Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ultrahangos kavitációs zsírbontás fórum

Ultrahangos kavitációs zsírbontás (beszélgetős fórum)


85. 5a9bd947e8 (válaszként erre: 82. - Angie's)
2011. máj. 18. 08:55
Köszönöm a tanácsokat.
84. angie's (válaszként erre: 81. - 5a9bd947e8)
2011. máj. 18. 08:48
Kupon?
83. angie's (válaszként erre: 81. - 5a9bd947e8)
2011. máj. 18. 08:48
Így, 15 percre igen. Csak a kúra lesz kevésbé eredményes.Valószínű, 2 kúra is kell a jó eredményhez.
82. angie's (válaszként erre: 79. - 5a9bd947e8)
2011. máj. 18. 08:45
A szénhidrátmegvonás azért kell, mert a bevitt szénhidrát azonnal megköti a lebontott zsírt. Ha nagyon nem bírod, zabpelyhet egyél inkább (lassan felszívódó szénhidrát, magas rosttartalom, salakanyagmegkötő, szóval eltelít, és több jót csinál, mint kárt)
81. 5a9bd947e8 (válaszként erre: 80. - Angie's)
2011. máj. 18. 08:42
Köszönöm a válaszod, nagyon tanácstalan vagyok. 6 alkalmas bérletet vennék meg elôre és attól tartok mi van ha nem jó aztán fölöslegesen kifizettem a pénzt. 22 ezer forint 6 alkalomra szerinted reális? (kedvezményes persze)
80. angie's (válaszként erre: 79. - 5a9bd947e8)
2011. máj. 18. 08:37

Szia!

Attól függ, nyirokserkentő mozdulattal vákumoznak-e. (nyirokgyűjtők irányába). A vákum képes serkenteni a nyirokereket, nyirokelválasztást, ha helyesen kezelnek vele. (tipp: nézz meg egy nyiroktérképet a neten, és annak ismeretében azonnal rájössz, ha csak koncepció nélkül huzogatják a kezelőfejet. Alap, hogy mindig a szív irányába történik a mozdulat, és kezelési területtől függetlenül a jobb talptól indul, hisz egész testen kell stimulálni a nyirokelválasztást.)

A 15 percet kavitációból kevésnek tartom személy szerint.

2011. máj. 18. 08:25
Sziasztok! Ha azt írják egy kezeléshez, hogy 15 perc zsírbontás és 15 perc vákuumos kezelés, akkor kell még a nyirokmasszázs? Illetve minimális szénhidrátot ha fogyasztok a 3 napban (pl reggelire egy-két abonett) az nagy szentségtörés? :) Köszi Ági
78. moniq 77 (válaszként erre: 77. - Angie's)
2011. máj. 13. 19:50
Köszi a jó tanácsokat,megnézem,ott biztos kiderül kell-e kalóriát számolni mellé.Attól tartok,ha megemelem 1500 cal-ra lehet visszahízok 2-3 kg-ot.Viszont tornát csak heti 3 x tudok csinálni,mikor szabadnapos vagyok,mert 12 órás meló után nem kívánom a mozgást.Megpróbálom ,ha letelt az egy hónap pihi így kérni,ahogy javasoltad.Köszi,szia
77. angie's (válaszként erre: 76. - Angie's)
2011. máj. 13. 07:04
A heti 2 kezelés nem rossz, ha tudsz foglalni, 4 nap eltéréssel foglalj időpontokat, kb. 10 alkalomra. Így legalább 1-2 ruhaméretet fogynod kell.
76. angie's (válaszként erre: 75. - Moniq 77)
2011. máj. 13. 07:02

Hát, nem csodálom, ha fizikai munka mellé 1200-1400 Ccal viszel be, tartalékolhat a szervezeted rendesen.....Próbáld a mediterrán diétát, könnyű betartani, és hatékony.

[link]

2011. máj. 12. 19:09
igen,volt hogy egyik héten pl.hétfő,utána péntek,következő héten 1x.teljesen rendszertelenül.Így kaptam időpontokat.CH mentest csak szabadnapokon tudtam betartani,mert fizikai munkát végzek,és többször beszédültem melóhelyen.Így átálltam CH csökkentettre amikor melós napom volt,egyik orvosunk tanácsára.Teljesen CH nélkül hosszútávon az idegrendszer megsínyli,nem is lehetne csinálni.Bár nem gondolom,hogy ez miatt nem fogytam többet.Hosszú ideje élek 1200-1400 cal.án,és szerintem nálam beállt tartalékoló üzemmódra a szervezetem.Ezért emeltem meg a cardió mozgást mennyiségét.Pont ez miatt vágtam bele ebbe,hogy leállt-lassú fogyásomban valami átlendítsen a holtponton.Labor eredményeim,pajzsmirigyem rendben. Folyadékot azt rendesen betartottam,a 3,5 l zöldtea naponta megvolt.Többi meg fözelék,v.leveslé.Biztos,hogy fogom folytatni.Én olyan kb még 4 kúrára számítok,nálam annyi még kell,tuti.
74. angie's (válaszként erre: 73. - Angie's)
2011. máj. 11. 20:48
Bocsi, most láttam, hogy megvolt a 6 alkalom. Tehát hetente 2x mentél? mert 04.05.-én láttam, hogy kezdtél az új helyen, és 05. 01.-én írtad, hogy befejezted a kezeléseket. Mert akkor gyakorlatilag 1 hónapja nem eszel szénhidrátot....attól önmagában is többet kellett volna fogynod, mint 3 centi.....
73. angie's (válaszként erre: 72. - Moniq 77)
2011. máj. 11. 20:40

Nem ismerem a készüléket, de utána néztem.Reform Biotec. 20-40 kHz-en működik (a kavitációs jelenségnél minél alacsonyabb a frekvencia, annál erőteljesebb, mélyebb a hatás), elvileg jónak kell lennie. Itt hányszor voltál? Úgy a 2-3 kezelésnél látványos a hatás, ha mindent rendesen csinálnak, és te is betartasz mindent. (a "nemivósok" nálam hamar lebuknak, a nyomásterápiás gépen, mert a nyirokserkentés végére pisilnie kell a vendégnek, ha rendesen iszik....ha nem kell, én már szólok is, hogy csak a pénzét fogja így kidobálni az ablakon:-D)

Summa-summárum, sztem a gép jó, reménykedj, és követeld ki a minimum 20 percet a hasadra, és a nyirokserkentést is min. 20 percre. Ha mégsem lesz eredmény, akkor valószínűleg zsigeri zsírod van, nem pedig bőr alatti....arra meg csak a fogyókúra van...még a zsírleszívás se segít.

72. moniq 77 (válaszként erre: 71. - Angie's)
2011. máj. 11. 13:42
Szia.Minden tanácsot szívesen fogadok,hogy legközelebb mire figyeljek.Nem adtam fel,mert hiszek benne,a 2 helyen tapasztalt negatív élmény ellenére is.Csak az a baj,hogy eredmény nélküli kísérletezést meg a pénztárcám nem bírja.Nem sajnálnék rá dupla ennyit sem,ha látnám hogy nemcsak a CH mentes diéta-mozgás-sok folyadék miatt fogytam valamennyikét,hanem a kezelés is hozzá tenne,mert elmúlnak a hónapok a sok kísérletezésbe,nyakamon a nyár is ,és alig változott valami azóta mióta 8 hete elkezdtem ezt az egészet.Tényleg kár hogy nem fővárosi vagyok,több lenne a lehetőségem.Telefonáltam mintha érdeklődnék ahol utoljára voltam,hogy mi a gép neve,fajtája.Annyit mondott,lehet nektek többet mond hogy Reform biotech ,ennyi.Sziasztok
71. angie's (válaszként erre: 71. - Moniq 77)
2011. máj. 11. 12:06

Szia!

Bocsánat a belevauért, de elképedtem. Én is csinálom ezt a kezelést (pesti vagyok én is), nálam a kavitáció 45 perc a vendég által meghatározott testrészeken, és utána 20-30 perc nyirokserkentés orvosi nyomásterápiás géppel. Fontosnak tartom mindig elmondani, hogy 1 nagyobb testrészen minimum 20 perc kavitáció kell, de sok olyan vendégem van, aki vékony, és csak tenyérnyi, féltenyérnyi részeket kezelünk, ilyenkor nyilván kevesebb perc is elég az adott részen, így akár 3-4 területet is "megkavitálhatunk". Mérni mindig úgy mérek, hogy kezelés előtt a problémás részen körméretet rögzítek, és jelölő filccel bejelölöm a bőrt a centi 2 oldalán, több ponton. Így biztosított, hogy pontosan ugyanott mérjek. Ennek alapnak kéne lenni szerintem. A túlsúlyos vendégeimnek a 72 órás szénhidrátmegvonás mellé adok Mediterrán-diéta mintaétrendet, 7 naposat, plusz egy kis szabálygyűjteményt a diétáról. Kellemes, nem túl megerőltető diéta, és tapasztalataim szerint nagyon passzol a kavitációs kezeléshez.

70. Rubellit (válaszként erre: 63. - Moniq 77)
2011. máj. 7. 13:36

Szia Moniq!

Nem értem, hogy ha Neked a köldök alatti úszógumi volt az a terület amiből fogyni szerettél volna akkor ott miért nem mért. A kezelések előtti fénykép és az utolsó utáni is sokat elárul. Tudod a gép nevét amivel kezeltek? Konzultáció során a kezelések előtt meg kell beszélni, hogy pontosan honnan szeretnél fogyni. Nálam a gyomor és a has két külön testrész és így csak ott mérek és kezelek ahol a vendég szeretné. A centibe való mérésben hiszek, de mindig megkérem a vendéget, hogy egy kedvenc ruhájában ő is nézze a változást.

Például egy csípő nadrágban azok a pontok amiket mért nem érezhetőek, de Te nem is onnan szerettél volna "fogyni". Sajnálom, hogy újból csalódtál. Tisztelem a kitartásodat, tudod sokan olvassák ezt a fórumot és példát mutatsz nekik abban, hogy ha egy kezelést kipróbáltál és az eredmény nem megfelelő akkor nem biztos, hogy a kezeléssel van a gond. Remélem, hogy ezek a tapasztalatok nem vették el a kedvedet és sokat tanultál belőle. A következő helyen már olyan kérdéseket tudsz feltenni amiből le tudod mérni, hogy érdemes-e a kezelésüket igénybe venni. Biztos vagyok benne, hogy fogsz találni egy lelkiismeretes szakembert és a pozitív tapasztalataidat is megírod.

69. moniq 77 (válaszként erre: 67. - Dork-a)
2011. máj. 3. 19:30
Én is nagyon sajnálom,mert rögtön mennék hozzád kezelésre.Köszi szépen.
68. Dork-a (válaszként erre: 64. - Mion)
2011. máj. 3. 11:02
Ahol végzik a kezelést ott nem jár a kavitáció mellé?Nálunk teljes test nyirokmasszázs van, anélkül nem is szabad kavitációs kezelést csinálni.Követeld ki!!!!:)))
67. Dork-a (válaszként erre: 63. - Moniq 77)
2011. máj. 3. 11:00
Sajnos nem tudok...Szerintem ízléstelenül átvágott.Én amúgy se szeretem ezt a centizést annyira, mert mérhetek én neked 20 cm-t is,ha nem lett bővebb a szoknyád vagy nadrágod...Nem is értem, miért ott mért...mell alatt nem is szoktam kezelni,ott túl közel vannak a bordák./ cm-t úgy is lehet mérni,hogy 6 ponton 1-1 cm, azaz 6 összesen,ez becsapás.Egy ponton mérjen 6 cm-t,az eredmény.Nagyon sajnállak, kár,hogy nem pesti vagy:((((
66. Dork-a
2011. máj. 3. 10:56
Szerintem nem kell borravalót adni, legalábbis én nem szoktam elfogadni...én mondom az árakat, akkor minek a borravaló?
65. Mion
2011. máj. 2. 17:45
Szerintetek mennyi borravalót illik hagyni egy-egy kezelés után?
64. Mion
2011. máj. 1. 23:10

Sziasztok!

Én kedden megyek az első has kezelésemre. Én is úgy hallottam, hogy nincs teljes test masszírozás utána, ezért megkértem a "régi" masszőröm, hogy a kezelés után gyúrjon át rendesen (nyirokmasszázs). Remélem, nem ártok vele?! :)

63. moniq 77 (válaszként erre: 61. - Dork-a)
2011. máj. 1. 16:08
Szia.Szóval lejárt a 6 alkalmam.Kezelési lap szerint 6-7 cm csökkenésem van,amit ő mért.2 mérési pontom volt,egy rögtön mell alatt ott nem is volt hájam de mérte ezerrel,de ott 1cm lett a végeredmény.A másik mérési pont köldök felett 5 cm-el.Én otthon akárhányszor utána mértem soha nem jöttek ki azok a fantasztikus eredmények,mint neki.Plusz nekem van a szokásos derék-has -csipő mérési pontom amin a legtöbb változás 3cm minusz,de hogy őszinte legyek nem túlzottan a kezelésnek érzem,hanem a CH mentes étkezés,meg mozgás,meg 3l folyadék/nap-nak.Pont ahonnan nagyon szerettem volna,és amiért tulajdonképpen kidobtam a pénzt az ablakon a köldök alatti úszógumi nem csökken .Csalódott vagyok jobbat vártam.Ha az ő eredménye valós lenne akkor kellene éreznem a nadrágomon hogy lazább,v.hogy az övemet egy lyukkal szorosabbra kellene húznom.Félre ne értsd,nem csodákat várok 6 alkalomtól,de ár-érték arányban ezt kevésnek érzem ,hogy ő nem tudom milyen 6 cm-t mért ,nem tudom,mikor ez nem valós,mert ennyi cm-t éreznem kéne.Diéta-mozgás-sok folyadékkal is elérhető ez,amit én értem el,és megmarad a pénz.Vagy csak már megint lúzernél voltam,mint először?Nem tud valaki Székesfehérváron olyan személyt aki normálisan csinálja a kezelést?Előre is köszi
62. greek
2011. ápr. 29. 22:15
Szia! Hol van a nálad?:-) Bp.? Ha igen, hanyadik kerület? Köszi
61. Dork-a
2011. ápr. 8. 21:22
remélem azért nem annyira...Szerintem az egész testet kell,mert így juttatom el a lebontott zsír egy részét a nyirok rendszerbe...de majd meglátod az eredményeket,azért így is fogynod kell
2011. ápr. 8. 17:04
Kértem,de szerinte csak a kezelt részt kell.:(Akkor ez most megint gáz?
59. Dork-a
2011. ápr. 8. 13:24

:((((

Egész testen kellene, hogy az egész nyirokrendszert átmozgassák,úgy sokkal hatékonyabb...

próbáld kérni, hátha átmasszírozna...

2011. ápr. 7. 19:18
igen,csak a kezelt részen csinálnak nyirokmasszázst.Nálam jelenleg egész hastájék
57. Dork-a
2011. ápr. 7. 14:35
én keveslem a 10 perces nyirok masszázst...csak a kezelt részen masszíroznak?Egész testet kell,nálunk 30 perc.
2011. ápr. 5. 11:42
Sziasztok.Köszönöm tanácsaitokat ,és bejelentkeztem máshová.Első alkalom pont úgy zajlott ahogy írtátok.Bementem,elmondták az egésznek a lényegét,2 papírt kellett aláírnom,elolvasni,kaptam kalória számolós kiskönyvet ,bár ilyenek vannak szerintem már mindenkinek otthon,lett egy kezelési lapom,amire az eredményeimet meg a kezelések időpontját írják.Előtte-utána mértek,több ponton/3/ezen is meglepődtem.Nagyon korrektek voltak,és nem azt hangsúlyozták hogy ez egy csodaszer,hanem ez cm-ben mérhető segítség.Na én pont ilyet kerestem a diéta és mozgásom mellé.Az első helyhez képest itt dupla akkora a gép.Itt,a korrekt helyen 15 perc felületi,15 perc mély UH van,meg 10 perc nyirok masszázs.Az eöző helyen mikor lemondtam a 2.időpontomat,kérdezték hogy miért,én meg nem akartam sértegetni senkit,de ők erőltették hogy mi bajom,gondoltam jó,elmondom,hátha valóban érdekli őket.Na belekezdtem ,elmondtam egyszercsak arra lettem figyelmes,hogy "kinyomtak"megszakították a beszélgetést.Na ez nem engem minősít,úgy gondolom.Azóta több helyen olvastam,hallottam tapasztalatokat velük kapcsolatban,nagyon negatív vélemények voltak,lehúzós brigádként tartják őket számon itt Fehérváron.Az új helyemre pénteken megyek másodszor már nagyon várom,ja és ott 1000ft/kezeléssel olcsóbb is.További szép napot mindenkinek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook