Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ismeritek, használtátok már a dermarollert? fórum

Ismeritek, használtátok már a dermarollert? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 ... ❯❯
3929. 2bd7ab0c9a (válaszként erre: 3927. - Ditz)
2012. dec. 23. 13:55

Neked is vidám és meghitt ünnepeket kívánok, köszönöm a jókívánságokat, bár ennél szebbek már nehezen lehetnék, de azért megpróbálhatjuk!:-)


Még véletlenül sem vitáztunk MaciLaci-val, tökéletesen megfogalmazta, abban van a fórum ereje, hogy álláspontokat ismertet, alternatívákat kínál, és ebből mindenki kimazsolázza azt, ami neki szimpatikus, vagy vállalható. Amióta a fórumon vagyok szinte minden kérdésben változott már álláspontom, volt, hogy korábban elvetett gondolatot melegítettem fel, és végül szent meggyőződésemmé vált, vagy éppen fordítva.

Amikor vmit nem értek, vagy hitetlen vagyok, azért szoktam megosztani, mert várom, hátha akad egy jóféle magyarázat, érvelés, ami megvilágítja kis elmémet, és új nézőpontot ad a kérdésnek, amitől még hatékonyabbak lehetünk....és így tovább. Szóval mindenkit arra bíztatok, hogy ha kételye van, vagy nagyon hatékonynak talált akármit, hallott vmiről, azt ossza meg, mert csak hasznunkra lehet.


2013-ban mindenképpen be kellene neked is ruháznod egy kis fejű pecsétbe, lgbb lenne összehasonlítási alapod!

3928. MaciLaci2011 (válaszként erre: 3927. - Ditz)
2012. dec. 23. 09:59

Nincs itt vita, mindenki úgy kezel, ahogy neki jó, és eredményes. Ez egy fórum, kellenek is az ilyen információcserék. Gondolj bele Te is, ha anno nem kezdjük el a kis pecsét tapasztalatait megosztani itt, Te sem használnád most ezt.

Az érzéstelenítő krém is neked nem jött be, míg másnak igen, de nem mondtad, hogy ne használja más sem, hanem hogy neked nem hatott, míg másnál működött és megköszönte az infót.


Továbbra is ezt tartom a fórum lényegének, hogy osszuk meg tapasztalatainkat, így halad előre az egész használói társaságunk.


2 dolognak nincs értelme:

- Nem próbáltam valamit, de állás foglalok, hogy szerintem nem jó, így lebeszélek másokat is.

- Kipróbáltam, nekem nem jött be, van ilyen, de ha másnak viszont bejött, akkor ne próbáljuk meggyőzni, hogy mégis rossz. (Ezeket általánosságban írtam, nem pedig konkrétan valakinek válaszként, kérem NE fogja fel senki személyeskedésnek)


Mindenkinek Boldog Karácsonyt és eredményes szépülést kívánok!

3927. Ditz
2012. dec. 22. 19:00

Beleszólok a vitátokba!

Nem volt sok tűs rollerem, nem is lesz, de úgy gondolom, hogy RekaBekának van igaza:"... míg az egyik sort belenyomjuk mélyen, olyan szorosan követik egymást a sorok, hogy a következő görgetésre már nem jut idejük a bejutási útvonalon távozni, csak úgy ha felhasítják a bőrt, ezért vérzik annyira, lgbb is szerintem, mert nagyobb területen sértjük a bőrt..."

Van egy rolleres oldal, ahol rajzolt képekben bemutatják a roller és a pecsét működését a bőrben. Még a ritkább tűs roller sem tud távozni u.azon az úton a bőrből, ahol bement.

Míg rollert használtam, sokkal csúnyább volt az arcom a művelet után (lila, zúzódásos, két nap elteltével is dagadt), három apig nem mehettem utcára. Most, hogy pecsétet használok u. úgy ömlik a vér, de 2 nap után utcára mehetek, nem dagadt, nem lila, finomabban hámlik és nincsenek a kis fehér pattanások! Ami a lényeg: már mások is látják, hogy egyre szebb az arcom (nem tudom, hogy a pecsét miatt, vagy azért, mert már a tizediknél tartok).

Mosz itt ülök érzéstelenítőben, rögtön megcsinálom, kedden már szalonképes leszek.

Azt is olvastam még régen, hogy a férfiaknak valóban vastagabb a bőrük, ezért sem ráncosodnak annyi idősen, mint a nők. MaciLaci csináld úgy, ahogy neked jó, azzal, ami neked jó, a lényeg, hogy eltünjenek a hibák, amiért kínozzuk magunkat évekig!

Rékuci, mi maradunk a pecsétnél, nekem nagyon bevált, soha többé roller!

Boldog Karácsonyt kívánok nektek szeretettel, jövőre csakis szebbek lehetünk! Puszi!

3926. MaciLaci2011 (válaszként erre: 3924. - 2bd7ab0c9a)
2012. dec. 22. 11:01

A tűk vastagsága nálam így jönnek sorban:


Kis pecsét < 2.generációs roller < 1. generációs roller.

3925. MaciLaci2011 (válaszként erre: 3921. - 2bd7ab0c9a)
2012. dec. 22. 10:58

Pont attól jó, hogy sűrűm okoz sérülést, mert attól indul be a kollagén háló újraépülése. Ezt nem hogy hátrány, hanem pont ez a K.I.T lényege...


Hagyjuk inkább, mert teljesen más elképzelésünk van arról, hogy mi is a feladta a rollerezésnek. Amit Te hátrányként említessz, nálam az előny, mivel én azért csinálom, hogy sok és a határokon belül, minél durvább mikrosérüléseket okozzak magamnak, így annál elégedettebb vagyok, minél erősebb a roncsolás. Ezért is nem elégszek meg a 2,5mm-es pecsételéssel, mivel ha azt 25X is nyomom tövig mindíg csak függőlegesirányú a mikrosérülés. A roller viszont a forgásból adódóan egy sávot sért folyamatosan.


Tehát egyetértünk abban, hogy dúrva a 2. generációs roller, sőt kerek perec kimondom, én sem ajánlanám a hölgyeknek, mivel rendkívül nehéz belenyomni a bőrbe, dúrva sérüléseket okoz, sokkal jobban ömlik a vér, mint a simánál, de én akit csak az eredmény érdekel és nem kímélem magam biztos lehetsz benne, hogy ezt fogom használni. Sőt akinél a sima 1. generációs nem ért célt, az is neki fog esni ennek a dúrvábbnak.

3924. 2bd7ab0c9a (válaszként erre: 3920. - MaciLaci2011)
2012. dec. 20. 23:45

Előhalásztam az összes rollerem, és pecsétem, mert kezdtem elbizonytalanodni az emlékeimet illetően, és bár abban nem vagyok biztos, hogy a belinkelt roller uaz, mint az enyém, de ami nekem van, azon a tűk egyértelműen vastagabbak, mint a pecséten, vagy a 192 tűs rolleren. Viszont nem olyan nagyon vaskosak, mint emlékeimben éltek, és ugyan a tűk vázhoz közeli része tényleg vaskosabb, mint a pecséten, de az a masszív háromszög, amire olyan élénken emlékeztem, nem nagyon rajzolódik ki, nem is értem miért láttam 1,5 éve annak.

Ettől függetlenül uaz a véleményem, de a ha lesz lelki erőm, az arcomon nem is, de a testemen újra le fogom tesztelni, mert már nem tudom mit gondoljak ezzel kapcsolatban. A józan eszem a korábbi véleményemet erősíti bennem, de elbizonytalanít a ti lelkesedésetek az 540-es jármű iránt, és jön a kérdés: vajh' én látok csak itt tisztán vagy éppen én keresgélek a zavarosban...

3923. 2bd7ab0c9a (válaszként erre: 3922. - 2bd7ab0c9a)
2012. dec. 20. 22:29
G.o.o.g.l.e képek: "540 needles dermaroller" kifejezés, ez az első két kép találat, a másodikon látszódik közelebbről.
3922. 2bd7ab0c9a (válaszként erre: 3921. - 2bd7ab0c9a)
2012. dec. 20. 22:25

Az én, 540 lóerős járművem így néz ki:


[link]

3921. 2bd7ab0c9a (válaszként erre: 3920. - MaciLaci2011)
2012. dec. 20. 22:22

Nem a rollerből tépi bármi is a tűket, hanem a tűk a hasítják fel a bőrt. A saját 540 tűs járgányomból indultam ki, azokon nagyon vastag a tű, és masszívan háromszög alakú.

Linkelnétek, bárki, akinek 540-es járműve van, egy képet, elérhetőséget róla, nagyon kíváncsi vagyok!


Az utsó mondat egy cseppet hímsoviniszta lett.....:-)

3920. MaciLaci2011 (válaszként erre: 3919. - 2bd7ab0c9a)
2012. dec. 20. 22:06

Szerintem kevered a dolgot valami mással. Nem hogy nem vastagabbak a tűk, hanem jóval vékonyabbak és semmiféle háromszögforma sincs...

Tövig bele nyomtam a tűket, de elképzelni sem tudom mit akartál írni, de hogy mi tépné ki a rollerből a tűt, felfogni sem tudom. Egyébként mindegy, szerintem hatásosabb a sima rollernél, de gyenge kezű hölgyek szerintem sem tudják/fogják tudni rendesen használni...

3919. 2bd7ab0c9a (válaszként erre: 3918. - MaciLaci2011)
2012. dec. 20. 21:07

Szia!


Annak idején talán az első voltam itt a fórumon, aki beszereztem a Távol-Keletről egy nagy üzlet keretében, vmi nevetségesen alacsony összegért 5db 1,5mm-es 540-es járművet, és nálam nem hozta meg a várt sikereket.


Az igaz, hogy nekem is ömlött a vérem, pedig szinte alig nyomtam bele a tűket a homlokomba, de nem azért vérzett annyira, mert olyan mélyen ért, hanem azért, mert szó szerint szakítja a bőrt, de aztán a józan belátás is ezt mondatta velem, hiszen olyan közel vannak a tűsorok, ráadásul vastagabbak, háromszög formával, míg az egyik sort belenyomjuk mélyen, olyan szorosan követik egymást a sorok, hogy a következő görgetésre már nem jut idejük a bejutási útvonalon távozni, csak úgy ha felhasítják a bőrt, ezért vérzik annyira, lgbb is szerintem, mert nagyobb területen sértjük a bőrt, de egyáltalán nem mélyebben, sőt, ha belegondolok, ha tövig belevájtad volna, akkor szó szerint kitépkedné ebből a mélységből a tűket.

Nem tudom, jelenleg ebben a kérdésben nem vagyok meggyőzhető, de mivel, ha jól rémlik, még van bontatlan verzióm, újra áttanulmányozom, bár leginkább megvárnám, hogy hónapok múlva milyen benyomásaid lesznek, mert tényleg érdekel, de nagyon szkeptikus vagyok, vajon ez jó -e a bőrnek, nagyon érdekel később mit tapasztalsz.

Majd elválik, a legjobbakat!

2012. dec. 19. 21:25

Sziasztok,


Végre megjött a 2mm-es 540 rollerem. Hétfőn este neki is estem a 2,5mm-es pecséttel szokás szerint, de most a kiegészítés a 2. generációs 2mm-essel történt. Háááááát mit ne mondjak a 192-es 1. generációs megy a kukába. Ez a 2. generációs valami eszméletlen jó (mazochistáknak természetesen). Olyan szántást csinált a pofikámon, amit eddig még nem tapasztaltam 20-30 kezelés alatt. Valaki írta, hogy neki nem jó, mert nem megy be a bőrbe. Ebben van igazság, sokkal erősebben kell nyomni, mint a sima 192-est. De ha bele tudod nyomni, olyan, mintha 5 kispecséttel dolgoznál egyszerre. Totál szétkapta a bőröm, még 2 nap után is varras mindenhol. Na de a kezelés közben nem kell 5-8X minden irányból, már 2 LE-FÖL után is a nyakamon folyt a vér. Kb fele olyan fájdalmas (érzéstelenítő nélkül sem sírtam össze magam) és 1/4 annyiszor sem kellett kínozni magam a full kezelés eléréséhez. Nagyon dúrva, de ajánlom azoknak, akik nem kímélik magukat az eredmény érdekében...De ilyen vörös és sebes még sosem voltam, szóval akinek 3 nap után dolgozni kell menni, az felejtse el...Előre láthatólag ez simán 5-6 napos otthon lét...


Apropó valaki keresett hatóanyagot. Én mióta maszkozom maradt vytalon ampullám, keressen meg...

3917. 2bd7ab0c9a (válaszként erre: 3916. - Setgo)
2012. dec. 19. 10:46

Szia!


" Mikor úgy éreztem hogy kirollereztem magam"-Hát, ezen percekig mosolyogtam.:-)


Máskülönben a leírtak alapján nemcsak, hogy átestél a tűzkeresztségen, de még megfelelően is végezted a mókát, elismerő vállveregetés elküldve!

Igen, a recsegés, ropogás a szántás aláfestő zenéje, pecsétnél vmivel visszafogottabb, bár ez sem mindig igaz. Ez az a hang, amitől ájulás közeli állapotba kerülök minden egyes alkalommal, tervezem is, hogy erősebb zenei alapokra építem a bulit, hátha az tompítja a beszűrődő ropogó hangokat, de sajnos bármennyire is megemelem a hangerőt, a recsegésért felelős adó belőlem sugározza adását, így esélytelen a teljes kizárás, de próbálkozni lehet.


Azt nem tudom, hogy meddig sikerült bejuttatnod a tűket, legközelebb végezz egy-két lassabb hengerelést, amikor közelről meg tudod nézni meddig hatoltak be. Hihetetlen, hogy nem volt elképesztően fájdalmas, mert már 1,5 mm-es tűvel is az, nemhogy 2-vel, mi vagy te, fakír? Talán teszek egy próbát én is a lidó spray-el egyszer, ha elfogyott az ajándék "macilaci-féle" cuccom, amit még nem sikerült tesztelnem.

Jól tetted, hogy inkább többször megismételted a fertőtlenítést, így is kell, ezt nem lehet túladagolni, az első 2-3 kezelés alkalmával én is több szert használtam el, mint az azóta eltelt 1,5 évben.

Az eszközfertőtlenítésről nem írtál, de gondolom arra is nagy gondot fordítottál. A legtöbb szer leírása alapján már az is elegendő, ha átfújjuk a járművet, de sztem érdemes akkor is áztatni benne egy órát, biztos ami tuti alapon!


A bőröd leírt reakciója alapján, a profik táborában köszöntelek, még egyszer gratulálok!


Utókezelés:

Erre neked kell megtalálnod a jolly jokert, mindenki másra esküszik, én a kezelés után 2-3 órával szűz kókuszolajjal(ami bio is, de ez csak az én mániám)kezelem a pofázmányom, az olajok titka a megfelelő mennyiségben rejlik, éppen csak egy leheletnyit kell beleütögetni a bőrbe, annyit amennyi olajra neki szüksége lesz, semmivel nem többet, szinte nem is fénylik az arcom amikor bekenem, ez a legfontosabb, mert ha túl sokat adunk neki, éppen az ellenkező hatást érjük el, elnehezíti a bőrt, eltömíti...blabla.


A pipamocskot még senki nem próbálta...:-)


Kívánom, hogy a későbbiekben is maradjon meg ez a lelkesedés, és bizakodás, amit aztán az eredmények is megerősítenek majd!A legjobbakat harcostárs!

3916. Setgo
2012. dec. 18. 19:49

Sziasztok!



Ma megérkezett a rollerem. Hurrá hurrá! Első blikkre kicsit megrémültem tőle! A 2mm túl soknak tűnt, minek okán hezitáltam hogy neki essek e vagy sem. Lényeg a lényeg, ha már annyira akartam, és a kezemben a sorsom/rollerem, minden bátorságom összeszedve nekiestem a képes felemnek!

Természetesen mindent szakszerűen csináltam.

Alapos mosás után, Lidocain sprayt gézlapra fújva (nem akartam hogy a szemem is elérzéstelenítse) elkezdtem felvinni a bőrömre, és picit ütögettem, belepaskoltam. Aztán szintén zenész (mert a gyógyszartárban csak ez volt) Lidocain krémmel bekentem, és folpakkal lefedtem. Megvártam a fél órát, lehúztam a homlokomról a folpakkot, lemostam a krémet (többször is) octenisept homlokra, kesztyűre és az eszközfertőtlenített majd átmosott rollerre is. Elpárolgott a bőrfertőtlenítő, és "szántani" kezdtem. Először nem mertem annyira rányomni, mert nem tudom miért, de aztán már erősebben rollereztem. Oda-vissza, fel-le, átlósan, meg ami létezik. Nem igazán fájt, ennél sokkal nagyobb fájdalomra számítottam. Éreztem, hogy ott csinálok valamit, de a migrénem ennél sokkal sokkal kibírhatatlanabb. Talán kissé fura, és nem tudom hogy jól csináltam e vagy sem, de pattogott a bőröm (vagymi) rollerezés közben. Vagyis olybá tűnt. Dőlt a lé, vérzett. Mikor úgy éreztem hogy kirollereztem magam azon a területen, akkor lefújtam octenisepttel áttöröltem gézlappal, megint fújtam rá és ez utóbbinál már hagytam rászáradni. Aztán hasonlóképp az arcom többi részén is végig pásztáztam.

A végén még biztos ami biztos alapon lefújtam az egész arcom egyszer, rollert lefertőtlenítettem stb stb...:)


Hatás, érzés, miegyéb és társai:

Jól megduzzadt az arcom, pöttyös (igen igen, mint a túró rudi- mert a piros pöttyös az igazi) a szemem alatt véraláfutásos is talán, ott gondolom kevesebb a bőr. Valamint jelenleg "ég", mint amikor a nap megpirít. Viszont frissebbnek érzem a fejem (lehet hogy baromság). Nem is tudom talán olyan mintha nyitottam volna ablakot levegőzni a fejemnek. Érdekes....de nem rossz érzésként élem meg. Nem tudom mennyit jelent vagy sem, de én hiszek a rollerben (nyilván ez valami pluszt ad a dolognak).


Kérdésem az lenne még, hogy kenjek rá valamit? Mondjuk egy fincsi körömvirág krémet? Bepanthent? Kókuszolajat? Vagy kenjem be pipamocsokkal? :)))) (persze ez utóbbi csak vicc volt)

Ennyi történt ma.

Szép estét!

3915. uborka7 (válaszként erre: 3914. - Bellavita21)
2012. dec. 18. 18:55
Sztem a rollertől nem lehet, ha fertőtlenítesz (és miért ne tennéd). Viszont a maszkokkal, bevitt anyagokkal vigyázni kell: bekerülve a véráramba/keringésbe, nagyobb rizikót képviselnek, mint a roller maga. Persze lehet, h. nincs összefüggés a két dolog között és kinyomozni meg úgysem lehet. A Hepatitist egy vérvizsgálatból kimutatják és akár strandon v. élelmiszertől is elkaphatod. Csináltak tesztvizsgálatot?
2012. dec. 18. 00:40
Hát eléggé parázok, hogy a rollerezéstől vittem be valamit, remélem, hogy nem hepatitis....A májultrahang rossz, a májenzimértékek rosszak, nem iszom, vékony vagyok, nem zsírmáj, az orvosok is csak néznek, hogy mi ez....az volt az egyik kérdés, hogy műtét, ilyesmi volt-e...nem vallottam be a rollert....
3913. MaciLaci2011 (válaszként erre: 3910. - Bellavita21)
2012. dec. 17. 17:53
Azt nem tudom, de én kb 15-16 maszkot már elhasználtam...Max kis pehér patik jöttek 2 nap múlva, de az sem biztos, hogy a maszktól...
3912. f5cd9eff0f (válaszként erre: 3910. - Bellavita21)
2012. dec. 16. 20:06
Már 2 maszkot elhasználtam, semmi bajom. Szerintem máshol szedtél össze valamit. Szinte lehetetlen, hogy a saját cuccaid fertőztek meg. Jobbulás kedves!
3911. MaciLaci2011 (válaszként erre: 3905. - Lunaluna)
2012. dec. 16. 15:34
ebay, vatera, OwnDOc. Gyakorlatilag (szerintem)mindegyik roller, pecsét a távolkeletről származik. 3-6 alkalomra biztosan elég lesz. Ampullát, maszkot én anno szintén a vaterán vettem, de az is rendelhető relatíve olcsón külföldről.
2012. dec. 16. 15:05

Szerintetek ez a maszk steril???????


Nem tudják, h honnan kaptam be ezt a fertőzést...

3909. 2bd7ab0c9a (válaszként erre: 3907. - Mobilosok)
2012. dec. 15. 23:21

Szia!

Már mindent próbáltam, nekem a több napig tartó magára hagyás nagyon nem használt, sőt, szinte hallottam, ahogy zokog a bőröm, annyira szenvedett, én már kezelés után 2-3 órával miután újra áttörlöm fertőtlenítővel, bekenem szűz kókuszolajjal, nálam így vált be.

3908. MaciLaci2011 (válaszként erre: 3907. - Mobilosok)
2012. dec. 15. 20:15

A szakorvos azt mondja 3 napig ne érje semmi az arcot.


Ettől függetlenül itt mindenki másképp csinálja.

Én pl. már másnap kenem a körömvirágot...

3907. mobilosok
2012. dec. 15. 19:54

Amit megkérdeznék, hogy a rollerezés után hány nappal lehet bekenni az arcot?

És mivel?


Culevit krém? Körömvirág? Aloe? Neogranornom?


Köszönöm

3906. Bellavita21 (válaszként erre: 3904. - Tempest)
2012. dec. 15. 18:43

Sajnos az ultrahang is rossz májszerkezetet mutat....nem értem, h mitől lehet...

S milyen tünetei voltak anyukádnak?

Mindenkinek ajánlom, hogy a legerősebb eszközfertőtlenítőket használja!!!!

3905. Lunaluna
2012. dec. 15. 17:53
Sziasztok! Új vagyok nálatok és szeretnék pár kérdést feltenni. Bőrgyógyásznál csináltattam dermaroll kezelést eddig két alkalommal. Érzéstelenítő nélkül csinálta mind a két alkalommal. Szerintem( ill 100%)használt hengerrel, amit ő fertőtlenít! Először egy 1mm majd 1,5 mm el csinálta. Saját maga által kevert gyógyszertári krémmel. Ezért kért alkalmanként 6000 ft-ot. 1,5 hengerezést nagyon rövid ideig csinálta, persze örültem is neki! Szeretném megkérdezni, hogy ki hol jut a henger ( 1,5 vagy2-es )vásárlásához es milyen anyagot használtok. Talán en az ampullást anyagokat jobban szeretném. Kíváncsi lennék arra is, hogy valakinek van e fényképe a változásról. Nekem szemmel látható változást eddig rádiófrekvenciás mezterápiás kezelés nyújtott, a ráncaim nem tűntek el csak a bőröm teltebb lett. Előre is köszönöm ha valaki segítene.
3904. Tempest (válaszként erre: 3901. - Bellavita21)
2012. dec. 15. 00:18
Sajna van most ilyen vírus, a környezetemben többen szenvednek vele, gyulladás, rossz vérkép stb. Anyum annyira legyengült tőle h kórházba is került pár napra. Szóval nem hiszem hogy a roller miatt lenne...
3903. 2bd7ab0c9a (válaszként erre: 3901. - Bellavita21)
2012. dec. 14. 23:56

Hűha, az élet fintora, hogy éppen a múltkor örvendeztél az új spéci eszközfertőtlenítőn. Ha mindent jól lefertőtlenítettél, akkor sztem nem vihettél be semmit eképpen, de én azért elmondanám a dokinak, bár az is lehet, ha megtudja, mindenképpen erre fogja majd, míg lehet csak véletlen egybeesés!

Jobbulást Bella, jelentkezz a fejleményekkel!

3902. 2bd7ab0c9a (válaszként erre: 3900. - MaciLaci2011)
2012. dec. 14. 23:54

Okés, kipróbálom a gőzölést, egyszer már mintha terveztem volna, vagy meg is valósult, de ezek szerint nem sikerülhetett túl jól, bár jól hangzik, viszont a gőzölés miatt vérbő lesz a terület, így még jobban fog talán vérezni.


A só helyett én a kristálycukrot ajánlom(+ méz, vagy olaj, hogy jobban fel lehessen vinni a bőrre, kevesebb pazarlással) , nálam a só nem vált be, nem radíroz eléggé, és csípi a bőröm, míg a cukor majdnem annyira lekoptat, mint a mikrodermabráziós kezeléseim.

2012. dec. 14. 23:34
Sziasztok, A múlt héten pecsételtem, s azóta egyre rosszabbul vagyok, legyengültem, gáz...a vérvétel gyulladást mutat a szervezetemben, a májfunkcióim rosszak. Még nem lehet tudni mi ez, de nem tudom, hogy merjem-e mondani a dokinak, hogy rollerezek, lehet-e összefüggés, hogy ilyen formában vittem be valami vírust?????
3900. MaciLaci2011 (válaszként erre: 3899. - 2bd7ab0c9a)
2012. dec. 14. 17:43

Szerintem nagyon is könnyű...Érzéstelenítő krém előtt 20 perc gőzölés a fazék fölött, előtte bőrradír (sima aprószemű konyhasó)


Úgy megy a kis sárga pecsét tövig, mint kés a vajban....A csuklóm csak a végén fárad el, mikor az egész tükröt, csapot, kádat, zuhanyrózsát, mosógépet takarítom le a szétfröccsent vértől.


Érdemes kitapasztalnod magad, az arcbőrt jobbra-balra, le-fel tudod húzogatni, de alatta a csont megmarad, de ha erősen megfeszíted sokszor annyi is elég. Nagyon kevés az a rész (konkrétan nálam nincs is ilyen), amit nem tudsz úgy megfeszíteni, hogy tövig ne tudd nyomni a pecsétet.

❮❮ ... 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook