Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A mi szerelmünk története fórum

A mi szerelmünk története (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A mi szerelmünk története

20. monyóné (válaszként erre: 15. - Monyóné)
2011. márc. 23. 11:40
Már rég írtam ide.Össze jött a baba,11 hetes:)
2010. febr. 4. 18:02
Egyszerűen gyönyörűek vagytok!Minden jót kívánok nektek a továbbiakban is!
18. smicu
2010. jan. 30. 20:48

Szép babátok van, és sok boldogságot kívánok nektek még nagyon sokáig.

Az én páromat sms chaten ismertem meg,8 éve vagyunk együtt, nem siettük el az összeköltözést, 4 éve bútoroztunk össze és boldogan élünk.

2010. jan. 25. 20:33

Gratulálok!

Minden jót kívánok nektek!

16. FGSlin
2010. jan. 25. 20:27
En is a neten ismertem meg 2,5 evvel ezelott a jelenlegi paromat... koszonet a szateliteknek... boldog vagyok :)
2010. jan. 20. 17:36
Gratulálok nektek!Felfigyeltem a cikkre mert az én storym is hasonló.Internetes ismerkedés...Tök jól éreztem magam egyedül,nem randiztam.De egy férfinak mégis igent mondtam.Szept.-ben randiztunk a városomban.Ő Pesten élt tőlem 220km-re.Második randi már a költözés volt.Fel jöttem hozzá.Azóta dec.-ben meg volt az esküvőnk is.2szer költöztünk és halom bosszúság és baj ért minket...de 1 valami megmaradt és erősödött.Az összetartozásunk,szerelmünk.És mi is gyártjuk a babát:)
14. Larissa88 (válaszként erre: 13. - Yuccati)
2010. jan. 19. 15:20
Nagyon jól esett amit írtál, köszönöm. Én is úgy érzem megérte harcolni meg minden egyebet. Most pedig újabb próbát kell kiállnia a szerelmünknek, mert távol leszünk egymástól pár hétig.
2010. jan. 17. 23:14

Nagyon szép kis szerelemgyerek ez a Manó,de hát apja,anyja is szép.Gratulálok!Hallod ezért a pasiért fiatalkoromban én is elmentem volna a világ másik végére is,és megvívtam volna a harcom az anyjával is,meg albiban is laktam volna...csak így tovább!!

(én már sajnos nem mai csirke vagyok,azért mertem ezt így leírni az ötvenes éveim elején!)

2010. jan. 17. 10:32
Köszönöm a gratulációkat! És jó olvasni hogy mások is találtak hasonlóképp párt maguknak a neten mint mi. Most épp elég nehéz helyzetbe kerültünk, de jóban rosszban kitartunk egymás mellett.
2010. jan. 16. 23:10
Csatlakozom a táborhoz,szintén interneten ismertük meg egymást 2 éve!Feleség vagyok és az övé:)
2010. jan. 16. 21:09
Legyetek még nagyon sokáig ilyen boldogok!
2010. jan. 16. 20:01
Gratulálok, sok boldogságot Nektek! Kisfiatok gyönyörű, neveljétek szeretetben, békességben! Éva néni.
2010. jan. 16. 16:59
Sok vidám percet és nagyon hosszú boldog évet kívánok nektek.Én ugyan már nem vagyok mai csirke,de nagyon tetszett amit leírtál,legalább olyan boldogok legyetek mint mi a férjemmel/pedig mi már 42 éves házasok leszünk/a kisfiatokhoz minden jót kívánok.Ica mama.
2010. jan. 16. 16:57
Gratulálok és csak így tovább! :D!
2010. jan. 16. 16:49
Ez tényleg nagyon szép és hihetetlen:)Gratulálok a kisbabátokhoz!
5. Tárnok Mónika (válaszként erre: 4. - 791fce5155)
2010. jan. 16. 16:35
Gratulálok,és kivánom tarcson nagyon sokáig
2010. jan. 16. 16:23

Szia a jelenlegi párommal, szintén neten ismerkedtünk meg...

2nap msn ezés után el jöttem hozzá azóta is itt vagyok....

Én interneten több embert is meg ismertem, sok szélhámos is van de szerencse meg találtam a párom....remélem sokáig fog tartani.....

Igaz vannak surlódások néha de ugye mi rögtön össze költöztünk......amikor leg elősször találkoztunk....olyan volt mintha ezer éve ismernénk egymást....

Gratulálok!

És sok boldogságot nektek!

Timi

3. Tárnok Mónika (válaszként erre: 2. - Kormi1985)
2010. jan. 16. 16:12
Szia!Az jó,gratulálok!Én igaz nem neten de telefonon ismerkedtünk,a férjemel már lassan 6 éve vagyunk együt és van három csoda szép gyermekünk.
2010. jan. 16. 16:07

Tartson soká... :-)))

Egyébként én is a neten ismertem meg a páromat már lassan 6 és fél éve... :-))) 2006 óta együtt élünk és a szerelem töretlen! :-))))

2010. jan. 16. 16:03
Sokat változott az életem az elmúlt két évben. Elköltöztem otthonról, felnőttem, lett egy csodálatos kisfiam és ami még nagyon fontos megtaláltam az igaz szerelmet. Most megosztom veletek a mi történetünket, amit a világhálónak köszönhetünk.

Ugrás a teljes írásra: A mi szerelmünk története

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook