Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Melyik a legjobb szőke hajfesték? fórum

Melyik a legjobb szőke hajfesték? (tudásbázis kérdés)


151. Gixy28
2010. jún. 29. 20:08
Egy baj van dobozos bolti hajfestékekkel.. A tövét vagy sötétebbre vagy világosabbra festi és ezért nem egyöntetű a szín! A másik, hogy nem tudni hanyas oxidálót adnak hozzá, mert ugye anélkül nem lehetne festeni :) Én mindig fodrászkellékesbe vásárolom az aktuális hajfestéket és Londát használok!Szerintem gyönyörű színei vannak! De valaki másra esküszik! Ha pedig valaki ilyen festékkel festi a haját akkor nem szabad rendszeresen a 12%-os oxival felvinni, mert az teszi tönkre leginkább a hajat, mivel az a legerősebb!
150. maxité
2010. jún. 29. 19:31
Látom régen nem járt erre senki. Valakinek tapasztalat a Schwarczkopf Essential Color szőkéjéről?
149. mkjudit
2010. jún. 18. 11:55
Lányok, fodrászfestékek közül szeretnék bézsszőke árnyalatot.Használt valaki ilyet,és ha igen melyik márkát ami bevált?
2010. jún. 18. 11:49

Csajok!

asszem, megtaláltam az "igazit"! Deluxe aranyfényű mandula, hozzá a garnier szőke samponja(kamilla és méz). Csodálatosan csillog a csodálatos szőke hajam:-)))))))))))

147. rilla23 (válaszként erre: 143. - Maxité)
2010. jún. 2. 21:20

Szia!

Most megint találtam nutrisse-t, de csak egy pár szőke árnyalt volt. 2 talán.

lehet most újítanak és azért van ideiglenes készlethiány. kicsit mintha más lett volna a doboza,azért gondolom.

kamillát vettem megint. az olyan szép.

de végülis mindegyik szőkéje szép.

2010. máj. 31. 15:18
Én a Londával szoktam a bézsszőkét venni nekem nagyon tetszik.
145. Zsuccy
2010. máj. 30. 14:03

Sziasztok!


Szeretném megkérdezni h használta e már vki innen Garnier Nutrisse Búzaszőkét?Nagyon sárgára fogja a hajat?Jelenleg Garnier colour naturals 110-sel volt befestve a hajam de sötétebbet szeretnék meg persze olyat ami a tövemet is szépen befogja(sötétszőke a természetes hajam az a seszínű:P)Előre is köszönöm a választ:)

2010. máj. 29. 09:45

Van rólam fent új kép az adatlapon, valaki kérdezte, milyen most a hajam.

Ott látszik természetes fényben.

143. maxité (válaszként erre: 140. - Rilla23)
2010. máj. 27. 21:48

Kicsit összezavarodtam. Melyik képről is beszélünk? Én azt hittem, hogy ott már a Nutrissal van festve.

Egyébként nézd meg a Tescoba a Nutrisset, nálunk se DM-ben, se Rossmanban nincs, még egyszer sem láttam. Így, hogy írod, hogy lehet megszűnik, lehet gyorsan veszek egyet.

142. maxité (válaszként erre: 139. - Rilla23)
2010. máj. 27. 21:45
Nincs sajnos. De miért szeretnél ilyet, mégsem olyan jó a Nutrisse, vagy te is szeretsz kísérletezgetni?
141. maxité (válaszként erre: 138. - 448f1a930a)
2010. máj. 27. 21:43

Festés előtt is szőke volt, a Belle Color-ral volt festve. Viszont attól nagyon világos, rezes beütésű lett, ami nyilván kopott és lenőtt.

A Color Naturals egyébként sötétebb lett, de jobb színe lett, mint a Belle Colornak.

140. rilla23 (válaszként erre: 100. - Maxité)
2010. máj. 26. 22:38

Szia!

Ami a képen van az londacolor 12/8as.fodrászkellékes festék.

igaz, h nagyon szép volt, de jól tönkretette a hajam. azóta is attól próbálok megszabadulni.de az ecetes olló segíthet csak. sajna. szét van száradva a hajam alul, ahol még az a festék van rajta. de lehet h csak az volt a baj, hogy sokszor lett átfesve az egész és nem csak a töve.

a nutrisse-k tényleg jók. próbáltam már a kamillát, a bézst, és a hamvasszőkét is. gyönyörűek. és nem károsítja a hajam úgy mint a 12/8as.utoljára hamvas szőkével volt bekenve, de visszatérek a kamillához. az inkább természetesebb. egy a problémám, hogy errefele csak a dm-ben lehet kapni, de mostanában ott sem nagyon találok. eltűnt a polcokról. remélem nem szűnik meg.

139. rilla23 (válaszként erre: 137. - Maxité)
2010. máj. 26. 22:24

Szia!

Én is most ilyen festéket szeretnél. color naturals 10est. nincs esetleg kép a hajadról, h milyen színű lett?

138. 448f1a930a (válaszként erre: 137. - Maxité)
2010. máj. 26. 10:23
Milyen szinü volt ´festés elött,én a 9/1-t kentem fel,de sötétebb lett,mint a 8/1 töl.
137. maxité
2010. máj. 25. 21:53
Befestettük a Garnier Color Naturals extra világos szőkével (10-es). Szerintem jobb lett, mint a Belle Color extra világos természetes szőke (110-es). A mostani nem lett vöröses beütésű, se sárga. Remélem valakinek segítettem ezzel. Legközelebb a Nutrisse Camillát szeretném kipróbálni, de az még messze van, addig lehet kinézek valami mást.
136. e5bfff55e3 (válaszként erre: 135. - Maxité)
2010. máj. 13. 02:47
Ez jó hír, hogy amit én használok, az is szalmásodást gátló, bár így 5 év után már jobban töredezik a hajam az állandó festéstől, mint előtte. Bár szerintem így sem vészes, mert én csak balzsamot használok. A fodrászom mondta, hogy szőke hajra érdemes hajpakolást is használni. Ti használtok? Ha igen, milyet?
135. maxité (válaszként erre: 132. - E5bfff55e3)
2010. máj. 12. 22:32
Szóval megnéztem valamelyik nap, remélem jól emlékszem. Garnier Color Naturals és 110, 111 és 113. Még az is rá van írva, hogy szalmásodást gátló.
2010. máj. 12. 16:04
Húúúú, kedves Mindenki! Megvettem a deluxe aranyfényű manduláját, természetesen ismét a doboznak hittem. Holnap készül a "nagy mű", mindenki imádkozzon a gyártó lelki üdvéért!:D
2010. máj. 7. 14:35

A Kallos hajfesték sem tökéletes, ez már biztos. :S

A világos dohányszőke nem világos, és nem szőke.

Valószínűleg 6-os helyett 9-es oxival világosabb lett volna az eredmény.

Az előző festéssel jó volt a színe, és alig fakult. De most nem akartam két színt keverni, mert úgysem lett volna másodszorra ugyanaz az eredmény.


Két pozitívuma van: nem kopik, csak lenő.

A másik, hogy az oxi és a festék is 60 ml, és nem 50+50, így a félhosszú, vállig érő hajamra is elég volt egy tubus.

132. e5bfff55e3 (válaszként erre: 131. - Maxité)
2010. máj. 6. 22:16
Írtam priviben. Azt a sárgulásgátló feliratot még nem figyeltem. Melyiken van?
131. maxité
2010. máj. 6. 22:02

Egyébként most láttam valamelyik nap a Garnier Color Naturals-nak olyat, hogy rá van írva a dobozára, hogy sárgulást gátló, csak én már megvettem a festéket.

Esetleg ezt próbálta valaki?

130. maxité (válaszként erre: 131. - Leiahhh)
2010. máj. 6. 22:00

Nem egészen értem melyiket használod? Van a Garnier Color Naturals, de annak 10-es a száma.

Vagy van a Belle Color, az a 110-es.

Melyiket használod?

2010. ápr. 28. 19:15
Megvettem az UIL1-et kiváncsi vagyok, milyen lesz a hajamon, de még várok vele 2 hetet, nem akarom túl sűrűn festeni.
128. sellobaby. (válaszként erre: 118. - Maxité)
2010. ápr. 27. 15:17

Na, már tényleg egész szép szőke így is a hajam, a köv. festés már sztem az "enyém" lesz:-))2-3naponta mosom, meg ugye már a napocska is "besegít".

Általában 7-8 hetente festem a hajam, nekem addigra nő akkorát, hogy már zavar a töve. Az új árnyalatot még nem találtam ki, de hamarosan elkezdek körül nézni. Bár még van vagy 6 hetem...:-)

2010. ápr. 26. 22:04
Én mindig átfestem az egészet,de viszont nem festem sűrűn csak 2-3 havonta mert, nem akarom tönkrevágni a hajamat. Van benne barna melír, és így nem feltűnő a lenövés.
126. maxité (válaszként erre: 123. - Sundance hair)
2010. ápr. 26. 21:50

Most meg én keveredtem bele. Szóval nekem még csak egyszer volt festve a hajam szőkére. És hát látok benne vöröses pigmentet. Akkor legközelebb megveszem a Palettét és majd a következő alkalommal (kb. 5 hét után) tehát a következő festésnél jöhet a kiválasztott új szín?


Mennyi hetente festitek a szőkét? Áthúzzátok a végét is, vagy csak a tövét festitek?

2010. ápr. 26. 20:39
Oké, teljesen világos, köszi :D Csak kicsit bele keveredtem. Remélem nekem befogja simán, világosbarna az alapom, meg most csak a lenövést kell inkább festeni. Egy próbát ez is megér, hátha ez lesz az igazi :)
124. Sundance hair (válaszként erre: 123. - Sundance hair)
2010. ápr. 26. 19:35
Kiegészítve azzal, hogy szőke szín esetén.
2010. ápr. 26. 19:34
Megnéztem. A Vitality színsemlegesítő. A Palette UIL1 szőke hajfesték, de ha valakinek több réz színű pigmentet tartalmaz a haja, akkor a szőke festék is vöröses árnyalatúra szívja le. Viszont ez a festék ilyen "alapozásra" is jó. Vagyis, ha mondjuk természetes szőkét akar valaki, de az nem szívja ki a haját, először ezzel az UIL1-el ajánlom festeni, aztán a kinézett árnyalatú festék már jó színt fog adni.
122. Sundance hair (válaszként erre: 121. - Szabonoemike)
2010. ápr. 26. 19:30
Nem, erre nem kell mást festeni. De mindjárt megnézem a 103-as hszt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook