked a nagyajkaid szépen igazodtak az új formához? Mert nekem egyenlőre olyan mintha most meg azok lifegnenek. Össze húzódik majd szep feszesre az us idővel? Mert nekem a kisajkaim nagyon kilógtak es ezért a nagy ajkak sosem zarodtak össze. Most meg úgy maradt. Ha legugolok akkor szinte szét nyílik az egész es olyan mintha a nagy ajkak messze lennének a kisajkaktol. Nem érnek össze. Köszi
1299. VALucky
2017. júl. 31. 22:14

Sziasztok,

Lassan 3 honapos leszek es most az a bajom (a tobbi mellett) h a csuklya resznel ahol varrva volt van egy kemeny hosszukas dudor, mintha meg ott lenne a varrat. Mikor szivodik mar fel? Picit faj is ha megnyomom, sot mashol ks meg erzekeny. Mikor mulik mar el? Mar mennek strandolni, de igy nem merek... Attol is felek h mivel nincs mar egyaltalan kisajkam, majd konnyebben elkapok valamit a strandon, vagy ez hulyeseg? Koszi elore is!

Tobbiek h vagytok?

1298. Löpkés (válaszként erre: 1297. - Ph13)
2017. júl. 27. 14:36
Igen az kb 4-5 nap után már egyre szebb. Mar nagyon várom a végkifejletet.
1297. Ph13
2017. júl. 26. 21:20
Kiváncsi vagyok milyennek fogod látni később, majd irj! Biztosan egyre szebb lesz, hagyj neki idot. :)
1296. Löpkés (válaszként erre: 1295. - Ph13)
2017. júl. 26. 10:24
Nekem sajnos becsipodott. Én bízom benne hogy minden rendben lesz. Ma 7 napos a műtét napját is beleszámítva. Mert reggel csinálták. Mar alig faj. Es néha egyre szebbnek is látom.
1295. Ph13 (válaszként erre: 1294. - Löpkés)
2017. júl. 25. 22:53
Igen, még előtte. És most eléggé kétségbe vagyok esve. Mindenképp szeretném a műtétet, mert fizikailag (inkabb, mint esztétikailag) borzasztóan zavar engem is. De azt azert nem szeretném, hogy rosszabb legyen utana, mint előtte volt. Gondolok itt mondjuk a szexre. Együttlét kozben nekem pl sosem volt vele semmi gondom, nem csípődött be ilyenkor soha sehova (ekkor inkabb az esztétikum miatt voltam zavarban), es most eléggé megijedtem, hogy a hüvelybemenetnél túl szűkre csinálták meg a lányoknak. Akkor meg csak rosszabb lenne, mint volt.. :/
1294. Löpkés (válaszként erre: 1291. - Ph13)
2017. júl. 25. 12:30
Szia! Te is a műtét elott állsz?
1293. Löpkés
2017. júl. 25. 12:28
Koszonom a választ. Én hívom rolytosnak mert minden egyes oltes között olyan feszesen varrhatott hogy olyan rolytos lett. 😁 Az első 5 nap katasztrófa volt. Két féle fájdalomcsillapítót szedek felváltva. Igy mára mar elviselhető. Remelem szép lesz. De egyenlőre nem tudom elképzelni mi lesz a végső állapota. Kicsit ilyeszto. De mar most imádom mert nem lóg semerre.
1292. VALucky (válaszként erre: 1289. - Löpkés)
2017. júl. 24. 22:21

Szerintem meg most ne aggodj, azzal ugy sem tudsz segiteni magadon. Az h rolytos nem bizti h jo, nekem legalabb rolytos nem volt. De idovel kiderul. Bocsi de kepet en sem tudok kuldenk.

Ezekszerint ez altalanos h felemasra vagnak...Egyebkent most nem reg kerultek fel uj kepek sikos honlapjara, es nekem kifejezetten nem tetszenek, ti hogy vagytok vele? Bar legalabb most mar berajzolos kepek is vannak. Es kik azok akik engedik h feltegye a kepeket,vagy fizet erte? En gondolkodom rajta, h engednem, ha vidszaadna a penzem.

1291. Ph13
2017. júl. 24. 19:21
Szia. Én még itt vagyok :), de én még nem tudok küldeni.
1290. Löpkés
2017. júl. 24. 14:25
Nincs itt már senki?
1289. Löpkés
2017. júl. 21. 18:15
Sziasztok! Engem tegnap műtöttek. Már most azt látom hogy az egyik oldal nagyobb maradt mint a másik. Sőt a csiklo körül is az egyik oldalon nagyobb a takarás mint a másikon. Nekem a szülés nőgyógyászom csinálta. Össze vissza néz ki. Mintha rolytosra varrta volna. Ennek igy kell kinézni? Nem tudna valaki friss képet küldeni privstban? 1-2 napokra gondolok. Mert ránézésre ilyeszto ahogy kinéz. Köszi
1288. Ph13
2017. júl. 20. 23:13

Kinguci, a dátumot en kértem. Lett volna előbb is, de most voltam nyaralni, júliusban mar nem engedtek volna el szabira, szeptember elején pedig céges rendezvények lesznek a munkahelyemen, futóversenyre megyunk pl meg hasonló jótékony dolgok, es ezeket nagyon nem szerettem volna kihagyni, igy ugye az augusztus is kilőve. ráadásul szeptember első két hetében nem is vehetünk ki szabit, úgyhogy igy lett végül szeptember 22.-e.

De őszintén szólva, olvasgatva a tapasztalataitokat, nem is bánom, hogy igy eltolódott. :/ most nagyon azon gondolkodom, hogy lemondom es visszakérem az előleget. Krasznai Zsoltban gondolkodom, sokkal szimpatikusabb egyébként, es találtam egy videót is amiben epp a "teljes eltávolítás" problémájáról beszél. Ugy tunik, o tisztában van ezzel a problémával, amivel Sikos doktor úr ezek szerint nincs. :/

VALucky teljesen igazad van, ezek alapján valóban hanyagnak és nemtörődömnek tűnik.

Azt hiszem lányok, én elpártolok Sikos doktor mellől. :/ már csak azt remélem, hogy visszakapom az előleget... :D.

Nagyon sajnalom, hogy nem vagytok elégedettek az eredménnyel, és remélem, idővel ez változni fog bennetek! Várom azért, hogy az idő előrehaladtával hogyan alakulnak odalett a dolgok!

1287. VALucky (válaszként erre: 1285. - Ph13)
2017. júl. 20. 22:38

Nekem konkretan a beavatkozas elott rajzolta be h mi h lesz de oszinten, nem nagyon lehet vele beszelgetni a dologrol. En nem is mertem kerdezni csak egyet h lesz e csuklya korrekcio is. Ugyanis nem volt tiszta, ebbol is latszik mennyire nem tajekoztatnak. Erre csak odavetette h dehat berajzoltam.

Amugy nekem is nagyon pici a nagyajkam, de attol meg nem ertem h miert kellett teljesen lenyirni egyik oldalt a kisajkat, ha a masikat meg nem. Ez hanyagsag. Azert az kell nem csak esztetikailag hanem vedelem is gondolom... Mkndegy ha tudod inkabb kerdezd ki akkor is ha nem akar veled foglalkozni.

1286. kinguci22 (válaszként erre: 1284. - Ph13)
2017. júl. 20. 22:35
Szia! Nem pont a temahoz vag, de engem az erdekelne, hogy csak szeptemberre volt idopont, vagy te adtad meg a datumot?
1285. Ph13
2017. júl. 20. 20:18

Még valami.

Nézegettem egyébként a honlapon a referencia képeket, és látom ott is szerintem amiről beszéltek, hogy a bal oldali kisajak mintha szinte teljesen eltűnt volna. De ezt csak azután lattam, miutan itt olvastam róla a hozzászólásaitokban. Ezeknek a nőknek viszont szerintem a nagyajkuk sem valami nagy, sőt, 1-2 nek szembetűnően kicsi is. Gondolom, ebben az esetben, hogy ne lógjon ki, jol le kellett vágni a kisajkat, máskülönben ha nagyobbat hagy, ugyanúgy kilógott volna. Mit gondoltok, esetleg nem ez lehet a ti esetetekben is? :(

Ne haragudjatok, de próbálok valami magyarázatot találni, csak hogy nyugtasson magam. :D

1284. Ph13
2017. júl. 20. 20:03

Sziasztok!

En is nagyon régóta terveztem mar a műtétet, a múlt hónapban el is mentem Sikos doktorhoz, ott is hagytam az előleget, szeptemberre van idopontom.

Az utóbbi hozzászólások viszont eléggé elremittettek. Olyan kérdésem volna, hogy a műtét elott megmutatta, megbeszélte veletek, hogy milyen legyen, honnan mennyit vág ki? En nézegetem magam azóta folyamatosan a tükör elott, es van elképzelésem. Jobb oldalt nekem egy részen nem lóg ki, bal oldalt viszont nagyon, a teljes kisajak, emellett a csukja is, es a huvelybemenetnel is korrigálására szorul a terület. En ugy vagyok vele, hogy a jobb oldali kisajakhoz szeretném szabatni odalent magam, ahhoz a részhez, ami nem lóg ki. Engem egyébként az sem zavarna, ha egy minimálisan kilógna a műtét utan is, csak isten ments, hogy teljesen levágja nekem is. :/ szerintetek ezt meg lehet beszelni a doktorral? Van ennyire "rugalmas"? Vagy nektek megbeszélés nélkül csinalta ugy, ahogy o gondolta? Nagyon félek, hogy esetleg teljesen eltűntetné nekem is, es attól is, hogy a huvelybemenetnél túl szűk lesz utána. :/

1283. tintin08 (válaszként erre: 1280. - Cutcat)
2017. júl. 13. 17:10

Sziasztok:)

Köszi a kérdést.ma vagyok kb 1,5 hónapos.

Egyelőre nekem sem olyan, mint elképzeltem de az biztos hogy a műtét előtt a lehető legkevesebbet nézegettem mert annyira nem tetszett..ha visszagondolok hogy milyen volt, akkor nagyon elégedett vagyok mert ahhoz képest nagyon szép.

Egyébként nekem is felemás ugyanúgy,az egyik oldalt nincs kisajkam, a másik oldalon pici van. De őszintén szólva nem tudnám megmondani hogy előtte pontosan melyik oldalon mekkora volt, de nekem nagyon nem volt egyforma szóval ez nem is igazán zavar. A csuklya rész furi még nekem.. Erzem hogy viszonylag kemeny, ott meg tuti nem szivodtak fel teljesen a varratok. Neha szebb es kisebb, akkor tetszik.

Szóval láttam mar szebbet mint ami most van nekem, de ahhoz képest amilyen a mutet elott volt gyönyörű.. Mindenkinek megvannak az adottságai stb.. Szóval meg ugyanennyi idő van hatra, remelem jobb lesz.

Azt sajnálom ha fajdalmaid is vannak..en meg nem próbáltam a szexet, de majd nemsokara talan.. De nekem mar a szétnyílások teljesen eltűntek, nem hinnem hogy fajna.

Remelem nektek is egyre jobb lesz majd..:) ne adjuk fel

1282. Cutcat
2017. júl. 12. 21:11
Nekem a 7. naptól kezdett lejjebb menni a duzzanat,onnantól tudtam ülni és feltűnésmentesen járni. Persze a csomóátvágáskor (10. nap) még bőven fel volt puffadva minden,ezért is fájt,mikor a duzzanattól a hús alá húzódott csomót próbálta kihúzni az asszisztensnő. Fájt,ezért nem zaklatott,azt mondta majd felszívódik.. Én otthon sem találtam a csomókat,a párom viszont tüzetes vizsgálat után kettőt át tudott vágni még aznap este. Lassan húzta,így nem fájt. Pár nappal később előbújt mégegy,azt is simán átvágta úgy,hogy a végét szemöldökcsipesszel fogta meg. Tehát az én tapasztalatom,hogy nem kell kirángatni amíg duzzadt,ha lejjebb apad,jobban előbújik majd a csomó. Kettő volt felül a csiklónál és kettő alul a hüvely bemenetnél. Nekem 5 cm-es damilok formájában jöttek ki,azóta sem potyognak szálak. Az egész formája pár naposan még egyáltalán nem látszik,napról-napra sokat alakul,türelem!
2017. júl. 12. 20:22
Lányok! Ti láttátok a csomókat amiket át kell vágniuk ? 5 napja műtöttek de én nem igazan latom.. meg azt sem hogy hogy fog ez kinézni.. egy összevisszaság az egész.. kisajkaimat se latom.
1280. Cutcat
2017. júl. 12. 18:57

Anonymus,te nem voltál 3 hónapos kontrollon?

Tintin,te hogy alakulsz?

1279. VALucky (válaszként erre: 1275. - Cutcat)
2017. júl. 10. 22:18
Semmi baj!sajnalom h vegul neked sem lett jo. Nekem is van egy kis cafat alul amellett h felemas. Reklamalnek de tudom h mi lenne a vege. Olyan nincs h elismerik h elszurt valamit. Ez tuti, csak az idonket vesztegetnenk :( en pedig meg egyszer be nem fekszem a kese ala, visszavarni meg nem lehet ami nincs. Viszont akinek szex kozben faj, annak tenyleg helyre kene hozni. En meg nem ptobaltam...varok meg mondjuk 2 honapot ha nagyon nem tetszik azert felhívom oket elmondani jo szandekkal h tanuljanak belole. Bar nem hiszem h erdekli oket.
❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook