Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Öngyilkosságról fórum

Öngyilkosságról (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯
2104. 40163fd81d (válaszként erre: 2101. - F4183bb624)
2009. nov. 6. 11:03

Szerintem meg egyszerűen csak fogj hozzá,aztán amikor elkészül ,akkor vidd el egy kiadóhoz,az majd megmondja ,hogy jó -e ,vagy sem,kiadja -e vagy sem,vagy hogy mit ,hogyan változtass,vagy javíts rajta.

Szerintem legalábbis így működhet,talán?:)

Sosem voltak írói ambícióim.:)

2103. f4183bb624 (válaszként erre: 2100. - Zizisicc)
2009. nov. 6. 11:02

Bocsi, csak olvasgatok és szemezgetek. Amikor ahhoz a részhez jutottam, hogy - a dokinak lenne dolga elég - akkor jutott eszembe,hogy ki is lehet az illető. Ennyi és nem több.


Angyalifény, meg egy érdekes asszociáció, nem ragozzuk túl, már én sem emlékszem pontosan, hogy mit is akartam ezzel mondani, hogyan érthetnéd Te???:))))


Tudod egyik hibám,hogy könnyen felejtek, ha akarok. Egyébként sajnos nagyon vissza tudok emlékezni arra, amire érdemes. :))))

2102. f4183bb624 (válaszként erre: 2100. - Zizisicc)
2009. nov. 6. 10:58

Pár hónappal ezelőtt, - a személy nem fontos - olvasott Tőlem valamit - ismétlem sok anyag van - aki nem magyar és Ő mondta az olvasottak alapján, hogy olyan érdekes és szórakoztató a történet, hogy még filmet is lehetne belőle csinálni. Ha jól látom valaki filmről is beszélt, ez ugrott be.


Ismétlem vannak anyagot, csak szórakozásból írtam.


Sokat és hamar tudok írni. Elég egy kőrmondat és azonnal hozzá tudok fogalmazni egy kerettörténetet.


Igy már érhető?

2009. nov. 6. 10:54

Valóban jó ötletnek tartanátok a könyvírást, mivel erről már több esetben volt szó mások által is. Több esetben kértek Tőlem Önéletrajzi regényt, hogy hogyan és miért, hogyan nézhetek ki így stb.


Tehát a kérdésem az,hogy valóban kivitelezhető egy könyv - akár önéletrajzi, akár amiről írtok megírása és kiadatása? Ti ezt jó ötletnek tartjátok valóban. Ismétlem voltak felkérések könyvírásra stb. De elutasítottam, mert nem volt hozzá bátorságom, viszont nagyon izgatott és csábított a dolog, mivel szeretek írni, csak nem volt eddig hol, ezt érvényesíteni.

Talán ezért örültem, mindíg annak ha levezhettem, és hosszan, sok érdekes és állítólag szórakoztató dolog született belőle.


Ez nálam évek óta dillemma. Utoljára pár hónappal ezelőtt biztattak, de ehhez szerintem kell tudás, irányítás olyan részről, aki ezt a világot jól ismerni.


Segítenétek ebben nekem, hogy hogy lenne jó.Régóta csábít ismétlem, de nem volt hozzá elég önbizalmam, mert én nem érzem Magam annyira jónak, hogy belevágjak, vagy segítség kell.

2100. Zizisicc (válaszként erre: 2094. - F4183bb624)
2009. nov. 6. 10:52
Milyen film? MIlyen doki? És pláne: hogy jön ide Angyalifény?????? :o)))
2099. Zizisicc (válaszként erre: 2078. - 099c0bed40)
2009. nov. 6. 10:51
Látod Fáni? Néhány napja azt hiányoltad, hogy nem a fórumtémáról beszélgetünk, hanem helyette bulizunk ..... most témánál vagyunk, de ez sem tetszik .... :o))
2098. Zizisicc (válaszként erre: 2085. - 88f8f5dc4a)
2009. nov. 6. 10:48
Van. :o))))))
2097. 40163fd81d (válaszként erre: 2094. - F4183bb624)
2009. nov. 6. 10:22
Mondd!:))
2096. kingi7
2009. nov. 6. 10:09

Ja, meg kihagytam, volt egy válásom, egy skizofrén férjem, aki nem ismerte el a baját...válás, anyagi osztozkodás..

És soha nem fordult meg a fejemben, hogy meg akarok halni! Az élet valóban szép :) a hízás meg egy védekezés valami ellen...

2095. kingi7 (válaszként erre: 2078. - 099c0bed40)
2009. nov. 6. 10:07

Hidd el, van másnak is baja, nekem is volt, nem írtál meglepő dolgokat, jó gyermeket még nem vesztetten el, viszont mást igen. Én nem verem nagydobra azt sem, hogy most is milyen komoly gondokkal küzdök, de én nem akarok meghalni, vn miért élnem, nyomorod van, bocs...még mindig mondanám, hogy másnak is, sőt... Talán,ha az istenhez fordulnál és azon kívül is megtennél valóban mindent,nem így alakult volna az életed és lehetne jobb is! Tudod,mindenkinek van szabadakarata, nem csak sorsszerű az élet...

Én azt kérdezem mindig, ha ennyire televan a hócipőd, minek szenvedsz? Miért nem lettél már öngyi? Akkik csak próbálták, azók nem is akarták...tutira kell menni, minden bajod elmúlik...egyébként a gyerekeid tudnak róla, hogy eleged van belőlük is és meg akarsz halni?

Én nem tudom, hogy milyen tripla axeles technikáról meg egyébről beszélsz, egyet tudok én boldog agyok, mert a szart is megpróbálom jól látni, hogy milyen szép barna..és nem csak fejben, hanem gyekorlatban is alkalmazom.

nem vagyok jégtáncos, mint már emlitettem egy 105 kilós hölgyemény vagyok, tudod függ az ember kisugárzása, ha pozitívan nézel valamit, az jön vissza...


És még utolsó szó jogán, nem sajnállak, csak nem értelek, amióta is keseregsz, hogy milyen szar az élet, azóta miért nem lettél öngyilkos, tudod milyen lehúzólag hatnak az ilyen emberek a mai világban azókra, akik szintén nehezen veszik az akadályokat?

Nem tudsz rólam semmit, nekem is volt pedofil halmozott haláleset, nagyon súlyos betegség, orvosi műhiba, fájdalommal élni, bőrtön, halálos baleset, túlsúly, nagyon nehéz anyagi helyzet, depresszió, pánikbetegség-elég súly- több 10 milliós anyagi veszteség... kb ennyi jut eszembe most hirtelen amik közvetlen érintettek, ja és még férfiként is meg kellett sokáig állnom a helyem...

2009. nov. 6. 10:02

Csak kérdezni szeretnék:))


A könyv ötlet jó dolog!! :)

Az Önéletrajzi írás megoldható! Nekem tetszik az ötlet úgy ahogy itt van leírva:)

Milyen filmről beszéltek:)

Ki Angyalifény?:)

Ki a doki:)


XXX Van egy nagyon nagy problémám, ha szépen megkérlek Benneteket akkor segítetek Nekem, hogy ne rontsam el. XX Segítetek ebben Nekem? Maximálisan megbízom mindenkiben XXXX

2093. Zizisicc (válaszként erre: 2089. - 40163fd81d)
2009. nov. 6. 08:42
! :o))
2092. 40163fd81d (válaszként erre: 2091. - 40163fd81d)
2009. nov. 6. 08:41
...és természetesen ez összeegyeztethetetlen az öngyilkosság gondolatával!:))))
2091. 40163fd81d (válaszként erre: 2090. - 88f8f5dc4a)
2009. nov. 6. 08:40

Ó,nem te fogsz változtatni,mert azt nem teheted meg,ezt nem lehet akaraterővel,elhatározással megváltoztatni,mert az érzések olyan dolgok ,amik csak úgy jönnek,nem tehetsz ellenük semmit,azon kívül ,hogy megéled őket.Jól tetted ,hogy elmondtad neki.

Csak adj lehetőséget a gondolataid által annak,hogy másképp is érezhetsz majd.

2090. 88f8f5dc4a (válaszként erre: 2089. - 40163fd81d)
2009. nov. 6. 08:24

Most maradt Móni néni szó nélkül...

Ezt egy tucatszor hallottam a volt férjemtől,hogy nem hagyom magam szeretni...A minap valaki azt mondta,hagyjam magam szeretni...Nem tudom kimutatni a pozitív érzéseimet,erre az történik,hogy még a gyerekeim sem tudják,hogy...Akkor simogattam Őket,mikor már aludtak.És van valaki,aki szintén nem tudja,hogy megy visszafelé az érzés,és már odáig jutottam,inkább elmeséltem neki,hogy akad ilyen gondom,hogy valami gátol,félek...Utána könnyebb volt,mert elmúlt ez a begörcsölt valami érzés.Valaki szeretne,de eltolom magamtól,vagyis:nem adok csak elveszek.És így fogom elveszíteni,ha nem változtatok...Változtatok:)Ideje lenne...

2089. 40163fd81d (válaszként erre: 2077. - 88f8f5dc4a)
2009. nov. 6. 08:04

Szerintem tök jó dolog ,hogy vagytok egymásnak ,hogy minden hülye gondolatot ,téveszmét,történetet el tudtok mesélni egymásnak.

Kölcsönösen figyeltek és megértitek a másikat ,kihúzzátok egymást a szarból,mert egy cipőben jártok.

Én nem gondolom ,hogy "jó dolgotokban nem tudtok mit csinálni",ezért ez hűűű de jó állapot!

Viszont azt igen,hogy a valódi segítség mindig olyantól érkezhet csak ,aki már másik cipőt hord,nem olyant mint én.

Szerintem a depis,vagy lelki betegek közös nevezője(és igazából lényegtelen kivel ,mi hogyan történt),hogy képtelenek a szeretet elfogadására.Hiába érzik és vágyják a szeretetet,ha megkapják ,inkább eltaszítják mert nem tudnak mit kezdeni vele.


Én is így voltam,folyamatosan úgy viszonyultam az emberekhez,ahogy éreztem ,hogy számukra jó,hogy szeressenek,de ha megéreztem a ragaszkodásukat ,azonnal elinaltam és taszítottam őket.Ez volt az én nagy ,"önzetlen "szeretetem:)))

De én ezt a dolgot meg is életem.Két szeretett férfi követte el azt a hibát,hogy nagyon szeretett,de én nem mentem férjhez ,hanem befejeztem velük ,pedig isten látja lelkemet szerettem őket nagyon.

Inkább választottam egy olyan pasit ,aki soha nem szeretett ,8 évig éltem vele együtt.

Hiába bántott testileg -lelkileg,egy jó ideig tök jó volt a megszokott szeretetlenségben élni.


Lényeg a lényeg,26-27 évesen kezdett világosodni számomra ,hogy mit ,miért teszek,hogy mekkora egy hülye vagyok,hogy nem más,hanem én vagyok minden bajom okozója és forrása.

Akkor már volt egy lányunk is,és ő döbbentett rá,hogy tudok szeretni ,és arra is ,hogy nem akarom ,hogy szeretetlenségben és ami vele jár nőjön fel,és kiléptem.

Ezt az egészet azért meséltem el,mert azt hiszem azért vagyok ma boldog ember,mert megvolt az a hülye tulajdonságom,hogy megéltem a dolgokat,hogy soha nem érdekelt ki mit mond,és nem hagytam magam sodorni az árral.Regiment hibát követtem el ,míg eljutottam idáig és egy regiment embert bántottam meg akik szerettek,de nem tehettem mást.


Szóval nektek és minden embernek el kell fogadnia önmagát ,az érzéseit a gondolatait és aszerint cselekednie.

Mit számít mi történt,hányszor hibáztam ,cselekedtem szörnyen,az akkor voltam ,de ebben a pillanatban lehetek más is,bármikor,bármelyik pillanatban érezhetem azt ,hogy ez egy új kezdet.

2088. fbb53e1d99 (válaszként erre: 2087. - 88f8f5dc4a)
2009. nov. 6. 07:49

óóóó, ez nagyon jó ötlet !! Benne lennék szívesen:) Lebeszélnélek a színpadról, az biztos:):)

A ház asszonya tényleg leshetne!!!


Nekem is van még 40 évem, úgyhogy tényleg bele kezdhetnénk valamibe:):)

Úgyis unom már a munkahelyem:):)

2087. 88f8f5dc4a (válaszként erre: 2083. - Fbb53e1d99)
2009. nov. 6. 07:46

Zsuzsó,van egy rossz(Vagy jó...?)hírem:Több órán át tudok beszélni,és nem mondok semmit...Ha Esztinél összehoznánk egy találkozót,a ház asszonya nem jutna szóhoz.Nem baj,mi mondanánk,Ő pedig jegyzetelne...

Hogy túlélsz-e bennünket,azt nem tudom,de vedd figyelembe,hogy én még 40 évet adtam magamnak.A dédim asszem 86 éves korában halt meg,a nagyim 82 évesen...Anyám rákos,de remélem,nem szakítja meg ezt a jó szokást a családban,hogy a nyolc X-et illik meghaladni.Van esélyem:)A rákra is,a nyolc X-re is...

2086. fbb53e1d99 (válaszként erre: 2085. - 88f8f5dc4a)
2009. nov. 6. 07:45
Akkor uccu neki...csináljunk:):)
2085. 88f8f5dc4a (válaszként erre: 2082. - A26b2a1b7e)
2009. nov. 6. 07:37

Ez valóban nem igazság...Na,de akkor változtatni kell,és akkor formabontást kell csinálnunk...Miért...?Mert van nekem Esztim,Zsuzskám,Ildikóm,Lacim,Sanyim,Böbim,Hajnim,Lenim,Zsuzsóm,Zsuzsám...Juj...Ki ne hagyjak valakit...És szerintem Zizim is van,meg Milym is,meg...Nem biztos,hogy a többiek örülnének a felsorolásnak...

(Én panaszkodom,hogy nincs senkim sem???)

Akkor már inkább filmet kéne csinálnunk...

2009. nov. 6. 06:55
egyébként nem olyan hülye ötlet egyáltalán. lehetne összehozni egy könyvet depressziós emberek önélet-írásaiból. engem biztosan érdekelne egy ilyen:..
2083. fbb53e1d99 (válaszként erre: 2077. - 88f8f5dc4a)
2009. nov. 6. 06:37

Drága Móni!!


ne reménykedj..:):) Nem fogom publikussá tenni az írásaitokat, hacsak nem felajánl valaki némi honoráriumot!-DDDDDDDD

Tudod, én nem nagyon szeretek hosszan írni, inkább a számat nyitom ki, tehát még az is lehetséges (ha túléllek bennetek), hogy előadást tartok.-DD


Beszédben jobb vagyok, mint írásban,ugye E-m??:):):)

2082. a26b2a1b7e (válaszként erre: 2077. - 88f8f5dc4a)
2009. nov. 6. 06:23
Ki akartok hagyni a regényírásból????? Ez nem igazság!!!! ;)
2081. anyuci91
2009. nov. 6. 06:05

Kedves öregnéne őzikéje!

A soraid mindannyiunkat elkeseritett és megdöbbentett. A lazajló tragédiát valóban nem könnyű feldolgozni, de a szived mélyén sosem fogod elfelejteni rajtad kivül és még annyian szükség

lenne, vagy lett volna segitségre és nem kaptad meg

benned pedig mély nyomott hagyott örökre. Ha teheted keress, ha tudsz olyan társaságot, mert előbb utóbb az egészséged látja a kárát. és ott

beszélgethetsz. Gondolj arra, hogy te egy értékes ember vagy, mint bárki más a szándékodról légyszives tegyél le. Senki itt a fórumon nem akar rosszat neked csak a legjobbakat csak csupán együttérzésünket biztositjuk számodra. Továbbra is szeretnénk hallani rólad ugyanugy és köszönjük, hogy megosztottad velünk.

Kivánok neked sok sikert és remélem, ha nehezen is kihevered.

2080. 88f8f5dc4a (válaszként erre: 2079. - 099c0bed40)
2009. nov. 6. 01:10

Meglátogattam a barátomat.Kissé hosszúra nyúlt a látogatás,most értem haza.Megvártam,míg bedobja a rakás bogyóját(Nincs jobb dolga...),és elköszöntem tőle.Na,nem örökre!:)

Hogy a lelkét megmentettem-e...?Nemtom,de a gyomorgörcse elmúlt tőlem...

2079. 099c0bed40 (válaszként erre: 2077. - 88f8f5dc4a)
2009. nov. 5. 23:35
:))))) Ez elmenne simán egy kabaré tréfának is ha közben nem tudnám hogy véresen komoly és igaz az, amit írsz.
2078. 099c0bed40 (válaszként erre: 2075. - Kingi7)
2009. nov. 5. 23:34

Gratulálok Neked hogy sikerült megmentened az ismerősöd lelkét, az enyémet nem kell, mert én nem akarom.

Különben nem azért hogy versenyezzünk kinek mennyi baja van, de van olyan nyomorom, amit nem tudsz se Te, sem mások. Sajnos Veszítettem el gyerekemet, és egy pedofil bácsi 7-9 éves koromig rendszeresen molesztált úgy hogy ezt anyám tudta, a többi valóban nem publikus, volt önakasztás és egyéb szarság nálunk, egy tesóm öngyilkos lett, de lehet hogy ez is csak "önsajnáltatás" szerinted ( vagy szerintetek, hogy ne személyeskedjek).

Nem, isten mentsen hogy ezzel vívjak ki bárkiből is szánalmat vagy önsajnálatot, az van hogy utálom magamat mert úgy döntöttem hogy nem vagyok szerethető, és vagy 10-15 éve minden áldott este úgy alszom el, hátha reggel már nem kell felébrednem.

De ezért se sajnáljon senki emberfia, én akarom így, vezeklek a nem tudom milyen bűnömért......

NEM KELL SAJNÁLNI, de cseszegetni sem krll, meg hegyibeszédet tartani sem, mert nagyon jól tudom hogy hogyan kéne, de szerintem neked is hiába magyarázzák el a tripla axel pontos technikáját, nem biztos hogy meg tudod valaha is ugrani, akárhogy is igyekszel és akármennyire is tudod fejben hogy hogyan kéne.

Ha igen, akkor bocsánat, tévedtem, hisz lehet hogy személyedben egy profi jégtáncossal van dolgom, nem ismerlek, nem tudok Rólad szinte semmit, ezért óvakodom a személyesebb vélemény nyilvánításoktól.

Élj boldogan, és segíts másoknak is akik engedik, ha ez az öngyilkos-kesergő nem tetszik, van itt még több ezer más topik, keress ott társaságot, jó egészséget, szia!

2077. 88f8f5dc4a (válaszként erre: 2073. - 099c0bed40)
2009. nov. 5. 16:14

Pedig kár,hogy nem szeretnéd publikussá tenni az irományainkat:)

Basszus,a két és fél év alatt már egy regényt összehozhattunk volna!

Kül,nem késő!Mivel nem tudod mivel elfoglalni magad,lekötni a figyelmed,csak önsajnálkozol itt,meg mittomén még mit olvastam rólad,hát nekiülhetnél szépen megírni az önéletrajzodat.Annyit engedj meg,hogy az elő- és az utószót én írjam:)Aztán,mikor én is nekiülök,mer jódolgomban mást nem tudok csinálni,akkor meg Te írod az "elő-utó" szavakat.

Ha mégis elcsapna a Bécsi gyors,engem meg valami Polski(Még akad belőlük az úton!),akkor...Akkor majd Zsuzska megírja mindkettőnkét:)Basszus,de ha összekeveri,vagy egybe találja vegyíteni...Lesz belőle forgatókönyv!

Ez a halandzsa a "Nem létező..." kezdetű mondat helyett volt...És tudod miért?Mert míg más osztja az eszét,addig én egy specifikus eset vagyok a pszichiátriában,és a 22-es csapdája.

Specifikus eset:Rosszul vagy egyáltalán nem reagálok a gyógyszerekre,de nem is tudok létezni nélkülük(Mint a "se veled,se nélküled" kapcsolatokban...),az orvosit tavaly alig kaptam meg,de nyugdíjba nem tesznek,mert nincs minek alapján(Mindig talpra állok.).

Mit ragozom...A nem létező f...om hegyén jön ki az egész!!!

Most pedig tudod mit csinálok?Elmegyek meglátogatom a skizofrén barátomat.Ja!Neki is szokták az észt osztani,hogy mit kéne csinálnia jódolgában.Ez a javító aláhúzza a jódolgábant...Külön kell írni...?Mindegy.Szóval,osztják az észt neki rendesen,meg nem is hiszik el a baját,közben egy életen át gyógyszerre van ítélve,mert az a fránya betegség nem gyógyítható.

Megyek,megnézem mit csinál...

2076. 40163fd81d (válaszként erre: 2057. - 099c0bed40)
2009. nov. 5. 15:05

Dehogy vagy az!:))

....csak a könnyebbik utat választod.Ennyi az egész.

2075. kingi7
2009. nov. 5. 14:44

Ja és tévedsz, elolvastam, van ettől rosszabb is, de ezt a sorsot csak magadnak köszönheted, főleg ha azt hajtogatod, ronda, kövér, buta stb...vagyok el is hiszi a szervezeted, mert ez öszpontosul... tudod, nem tudlak megérteni...Mit tennél, ha nyaktól béna lennél vagy elviselhetetlen fájdalmakkal élnél nap mint nap, vagy elveszítenéd egycsapásra a gyerekeidet? Keress valami elfoglaltságot, célt, ami leköt és nem hagy ilyen hülyeségeken agyalni!

Tudod, nekem is volt egy ismerősöm, aki csattant a másik autóban ülö 23 éves fiú meghalt, nem tudta feldolgozni vagy 2 évig, hát én segítettem neki, azóta kiegyensúlyozott... tarts egy tükröt, igen értékes ember vagyok, miért ne lennél az? na és 90 kiló vagy, mi van, Én meg 105 és imád a párom...miért lennél selejt? megválszoltad már ezeket a kérdéseket?

❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook