Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha egy nő szexuálisan kielégületlen..... fórum

Ha egy nő szexuálisan kielégületlen..... (beszélgetős fórum)


1 2
46. anry07
2011. júl. 30. 08:58

Férfiaknál is fennállhat a szexuális kielégületlenség. Sokszor nekem sem elég az a mennyiségű szeretkezés, amennyi van. De meg nem csalnám a párom, mert szeretem, és nem akarom nyaggatni, mert az úgy nem az igazi. Viszont meg tudom úgy oldani magamnak a dolgot, h nekem is elég/jó legyen. És nem úgy, h máshoz megyek, vagy akár hivatásoshoz, mert utána nem tudnék kedvesem szemébe nézni. Én csak a fantáziám használom olyankor, meg kedvesem 1-2 cuccát, ami begerjeszt, és így valamilyen szinten mindenki jól jár. Na persze ez a ritkább, mert a férfiak nagy része, ha kielégületlen, mással pótolja a hiányt, de sztem ez nem megoldás, és elég gerinctelen egy dolog.

Bocs az offért.

2011. febr. 16. 19:40

Fórum - Megcsalás a szex hiánya miatt.....a kapcsolat egyébként működik...


ez az egész fórum erről szól, érdemes beleolvasni


egy sorstárs..

44. 29a57c5965 (válaszként erre: 42. - Spinneli)
2011. febr. 16. 19:03

:-)))


Csúnyán szó kimondó....de minden szavad igaz :-)))

2011. febr. 16. 18:41
hogy lehet egy párkapcsolatban élő nő kielégületlen? O.o Komolyan mondom szégyenlem magam a férfi társam helyében is aki parlagon hagyja a barátnőjét! :(
2011. febr. 16. 18:37
Ha egy nő szexuálisan kielégületlen.....feljön a hoxára, és hosszas csevejt folytat hasonszőrűekkel a rohadék férfiakról.
2011. febr. 16. 18:34
keres egy másik partnert
40. Barbie_87 (válaszként erre: 24. - Norma Jane)
2010. márc. 11. 12:39
Szerintem ezért a párod a hibás. Egy nőnek szüksége van a gyengédségre és ha folyamatosan rossz a dolog az hamar kedvét szegheti az egésztől. Fontos az, hogy ellazulj és csak egymásra koncentráljatok. Elég önző módon viselkedik a párod. Neki kéne jobban figyelnie az igényeidre, vágyaidra. Írtad, hogy te próbálkoztál új dolgokkal, ő meg semmi...na de kérem. Beszélgess el vele erről, légy határozottabb. Ő is jobban fogja érezni magát, ha végre sikerül dűlőre jutnotok.
39. vimi80
2010. febr. 11. 12:49
Nem biztos saját magában kell keresni-e a nőnek a hibát!
38. vimi80
2010. febr. 11. 12:40
Sziasztok! Ha egy nő kielégületlen, ott sürgősen változtatni kell a szokásokon! A hétköznapi gondokat elfeledve, és abban kinek 10-perc 50-perc abban az időben csakis a gyönyörnek legyenek. Ja és nem egyből bele a közepébe, szép lépcsősen a végeredmény majd érezhető. Hisz a lépcsőn fölfele menet, haladva nem látni a lépcsőcsúcsát majd mikor oda értünk.Szép napot mindenkinek!
37. 9a0e10771f (válaszként erre: 34. - Szilva_lé)
2010. febr. 11. 12:26
Miért érzed tárgynak magad?Ennek valami komoly lelki háttere van?ő váltja ki ezt belőled?
36. 9a0e10771f (válaszként erre: 16. - 6ec4d474aa)
2010. febr. 11. 12:22
én is ezt a pózt javaslom, nekem szinte csak így sikerül3 az o.
35. 9a0e10771f (válaszként erre: 9. - Norma Jane)
2010. febr. 11. 12:21
Dettó én is hosszú szertkezésekre vágynék és a réséről több aktivitásra, kezdeményezésre.fogalmam sincs miért nem ilyenek.De mondtad már neki hogy te mire vágysz?
34. Szilva_lé (válaszként erre: 1. - Norma Jane)
2010. febr. 10. 19:14

Sziasztok! Szerintem nagyon rányomja a kapcsolatra a bélyeget. Itt vagyok pl. én. Egy kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor sikerült kielégülnöm, pedig sexben anno nem volt hiány. Most van egy párom már lassan 10 éve. Az elején minden jól ment, "őrjöngtünk", stb. Most viszont eljutottam arra a szintre, hogy imádok mellé bújni, de kiráz a hideg, ha sexuálisan közeledik felém, elkap az undor. Nem érzem nőnek magam mellette és szerintem főként emiatt nem is sikerül se feloldódnom, se eljutnom a csúcsig. Pár hónapja (de lehet már 1-1,5 éve) beszélgettünk arról, hogy jó-e nekem egyáltalán? Akkor elmondtam, hogy sokszor megjátszottam a kielégülést, de többször nem fogom. Aham, persze. A mai napig is megjátszom, ha néha-néha félévente egyszer összebújunk. Nem akarom megsérteni. Így viszont szinte mindennaposak a veszekedések, a rossz szájízzel való elalvások, mert ő közeledne, én meg egyszerűen nem tudom rávenni magam, hogy sexeljünk. Próbálta már, hogy új pózokat, de nekem már ahhoz sincs kedvem, felesleges próbálgatni. Gyorsan elélvez, így máshogy próbálja elhúzni az időt, de nekem meg az sem jó, én nem orális meg hasonló dolgokat akarok. Úgyhogy elég negatív az egész kapcsolatunk. Biztos, ha nőnek érezném magam, akkor ez másképp lenne, de egyszerűen csak egy tárgynak érzem magam, semmi többnek.Ebből kifolyólag csak sötétbe, csak paplan alatt és ne lásson még fehérneműben sem. Nagyon régen volt egy kapcsolatom, olyan "gyerekszerelem". Ott nem voltam szégyellős (még), akkor sikerült (egyszer!).

Szóval régen rossz az egész, ha az egyik fél kielégületlen. Sokszor már azt sem bánnám, hogy megcsal, csak engem hagyjon már békén, hagyjon aludni. Persze hozzátartozik, hogy főleg azóta ilyen a helyzetünk, amióta anyóssal együtt lakunk és szültem, fáradt vagyok és idegbeteg. Önmagamat nem tudom gyógyítani, próbáltam, de nem hiszek magamnak, orvosra meg nincs pénzem. Huh, lehet eltértem a témától, akkor elnézést, de így kerek.

2010. febr. 9. 22:37

Akkor ,olyan, mint akire azt mondják "na ezt se b@szták meg este"

Már bocsi... kielégületlen nő depis... van nekem is néha olyanom..pl. mikor megvan és nem lehet szexelni... meg tudnék őrülni:s

2010. febr. 7. 23:12
ez is kellemetlen...
2010. febr. 7. 23:12
en akarom de most nincs pasim :))
2010. febr. 4. 14:46
Minden esetre emberileg akrmilyen jol is kijon az ember a parjaval es nem jo a szex akkor az idovel meg a jo kapcsolatot is megoli.
29. 5e48d37001 (válaszként erre: 27. - Bd37ba754f)
2010. febr. 3. 15:13

Szia!

Nem azért szedek fogamzásgátlót,mert félek a teherbeeséstől,hanem mert érzékeny vagyok a férfihormonra és ez a gyógyszer visszatartja,nem kerül a véráramba.Ez egy speciális fogamzásgátló.

Most ebbe nem nagyon akarok belemenni.De természetesen ,mivel szeretem a párom szexelek ,és olyankor eljutok a csúcsra is ha akarom:)De magamtól soha nem jut eszembe a szex meg lennék nélküle,ez a gyógyszer mellékhatása.

28. a1baa7edcc (válaszként erre: 24. - Norma Jane)
2010. febr. 3. 12:55
Minden mas teren jo a hazassagotok?
27. bd37ba754f (válaszként erre: 26. - 5e48d37001)
2010. febr. 3. 12:48
ne viccelj hogy nem hiányzik? azért szeded a fogamzásgátlót hogy ha szexelsz ne ess teherbe tehát igényt tartanál a szexre külömben minek szednél fogamzásgátlót.Érted az összefüggéseket?
26. 5e48d37001 (válaszként erre: 22. - Bd37ba754f)
2010. febr. 3. 12:39
Nem.A fogamzásgátlótol szinte egyáltalán nem gondolok a szexre.De végül is ami nem hiányzik az nem is fáj:)
25. bd37ba754f (válaszként erre: 24. - Norma Jane)
2010. febr. 3. 12:22
előző partnereim közül egy ember volt aki a csucs közelébe legalább el tudott vinni de nem a kielégülésig aztán jött a férjem aki egy olyan ember akire azt mondtam első látásra hogy én ezzel még egy randira se mennék...6 éve..azóta persze megváltoztak a dolgok és kihozza belőlem azt amit más nem tudott szóval szerintem a megfelelő partnert kell megtalálni ahoz hogy tökéletes legyen minden de aki már megtalálta azt akivel szeretne élni de a szex nem jó és a partner változtatni sem akar akkor vagy párt kell váltani vagy szeretőt tartani:)
2010. febr. 3. 11:46
A beszélgetésig eljutunk, de a kivitelezés rendre elmarad. Persze, ha én csinálnék mindent, én lennék a domináns a szeretkezésben, akkor lenne aktus, de én már éppen ebbe vagyok belefáradva. Én már arra a vágyom, hogy a férfi legyen férfi és a nő nő lehessen mellette! Nem akarok irányítani, tanítani! Tudjátok, mi lenne jó? A Tantra szex.... Próbálta már valaki? Azt hiszem abban ki tud elégülni egy nő testileg és lelkileg egyaránt.
23. mese
2010. febr. 3. 08:48
Nekem is ez a problémám. Sosem tudtam még szexuálisan kielégülni, akármit próbáltam az eddigi partnereimmel. És egyre érzéketlenebb vagyok...
22. bd37ba754f (válaszként erre: 21. - 5e48d37001)
2010. febr. 3. 08:45

A fogamzásgátlótól?

vagy egyszerüen ott tartasz hogy neked már sose lesz jó???

2010. febr. 2. 19:18
Mióta a dianne 35 fogamzásgátlót szedem 11 hónapja ,ilyen problémám nincs,mivel a libidóm teljességel a zérón áll.
2010. febr. 2. 14:30

Úgy látom nem vagyok egyedül a problémával. És ezért nehéz a változtatás, mert én már többször beszéltem erről a férjemmel, de igazából nem is érti, mit szeretnék. Ráadásul ő úgy elégedett a szexuális életünkkel, ahogy van. Nem is a gyakorisággal van a baj, hanem a minőséggel. Ráadásul jó ürügy, hogy gyerekeink vannak, nincsenek nagyszülők, akikhez lepasszolhatjuk őket, így tényleg nagyon kevés a csak egymásra fordított idő. Most már sokszor eszembe jut, hogy talán válni kéne, de nehéz meghozni a döntést, mert egyéb téren nagyon jól működünk, imádja a gyerekeit és ők is az apjukat, még mindig szeretjük egymást. Igaz, az is visszatart és sokat gondolkodtam rajta, hogy hogyan hidaljuk át az anyagi nehézségeket, mindketten nagyon nehéz helyzetbe kerülnénk anyagilag, ha szétmennénk. Párterápiára is gondoltam (nem mintha lenne rá pénzünk), de arra sem igazán hajlandó, egyébként is nagyon nehezen beszél az érzéseiről.

Én azt javasolnám a fórumot nyitó hölgynek, hogy beszéljen a férjével. Nem tudom, vannak-e gyerekeik, de ha nincsenek gyerekek én tutira ultimátumot adnék a férjemnek, hogy amennyiben x időn belül nem próbál változtatni, akkor legyen vége a kapcsolatnak. Persze, ha vannak gyerekek, az ember nehezebben hozza meg ezeket a döntéseket. Mint ahogy én is így vagyok ezzel a saját esetemben.

19. 6ec4d474aa (válaszként erre: 18. - Bd37ba754f)
2010. febr. 2. 13:36
Vagy másnap megkérdezi: És mondja kend, ment az éjszaka valamire?
2010. febr. 2. 13:34

azért ez komoly hogy a párod két perc alatt lerendezi a dolgot és ebbe neki mi a jó? pláne abba hogy neked meg abszolút nem jó?...

erről az jut eszembe mikor az aranylakodalmon a mami megkérdi a papit betetted drágám ...még nem...és most...még most sem...mit vacakolsz már? bent van már? ...bent ...akkor ahh ahh ahhh...

17. 00495ec28d (válaszként erre: 15. - Norma Jane)
2010. febr. 2. 13:30
Értem,hát akkor megértem a problémát!!!Így valóban nem sok értelme van a szexnek!Természetes az hogy néha nem sikerül egy-egy alkalommal eljutni a csúcsra,de huzamosabban nem egy jó dolog.Szerintem,mindenképpen a nyílt,de nem sértő beszéd lenne a kifizetődő,és rávezetni arra hogy neked mi a jó,mert magától nem fogja megtudni a párod,és minden marad a régiben!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook