Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2005 decemberi gyerekek fórum

2005 decemberi gyerekek (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
7233. mongi
2016. márc. 11. 12:34
Sziasztok!Lehet,hogy babát várok...38 vagyok...
7232. daroki
2014. okt. 28. 18:28
El van mentve a fórum a kedvenceim közé és látom, ha mozgolódás van :) Velem minden rendben van, dolgozom, gyerekek is jól vannak, most élvezik az őszi szünetet, én meg a nyugit, hogy nincs lecke ellenőrzés, kikérdezés, stb...:) Veletek mi újság? Sikerült elhelyezkedned? Gyerekek?
7231. mongi
2014. okt. 18. 22:57

Nocsak,nocsak!Még azért ti is benéztek néha?!Nem mintha ez baj lenne...:)

Mi újság,mi van veled Rita?

7230. daroki (válaszként erre: 7229. - Mongi)
2014. okt. 18. 21:24
Halihóóóóóóó! :)
7229. mongi
2014. okt. 9. 13:08
Sziasztok!:D
7228. daroki (válaszként erre: 7227. - Mongi)
2013. ápr. 4. 20:11
Rég jártam erre...drukkolok neked és majd írj, hogy találtál-e valamit?!
7227. mongi
2013. márc. 19. 08:56
Sziasztok!Drukkoljatok,mert mostmár végre én is munkát keresek!!! :) ,:(
7226. mongi
2013. febr. 19. 08:31

Nem,még nem dolgozom,mert még mindig várom a működési engedélyem meghosszabbítását.A hivatal nem sieti el a dolgot(ha egyáltalán már foglalkoznak a papírjaimmal).:(((

Hú,Lindi...január még messze van,tényleg ne foglalkozz vele!

7225. RLindi
2013. jan. 29. 18:37

Sziasztok!

Na én meg csak most vettem észre,hogy már mennyit írtatok:)

Ügyesek a fiúk!

Jázminék csütörtökön kapják meg a félévi bizonyítványukat, ők kapnak jegyeket, gondolom mindenkijé jó lesz, ilyenkor még nem igazán ütköznek ki talán a különbségek.

Ildi én nagyon csodállak,hogy bírod ezt a munka(időt) a gyerekek mellett!

Gabi Te már dolgozol? Én jövő év januártól mennék vissza de hogy hova? Bár még igyekszem nem idegeskedni ezen.

7224. Ildi^^ (válaszként erre: 7223. - Mongi)
2013. jan. 29. 16:36

bizony imád olvasni!:)

na ügyes Tamás!

jesszusom! itt meg folyamtosan van most már 1 hónapja! tegnap is esett vagy 5 cm még.

ma meg mondjuk olvad, meg most havas eső esik, ezt már nem szeretem.

köszi, mi is már megszoktuk, már 2 hónapja vagyunk itt.

nagyon tuti, de tavasz,szal lesz a legjobb, a kertet is elrendezzük, nyáron medi lesz. már nagyon várjuk.

a munka...hát igen, nehéz megszervezni, az urammal épp ezért ritkán talizunk, mert van hoyg gyorsan átadjuk a gyerekeket, és rohanunk munkába.

én sokat éjszakázom.

de már kikészítő, mert nem tudok aludni nappal.

de most minden hónapban kiveszek 1 hét szabit mert van vagy 60 napom.

mi 12 órázunk, így reggel 7től este 7ig, vagy este 7től reggel 7ig.

de itt van 10 percre a melóhelyem.

7223. mongi (válaszként erre: 7222. - Ildi^^)
2013. jan. 29. 08:54

De jó,akkor Csongi is szeret olvasni!Na,jó,úgy látszik csak Tamásnak kell könyörögni,hogy olvasson kicsit...:((

Egyébként Tamásnak is jó lett a bizonyítvány,tele 5-ösnek megfelelő százalékokkal.:)Én jobban örülnék,ha már kapnának jegyeket mégis.Kérdeztem a tanítónénit,hogy mikortól lesz várható,de nem tudja...


Képzeld Ildi,itt nálunk idén még csak 1x volt nagyobb hó(kb.5cm),de az is másnapra mind elolvadt!Ennyi!Állandóan hallgatjuk a hírekben,hogy milyen durva mindenfelé a havazás,de lassan már el se hisszük!:DD


Nagyon tetszik a házatok,a bútorok,az elrendezés...A mi nappalink is szerintem ugyanolyan narancssárga,mint nálatok a fal.:)


A munkát hogy birod a 2 gyerek mellett?3 műszakban dolgozol,teljes vagy fél állásban?

7222. Ildi^^
2013. jan. 24. 17:00

sziasztok!

igen meggyógyult Csongi, de kihagyott 3 hetet a suliból, én voltam otthon a magántanár, elkértem a leckét és otthon tanultunk.

most ment vissza, megírta a dogát, amit kihagyott, de jól sikerült neki.

ma kapott félévi bizit, ami nagyon jó lett.

büszke vagyok rá.

angolt csak harmadiktól tanulnak.

3ig van ő is napköziben, nem jár semmire, nem alarom leterhelni, a napköziben megírják a leckét.

otthon ha hazajön, egyből megy olvasni a kedvenc újságjait, mesekönyveit.

7221. mongi (válaszként erre: 7219. - RLindi)
2013. jan. 17. 08:57

Milyen az a mesekönyv,mi a címe,hol vették?

Szerintem Tamásnak az írás a gyengesége(legalábbis még most),mert elég rondán ír.Ez azért meglepő,mert mindig is feltűnően szépen rajzolt,és mindenhol azt mondták,hogy majd nagyon szép lesz a kézírása...hát,nem.:)Ettől függetlenül ő azért szeret írogatni.Azóta már az olvasása is javult,picit gyorsabb lett...remélem ő is megszereti majd.A matek az elég jól megy neki-Nem tőlem örökölhette!:D

Tamásék nem kapnak jegyeket,csak magatartás-szorgalomból.

Az angollal kapcsolatban nekem nincsenek nagy elvárásaim,mert ő oviban németet tanult,és még csak most ismerkedik az angollal.Ők mondókákat,dalokat tanulgatnak,de azt is csak úgy hallomásból,és itthon alig értjük,amit mond.:))Mondjuk azért alap szavakat azért tanulhatnának,és mondjuk pontosan.

Jázmin jó sok mindenre jár!Szereti?Ő választotta?Mikor szokott este lefeküdni?

Tamás csak hittanra és kézműves foglalkozásra jár,és sulin kívül még be szeretnénk íratni aikidora.

7220. mongi (válaszként erre: 7215. - Ildi^^)
2013. jan. 17. 08:46

Remélem jobban vagytok!!!

Sikerült pótolgatni?Tamás is hiányzott már egyszer egy hetet a suliból,de kínszenvedés volt bepótolni mindent,mert rengeteg volt...

Nálatok is állandóan felelnek,meg felmérőket írnak?:(

7219. RLindi (válaszként erre: 7211. - Mongi)
2013. jan. 10. 21:47

Hát képzeld, a szünet alatt Jázmin nagyon sokat fejlődött az olvasásban. Anyuéktól kapott szótagolós mesekönyvet és eleinte abból olvasgatott, aztán már másból is és nagyon jól haladt vele, csak néztem. Remélem szeretni fog olvasni:)


Kicsit nehezen ment a visszaállás a suliba, korán kelni sem szeret (anyja lánya:p) na meg újra tanulni.

Ja Ők kapnaak jegyeket, hát Tamás?

Neki van olyan amiből úgy látod kevésbé jó? Én Jázminon látom,hogy a matek nem lesz az erőssége, de azért remélem kb. képben lesz.

Angol nekik is heti 1x van de kész vicc, kb ugyanazokat tanulják mint oviban:s Ja és az angolos tan.néni megvetetett egy könyvet ami nem baj de azt mondja 1-2 azt fogják használni:o kb. csak rajzok-mesék ilyesmi van benne. Én ezzel totál nem vagyok elégedett, remélem azért majd haladgatnak jobban is.

Jázmin jár napköziben kb. fél 4-4ig szokott lenni,mert minden nap szinte megy valamire (gimnaszztika, színjátszó, aerobic, énekkar) és utána még leckeírás, de azért otthon is átnézzük általában vagy kicsit olvasunk, szlovákot gyakorolunk ilyesmi, egyelőre nem vészes és most már tök jó,mert Kamillától is lehet ezeket, ha Jázmin ír akkor Ő rajzol (firkálgat:)vagy figyeli ahogy olvas.

7218. RLindi (válaszként erre: 7215. - Ildi^^)
2013. jan. 10. 21:40
Óóó ez nem jó, remélem Csongi már jobban van!!!
7217. RLindi
2013. jan. 10. 21:40

Sziasztok!:)

Na én szépen lemaradtam..de azért mindenkinek nagyon boldog új évet kívánok, teljesüljenek az álmok, vágyak:)


A Szilveszter nekünk nyugisan telt, a Lányokkal és a tesómmal voltam otthon, Kamilla majdnem a szokásos időben fél 9-kor már ment aludni, Jázmin jól bírta, Ő megvárta az éjfélt és még azon is túl, kb. fél 2-kor aludt el.

7216. daroki (válaszként erre: 7215. - Ildi^^)
2013. jan. 9. 21:05
Jobbulást neki! :(
7215. Ildi^^
2013. jan. 9. 18:21

BÚÉK!

mi betegeskedünk. úgyhogy a fiacskám meghosszabbította a szünetet, még jövő héten sem megy suliba. tüdőgyulladása van.

pótolhatjuk be a sok tanulnivalót itthon. kimarad a sok felmérőből.

7214. daroki
2013. jan. 8. 20:47

BÚÉK!


Mi lent voltunk a suliban, jóban vagyunk a gondnokkal, kinyitotta a gyerekeknek az aulát, előkerült egy nagy matrac, lehetett ugrabugrálni, szaladgálni, 12 gyerek élvezte a bulit. Mi felnőttek azért kevesebben voltunk, ettünk, iszogattunk, egykor már aludtam :) Ennyi volt a nagy bulizásunk. Amúgy én is sütöttem, almás pitét, mézes-krémes sütit, zserbót és még sajtos pogit is. Minden hamar elfogyott, de hát sütni azt nagyon tudok :D

7213. mongi
2013. jan. 5. 09:35

BÚÉK!

Milyen volt a Szilveszter?

Mi itthon voltunk,sütöttem-főztem.Estefelé jöttek nővéremék,kimentünk egy kicsit sétálni,őrültködni-pedig nem is ittunk(annyit):DD Tamás is ébren bírt maradni éjfélig,de Réka 11 körül kidőlt.

Összességében semlegesnek éreztem,volt már jobb is,de nővéremnek örültem,olyan ritkán szoktunk találkozni így hosszabb időre.

7212. mongi
2012. dec. 19. 08:51
Tényleg!Gyűjti valaki az Animal Planet-es matricákat közületek?:)
7211. mongi (válaszként erre: 7210. - RLindi)
2012. dec. 19. 08:48

Tééényleg?:)A csajok is ilyenek?:DD Akkor,jó!:DD


Tamás nem annyira szeret gyakorolgatni,de szerintem azért jól olvas,csak mindig kicsi piros csillagot kap érte,mert lassan olvas.Nem tudom elképzelni,hogy hogy tudnának már elsőben gyorsan olvasni???

Ja,azt én se tudom,hogy hány betűt tanultak már,és ők is múlt héten tanulták a N betűt,de abszolút összevissza haladnak.

Igen,angolt tanulnak heti1x,és 3.osztálytól szétosztják a "jó" ill."rosszabb" angolosokat,és ettől függően majd emelt óraszámban tanulja az egyik csapat.

Nincs nekik tankönyvük,és még elég minimálisat tanulnak belőle.Nálatok hogy van ez?

Jázmin napközis,ugye?Meddig szokott suliban maradni?Otthon szoktatok még tanulgatni azért?Ők kapnak jegyeket? :)

7210. RLindi (válaszként erre: 7208. - Mongi)
2012. dec. 18. 19:03

Hát őszintán szólva..Jázmin ugyanilyen.

És én látod még azt sem mondhatom,hogy mitől lett ilyen mert sajnos emlékszem,hogy én is rendetlen voltam kiskoromban. De ettől függetlenül zavar és folyton osztom az észt neki:p Szerintem majd kinövik, legalábbis remélem (én is kinőttem:D)


Jázmin elég jól olvasga már, mondjuk szeret gyakorolgatni.

Írásból ma tanulták az N betűt, öö ciki kicsit de nem is tudom pontosan hányadik betű is ez amit tanultak..

Tamásnak van már most elsőben angol (vagy valami idegen nyelv)?

7209. daroki (válaszként erre: 7206. - Mongi)
2012. dec. 18. 15:34
Köszike! :) Én is kívánok minden gyermekecskének boldogat! :)
7208. mongi
2012. dec. 18. 13:34

Köszi mégegyszer:)


Igen,szereti,de kezd már egy picit lustulni.:)Igazából egy dolog nagyon bánt...hogy olyan rendetlen.Én nem így képzeltem,hogy ő ilyen lesz.:)

Nálam mindig rend volt a táskámban,tolltartómban,nagyon vigyáztam a sulis cuccaimra és ami a legfontosabb,hogy szerettem is ezekkel foglalatoskodni.Na,Tamás meg pont az ellenkezője!Nem győzök zsörtölődni emiatt,mert értetlenül állok a dolog előtt.Minden füzete szamárfüles,az egész táska egy malac ól. :))...bár,lassacskán megszokom.:)

Gondolom Jázminnal nincsenek ilyen gondok?

Ők hol tartanak az írás-olvasásban?Szeret olvasgatni?

7207. RLindi
2012. dec. 13. 08:03

Na most láttam csak,hogy írtál:)

Előre is köszi!!

Tamásnak meg utólag nagyon nagyon boldog szülinapot!


Még szereti és élvezi a sulit?

7206. mongi
2012. dec. 6. 08:08

Sziasztok!

Kirának utólag,többieknek már előre kívánok boldog szülinapot!!!!!!!!!!!!!!!!

7205. Ildi^^
2012. szept. 10. 15:02

sziasztok!

ma megvolt az első nap az oviban.

remekül eljátszott, beszaladt a terembe, és leült játszani, mint régi ismerős.:)

puszi az óvónőknek.

udvaron is elvolt a homokozóban, csúzdán.

csongiért meg most ment az apja a napközibe. ma volt az első, kíváncsi vagyok mit mond.

délután 5kor meg szülői lesz.

7204. RLindi (válaszként erre: 7203. - Mongi)
2012. szept. 10. 13:13

Szegény Réka:) Na de majd csak belejön az ovis életbe Ő is! Tök l jött ki,hogy egyszerre kezdik az ovit-isit.

Nálunk is fél 4-re lehet menni leghamarabb,mert 2-tol 3-ig megcsinaljak a hazi feladatot és még,hogy utana tudjanak picit jatszani.


Nálatok milyen "körök" lesznek délután? Fognak a fiúk valamire járni?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook