Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ismeritek, használtátok már a dermarollert? fórum

Ismeritek, használtátok már a dermarollert? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 ... ❯❯
4079. slöj (válaszként erre: 4065. - 2bd7ab0c9a)
2013. márc. 30. 16:12

Szia,


Nagyon köszönöm, hogy válaszoltál a kérdéseimre. Sokat gondolkodtam, és olvastam más fórumokat is, és egyenlőre nem merek belevágni. Lehet, ha nem jártam volna meg jó néhány kozmetikussal ( pedig nekik érteniük kellett volna a szakmájukhoz ) akkor amatőrként csinálnám magamnak.

Még egyszer köszönöm, nagyon aranyos vagy. :-))


KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK NEKED ÉS MINDENKINEK! :-)))

2013. márc. 30. 09:09

Mivel jövő hét szerdán megyek dolgozni legközelebb, megcsináltam a 30.dermarolleres kezelésem tegnap este.Ez lesz az utolsó nyár előtt majd október végén folytatom.Este alaposan megnéztem megvizsgáltam a bőröm a roller előtti borotválkozás után és most úgy látom megérte a rengeteg fájdalom a 2 év alatt.A bőröm sokkal tömörebb simább mint 34 évesen volt és a ráncaim sem olyan erősek a szemem mellett mint fiatalabb koromban.Bár múltkor leszóltam a rollert most mégis úgy látom ha lassan is de mindig szebb lesz egy kicsit a bőr.A hegeim egyáltalán nem feltünőek már pedig én nagyon közelről nézem őket a tükörben.Az ismerőseim nem is értik mi a bajom a bőrömmel.A múltkor egyik kollegám beszélt valakiről és azt mondta olyan simabőrű mint a Feri.Oda is kaptam a fejemet,hogy én simabőrű?Szóval lehet,hogy csak mi nem vesszük észre a változást mert mindig látjuk magunkat.

KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET minden topiktársamnak!

4077. 2bd7ab0c9a (válaszként erre: 4075. - Kicsimano99)
2013. márc. 29. 13:06

Szia!:-)


Örülök a kezdeti sikereknek, remélem, hogy hosszútávon a tükörsima bőr sem lesz elérhetetlen álom!:-)

Mindenképpen számolj be nekünk a tapasztalataidról a későbbiekben is, nagy segítség ez a mi kis közösségünk számára!


A gőzölés nekem is bevált, mintha általa akadálytalanabb volna a tűk útja...

4076. 2bd7ab0c9a (válaszként erre: 4074. - Pepe98)
2013. márc. 29. 12:59

Értem, akkor nincs speciális mozdulat...:-)

A nyakon is látványosak az eredmények, ott mit tapasztaltál? Eddig csupán pár alkalommal szántottam azon a területen, de mindig elment a kedvem tőle, mert úgy éreztem haszontalan a meló, mivel nem tudom megfelelően megművelni.

Ha lgbb tudom, hogy nálad látható javulást hozott a nyaki szántás, akkor én is eltökéltebb leszek.



Más!


KELLEMES HÚSVÉTI VAKÁCIÓZÁST KÍVÁNOK MINDEN GAZDATÁRSAMNAK, BŐSÉGES LAKOMÁKKAL, ESETLEG ÜNNEPI FÖLDMŰVELÉSSEL!:-)

2013. márc. 29. 10:06

Sziasztok,


Szeretném én is megosztani a történetemet, mert nekem nagyon segített a fórum, rengetek információhoz jutottam, melyet tudok hasznosítani.

Szóval egész felnőtt koromig küzdöttem a pattanásos arcbőrömmel, rengetek mindent kipróbáltam, krémeket, bőrgyógyász, kozmetikus, Diana35...több kevesebb sikerrel. 30 éves koromra megelgeltem, és eg yismerősöm tanácsára elmentem Tűű László endokrinológus szakemberhez, akihez azóta is rendszeresen járok kontrollra. A vérvétel, és terheléses cukorvizsgálat után derült ki, hogy inzulinrezintenciám van, és minden amivel küzdöttem, a felnőttkori pattanások, menstruációs zavarok, has körüli elhízás, erre vezethető vissza.. Szerencsém volt, mert korábban minden orvos csak azt mondta fogadjam el, én ilyen vagyok...Na ezt nem fogadtam el, és pár hónap teljes életmódváltás után, gyógyszeres kezelsére nincs szükségem,a menstruációm 28-29 napra beállt, a bőröm tiszta, nincsnek pattanásaim, mintha kicserélődtem volna, és nem utolsó sorban van peteérésem..

Egyetlen dolog zavar még, sajnos az éveken át tartó gyógyszeres kezelések, nehezen gyógyuló pattanások nyomot hagytak az arcbőrömön.Jártam bőrcsiszolásra, mely viszonylag javított a bőröm állapotán.

Néhány hónapja jutottam el el erre az oldalra, és hetekig rengeteket olvastam a dermaroller jótékony hatásáról. jelenleg egy 2 mmes rollert használok, kétszer rollereztem eddig, és már látom a változásokat, a hegeim szebbek, kevésbe látványosak, az apró ráncaim is sokat javultak. Minden utasítást szigorúan betartok, a fertőtlenítésre nagyon odafigyelek. Az elektroncosmetics-ből rendeltem a rollert,és eszközfertőtlenítőt, pumpásat, mert ezzel sokkal gyorsabban megy. Bőrfertőtlenítőt, gumikesztyűt, és mulappot pedig gyógyszeertárból. Szerencsére érzéstelenítőt nem kell használnom. Ezek így összesen kb 6000-7000 Ft ba kerültek. Ami nekem még bejött, hogy rollerezés előtt megpárolom az arcomat gyögynövényes gőzben, így sokkal puhább az arcom, és könnyebb a rollerezés.Nekem nagyon sokat jelent, hogy otthon, időkorlát nélkül magamnak megcsinálhatom, és akár a testem bármelyik részén.

Szóavl köszönöm a sok-sok tapsztalatot, és jó tanácsot, nagyon sokat jelent nekem, hogy végre lezárul életemnek az a része, amikor a szép bőr csak álom volt ..

4074. pepe98 (válaszként erre: 4072. - 2bd7ab0c9a)
2013. márc. 29. 08:37
nincs különösebb praktikám nyakra, csak jól felemelem a fejemet, így kifeszül a bőr :) a nyakamnál nekem sem vérzik, de ott óvatosabb is vagyok. a hasamnál sem szokott nagyon vérezni a bőr, pedig ott nem sajnálom az erőt, de csak kis pontokban vérzik, gyakran még annyit se. inkább csak véraláfutásos lesz helyenként :)
2013. márc. 29. 01:19

Sziasztok,

Akiknek jégcsap hegei, lyukacskái vannak, az esetleg próbálta már valaha a tca cross-t? Most mindenhol nagyon pozitív dolgokat olvasok róla és eléggé elszánt vagyok, hogy a bőrömről a lyukakat eltüntessem, hogy szeretném kipróbálni. Ti már elég sokmindent kipróbáltatok, esetleg valaki ezen is túl van már?

4072. 2bd7ab0c9a (válaszként erre: 4068. - Pepe98)
2013. márc. 28. 09:49

Szia!:-)Hűha, ez csodálatosan hangzik, hatalmas eredmény, gratulálok, nagyon klassz efféléket olvasni!:-)

Ami a nyakat illeti, van vmi praktikád ezen a területen, mert én nehezen bírok vele, az alatta lévő vázrendszer nem ad biztos alapot a szántásra, te hogy dolgozol rajta? Milyen pózban, merre tartod a nyakad, kézzel kihúzod -e a bőrt közben, neked vérzik a szántóföld aratás közben? Nekem a legtöbb az volt, hogy jól bevörösödött, estére már szinte nem is látszott.

A hasi területen, ahol az eredményeid egyértelműek, ott vérzik a bőröd, vagy inkább csak piroslik kezelés után?

4071. Bellavita21 (válaszként erre: 4070. - Virovic)
2013. márc. 27. 15:52

Szerintem tudod te görgetni magad is. Ez a legkevésbé megterhelő része :-)Meg ugye ahogy henger elve működik, ha ráteszed a bőrre és tolod, görög az magától,nem egy nagy science fiction:-)

Vegyél sima manuális rollert és manuális pecsétet. Abból is van elektromos, de fontos, hogy te szabályozzad a folyamatot.

El sem tudom képzelni, hogy amikor felemeled,akkor is forog a henger? S akkor hogy helyezed a bőrre? Pörgés közben? Ilyen hülyeséget! Felsértheti a bőrt!

4070. virovic (válaszként erre: 4069. - Bellavita21)
2013. márc. 27. 12:21
Hat a fejet külön bele kell rakni es elemmel müködik es magatol pörög a feje. Nem mond ez senkinek semmi????
4069. Bellavita21 (válaszként erre: 4067. - Virovic)
2013. márc. 27. 12:02

mi az a mechanikus roller?????

mi manuálisat használunk, mi görgetjük és mi pecsételjük :-)

4068. pepe98 (válaszként erre: 4066. - 2bd7ab0c9a)
2013. márc. 26. 19:32

a kiindulási állapotom az volt, hogy a hasamon a bőr meg volt nyúlva "kötényhas"-szerűen, legalább 3-4 centire lógott :( és tiszta csík volt. most ott tartok, hogy nincs lógás, nincs nyúlás :) egy milliméter sem :) a kisebb csíkok nem is látszódnak, csak a szélesebbek. remélem, hogy ezek is folyamatosan javulni fognak még :)

nekem a nyak és a mellek közötti részen is voltak foltok, csíkok, azok néhány kezelés után teljesen eltűntek :)

4067. virovic
2013. márc. 26. 19:26

Sziasztok, én még véres kezdö vagyok, azaz remélem csak leszek :-). Azt szeretném kérdezni, hogy ti mivel fertötlenititek az arcotok es a dermaroller fejét?

Hasznàl közületek valaki mechanikus rollert vagy csak a manuàlisan görgetöt? Nekem ugyanis a mechanikusat javasoltak, az àllitolag jobb? Ti mit mondtok?

Elöre is köszi a vàlaszokat!

4066. 2bd7ab0c9a (válaszként erre: 4061. - Pepe98)
2013. márc. 26. 16:43

Pepe, amikor azt írod, hogy a hasi projekt igazán látványos eredményeket produkál, ezen mit értesz, milyen volt a kiindulási alap, és mi változott azóta?

Köszi a választ előre is, szeretem részleteiben átlátni a tapasztalatokat, ezért a sok kérdés, és te mindig készségesen válaszolsz rájuk, köszi!:-)

4065. 2bd7ab0c9a (válaszként erre: 4064. - Slöj)
2013. márc. 26. 16:31

Szia!:-)



Elég lett volna csak 1 oldalt visszalapozni, a 4027-es HSZ-ben szinte minden kérdésedet megválaszoltam...:-)


Roller: E.b.a.y-ról érdemes vásárolni, én inkább a pecsétet ajánlom(derma stamp- 35 tűs)

Fertőtlenítő: arcra: Octenisept(gyógyszertár, vagy gyógyászati segédeszköz bolt

Eszközfertőtlenítőm: Mikrozid(gyógyászati segédeszköz bolt)

Nincs szükség készítményre, sőt, én ellenzem, ez a folyamat nem erről szól, hanem a bőr "öngyógyulási" folyamatáról, nincs szükség hatóanyagra, az csak a kozmetikusok reklám fogása a páciensekért folytatott elkeseredett küzdelemben.

Hány napig gyógyul: Bőrtípus, tűhosszúság, kezelési intenzitás, eszközhasználat(roller, pecsét, 540-es roller) függvénye, ált. egy 2mm-es tűvel végzett pofa-projekt után nálam az első 2 napon látványosabbak a színek, de én már simán dolgoznék másnap, ha arról lenne szó, harmadnap mindenképpen, de nem vagyunk egyformák, és a munkahelyi követelmlények sem.


Mivel ápoljuk: erre mindenkinek más a receptje, én pár órával a kezelés után hidegen sajtolt olajat(oliva, vagy kókusz) teszek rá, de ez egyéni ízlés kérdése, van aki semmit, és van aki körömvirág tartalmú kencét....


Sztem efféle komoly körültekintést igénylő kezelésnek nem szabadna 1-2 hozzászólás elolvasása után nekiállni, én mindent visszaolvastam mielőtt belevágtam, persze ti tudjátok, de sztem meggondolatlanság időhiányra hivatkozva elodázni ezt az információgyűjtő folyamatot, mert megbosszulhatja magát...persze ez az én személyes véleményem.


A legjobbakat!:-)

4064. slöj
2013. márc. 26. 10:44

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni tőletek, mert én is belevágnék, és nincs időm elolvasni mind a 135 oldalt.

- milyen roller kell és honnan szerzitek be ?

- mivel fertőtlenítitik az arcotokat előtte ?

- rollerozás után milyen készítményt használtok? ilyenekre gondolok pl. hyaluron

- hány napig gyógyul a bőrötök, és milyen készítménnyel kezelitek ?


Előre is köszönöm a segítségeteket.

Szép napot mindenkinek ! :-)))

4063. c7799a9c91 (válaszként erre: 4060. - 2bd7ab0c9a)
2013. márc. 26. 09:41

Köszönöm!

Egyébként mostanában megnéztem a 2-3 évvel ezelőtti képeket magamról, hááát, a szemem nagyon durván ráncos volt, ahhoz képest hogy 33 voltam. Jártam annak idején mezóra, jettingelték is a ráncokat, ami valljuk be 2-3 hónapig működött. DE sajna utána újra kellett menni, és bizony ráköltöttem összesen vagy 200 ezer forintot. Már belátom hiába. De a fórumnak és Nektek köszönhetően belevágtam a rollerezésbe 0 tapasztalattal. Kb 16-on vagyok túl, a ráncaim a szemem körül lényegesen szebbek, nem olyan mélyek, tömörebb lett az arcom, és szerintem jobb és tartósabb mint ezelőtt.Nyilván nem lesz olyan a bőröm mint mondjuk 25 évesen, de bíztatnék mindenkit aki kicsit szkeptikus,hogy az idő nekünk dolgozik. Mint ahogy a jó borhoz is idő kell,sejtjeinknek is .Hajrá mindenkinek!

2013. márc. 26. 02:05

Igen, én is amondó vagyok, hogy feszesítésre nagyon jó!!! A hegekre...hát azt nehéz megmondani, lefotózni, dokumentálni.


Én állítom, hogy kezd visszatérni a régi arcocskám.... Még look of the year döntős is voltam, és 33 évesen úgy néztem ki mint a saját öreganyám...most már kezdek emberi lenni.

Bár most meg a betegség kínoz, de most kiműtik a bölcsességfogat, s talán meglesz az ok :-))

4061. pepe98 (válaszként erre: 4059. - 2bd7ab0c9a)
2013. márc. 25. 22:25
az 540-es rollert, 1,5 mm-est használok, bár még csak kétszer dolgoztam vele :) nekem bevált, gyorsabb, kényelmesebb, és sokkal kevésbé fáj, ami nekem nagyon számít, mert nem használok érzéstelenítőt. általában egy-egy területen min. 5-ször megyek végig (minden irányból), de ahol problémásabb a bőröm, ott akár 10-szer is. abból látszik nagyon, hogy mennyire feszesít a rollerezés, hogy a bőrhibák teljesen máshol, "feljebb" vannak, mint egy éve, és sokkal halványabbak :)
4060. 2bd7ab0c9a (válaszként erre: 4057. - C7799a9c91)
2013. márc. 25. 22:03

Szia!.-)Hajrá, kitartás, ősszel várunk vissza egy kis beszámolóra, ha nem bánod! Nagyon nagy segítség, ha bizonyos időközönként leírja ide mindenki kendőzetlenül a megélt tapasztalásokat, saját következtetéseit, ezek támpontot adhatnak, ötleteket meríthetnek belőle a magamfajta vén rókák éppúgy, mint az új generáció!:-)

Minél több a megosztott valós infó, annál teljesebb a kép!

4059. 2bd7ab0c9a (válaszként erre: 4058. - Pepe98)
2013. márc. 25. 21:58

Szia!:-)

Hú, ez jól hangzik, örülök, hogy megosztottad velünk, mindig kell a pozitív tapasztalat, hogy a lendületünk töretlen maradjon akkor is, ha néha elbizonytalanodunk. Igen, az én pofikám is sokkal szebb mint kb. 2 éve, amikor belevágtam, de mivel én sem készítettem fotókat, amiket készítettem már kitöröltem, így homályosak az emlékek, ami megszépíti a bőröm múltbéli kinézetét, a jót könnyű megszokni, és feledésbe merül a kiindulási állapot.

Leírnád jelenleg mivel dolgozol, az 540 lóerős járművet használod még? Milyen tűmérettel szántod az arcot, illetve a testre mást használsz? Milyen intenzitással adod neki, tehát egyazon területen hányszor görgeted végig a jószágot? Hogy tapasztaltad, neked mi a legideálisabb kezelési gyakoriság? Na jól van, kihallgatás vége...:-)


Gratula az eddigi eredményekhez, olyan jó érzés elégedettségről olvasni!

4058. pepe98 (válaszként erre: 4056. - 2bd7ab0c9a)
2013. márc. 25. 17:50
a hasamon, szerencsére, folyamatos javulást látok :) nagyon sajnálom, hogy nem csináltam "előtte" képeket, de például az arcomon és a combomon egyáltalán nem láttam javulást kábé fél éven keresztül, de most, hogy néhány hónapig nem nézegettem folyton, most határozott változásokat vettem észre :) főleg a combomon lévő csíkoknál, amiket tükörben már alig látni, pedig korábban feltűnőek voltak
2013. márc. 25. 09:40
Sziasztok! Pénteken szántottan az új 1 mm-es rolleremmel. Le kellett cserélnem az előző másfelest, mert már életlen volt kb 15 használat után. Nem csalódtam benne, még picit most is piroskás a bőröm, és elkezdett hámlani. Szóval foltos, de tegnap este már rátettem egy kis isis hámlasztót, hogy így is segítsek a bőrömnek. Most újra lelkes lettem, és várom hogy még idén tavasszal beleférjen legalább 1 szántás. Szép napot!
4056. 2bd7ab0c9a (válaszként erre: 4055. - Pepe98)
2013. márc. 24. 10:07

Szia Pepe!


Mi hír hastájékon, látványos a javulás, mit tapasztalsz?

Nem kérdeztem erről a dokit, ezt a páciensei tudnák leginkább elmesélni nekünk, akiket ismerek, azok elégedettek voltak, egy személlyel vagyok közelebbi kapcsolatban, nála látványos a bőrtónus javulása, teltebb a bőre, feszesebb az egész pofázmány, a hegek tökéletes gyógyulása nála sem következett be, de az is javulgat, és ált. min. 10 évvel fiatalabbnak gondolják, nyilván ehhez azért a genetikának is van némi köze, de ő nagyon elégedett.

A doki 2mm-es tűvel dolgozik, cimbikém ha jól emlékszem 4 hetente járt hozzá, de volt alkalom, amikor a doki javasolta a hosszabb pihenőidőt, hogy a bőr hadd szépüljön saját erőből, és a következő szezonig ne szánták fel a területet.

Persze ez azóta változhatott, ahogyan mi is folyamatosan értékeljük át a mókát.


A legjobbakat!

4055. pepe98 (válaszként erre: 4053. - 2bd7ab0c9a)
2013. márc. 23. 12:07
de jó! :) a doki arról nem beszélt, hogy milyen tűméret és gyakoriság az ideális? vagy hogy milyen eredményekkel dolgozik?
4054. pepe98
2013. márc. 23. 12:06

sziasztok :) jó sok negatív élményt olvasni, szerintem ha a 4-5 rollerezés után semmi eredmény, javulás nem látható, akkor vagy a tűhosszal vagy a technikával lehet gond. vagy a bőrhiba olyan, amihez a roller kevés :(

én azt tapasztaltam, hogy feszesítésben a legjobb :) gondolom, a hegeket és egyéb bőrhibákat is ezzel javít, hogy a kollagéntermelődés fokozásától feszesebb lesz a bőr, kiegyenlítődik

2013. márc. 23. 10:03

Srácok, ezt meg kell osszam veletek, mert jóféle élményről lesz szó::-)


Már korábban is eljátszottam a gondolattal, hogy klassz volna egyszer letesztelni vajon egy doki mit tudna művelni pofikámmal, hiszen őt nem zavarná az én fájdalomérzetem, éppen ugyanazzal a lendülettel kezelné bőröm mindenhol, míg én a "fájdalmas" területeken fél munkát végzek, vagy még azt sem. Viszont nálam a roller szóba sem jöhet, az én szememben ő a bőröm ellensége, de pecsételő szakival még nem találkoztam.

Írtam egy levelet Keresztes dokinak, aki többismerősömet is kezelte, ők mind elismerősen nyilatkoztak a hozzáállásáról, így gondoltam teszek egy próbát, és rákérdezek mit szólna, ha megjelennék a pereputtyal(pecsét, spéci érzéstelenítő)nála, vajon nekem esne -e a jóember?

Leírtam, hogy régóta űzöm az ipart,és mi önnyúzók egy nagy létszámú közösség vagyunk szerte a világban, lgbb olyan körülményeket teremtek, mint egy rendelőben...blabla, de az érzéstelenítés nem tökéletes, így szeretném ha végigszántaná a földeket. Biztos voltam elutasító válaszában, és persze abban, hogy elképed az otthoni események hallatán, miközben a csillagos eget is beígéri nekem, ha az ő rolleres kezelését választom....

DE NEM ÁM!!!!Nemhogy nem tette, de még el is ismerte, hogy otthon éppolyan hatékony lehetek, és biztos benne, hogy megfelelő körülményeket teremtek, sőt úgy gondolja nem érdemes felkeresnem őt, mert ha sikerül az érzéstelenítés magam is tökéletes munkát tudok végezni, ezért inkább leírja az ő technikáját, és ha úgy gondolom akár fel is hívhatom, és átbeszélhetjük a dolgot.

Írta, hogy Emla-t használ, ami nem is olyan drága, mint gondoljuk, még egy linket is küldött, ahonnan ő rendeli.

A legtöbb páciensén 90 percig hagyja a cuccot, de van aki 120 percig is dunsztolódik a fólia alatt. Ha ez sem válik be, akkor 45 perc után 10 percenként megszúrja a bőrt, és amikor tökéletesen érzéketlen, akkor felszántja a gazdaságot.

Megírtam neki a MaciLaci féle receptúrát, amit meg is köszönt, és ígérte ki fogja próbálni, mert eddig sajnos nem talált még olyan szert, ami az Emla hatásával vetekedhetne. Semmi fennhéjázó szövegelés, vagy titokzatoskodás, hanem egyenes, tiszta beszéd, ami hihetetlen egy orvos szájából. Nem próbálta elérhetetlen magasságokba fényezni a kezelést, a szokásos orvosi ködösítéssel bonyolultabbnak beállítani, és ez példaértékű lehetne minden szakmabeli számára.Nagyon kellemes csalódás volt nekem, egy cseppet visszaadta a hitem egy jó szándékú, megbízható szolgáltatói közeg létezésében.


Ilyen élményeket, még, még, sokat, még többet!!!:-))

4052. 2bd7ab0c9a (válaszként erre: 4049. - Bellavita21)
2013. márc. 23. 09:42

Szevasztok!:-)


Bella örülök, hogy jobban vagy, bevallom, én még mindig nem gondolom, hogy a rollertől származna, de a maszkot sztem is hanyagold.

Ami az IPL-t illeti, az nem lézer, ne keverjétek, az egy villanófényes cucc, nagy feszültségű áram biztosítja az energiát a lámpákba, míg a lézerhez egy bizonyos anyagot használnak, ezt 2 tükör közé teszik az anyagot melegítik, és ez hozza létre a sugarakat, amelyek mind ugyanolyan hosszúságúak, és nem szórtak, mint az IPL-nél, így célzottabban használhatók, szinte minden tulajdonságuk bemérhető, állítható.

Nekem nincs tapasztom ugyan egyikkel sem, de az IPL-ről én is elég rossz kritikákat olvastam anno a Realself-en, de ez igaz a lézeres kezelésekre is, bár hozzáteszem, ott is egy lapon említik az összes típust, és kezelést, és bármilyen lézerrel is kezeltek vkit, ha az hatástalan volt lézer gyűjtőnévvel haszontalannak kiáltja ki mindet, pedig ez azért meredek kijelentés.

Nekem nincs velük tapasztalatom, lehet, hogy egyik sem olyan hatékony, mint a mi erőfeszítésünk, de azét érdemes utánajárni mit is műveltek velünk, máskülönben megtévesztjük az utókort.:-))


Igen, a pecsétet mindenképpen teszteld le, sztem csodamasina a rollerhez képest, kevesebb fájdalom, egy szúrással biztosan bevitt 35 leellenőrizhető, tökéletes találat. Úgy döntöttem én is folytatom a gazdálkodást, kiváltképp, hogy legutóbb végre sikerült egy majdnem tökéletes érzéstelenítési szintet elérnem, így fényévekkel hatékonyabban szánthattam. Nekem fájdalommal együtt nem megy a tökéletes munka, viszont anélkül profi munkát végzek...:-))


A legjobbakat harcostárs!:-)

4051. Bellavita21 (válaszként erre: 4050. - Slöj)
2013. márc. 23. 00:09

Hát én a foltjaimra ELOS IPL-t használtam, semmi hatása nem volt, de összetört, összeesett a bőröm utána. Más okot nem tudok erre. Vannak képeim, 2005-ben hogy néztem ki és évente 3 alkalommal csinálok közeli arcfotókat, elég jól lehet látni a változásokat.

Utánaolvastam a lézernek, és többen irtak hasonlót.

A Rozacea-ra lehet, hogy mást használnak, nem biztos, hogy probléma lesz, de érdemes körültekintőnek lenni.

4050. slöj (válaszként erre: 4049. - Bellavita21)
2013. márc. 22. 15:47

Szia,

Jól értettem, hogy lézerezték a bőrődet, hogy a rosace-tól megszabadulj, ami foltos és heges maradt? Ez nagyon durva. Pedig én a férjemnek ezt javasoltam rosacea ellen.

❮❮ ... 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook