Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ismeritek, használtátok már a dermarollert? fórum

Ismeritek, használtátok már a dermarollert? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 ... ❯❯
2013. márc. 21. 02:38

Sziasztok,

Nekem javult a bőröm állapota- de hegek, lukak állapotában én sem látok szignifikáns változást. A bőröm teltebb lett, és tömörebb, nem nagyon van rajta ránc, pedig 36 leszek.

Nekem a problémám ott kezdődött, hogy pattanások, aztán roa kúra, attól teljesen bekattant a bőröm és tiszta folt lett az arcom. Na a végén lett foltos heges a bőröm. A legdrágább ipl-t használtam 130 ezer forintért egy kúrát, semmit nem segített, csak a bőröm összetört, petyhüdt, élettelen lett. Szóval, óvatosan a lézerekkel. Utána semmit nem mertem használni, csak a rollert. A rollertől újra kezd a régi arcformám visszatérni. A hegek nem változtak, én is most néztem. Mivel beteg is voltam, vagyok, nem merek rollerezni (bár most rendeltem pont új pecséteket)- de elkezdtem újra a tca hámlasztást, ami segített anno. A hegeken nem tudom mennyit segít, talán semmit, de a bőr szebb lesz.

Most csináltam egy 12,5%-os hámlasztást, alig hámlott, úgyhogy nemsokára újra megpróbálom.

4048. slöj
2013. márc. 18. 16:33

Sziasztok!

Én még új vagyok ezen az oldalon. Szeretnék én is dermarolleros kezelést saját részemre. Az arcomat szeretném feszesíteni. Szerencsére nekem hegeim nincsenek. (nagyon sajnálom azokat akiknek van)

Egy bőrgyógyász végezné a kezeléseket. 10 000/alk. + a dermaroller.

Azt jól olvastam, hogy magatok végzitek a kezeléseket??? Nem merném magam csinálni, mert félek, hogy elfertőződik az arcom. Jó 20 éve egy kozmetikus elfertőzte, mikor a pattanásaimat nyomta ki. Nagyon durva volt.

4047. kamandi (válaszként erre: 4045. - Uborka7)
2013. márc. 18. 12:57

Én is teljesen egyetértek veled,ugyanebben a cipőben járok,mindig elveszi a kedvem a sok heg,akármilyen csinosan is öltözöm fel.

Bár már többen mondták,hogy észre se venni,én nagyítom fel,és nincs ennél nagyobb problémám az életben?!

Bármire hajlandó vagyok hogy eltűnjenek!

Valószínű valamelyik kislányom örökölni fogja tőlem az áldásos pattikat nagyon-nagyon odafigyelek,hogy ne maradjanak majd utána hegek-már ha ezt meg lehet előzni!

4046. 2bd7ab0c9a (válaszként erre: 4045. - Uborka7)
2013. márc. 17. 23:07

Tökéletesen megértelek, és nagyon sajnálom, hogy mindezt át kell élned! Ez így van, az ember bőrének milyensége, főleg az arcon, meghatározza az összképet, egyszerűen nem lehet elfedni, a hibái okozta kisebbségi érzés mélyen belénk vésődik, rányomja bélyegét az önbecsülésünkre, mindennapi fellépésünkre!

Abban is igazad van, hogy csupán teljes hittel lehet egy kezelést, vagy akármilyen más tevékenységet végezni, persze néha hajlamosak vagyunk elkeseredni és átértékelni a dolgokat, majd ismét harcba szállni, ha úgy adódik...


Igen, elvileg a pihenő időben is szépül a szántóföld, de ugye mivel mi minden nap figyeljük, nehéz észrevenni a változást, a fényképek viszont csalókák, nem alkalmasak a bőr állapotának rögzítésére, megtévesztő lehet róluk ítéletet hozni.


Én is úgy döntöttem adok még egy esélyt, nem szeretném veszni hagyni a lehetőséget, kívánom, hogy a következő "szezon" után már a hegek vonatkozásában is elégedetten nyilatkozhass sajátos földművelési rutinunkról!


A legjobbakat!:-)

4045. uborka7 (válaszként erre: 4043. - 2bd7ab0c9a)
2013. márc. 17. 21:10
Persze, hogy megérte, mert szebb lett a bőröm, de a hegek még megvannak és nem szeretném leélni velük együtt az életem. Ha a hátamon vagy a popsimon lennének nem csinálnék belőle ügyet, csak nem járnék kivágott ruhában és tangában :) De félretéve a tréfát, akinek van az arcán heg, azt tudja csak, hogy milyen érzés, hogy soha semmivel nem lehet eltakarni, hogy bármennyire csinos is lehet, a hegek olyan rossz benyomást keltenek - különösen nőknél, hogy mérföldeket vet vissza az önbizalomban. Sok munkahelyen (főleg ügyfélforgalomban) nem is alkalmazzák a "csúnya" bőrű nőket. Még ha szeplős lennék sem zavarna annyira esküszöm, mint a hegek. Olyan, mintha folyamatosan ápolatlan lennék. Úgy érzem, mindjárt, mindenki azt nézi. Persze ez most kicsit túlzott volt - de szándékosan - hogy aki nem jár ebben a cipőben, az is átérezze, megértse. Ráadásul úgy látom, hogy az idővel ahogy a bőr veszít kollagéntartalmából a hegek még inkább "megnyúlnak, elterülnek". 1 szó mint 100: nem lehet annyiban hagyni! Persze én még csak 6-7 kezelésen vagyok túl (10 éves hegeim vannak) és 15-20 kezelésig elmegyek mindenképp, mert ennyit javasol mindenki (szakemberek is). De azt majd csak a következő szezonban. Egyébként azt olvastam, hogy bőr mély regenerációja, kollagén újratermelése 3-6 hónapot vesz igénybe. E szerint ha nem csinálok semmit, akkor is javulnia kell a bőrömnek nyárig :)
4044. Dracool
2013. márc. 17. 12:11

Üdvözlök mindenkit!!


Én nem nagyon szoktam hozzászólni, csak olvasgatom a tapasztalaitokat. Nos, szerintem nem jól álltok a dologhoz, az én arcom is olyan mint egy domborzati térkép, de én nem csak úgy pecsételek, hanem hiszek is benne, és "látom", hogy változik a bőröm, de ennek idő kell, gondoljatok csak bele, hogy mennyi idő kellett annak, hogy ilyen legyen pl az én arcom, vagy a tietek, nem 6 hónap? Sok idő kellett, nekem elhúzódott a ragyás korszakom 20 év fölé, úgyhogy a "gyógyulás" sem 1 év alatt lesz meg!! Oké? Remélem nem sértettem meg senkit, és én aszondom kitartás!!!

4043. 2bd7ab0c9a (válaszként erre: 4035. - Uborka7)
2013. márc. 16. 21:53

Sziasztok!:-)


Viszont ha a bőr tömörségének, rugalmasságának javulása látványos, sztem akkor is megérte, nem?

Nekem napról napra változik a hozzáállásom a kérdésben, egyszerűen olyan nehezen engedném el a lehetőségét annak, hogy ilyen csekély anyagi ráfordítással tartsam jó formában, vagy hozzam még jobba a bőröm. Lehet, hogy a hegeket nem tudja eltüntetni tökéletesen, ebben nincs tapasztalatom, mert én nem ebből a célból vágtam bele, viszont, ha a bőr állagán, kinézetén javítani képes, az is nagy fegyvertény.

Én már nem igazán tudom eldönteni, hogy a bőröm állapotán vajon ő javított -e, vagy az életmód váltás, mert sokkal szebb, de úgy döntöttem mielőtt szögre akasztom a gumicsizmát, kap még egy esélyt. Heti rendszerességgel fogom átpecsételni a képem 3-4 héten keresztül, ez még bele is fér a napfénymentes időszakba, és meglátom mit tapasztalok. Eddig mindig random módon nyúztam, hónapokig felé sem néztem, aztán újra párszor...mindegy, vhogy nehezen jelentem ki, hogy vége, mert akarom, hogy működjön!:-)


A lézer fény, és a napfény között óriási különbség van, a napfény káros hatásáért, az okozott következményekért az ultraibolya sugárzás felel, a lézer fénye sztem sokkal nagyobb hullámhosszú sugárzás, hisz emberi szemmel látható, bár lehet, hogy nagy butaságot írtam, mert nem értek hozzá, de vmi rémlik fizika óráról, abban viszont biztos vagyok, hogy köszönő viszonyban sincsenek. Rákos elváltozásokat gyógyítanak például CO2 lézerrel, vagy gondolj csak a lézeres szemműtétekre. Egy biztos, mindenképpen bele fogom magam ásni a témába, mert bosszant, hogy nem áll biztos alapokon ebbéli fizika tudásom!

4042. Ditz
2013. márc. 16. 19:33
Ráncos, de sok és mély. Elég idős a hölgy, olyan "vén szipirtyós" arca volt. Most 30 évet letagadhatna.
4041. kamandi
2013. márc. 16. 16:10
el vagyok keseredve
4040. kamandi
2013. márc. 16. 16:07

akkor ezek szerint nekünk hegesen kell leélnünk az életünk?

Én már 37 leszek a nyáron,a ráncok is bejátszanak...

Tele lett a hócipőm,és a kisebb ráncaimat feltöltettem 1 hete bőrgyógyásszal hyarulonsavval.

Szinte semmi változást nem látok.Visszamentem,azt mondta a doki,benyelte a bőröm,vegyek még.ennyi.

ugyanez a doki mondta,hogy mezorolleres kezeléssel elmúlnak a hegeim 3 kezelés után.

Ezért gondoltam,hogy majd én megcsinálom.

Mindenki csak a pénzre megy?????

nincs egy becsületes orvos?

4039. uborka7 (válaszként erre: 4037. - Ditz)
2013. márc. 16. 12:59
Neki is heges volt a bőre, v. csak ráncos? Mert a hegekre ez sem 100%, csak lényeges javulást hoz. Itt is a bőr regenerációs képességétől függ minden, nem csupán az eljárástól. De végülis mindegy, én sem tudok otthon ülni fél évig. De ha vki ilyen szerencsés is, hogy oldja meg a bevásárlást, a család ellátását, a férje hm..szépérzékét?
4038. MaciLaci2011 (válaszként erre: 4035. - Uborka7)
2013. márc. 16. 07:16

Én a Fraxel lézert próbáltam talán 4 vagy 5 alkalommal, az utolsó alkalommal kértem állítsa be a legerősebb alkalmazható hullámhosszt és mélységet, ne sajnáljon, csak lássak már eredményt. Minden kezelés után 15 perccel, 100%-osan szép lett a bőröm, minden feltöltve, kisimulva és nem volt gyulladt. Estére már piros voltam, és ugyanaz játszódott le mint a rollernél. 3-4 nap után visszaállt az eredeti állapot. 4-5 kezelés után feladtam, mert utiköltséggel együtt 50e Ft volt alkalmanként és nem láttam semmi változást. Az elején 5 alkalmat mondott a dr.Nő, aztán mikor mondtam, hogy Csókolom nincs változás, jött a válasz: Lehet, hogy nekem 10 fog kelleni.


Úgy gondolom ezek a lágy/soft lézerek nem érnek semmit, ami pedig dúrva és hatást érhet el, azt munka mellett nem lehet megcsináltatni és keményen zsebb nyúlós...

4037. Ditz (válaszként erre: 4035. - Uborka7)
2013. márc. 15. 23:31

Régen már említettem, h a szomszéd házban egy idősebb hölgy lézereztette az arcát Kaposváron.

Egyszeri alkalom, több hónap gyógyulás, egy hónapig szívószállal evés-ivás, fél millió forint és bababőre van.

4036. Ditz (válaszként erre: 4026. - 2bd7ab0c9a)
2013. márc. 15. 23:27

Igen, én is úgy gondoltam, hogy magamon kell nevetnem! A buzgóságomon, h mikor gyötörhetem magam, a belemagyarázásokon, az elkeseredett igyekezeten, h na, majd most!

Remélem Frankiboy sem úgy értette, h rajta nevetek. Nem volt lelkierőm, hogy felhasználjam az utolsó adag emlámat. Majd jövő héten.

4035. uborka7 (válaszként erre: 4018. - Frankiboy1)
2013. márc. 15. 21:44

Tudjátok, én ősszel kezdtem, nagy hévvel. Úgy tapasztaltam, hogy a kezelést követő 3-4 hét után lett csak szebb a bőröm (nem tüntek el a hegek, de tömöttebb, rugalmasabb lett a bőröm textúrája és ezáltal a hegek is kisebbnek tűnnek). VISZONT: csináltam 2 hetente, 3 hetente és 4 hetente is (hogy szép legyek nyárra :) és azt vettem észre, hogy:

1. egyre lassabban regenerálódott a bőröm a beavatkozások után. Először elég volt 2-3 nap, aztán a legutóbbi már több, mint 1 hétig eltartott.Igaz, egyre jobban belejöttem a kínzásomba (érzéstelenítő nélkül!)

2. kb. a 6. alkalom után (nem számoltam pontosan) már nem tapasztaltam további változást, így el is ment tőle a kedvem - és főleg a kezelésbe vetett hitem.

Most olvastam a hozzászólásaitokat, úgy látom, sokan ilyesmit tapasztaltok.

Nagyon félek a lézertől, vki feltette a blogjában, hogy néz ki utánna. Ráadásul az ilyen durva beavatkozás lehet, hogy később akár bőrrákot is okozhat (ahogyan a napégés is). Szóval nem tudom, mi lenne a megoldás a hegekre, de ha vkinek van valami használható ötlete (bevált) írjon nekem!

4034. 2bd7ab0c9a (válaszként erre: 4033. - Kamandi)
2013. márc. 15. 15:49
Ruhát azért nem nagyon, persze lehet, de minden mást, harmad áron vettem SDHC kártyát a fényképezőgépembe, pendrive-ot, kamera állványt, táskát....sorolhatnám, amire szükségem van, de itthon a legtöbbre nem mindig futná, sokszor szinte szégyellem az összeget, és arra gondolok szegény távol-keleti munkások milyen minimális bérezés fejében dolgozhatnak, ha ezt ennyiből profitképessé tudják tenni. Szomorú, de nyilván az itthoni 3szoros összegért elérhető termék is az ő megfeszített munkájuk eredménye.
4033. kamandi
2013. márc. 15. 14:06
ruhákat is,mindent?kisilabizálom,hogyan kell és megpróbálom.
4032. 2bd7ab0c9a (válaszként erre: 4031. - Kamandi)
2013. márc. 15. 11:20
Persze, ált. nincs szállítási költség, vagy elenyésző. Kb. 2500 HUF-ért(nem pontos összeg) hozzájuthatsz egy pecséthez, míg a Vaterán 5000-5500 HUF. Az ebay-on mindent nevetségesen olcsón be lehet szerezni, én már szinte mindent onnan rendelek.
4031. kamandi
2013. márc. 15. 09:40

a szállítási költséggel együtt olcsóbb az ebayon?

Köszönöm,hogy időt szántál rám.

Andi.

4030. 2bd7ab0c9a (válaszként erre: 4028. - Kamandi)
2013. márc. 14. 18:01

Érdemes? Hát, sztem döntsd el magad, én szeretem a saját tapasztalatok útján meghozott következtetéseket. Látványos eredmények híján egy picit belefásultam, de ki tudja, ha hirtelen romlik a bőröm állapota 1 év múlva, és a lézer sem válik be, vagy nem engedhetem meg magamnak, mégis újrakezdem. Tégy próbát, és meg lesz a saját értékítéleted!


Hol vegyed? Ebay - derma stamp néven, én a 35 tűs verziót ajánlom, a kis sárgát, 2mm-es tűhosszúsággal. Érdemes a találatokat a legkisebb ár szerint növekvő sorrendben kikérni, mert így potom pénzért megtalálod. Távol-Keletrpl 2-3 hét.

4029. kamandi
2013. márc. 14. 17:11
és hol veszitek a pecsétet?
4028. kamandi
2013. márc. 14. 17:10

köszönöm szépen! :)

Még valami:ÉRDEMES?

ha elkezdem,leírom.

4027. 2bd7ab0c9a (válaszként erre: 4025. - Kamandi)
2013. márc. 14. 10:09

Szia!:-)


Én már annyiszor leírtam a kezelés menetét, hogy már ha kényszerítenének sem menne, még a gondolata is fájdalmat okoz, de arra emlékszem, hogy 2011 szilveszterén írtam egy részletes leírást, azt keresd ki, a dátumban egészen biztos vagyok.(Akkor még FekeBali néven voltam regisztrálva)


Annyi a változás, hogy érzéstelenítőnek a MaciLaci nevű sorstársunk keverékét használom, sokkal hatékonyabb, és nagyon kedvező árú, íme a titkos receptúra:



"ETHANOLUM 96 PER CENTUM 10,000G

BENZOCAINUM 10,000G

LIDOCAINI HIDROCHLORIDUM 4,000G

TETRACAINI HYDROCHLORIDUM 2,000G (ezt most emeltetem majd 4,000G-ra, hogy erősebb legyen)

UNG. HYDROPHIL. NONION. 24,000G "



Bőrfertőtlenítőként: Octenisept

Eszközfertőtlenítő: Mikrozid

Nyúzás előtt: bőrradír, gőzölögtetés, érzéstelenítő 1 órát, lemosni, bőrfertőtlenítő, móka után bőrferti, majd 2-3 óra múlva nálam vmi hidegen sajtolt olaj(kókusz, oliva).


Én mindenképpen a pecsétet(35 tűs) ajánlom, sztem a roller nem veszi fel vele a versenyt!


A legjobbakat, remélem neked beválik!

4026. 2bd7ab0c9a (válaszként erre: 4020. - Frankiboy1)
2013. márc. 14. 09:56

Ne haragudjatok, de egyet kell értsek Ditz-el, néha én is csak mosolygok magunkon, annyira akarjuk az eredményt, kínozzuk a bőrt, és közben még újabb bőrproblémákat (is) generálunk, ahogy te is beújítottál egy kis ekcémával, sőt mindezt tükrözted az orr tengelyén...:-))

Nekem nem is volt konkrét hegem amikor a csatába indultam, de az első szántás során keletkezett egy akkora furunkuluszom, aminek azóta nem múlik a helye, illetve a jobb szemem alatt volt egy kisiskolás koromban szerzett sérülésem, egy kedves fiúcska belém eresztette a fogait, és ez eddig szinte láthatatlan volt, mostanában kimondottan feltűnő!:-))))

Ez tényleg röhejes, mármint az elkeseredett küzdelmünk...:-))

4025. kamandi
2013. márc. 14. 09:56
visszaolvastam mit hogyan kellene csinálnom,de annyi az info,elveszek benne!! HELP!
4024. kamandi
2013. márc. 14. 09:30

Sziasztok!

Én új vagyok itt,most akartam elkezdeni a rollerezést.

A bőrdokim azt mondta,elég a 3 alkalom....látom ez kamu.Bár ő valami koktélt akart a bőröm alá juttatni.

De 17 ezerért kéne megvennem a rollert,és 15ezer/ alkalom.Ezért gondoltam,hogy majd én magam...de úgy nézem sokaknak nem vált be! :(

4023. 2bd7ab0c9a (válaszként erre: 4022. - 2bd7ab0c9a)
2013. márc. 14. 08:40
"és orr igazán látványos lehetne" = "és ott igazán látványos lehetne"(köszöni a szerk.):-)
2013. márc. 14. 08:37

Sziasztok Drága Sorstársaim, az első nemzedék!:-)


Hát, Pajtikák, én is így érzem, ahogy ti, néha, amikor elkap a lendület, és el akarom hinni, hogy hatékony, megéri, megtaláltam királyságom kulcsait, illetve én is szebbnek találom az arcom, mint pár éve, de mivel közben meg is változtattam gyökereiben az arc és testápolási szokásimat, ki tudja attól van -e. Már elég régen nem szántottam úgy igazán és a bőröm talán még egy fokkal jobban is néz ki, szóval én is úgy ítélem meg, hogy számomra nem hozta meg a várt eredményt, szerettem volna ugyan, ha ilyen kis költséggel képes lehetek javítani ill. szinten tartani a bőröm állapotát, de azt hiszem kijelentem, hogy haldoklik a projekt, elvérzett a kicsike, lgbb is nálam nem tudta beteljesíteni a küldetését!

Sajnos nem marad más, mint a gyűjtögetés, és a lézerek világa felé veszem majdan az irányt, tudom, hogy sokaknak volt már itt tapasztalata velük, ált. negatív, de az is igaz, hogy senki nem tudta megmondani nekem, hogy pontosan mivel kezelték, és a masina milyen beállításokkal dolgozott rajtuk, mert ez nem mindegy, ahogyan a rollernél sem mindegy, hogy a tű fél mm, vagy netán kettő. No, én azt tervezem, hogy letesztelek egy-két, az ismerőseim által már kipróbált változatot, és ellenőrizni fogom a rajtam használt beállítási értékeket is, tehát azt, hogy milyen mélységben juttatja le a hőt a bőrbe, milyen sűrűségű behatolási pontokkal, és azután meg tudom mit tudnak.

De sajnos ezek nem tudják felvenni a versenyt a pöcsételés anyagi vonzatával, egy sima CO2-es lézeres buli 120 ezer ropiba fáj, és ez csak egy alkalom, míg egy dual Co2(most csak rövidítettem) 150-be is!:-(

Azt tervezem, hogy először csak a szemhéjakon tennék velük próbát, mert az nem jelentene ekkora kiadást, és orr igazán látványos lehetne, ha tényleg van ereje.


Majd beszámolok annak idején, ha van rá igény!



Még pöcsét! Arra gondoltam, hogy a fejbőrön tennék még egy próbát, és a hajhagymák növekedését serkenteném velük, de ugyanakkor félek, hogy itt sem lenne túl hatékony a legény, és még az a kevés kis hajam is megadná magát. Ha vkinek van ebbéli tapasztalata, jelezze, bár sztem már megtette volna, ha lenne ilyen!


A legjobbakat gazdatársaim, viruljon arcbőrötök szántással, vagy anélkül, lehet, hogy még találkozunk vmerre egy másik iparág harcosaiként, egyelőre a kapát a fészerbe teszem, gumicsizmámat a szögre akasztom, és keresem tovább a fiatalság forrását!:-)

4021. Ditz (válaszként erre: 4020. - Frankiboy1)
2013. márc. 13. 22:56
Szegééény Frankiboy! Komolyan mondom, néha már röhögnöm kell! :)
4020. Frankiboy1 (válaszként erre: 4019. - Ditz)
2013. márc. 13. 20:06
Ráadásul a szemem alatt az orrom két oldalán ekcémás lettem szinte szimetrikusan.Most azt kenegetem remélem elmúlik.
❮❮ ... 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook