Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ismeritek, használtátok már a dermarollert? fórum

Ismeritek, használtátok már a dermarollert? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 ... ❯❯
4019. Ditz (válaszként erre: 4017. - Frankiboy1)
2013. márc. 13. 19:39

Hős vagy! Nem tudom elképzelni, hogy hogyan lehet érzéstelenítés nélkül csinálni. Ráadásul évekig!

Jó, egy darabig motivált az ember, de ha nem jön a várt eredmény, a lelkesedés is alábbhagy. Gondolom, a vége felé már utálattal csináltad az egészet.

Nekem a ráncaim sem javultak egy szemet sem. Pedig a szám sarkainál lévőket mindig nagyon-nagyon meggyötörtem, ott hatott legjobban az emla. És semmi! Ott vannak, u.olyan mélyek.

Azért jó olvasni, hogy nem vagyok egyedül, nem csak én csalódtam a dermarollerben.

Azért még néha feljövök ide, megnézem, mi hír a többieknél. Szia!

4018. Frankiboy1 (válaszként erre: 4016. - Ditz)
2013. márc. 13. 19:11
Ez a módszer sem oldja meg teljesen az aknés hegeket sajnos ezt kell kijelentenem úgy,hogy nekem nem is volt csúnya durván heges a bőröm csak nagyon aprók.
4017. Frankiboy1 (válaszként erre: 4016. - Ditz)
2013. márc. 13. 19:09
Én is azt tapasztaltam,hogy ott is lettek kis pórusok a bőrömön,hol teljesen zárt volt.Összességében sima az arcom meg a szarkalábaim és a két szemöldököm közti ránc jobb mint 3 éve de nem vagyok elégedett.Ha ezt orvossal csináltatom iszonyat sok pénzt kidobtam volna az ablakon.Talán majd 3-4 havonta fogom csinálni ha lesz kedvem a ráncok kezelésére.Elegem lett a fájdalomból ráadásúl én érzéstelenítő nélkül csináltam.
4016. Ditz (válaszként erre: 4015. - Frankiboy1)
2013. márc. 13. 18:56

Igen, szerintem sem mondják meg a valót. Mikor elkezdtem ezt az egészet, először orvos csinálta. Azt mondta, hogy kb. nyolc kezelés elegendő lesz. Most 14-15 körül tartok, már nem számolom, nem írkálom a naptáramba, nem érdekel, hogy hányadik.

Én is azt tapasztalom, hogy ahelyett, hogy a pórusok is összehúzódnának, tömörödne a bőr, egyre pórusosabb. A mély lyukak sem fognak eltünni soha szerintem. Az viszont tény, hogy simább az egész bőrkép összeségében, de közel sem annyira, mint amit ígér ez az eljárás.

Szerintem a tűk okozta pórusok megmaradnak. Az én arcomon lett olyan heg is, ami nem volt, valószínűleg a tompa, szaggató 2mm-es roller okozta. Azért az emlámat még elpecsételem és befejeztem.

4015. Frankiboy1 (válaszként erre: 4014. - Ditz)
2013. márc. 13. 17:41
Akkor képzeljétek el,hogy hazudnak az orvosok.Pár kezelés és tökéletes.Nekem is néhas elegem van a fájdalomból azt hiszem már csak ősszel csinálom.Múlt héten csináltam utóljára.Volt 29 kezelésem nem voltak előtte egyáltalán mély hegeim de közel nem tökéletes most sem.Néha mostanában úgy látom mintha még pórusosabb lennék a tűktől.Megmarad a nyoma?
4014. Ditz (válaszként erre: 4013. - MaciLaci2011)
2013. márc. 12. 22:48
Hát most már én is itt tartok! Kezd elegem lenni az egészből. Egy nyúzásra még van emlám, aztán azt hiszem be is fejezem az egészet. Utálom már! A pecséttel szépen javult, kb. egy hónapja megint elővettem a rollert. Nem volt türelmem a pecséttel szöszmötölni, előkaptam a rollert, gyorsan végignyomtam, de többet nem teszem. Sokkal lassabban gyógyult, előjöttek a kis fehér pattik amik a pecsétnél nem, erősebben hámlott és úgy látom, hogy amit a pecsételéssel finomodott a bőröm, azt most a durva rollerezéssel elrontottam. Olyan a bőröm, mint pecsételés előtt. Az agyamra megy már ez az egész! Hétvégén utoljára pecsét, h elfogyjon az emlám és befejeztem!
4013. MaciLaci2011 (válaszként erre: 4008. - Bitbit90)
2013. márc. 12. 06:24
Nagyon sok türelem kell még. Én csak arcot csinálok, de ott is egész elmentem a 2,5mm-es pecsétig és 2 mm-es rollerig. kb. 35 körüli kezelésnél járok és bár már észrevehető a javulás, közel sem annyi, mint vártam volna. Ha 1-10-ig kéne pontozni és 10 a tökéletes, úgy kb 2-3 pont lenne a 35 kezelés eredmnye, szóval kitartás és türelem...(Az első 20 kezelésig én sem tapasztaltam javulást, sőt néha azt hittem még rosszabb lett...Fel is adtam vagy 2X, aztán újra erőt vettem)
4012. palvolgyimelinda (válaszként erre: 4011. - Bellavita21)
2013. márc. 11. 15:44
Köszönöm a választ. Rengeteg hozzászólás van, olvasgatom Őket. Némelyiken meg is döbbenek. Azt hittem egy kúra és szép lesz a böröm, mint új korábban, de ezek szerint felejtsem el :-( Azt hiszem akkor mélyen nem akarom beleásni magam a rollerezésbe. Nekem eléggé fájdalmas. Van 2db megmaradt kikapart pattanás folt az arcomon és szarkaláb a szemem körül, de most a 2. kezelésen vagyok túl és úgy látom, hogy csúnyább a böröm, mint volt.További szép napot mindenkinek. ( Azért még olvasgatok egy kicsit, mert érdekel a téma :-))
4011. Bellavita21 (válaszként erre: 4010. - Palvolgyimelinda)
2013. márc. 10. 18:07

Az, hogy milyen nagy a tű, az attól függ, milyen a probléma,milyen mélyek a hegek.

Rollert úton útfélen lehet kapni, itthon is, az ebay-en is, ingyen ki is szállítják őket, nekem jók a tapasztalataim.

Nekem javította a bőröm állapotát, kezdek úgy kinézni, mint régen, a foltjaimat még nem oldotta meg, a kis hegeket meg célzottan kell kezelnem kis tűkkel.

Olvass vissza, mindent meg fogsz tudni.

Hetente jönnek újak és ugyanazt megkérdezik- ne várjátok el tőlünk, hogy hetente erre válaszoljunk, vegyétek a fáradtságot és olvassatok vissza.

2013. márc. 10. 10:09
Sziasztok! Én is új vagyok a rollerezésben, Nekem unokatesóm kozmetikus és ő csinálja. Arcomon 1-essel.Kérdezem, hogy nem kellene esetleg nagyobb? Valamint pecsétet hol lehet Pesten kapni? Aki már rég csinálja magának attól kérdezném, hogy van-e egyáltalán valami értelme? Olvasom, hogy valaki már a 20. kezelésen is túl van annak nem kellene már tökéletesnek lennie a börének? Rengeteg kérdésem lenne még, de örülök ha elösszőr ezekre választ kapok. Mindenkinek szép napot.
4009. Bellavita21 (válaszként erre: 3986. - F5cd9eff0f)
2013. márc. 4. 01:12

Szia 670429 :-)

Aranyos vagy, hogy érdeklődsz utánam!!! Amúgy válaszoltam az emailjeidre :-) Nem tudom, miért nem kaptad meg....

Múlt hétre kezdtem jól lenni, mostanra kvázi a régi vagyok, közel 3 hónap volt a betegségem, magas fehérvérsejtszámmal, májfunkciókkal, lázzal, fura dolgokkal- de lassan leküzdöttem, de még járok vissza a kórházba.

A végén bevallottam a dokiknak az itthoni rollerezést, és azt mondták, hogy lehet, hogy fertőzésem volt....bármilyen trópusi vírus, vagy ilyesmi...lehet a maszktól is :-( De lehet, hogy semmi összefüggésben nincs a rollerezéssel.


Nem akarok senkit ijesztgetni, de mindenkit arra intek, hogy nagyon nagyon óvatosan és körültekintően kezelje magát, alaposan fertőtlenitse le a rollert, és ne csak neomagnollal, hanem komoly eszközfertőtlenitőkkel, legalább az első alkalommal. Nem steril hatóanyaggal semmiképpen se kezeljétek magatokat rollerezés után!!!!

Steril gumikesztyű, körültekintő munka!!!! Ezeket a rollereket Ázsiában gyártják, nem lehet tudni, milyen körülmények között, és milyen virust vagy bacit hordoznak magukon!!!! A maszkban lévő hatóanyagokat meg nem tudjuk!!!! a doki totál ki volt akadva, hogy egy ismeretlen eredetű ázsiában gyártott valamilyen maszkot rakok a vérző arcomra....

4008. bitbit90
2013. febr. 22. 16:39
Sziasztok! Lassan egy éve használom én is a dermarollert, csak testre. 1.5mmel csináltam eddig, de sajnos nem sok változást tapasztaltam:( (striára használom főleg) Pedig szerintem helyesen használtam, nyomtam ahogy tudtam, volt hogy olyan durván tudtam nyúzni hogy hetekig borzalmasan nézett ki a bőröm utána,hámlott,vörös volt és vérzett is a kezelések közben. Mostanában ahogy olvasgattam ezügyben, lehet hogy testre nem elég az 1.5mm. Sok helyen írják, hogy mivel vastagabb a bőr,legalább 2.5 mm kéne. Szerintetek hatásosabb lenne ha rendelnék egy 2.5mm-est? Igazából már a 3mm-sen is gondolkodom, vagy az már túlzás lenne? Köszi a segítséget előre is.
4007. Frankiboy1 (válaszként erre: 4006. - Mobilosok)
2013. febr. 22. 16:13
Én áprilisban szoktam utoljára.Nyáron nem ajánlatos.
4006. mobilosok
2013. febr. 21. 16:42

Amit megkérdeznék, hogy Márciusban-Áprilisban még szabad rollelerzni?

Gondolom nyáron nem tanácsos.


Köszönöm

4005. Frankiboy1 (válaszként erre: 4003. - Holki10)
2013. febr. 20. 07:16
Én eddig egyszer cseréltem a 14.-nél mert akkor éreztem,hogy tompul már a tűk hegye.Most fogom megint.Én 1,5-t rollert használok.
4004. Holki10 (válaszként erre: 4001. - Frankiboy1)
2013. febr. 19. 21:29
Jahh, és Én is 2-3 hetente csinálom. Sztem simán belefér. A bőrgyógyász anno hetente csinálta, akkor nagyon csunya volt és sokkal lassabban gyógyult. De így most tökéletes.
4003. Holki10 (válaszként erre: 4001. - Frankiboy1)
2013. febr. 19. 21:25
Szia! Igen ez nagyon dühítő tud lenni. Nekem is ezt adták elő a bőrgyógyásznál. Tény sokat javult, de messze nem lett tökéletes. Ma már Én is itthon csinálom (1,5mm.-el), Én még csak 10.-nél tartok. :) Ezek szerint Én sem fogok megállni...Nekem azt mondta egy hozzáértő hogy 5 alkalmanként le kell cserélni a rollert?! Te is cseréled? Hány mm.-el csinálod?
4002. clau78
2013. febr. 19. 19:29
sziasztok....tanacsot szeretnek kerni töletek...én jelenleg nem Magyarorszagon lakom.,ezert kicsit gondban vagyok mert amit otthonrol hoztam fertötlenitöt azt itt nemtudom beszerezni...A nyelvet nem igen beszelem ezert nehez lenne elmagyarazni mire szeretném a fertötlenitöt...nemszeretném ha megrozsdalna a rollerem...valakinek ötlete?
2013. febr. 19. 18:42
Sziasztok!Két hete csináltam a 27.dermarollerezésem teljes arcon a szemet is beleértve.Most 2 hét után holnap megcsinálom a 28.kezelésem.Még mindig javul a bőröm de lassan.Ez egy lassú folyamat és ilyen tapasztalattal a hátam mögött nagyon ideges tudok lenni olyan orvosi kijelentésekre,hogy 4-5 kezelés után tökéletes lesz.Sajnos olvasok még mindig ilyen kijelentéseket.Lehet,hogy két hét után most korai a következő kezelés de most szabin vagyok jövő hét keddig.
4000. Petaluda
2013. febr. 14. 11:20
Tud valaki abban segíteni hogy milyen szérumot érdemes használni ha striás bőrre szeretném használni a rollert? Előre is köszönöm :)
3999. 2bd7ab0c9a (válaszként erre: 3998. - MaciLaci2011)
2013. febr. 13. 16:05

Szia!


Igen, én is egyértelműen ellen voltam, mivel nekem nem túl jók a közös emlékeink, de ebből is látszik, hogy nem kell mindent amit írunk készpénznek venni, mert ami az egyik gazdánál nem vált be, az még működhet másnál. Talán egyszer még én is beruházok egy efféle jószágba, lgbb azért, hogy jól kielemezhessem!


Ezek szerint már egyértelműen láthatóak az eredmények, hiszen te korábban évekig nyúztál sikertelenül?

3998. MaciLaci2011 (válaszként erre: 3996. - 2bd7ab0c9a)
2013. febr. 13. 06:16

Nekem a homlok sosem tartozott az érzékeny területek közé, de a bajusz az igen. A szemgödörnél most is csinálom az biza szintén nem könnyű.


De alapvetően nem a terület miatt megy érzéstelenítő nélkül, hanem azért mert pecsételek zömében.


A 2.generációs roller nekem bevált, de sokkal több vele a vér és csunyább a látvány kezelés alatt. Viszont kevésbé fájdalmas a vékonyabb tűk miatt. Mikor elkezdtem használni, rögtön ketten itt a fórumon elkezdtek ellene beszélni. Nem bántam meg, hogy nem hallgattam anno rájuk. Azért csodát nem az 540-es roller tesz...(Hanem a kitartó rengeteg kezelés)

3997. Liviakonrad (válaszként erre: 3995. - 2bd7ab0c9a)
2013. febr. 12. 23:47

Szia!

Köszönöm a választ, ki fogom próbálni! :)

...majd 3 hét múlva, mert ezúttal tényleg van látszatja, pöttyös vagyok még mindig :)

3996. 2bd7ab0c9a (válaszként erre: 3992. - MaciLaci2011)
2013. febr. 12. 20:07

Szia!:-)


Ha jól emlékszem te csupán az arcod két oldalát kezeled, így érthető, hogy megy a móka érzéstelenítés nélkül is, főleg pecséttel, mert ugye a homlok, áll, bajuszvonal, alsó szemhéjak bőre az igazán érzékeny terület, ott van szükség komoly lélekjelenlétre annak, aki "segítség" nélkül műveli földjét!


A 2.generációs rollerről ennyi idő távlatában is jó a véleményed, szted hatékonyabb, hogy látod?

3995. 2bd7ab0c9a (válaszként erre: 3994. - Liviakonrad)
2013. febr. 12. 20:03

Szevasztok földművelő társaim!:-)


Rég jártam itt, de ahogy látom már nem pörgünk úgy, mint a fórum fénykorában!

Liviakonrád, szia, szeretettel üdvözöllek a szántó vetők egyre népesebb családjában!


Még szép, hogy le kell mosni az érzéstelenítőt, ahogy te is írtad, az nem steril jószág, el kell távolítani nyúzás előtt. Lehet, hogy nagyobb adag krémet kellene felkenned, úgy hatékonyabb, persze ez csak tipp. Sőt, előtte jó meleg, vagy inkább forró zuhanyt vegyél, és szárazra törlés után azonnal, még melegedben:-))), kend fel a cuccot, hátha úgy hatékonyabb, nekem is bevált arcon, hogy gőzölögtetek előtte MaciLaci tanácsára.


További eredményes fölművelést mindenkinek!

2013. febr. 11. 22:26

Sziasztok!

Na, túl vagyok a második rolleren. Hát ezúttal kicsit más volt. Bár még mindig nem tudom jó e a roller amit vettem.

Szóval a héten, dupla lidocainnal kikevertettem Macilaci féle krémet. Este jó vastagon bekentem a hasam vele, és fóliába tekerve vártam a hatást, a tv előtt. Néha lecsekkoltam, hogy érzem e még a hasamon, hogy hideg a kezem. Eltelt fél óra - semmi. Eltelt 3/4 óra- semmi. Eltelt már több mint egy óra, na mondom mostmár mindegy, ha nem is érzéstelen, de én nekiállok.

Leszedtem magamról a fóliát, gyors zuhannyal meg börfertőtlenítővel megszabadultam a krémtől (lehet kár volt) elő a rollerrel, és hajrá. Egész meglepődtem, nem mondom hogy nem éreztem, de zsibbadt volt a bőröm, és ezúttal apró vérfoltok is megjelentek (fotó feltöltve :) )

Aztán mire jó alaposan két irányból (30-30) átmentem a hasamon, elkezdtem érezni hogy megy ki az érzéstelenítő. Úgyhogy a kereszt irányú már csak olyan immel-ámmal sikerült. Nem kellett volna lemosnom előtte? De az nem steril. Hogy szoktátok csinálni?

3993. f5cd9eff0f (válaszként erre: 3992. - MaciLaci2011)
2013. febr. 11. 15:44
Hüha! Ez igen! Ezt nevezem fàjdalomtürésnek! Egyébként a 2.generàciós tü nekem sem olyan fàjdalmas. A rêgieket ki is dobom, úgyse hasznàlom ês màr szerintem szaggatnak is. Mintha ezen vékonyabb és strapabiróbb tûk lennênek. Még nyàrig simàn kibirja, de azért öszre újat veszek.
2013. febr. 10. 14:41
80%-ban pecsételek, ahhoz nekem egyáltalán nem kell érzésteleníteni. Amikorra meg kész a pecsételés magától a sok pecsételéstől zsibbadt annyira az arcom, hogy az a 3-4 perces roller kibírható. (Sőt a rollerezés inkább már csak azért van, hogy a maszk hatását nagyobb területen vegye fela bőr) És hozzá kell azt is tenni, hogy 2. generációs rollerre váltottam egy ideje, az pedig jóval kevésbé fájdalmas...Szóval így már nekem teljesen felesleges az érzéstelenítés.
3991. f5cd9eff0f (válaszként erre: 3990. - MaciLaci2011)
2013. febr. 10. 10:16
Szia! Hogyhogy anno? Màr màst hasznàlsz vagy màr iamernek és recept sem kell?
3990. MaciLaci2011 (válaszként erre: 3988. - Petaluda)
2013. febr. 9. 07:30

A legtöbb patikában nem csinálják meg ha csak simán bemész recept nélkül, de volt már arra is példa, hogy igen.

Én annó mindíg felírattam a körzeti otvossal (lemásolta az elé tett kis papíromról) és akkor bármelyik patika megoldotta.

❮❮ ... 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook