Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Öngyilkosságról fórum

Öngyilkosságról (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 ... ❯❯
1564. 707655fba1 (válaszként erre: 1561. - 874eb11dfd)
2009. okt. 7. 20:54
Azt már soha nem tudja meg senki pontosan, mindenesetre egyikük sem emlegette soha, hogy meg fogja tenni!
1563. fbb53e1d99 (válaszként erre: 1559. - 88f8f5dc4a)
2009. okt. 7. 20:53

Köszönöm!

Végigolvastam, de még néhányszor megteszem!

Móni!

Én nem vagyok ebben a helyzetben, de együtt érzek veletek, hiszen ez egy "betegség"!

Az jó, hogy vagytok egymásnak, néha én is képbe jövök, de sajnos sok okosat nem tudok írni!:(

De aggódnom csak szabad? Nekem nagyon szimpatikus Fáni!! Igen egyszer találkoztam vele, és többször beszéltünk!

Mindenkin segíteni akar, és tényleg tud is, hiszen olyan írásai vannak, hogy hanyatt dobom magam...

Engem is sokat bátorított, segített, pedig közel sem vagyok olyan helyzetben, mint Ti!!!

Kérlek, tarts vele a kapcsolatot (bár ezt úgy gondolom, kérés nélkül megteszed) Hiszen nem lehúzzátok egymást, hanem erőt adtok egymásnak, és ez jó. Igen amíg van segítség, addig nincs baj!!


Segítsetek egymásnak..én is megpróbálok napi szinten kommunikálni vele, mert ha eltelik egy kis idő, és látom, h nem volt itt, akkor megijedek!!!


Igen, Emőci, lehet, hogy 1 hétre helyet kéne cserélnünk!!!

1562. 40163fd81d (válaszként erre: 1559. - 88f8f5dc4a)
2009. okt. 7. 20:52

Blablablabla.

Egy nagy büdös francokat!

Mindenki hallja a szavatokat és életében legalább egyszer érezte azt ,hogy ,kész vége finitó!

Nem a ti privilégiumotok a könnyebb út keresése ,nehogy azt hidd!:)

Felejtsétek el mi volt eddig ,és felejtsétek el az önmarcangolást,a bűntudatot,meg a fájdalmakat,mert mindezek csak kibúvók.

Nem azt mondom ,hogy csiribííí-csiribáá,legyetek boldogok,hanem azt,hogy viseljétek el az életeteket,fogadjátok el,hogy ahogy alakult az a ti döntéseitek következménye.

Móni,Fáni!

Gyerekeitek vannak,férjetek,barátaitok,családotok.

Fogadjátok el az életetek jelenbeni helyzetét,és nem azon kell agyalni ,hogy kés ,vagy vonat,az a legkönnyebb verzió,hanem azon,hogy "TE JÓ ÉG?VAN EGY ÉLETEM?AMIVEL AZT KEZDEK AMIT CSAK AKAROK!"


Akinek van bátorsága megölni magát,annak kell hogy legyen bátorsága az életét megváltoztatni is!

2009. okt. 7. 20:38

te jó ég...

miért lettek öngyilkosak?

2009. okt. 7. 20:33

Most rohadt bunkó leszek egyesek számára, de akkor is leírom:

A közelmúltban hárman lettek öngyilkosok az ismeretségi körömből.

Minden csoda 3 napig tart alapon már nem is emlegetik egyiket sem.

Ha valaki ezt akarja, akkor tegye meg.


Pont!

1559. 88f8f5dc4a (válaszként erre: 1544. - Fbb53e1d99)
2009. okt. 7. 20:32

Azt hiszem,csak mi ketten halljuk a szavát...:( Nem mert olyan fene okosak vagyunk,hanem mert képesek vagyunk együtt rezdülni vele.

Ebben a szócsatában valahol volt egy olyan,hogy beszéltetek,egyszer találkoztatok,és nem ismered Őt.Ebben a házban,ahol élek,kétszer próbáltam meg öngyilkos lenni,és senki nem vette észre.Kísérleteim kudarcba fulladtak,nem is meséltem róla hónapokig még a volt férjemnek sem.Zsaroltam...?Még csak be sem jelentettem előre.Jobban ismer az,akivel levelezem két és fél éve,jobban ismer az,akivel eltöltöttem pár napot(Ő előbb ment haza)a kórházban,mint az,akivel összesen 23 évet voltam együtt.

És most kivonatosan a privát levelekből,úgy Moni néni stílusban.Akit nem érdekel,majd átlépi...

S.T. és én nem zárkózunk el az öngyilok téma elől,nem sikongatunk,hogy minő badarság,hanem szépen kivesézzük a lehetséges módokat,ha odáig fajulna a hullámvasút,hogy nem lépes senki segíteni.Addig ne félj,Zsuzsó,amíg akad segítség.Nagyképű leszek:Ahogy S.T. engem húzott ki a kakiból,úgy már párszor én is Őt.Sokan azt mondják,lehúzzuk egymást.Igen,ez lehetséges mások esetében,de minket már jobban nem lehet lehúzni.Ha Ő azt mondja vonat,én azt mondom,hogy kés.És nem fenyegetem,hogy meg fogom tenni,hanem már üvöltenek a soraim,hogy mi a francos fenét tegyek,mert nyakig vagyok a szarban,de kiút semerre,vagy ha van,hát én nem látom.Na,ez a nagy büdös helyzet nála is.Menekülne a szarból,de óne kiút!Ha van,még közös erővel sem sikerült megtalálni.

Van amit nem lehet nyilvánosban kiírni,nem magunk,hanem a számunkra kedves személyek miatt.Vannak olyan körülmények,amik miatt képtelenség lépni.Nem ugyanazok a gondok,de az eredmény kb. ugyanaz.A körülmények...Van aki azt mondja,mi választottuk.Egy nagy frászt választottuk!Ki az a hülye,aki azt választja,hogy mindíg vagy majdnem mindíg búvalbaszott legyen?!

Elnézést a kocsis stílusban használt szavakért...Van amit nem lehet virágnyelven mondani.

Van négy olyan gondom,amiből egyet,ha nem tudok megoldani,választhatok a menni vagy maradni között.A maradni olyan következményekkel járna,hogy inkább menni.Normális,hogy azon dolgozom,találjak valami megoldást.Normális,hogy S.T. is dolgozik az Ő problémáján.Keresi a kiutat,keresem én is,keressük együtt,szakember bevonva...De most totál Padló:( És ha jól tudom,ez egy olyan fórum,ahol nem a sütik receptjeit cserélik.Miért a felháborodás...?Talán nyilvánosban kellene elmesélni,hogy mi okozza a gondot,a halálvágy kiváltó okát.Nem lehet...Úgy lehetne megérteni,hogy miért...De Zsuzsón kivül akarja egyáltalán valaki megérteni...?

Ha nem,akkor kedves Zsuzsó,csak neked írtam itt egy kis monológot...Helyesírás...Nem használom az ellenőrzőt.

1558. 00346cf747 (válaszként erre: 1529. - 099c0bed40)
2009. okt. 7. 20:23

!!!! Ezt nem akarom hallani!!!!

Úgy gondolom, hogy senki, aki most éppen ide írogat. Legalább tízen vagyunk, akik ismerősen-ismeretlenül szimpatikusnak tartunk - azt nem mondom, hogy barátként, mert ez lehetetlen. Hidd el, ha megtudnám rólad, hogy jóvátehetetlen butaságot csináltál, sosem bocsátanám meg magamnak, hogy nem próbáltam megakadályozni. Fel kellene törni valakinek a TE kemény dióhéjadat, mi a fene van benne??

1557. 707655fba1 (válaszként erre: 1555. - Fbb53e1d99)
2009. okt. 7. 20:19

Valóban?????


Cseréljünk helyet 1 hétre!!!

1556. 40163fd81d (válaszként erre: 1554. - 099c0bed40)
2009. okt. 7. 20:13

Remek!:))

Mit főztél ebédre?:)

1555. fbb53e1d99 (válaszként erre: 1552. - Fbb53e1d99)
2009. okt. 7. 20:01
Mármint Emőci első mondata..
1554. 099c0bed40 (válaszként erre: 1550. - 707655fba1)
2009. okt. 7. 19:59

Nem dráma, mindössze arra vonatkozott hogy hagyjuk abba a meddő vitát.

Azt gondoltam ezzel majd lenyugszanak a kedélyek, de úgy tűnik tévedtem.

bocsánat, de részemről itt a vége, pont. .

1553. spinneli (válaszként erre: 1550. - 707655fba1)
2009. okt. 7. 19:56
az, hogy nem igényel segítséget mondjuk itt a virtuális térben is világos.
2009. okt. 7. 19:55
Jajj, de durva....
1551. 099c0bed40 (válaszként erre: 1547. - Fbb53e1d99)
2009. okt. 7. 19:54

Nem, nem vagyok ennyire gyerekes, hogy "csakazértis" meg "csakazértse", ennél ugyanis sokkal komolyabbak és fontosabbak a saját szándékaim.

Nem hiszem hogy valaha valaki olyant tud itt mondani nekem, hogy fogjam magam és iziben fejest ugorjak miatta az ásatlan kútba.:)

Nem ilyen vagyok, hülyének ugyan jócskán hülye vagyok, de nem ebből a fajtából való.

1550. 707655fba1 (válaszként erre: 1541. - 099c0bed40)
2009. okt. 7. 19:52

A Qrva hétszentségit neki!!!!

Ma mondtad, hogy nem is akarod, hogy bárki segítsen, neked így jó, ahogy van!

Nem is akarsz ezen változtatni.

Emlékszel??

Közvetlenül ebéd és cigi után mentünk vissza.


Akkor most mi ez a dráma, hogy "MINDENKINEK IGAZA VAN"????

1549. spinneli (válaszként erre: 1547. - Fbb53e1d99)
2009. okt. 7. 19:51

nem könnyű leírni, még vadidegennél sem.

de ez az igazság-továbbra is egy felnőtt cselekvőképes emberről beszélünk, aki tisztában van a tettei következményeivel ha így dönt, ha úgy.

Szerintem pont inkább az a visszahúzó, ha gyermekként kezelünk valakit, akit xyz témáktól, dolgoktól kímélni kell, mert mi lesz...

Persze ez a saját véleményem.

1548. 099c0bed40 (válaszként erre: 1544. - Fbb53e1d99)
2009. okt. 7. 19:49
NEM (MOST) TESZEM MEG, nincs semmi baj Zsuzsókám, esküszöm Neked!!!!!!!!!!!!!
1547. fbb53e1d99 (válaszként erre: 1545. - Spinneli)
2009. okt. 7. 19:48

Olyan könnyű ezt leírni, hogy ő dönt...:(

Én csak azt akartam ebből kihozni, hogy ha hátulról tolják, nehogy bizonyítani akarjon...csak erre gondolok.

Tudod, én nem vagyok a szavak embere..

1546. 099c0bed40 (válaszként erre: 1539. - Fbb53e1d99)
2009. okt. 7. 19:47

Nem kell félteni Zsuzsó, kisdobos becsszó hogy nincs baj, annyi az egész hogy van aki így közelíti meg ugyanazt a kérdést, van aki meg amúgy, és emiatt elbeszélünk egymás mellett már jó ideje.


Nem kell rám vigyázni, amúgy meg igaza van Emőcinek abban, hogy nem is lehet---- anyám viszont már száz éve megmondta hogy mindannyian Istenke tenyerén vagyunk,hát majd vigyáz rám Ő, ha akar. :)

1545. spinneli (válaszként erre: 1544. - Fbb53e1d99)
2009. okt. 7. 19:46
erről mint írtam szvsz csak Ő dönt, akárhogyan is, egyedül az Ő felellősége.
1544. fbb53e1d99 (válaszként erre: 1542. - Spinneli)
2009. okt. 7. 19:45

Nem tudom, nem tudom...már semmit nem tudok...::(

Nehogy megtegye, amit nem kellene!

1543. fbb53e1d99 (válaszként erre: 1540. - 707655fba1)
2009. okt. 7. 19:44
Bocs, hogy szóltam..
1542. spinneli (válaszként erre: 1539. - Fbb53e1d99)
2009. okt. 7. 19:43
miből lenne baj?
1541. 099c0bed40 (válaszként erre: 1538. - 707655fba1)
2009. okt. 7. 19:42

Igen, valószínűleg nem is akarom, bár köztudott az is hogy mennyire gyagya vagyok, szóval lehet hogy valóban nem tudtam felérni agyilag sem.


Igazad van Neked is, MINDENKINEK IGAZA VAN, csak hagyjuk már abba, mert ahogy látom úgyis csak folyamatosan elbeszélünk egymás mellett....

1540. 707655fba1 (válaszként erre: 1539. - Fbb53e1d99)
2009. okt. 7. 19:42

Aranyos vagy hogy aggódsz!

Többször beszéltetek, 1X találkoztatok, de nem ismered!!!

Én sem ismerem (ki) másfél év után sem.

Nem lehet rá vigyázni, ha ő nem akarja!

1539. fbb53e1d99 (válaszként erre: 1538. - 707655fba1)
2009. okt. 7. 19:36

Emőci, nehogy baj legyen, vigyázz Fánira!-:(


Fata Morgana!


Nagyra tartom az írásaidat, Te is tudod...de kicsit féltem Fánit! Nem lesz baj??:(

1538. 707655fba1 (válaszként erre: 1536. - 099c0bed40)
2009. okt. 7. 19:28

Bocsi, de szerintem Te nem érted azt, amit Fata leírt!!!!


De valószínüleg nem is akarod érteni!


(tudomtudom, hogy ma megfogadtam, ezt a fórumot többé nem látogatom, de az érzékeim azt súgták nézzek be. kár volt!!!!!)

1537. 099c0bed40 (válaszként erre: 1534. - Spinneli)
2009. okt. 7. 18:37
Okés, értem, biztosan igazad van Neked is abban amit írsz.
1536. 099c0bed40 (válaszként erre: 1535. - 40163fd81d)
2009. okt. 7. 18:34

Szerencsére egyáltalán nem így van ahogy írod, mert ha arra mennék rá, hogy frankón kihasználjam az értem aggódókat, akkor sokkal de sokkal rafkósabban csinálnám ezt az egészet, nem pedig ilyen "bénán", ahogy most teszem.


Tudod hogyan?


Úgy, hogy minimum minden hétre tartogatnék egy-egy lájtos kis öngyilkossági kísérletet, persze csakis olyant, hogy meg ne haljak még véletlenül sem, és aki szeret meg aggódik értem, azaz akiket szerinted kihasználok, azoknak nagyokat sóhajtoznék a pszichin fel-alá, és azt ismételgetném elhaló hangon, hogy hiába szeretnek s aggódnak értem ,legközelebb ismét megpróbálom, és sikerülni fog.( közben pedig jóízűeket mosolyognék magamban azon, hogy mennyire be vannak szarva és maguk alá vannak esve szerencsétlenek, és piszok módon jólesne annak a rohadt beste lelkemnek látni a fájdalmukat).


Ehelyett én szép módszeresen elterveztem hogy mit, mikor és hogyan teszek, megírtam a végrendeletemet,voltam közjegyzőnél is ellenjegyeztetni nehogy probléma legyen belőle, továbbá beszereztem azokat a kellékeket, amikkel egyszer, ismétlem EGYETLEN EGYSZER, akkor viszont TUTIRA elmegyek, ha úgy döntök hogy mennem kell.


Hogy ebben mi az önsajnáltatás, azt nem tudom, de az a helyzet, hogy nem is nagyon érdekel.

Én úgy érzem, nem zsarolom, hanem ellenkezőleg: éppen hogy felmentem a szeretteimet a késöbbi felelősség terhe alól az időben való távozásommal ,ugyanis nem várom ki azt az időt, míg rozzant és gyagya öregasszony leszek, olyan, aki a családjának évekig, évtizedekig csak nyűg és anyagi teher, de persze azt alanyi jogon elvárja hogy ápolják amíg csak él, mert hogy az "jár neki".

Sokan kivárják ezt az időt, lehet hogy Te is közéjük tartozol majd, hát tegyék, tedd Magad is ezt ,jogod van hozzá,mint ahogy ahhoz is, hogy azt gondolj és nyilatkoztass ki ami csak tetszik.


Most pedig nehogy azt hidd ám akár csak egy pillanatra is, hogy indulatos vagyok, vagy haragszom, ellenkezőleg, mosolygok azon, mennyire nem érted meg Magad sem , amiket leírsz. :)


De tudod mit: legyen igazad, és árasszon el az a boldog tudat hogy okos és mindenható vagy, mert ha valaki, hát Te aztán mindig mindenre meg tudod írni a frankót.

Ezért írtam már előzőleg is hogy Ámen, és most is ugyanezt tudom mondani végszóként, ezennel pedig részemről befejezettnek tekintem a témát.

1535. 40163fd81d (válaszként erre: 1528. - 099c0bed40)
2009. okt. 7. 15:07

Fogyatékos vagy ,és szerethetetlen és ,az értemi képességeiddel is bajok vannak,no meg az érzelmiekkel is,hülye vagy ,és minden a te hibád,és sajnálsz mindenkit aki kénytelen melletted élni és szenvedni,és és egyébként is ,mindenben balek vagy ,az életed szar,és tök mindegy ,minden egyes felhozott vád csak arra sarkall,hogy bólogass,és tudod miért?


Mert tök jó dolog nem vállalni felelősséget azért ,amilyen vagy.


Úgy bánnak veled mint egy tojással ,mert elhiteted az emberekkel ,hogy ha csúnyábban szólnának hozzád széttörnél,de én ezt nem veszem be!

Átverhetsz a palánkon bárkit,szegény barátaid,akik törődnek veled,meg őrlődnek,pedig csak kihasználod őket.

Több éve ez csinálod már.

Ideje lenne valamit viszonoznod is nem gondolod?Felelősséget vállalnod értük ,nem gondolod?


Ha most megtennéd ,úgy tűnik 10 embert is magaddal rántanál,akik magukra vennék a felelősséget,mert ők biza megtennék!Hibásnak éreznék magukat azért ,mert nem voltak elég jók neked,nem adtak elég szeretetet neked,és odafigyelést......

Beleestél a saját csapdádba,Fáni:)))))))

❮❮ ... 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook