Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Digi tv fórum

Digi tv (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
98. mokus-18 (válaszként erre: 96. - 6ee0ffb012)
2014. dec. 13. 18:23

Szia,

Nekem kábeles Digi-m van...

Üdv,

Mókus

2014. dec. 13. 16:51

Anyukám szeretné a Muzsika Tv-t, viszont nekünk ilyen csatornánk már nincs, Régen volt egy rövid ideig, azután pedig fizetni kellett volna érte így nem rendeltük meg. Most mégis szeretnénk, de nem tudom miért mifelénk a digisek mindig mindent olyan sokáig "intéznek". Most láttam az egyik oldalon ezt:

A Muzsika Tv és a magyar nyelven fogható DOQ nem a DIgi Tv csomagjának részei, csupán a Digi Tv-s beállításokkal fogható szabad csatornák - amelyeket a forgalmazó bármikor kódolttá tehet! Jelenleg azonban nézhető bármelyik Digibox segítségével a Digi csomag részeit képező csatornák mellett. Ha nézni szeretnénk, az alábbiakat kell tenni:


Hyundai digiboxok esetén:


Menü/Telepítés/TP szerkesztés keresés---> TP frekvencia sorra lépve OK, majd beütni: 11747, Polarizáció: Horizontális, Symbol rate: 28000, majd "SZABAD"-ra OK gomb és ezzel megkezdődik a TP lekeresése. Ha végzett, EXIT-tel kilépdesünk a menüből és ezután a csatornalistában az aktuális lista legvégén megtaláljuk a letöltött csatornák között a fenti 2-t.


Humax digibox esetén:


Menü/Üzembehelyezés/Kézi keresés--->11747 Horizontális 28000 azután keresés, majd balra nyíllal kilép és OK a Mentésre. A keresés után itt is a lista legvégére kerül a letöltött csatorna.


A kérdésem az lenne, hogy ez legális-e és hogy ezzel "elronthatok-e" valamit.


Kérem aki tud segítsen!

2011. nov. 29. 19:13
Van vki,akinek kábeles Digi van?Lenne egy kérdésem!
2011. jan. 31. 11:40

Sziasztok,


Tudja valaki a DIGI bankszámlaszámát?

94. Lady Blakeney (válaszként erre: 93. - E2d3bb2ec0)
2010. dec. 29. 15:51

Mi már szerencsére megszabadultunk ettől a cégtől.

Azt gondolom, hogy fizetés előtt telefonon meg kellett volna kérdezned, hogy akkor hogy is van ez? Nem vesztettél volna azzal semmit.

2010. dec. 29. 14:01
Sziasztok. Kötöttek valakinél októberben digit? Úgy emlékeztem, hogy telefonon azt mondták, hogy ha okt.hónapban bekötik, nem kérnek szerelési díjat-ehez képst ki kellett fizetni.
92. Lady Blakeney (válaszként erre: 91. - Peterpan)
2010. okt. 23. 20:08
Én már nem emlékszem ilyenekre, de a párom szerint a beltéri egységet visszavásárolták tőlünk. A pénzösszegre viszont nem emlékszik ő sem.
91. peterpan (válaszként erre: 90. - Lady Blakeney)
2010. okt. 22. 14:34

Jaaa...így már értem.Így könnyű, hogy volt már egy másik tányér.:)

Idemásolom a szerződés erre vonatkozó részét.

Íme:



".....Előfizető köteles a Berendezést (beltéri+kültéri egység, a Kártyákkal, valamint az összes

tartozékkal és kiegészítővel együtt az eredeti dobozában) a Szolgáltató által kijelölt

forgalmazónak, rendeltetésszerű használatra alkalmas állapotban, a Szolgáltató által

meghatározott helyen és időben visszaszolgáltatni. (A felmondás időpontjának a felmondás

Szolgáltatóhoz történő beérkezését fogadják el a felek.) A Berendezés rendeltetésszerű

állapotának megőrzése érdekében az Előfizető köteles a Berendezés leszerelését szakemberrel

elvégeztetni. A leszerelés költségei az Előfizetőt terhelik. A leszerelést végző szakember az

elvégzett munkáról köteles jegyzőkönyvet készíteni. Az elkészült jegyzőkönyvet vagy annak

másolatát Előfizető köteles a Berendezés(ek) leadásakor az iratok mellé csatolni. Amennyiben

az Előfizető nem, vagy rendeltetésszerű használatra alkalmatlan állapotban szolgáltatja vissza a

Berendezést (annak valamennyi tartozékával és kiegészítőjével együtt), köteles annak

(azoknak) a jelen pontban meghatározott ellenértékét Szolgáltató részére megtéríteni..."


Na de mi van a beltéri egység árával - a 12.000 Ft-al - amit kifizettetek amikor beüzemelte a szerelő.Ezt lenyelik vagy mi?

És akkor ezen felül még fizessek a szagembernek is, mer' eljött négy csavart kiszedni a falból...viccesek ezek a digiék nagyon.

90. Lady Blakeney (válaszként erre: 89. - Peterpan)
2010. okt. 20. 20:11

Szia!

Nálunk az volt a helyzet, hogy amikor bevezettük a Digit, akkor már volt egy parabola antennánk. A szerelő megkérdezte, hogy kell-e az nekünk. Mivel nem volt rá szükségünk, ezért elkérte magának, így cserébe megkaptuk helyette a Digi antennát ingyen. Ez szerintem egy maszek akciója volt a szerelőnek. Így viszont nem kellett leadnunk az antennát, mikor lemondtuk a szolgáltatást.


Mi van, ha mégis leszeded? Akkor újra fölteszi, hogy ő szedhesse le? Nevetségesek, az biztos. A párom simán leszedte, semmi baja nem lett.

89. peterpan (válaszként erre: 88. - Lady Blakeney)
2010. okt. 19. 19:11

Szia,

köszi az infót.

A szerződésben az van nekünk, hogy a kültéri egység az a szolgáltató tulajdona.A weboldalukon az ÁFSZ-ben csak annyit írnak, hogy szakember kell, hogy végezze a tányér leszedését...naná, utoljára még jó alaposan lehúzzák a volt ügyfelet...de, hogy mennyivel azt persze nem merték odaírni...

Amúgy nektek mennyit számítottak fel a tányérért?

Vagy azt nem tőlük vettétek?

88. Lady Blakeney (válaszként erre: 87. - Peterpan)
2010. okt. 19. 16:47

Szia!

Amikor mi megszüntettük a Digi tv-t, akkor a párom mindent maga szétszedett, és személyesen bevitte a legközelebbi irodájukba a holmikat, ami az övüké volt. Így nem kellett sem szerelési, sem kiszállási díjat fizetni. Igaz, hogy a tükör a mienk volt, tehát azt nem kellett visszaadni.

2010. okt. 18. 23:36

Valaki tud infót arról, hogy szerződés felmondásakor mennyit kér a szerelő a tükör leszedéséért?

Mi van ha én szedem le?

86. Évi-
2010. aug. 27. 23:46

Látom senki sem elégedett igazán. A csatornákkal nincs bajom, viszont azon fel voltam háborodva, hogy amikor átkódolták a műhold miatt magukat, akkor csak ideküldtek egy kártyát, hogy "oldd meg barátom, ahogy tudod." Szerelőt kellett hívni, aki viszont őket hívogatta, dolgozott náluk ugyan, de neki sem ment simán. Én fizettem őt, a DIGI pedig megkérdezte, miért nem kértem tőlük szakembert, küldtek volna.

Ha esik az eső vagy a szél fúj, nálunk sincs adás. Kábelre pedig még nincs lehetőség, marad a tányéros.

85. Laczy
2010. aug. 27. 23:26

Nekem is elegem van az egészből , ma csak háromszor ment el egy film alatt az adás

így perc pontosan tudom mikor ered meg az eső és mikor áll meg .

A kábel behúzására vártam én is de már tudom abból semmi nem lesz .

Viszont ,hogy lemondom az egészet abból igen .

2009. máj. 9. 01:19
Ha humax beltéri akkor a vegyes beállítások menüpontban a dinamikus csatornafrissítést tiltásra kell tenni.és nem fogja összekeverni a csatornákat.
83. user09 (válaszként erre: 12. - Dindin19)
2009. máj. 2. 10:31

Próbáltad már a preferenciában az RF csatorna számát változtatni?

Nekünk úgy működik rendesen a videó, ha a beltéri az RF csatornát 36-osra állítom. (ne felejtsd el utánna átprogramozni a tv-t és a videót is)

2009. máj. 2. 08:03
hát én se várok tovább
2009. ápr. 30. 20:23
mi januárban megrendeltük a Digi Tv-t, aztán két hete párom megunta /pedig szinte hetente telefonálgattunk, hogy mikor jönnek, mikor azt ígérték, hogy 4-6 héten belül kijönnek bekötni/, bement a T-Home- hoz egy pénteki nap. Már aznap, meg hétvégén telefonáltak/ mi épp elutaztunk, a párom meg otthon hagyta a mobilját/,hogy jönnének bekötni. Szóval érdekes, egy héten belül volt kábel tévénk, és nem mi hívogattuk őket, hanem fordítva.
80. coline
2009. ápr. 30. 18:17

Én azt írtam, hogy van 300 adó amiből negyvenen van is adás, nos mikor szépen sorrendbe teszem őket akkor egyszer csak a háromszáz adó összekutyulódik!:((( és utána megint kezdhetem előröl és előröl és előröl és előröl és ....:/

Tehát engem az érdekelne, hogy ez mitől lehet?

79. emagdi (válaszként erre: 76. - Coline)
2009. ápr. 30. 18:04

azért ez az állandóan az túlzás, de az igaz, hogy valamikor az elmúlt hetekben átrendezték őket, mert nálam is valahol az elején jön be a fish & hunting csatorna, amit aztán tuti nem raktam volna oda, mert baromira nem érdekel sem a horgászat sem a vadászat:))

de szerintem csak ritkán változtatnak. (kábeles, budapest)

2009. ápr. 30. 18:01
hát én hetek óta várnám hogy felszereljenek egy vacak tányért de sehol senki se kép se hang és ezek re senki nem reagál...
77. coline
2009. ápr. 30. 17:58

Senki nem tudja orvosolni emeneme problémámat?:////

Segítség!!!!!!!!!!ÁÁÁÁÁáááááááá! Keresek egy pszichológust!:)

76. coline
2009. ápr. 30. 12:02

Sziasztok!

Nekünk is Digi van! Nekem semmi bajom nincs vele azon kívül, hogy beállítom a csatornát és pár nap múlva szétesik! Tele van a hócipőm a csatornák sorba rendezésével?

Azt szeretném tudni, hogy ez csak nálam okoz problémát, vagy más is küszködik vele?

75. emagdi (válaszként erre: 74. - Zizisicc)
2008. szept. 4. 15:26
köszi! akkor lehet, hogy én is átpártolok hozzájuk. messze ők a legolcsóbbak!:)
74. Zizisicc (válaszként erre: 71. - Emagdi)
2008. szept. 4. 15:14
Kb egy hét, 2 srác jött, nagyon rendesek voltak, szépen dolgoztak, még variáltak is, hogy minél esztétikusabb és praktikusabb legyen. Mi meg voltunk a munkájukkal elégedve.
73. emagdi (válaszként erre: 72. - Arwenn)
2008. szept. 4. 12:49

én ma hívtam a központi számukat (ügyfélszolgálat) és kb 2 perc várakozás után felvették.

amúgy szerintem gyorsabb ha bemész egy ügyfélszolgálati irodájukba, aztán ott visszamondod.

72. arwenn
2008. szept. 4. 11:23
Sziasztok. Nekem sincsenek jó tapasztalataim a Digi Tv-vel, szeretném visszamondani, de lehetetlen elérni őket. Tud valaki segíteni????
71. emagdi
2008. szept. 3. 18:36

sziasztok! tapasztalatotok szerint mennyi idő alatt köti be a digi az internetet? mennyire szépen dolgoznak (mennyire rendesen vezetik el a kábelt)?

köszi!

70. 512009e634 (válaszként erre: 65. - 70b077364a)
2008. aug. 25. 14:46
Ezt akár én is írhattam volna. Nálunk ugyanez van. A kábelesről nincsenek tapasztalataim, de a tányéros... Elég sokszor előfordul, hogy gyenge a jel, ha jön egy kis szél, már el is megy. A hang sem stimmel sokszor. Múltkor röhögtünk, mikor néztük a viasaton a sokkoló videókat, és a hang nem stimmelt a képhez. Jóval előrébb járt. Vagy lemaradt...? Ez csak az egyik példa. De van, mikor megakad, mint a régi bakelit lemezek. És persze a se kép-se hang változat! Én is bánom már, hogy előfizettünk rá...
2008. aug. 3. 22:53

Nekünk többnyire jó, néha zajos...

DE occsó, így elvagyunk vele:)

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook