Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ismeritek, használtátok már a dermarollert? fórum

Ismeritek, használtátok már a dermarollert? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... ❯❯
4559. peonia53 (válaszként erre: 4558. - Bellavita21)
2014. jan. 7. 14:04

Köszi!


Én is nézem a kiszerelést, hogy hogy éri meg esetleg akció. Láttam az oldalon akciós vitaminokat is, azt hittem nemsokára lejár a szavazatosságuk, de nem sokáig jók még és áruk kedvezeők.

2014. jan. 7. 13:59

Itt találsz róla infókat, magyarul.

Itt 50mg-os dózisban lehet venni, nekem ez drága:

[link]


Amúgy én reservatol-t vadásztam, amikor rábukkantam erre a termékre, van benne 25 mg pyncogenol is :-) meg még grapefruit kivonat is :-)


[link]

4557. peonia53 (válaszként erre: 4552. - Bellavita21)
2014. jan. 7. 12:26

Szia!


A vitaminok amiket felsorolsz, ha csak megellőzésre szedjük nincs nagy bajunk, szeinted elég a kissebb dózisú (ahogy látom , te 100 mg-os dózisuakat rendeltél)

Pl. én a pycynogenolt szeretném kipróbálni régóta,

50 mg-os-ra gondoltam, addig míg a Te tanácsodat nem olvastam.

Én óvatos vagyok félek nehogy túladagoljak valamit.

Ezt a pycnogenolt a patikákba nem is ismerik, itt több segítséget ismeretet kapunk Tőled.

Köszi

2014. jan. 7. 11:59
Macilaci krémjét nekem valamelyik fórumtársunk kevertette ki, a félresikerült is nagyon jó, de a jól sikerült is, már egy ideje azokat használom, iszonyú jó és pár ezer forint volt, óriási tégellyel.
4555. c114183a1c (válaszként erre: 4554. - Grizus)
2014. jan. 7. 11:09
Nekem lidocainos krémem van, de hogy mik vannak még benne, nem tudom. Kevert krém, úgy vettem a beautywell-től.
4554. grizus
2014. jan. 7. 01:56
Meg szeretném kérdezni, hogy a Lidocaint használta már valaki? Sokkal olcsóbb, mint az Emla.
4553. grizus
2014. jan. 7. 01:09
Meg szeretném kérdezni, hogy a Maci Laci érzéstelenítő koktél kb. milyen költségű. Mert az Emla úgy látom jó drága.
4552. Bellavita21 (válaszként erre: 4548. - Igazmici)
2014. jan. 6. 15:06

Hááát irreálisan sok a bogyómennyiség, de nekem sajnos más gondom is van (hipofízis daganat)- így az antioxidánsok segítenek.

Mondom, egy termékben is megvan egy csomó antioxidáns, csak alacsonyabb dózisban

Pl. [link]

4551. Bellavita21 (válaszként erre: 4549. - Peonia53)
2014. jan. 6. 15:01
Jaja, nekem is mindig figyelnem kell, ezért van egy csomó törülközőn folt, aztán lecseréltem őket fehér törülközőre, így nincs gond. Mindig alapos kézmosás következik, de így is néha foltos lesz a pizsim... óvatosan!
4550. Bellavita21 (válaszként erre: 4545. - Grizus)
2014. jan. 6. 15:00
Grizus, a mandulasav indikációja a pattanásos bőr, de még jobb, ha szalicilsavval párosul (most rendeltem én is éppen)- mert az keratinoldó hatású. Szerintem nagy, tág, tájogos, kifakadt, mély gyulladt gennyező göbökre ne használd, csak ami még nem fakadt ki. A lényeg, h a bőrfelszín ép legyen, különben a felszín alá jut a sav.
4549. peonia53 (válaszként erre: 4547. - Bellavita21)
2014. jan. 6. 12:23

Bella!


Hogy mi mindent tudsz, már meg van a magyarázat, mitől fehér pár pizsamám újja. Én is használtam ezt a krémet, talán még van egy kicsi (tényleg jó krém).

4548. igazmici
2014. jan. 6. 12:00
Nekem irreálisan soknak tűnik ez a bogyó mennyiség...Irtó sok pénz meg energia lehet fölhajtani. Nem?
2014. jan. 6. 11:26

Sziasztok,


Egy ideig recept nélkül hozattam a retin-a krémet a pharmafutártól, tényleg párezerét, ami aztán egy évig kitartott.

Aztán már nem lehetett recept nélkül rendelni, mert Ausztriában megszűnt a behozatal. Elmentem sztk-s orvoshoz, felirattam és behozattam, Cordes Vas a neve, életen át ki fog tartani :-) A retin-a krémek vagy ekvivalensei hosszú távon fejtik ki hatásukat, nem fogsz látni eredményt fél éven belül.


A C-vitaminos krémekről annyit, hogy semmit sem ér. A c-vitamin levegővel érintkezve elveszti hatását, ezért is ajánlja Sarah is, hogy vegyél simán aszkorbinsavat, keverd ki vizzel és azt kenegesd az arcodra, max egy hétig még talán használ valamit- majd keverd újra.


Az sr skincare mandulasavja jó a pattis arcra, bár én a gyulladt bőrfelületet inkább kihagyom, de a kisebb, nem kifakadt pattikat bekenem. Ugyanitt kapható salicilsav és mandulasav keveréke, ezt kvázi direkt a pattikra fejlesztették ki. Emellett vegyél benzolperoxidot, Akneroxid néven egy tubus baromi sokáig ki fog tartani- de vigyázz, mert kifehéríti a törülközőket, pizsamát, ha nem mosod le rendesen.

4546. peonia53 (válaszként erre: 4544. - Grizus)
2014. jan. 6. 10:08

szia!


Én is Bellától kaptam kedvet a retin a kipróbálására, mivel ez még nem volt, gondoltam egy próbát megér.

Ősz óta ezt használom kissebb szünetekkel, ezért marad el a savas krémek használata, dermorollert se ajánlatos mellette a doki szerint.

Én óvatos vagyok igyekszem betartani amit mond.


kb. 10 ezer ft volt a nagyobb kiszerelés.

receptírás 3 ezer a többi a krém +futár ára.

a nagyobb kiszerelés jobban megérte.

4545. grizus
2014. jan. 6. 05:31
Még annyit kérdeznék, hogy a mandulasav jó a pattanásra, vagy egyelőre az is felejtős számomra?
4544. grizus (válaszként erre: 4539. - Bellavita21)
2014. jan. 6. 05:04

Ja, még azt akartam kérdezni, hogy retinolos krémet honnan szerzek, csak bőrgyógyásznál? Vagy csak külföldről lehet? Mondjuk a pattik miatt lehet, hogy felírná.

Én használok sheavajat, kókuszolajat, de nem sok változást látok. Mondjuk legalább tudom, hogy nem valami vegyszer.

Bocs, hogy ezeket leírtam, holott nem vágnak dermaroller témába.

Még a rollerrel kapcsolatban annyit kérdeznék, hogy hány alkalom hoz már egy feszesítő hatást? És ha én csinálom, elviselhetőbb, mint a kozminál? Köszi szépen, jó szépülést mindenkinek.

4543. grizus (válaszként erre: 4539. - Bellavita21)
2014. jan. 6. 04:59

Köszönjük Bella, ez szép kis anyag!

Én régebben szedtem kollagént, vettem port is, amit úgy reklámoztak, hogy két hét alatt éveket fiatalodtak... hát, velem semmi sem történt. Emellett úgy rémlik, hogy amikor algát szedtem, tisztább volt a bőröm. Mostanában elhanyagoltam az étrendkiegészítőket, de innen lehet, hogy beszerzek pár dolgot.

Az arctornában én csalódtam.

Most amin gondolkodom, a C-vitamin szérum, csak ezek is drágák, ha meg te kevered ki, állítólag nem olyan jó.

2014. jan. 6. 03:18
sosem hallottam rola.
4541. Velvet67 (válaszként erre: 4517. - Katicza)
2014. jan. 5. 23:49
KATICZA: ami tizenezer forintos derma pen abba nem lehet hatóanyagot tölteni, azt igény esetén a kezeléskor felteszed magadnak. Ebayre beírod a keresett szót és kiad mindenféle csuda dolgot. Olyan is van amihez galvánáram és fényterápia is van társítva, persze jó sokba kerülnek :) /pszt! szerintem szemfényvesztés :)/
4540. Velvet67 (válaszként erre: 4516. - Grizus)
2014. jan. 5. 23:44

Sziasztok! ma szerencsére nagyon aktívak voltatok, köszönjük szépen a jótanácsokat! :)


Grizus: DERMA PENt még nem rendeltem meg, 9-én megyek a bőrgyógyászhoz és kikérem a véleményét, hogy használhatom-e szerinte. A bőröm a legutóbbi műtétemnél hipertrófiás lett. Ha használhatom, akkor biztos ebayről fogom rendelni, vám esetén is a töredékébe fog kerülni, mint itthon. A yuotuben látott filmekből úgy tűnt hogy kevésbé fájdalmas és gyorsabban gyógyul. Számomra nagy előny, hogy a tűi állíthatók 0,25-től 2 mm-ig, így módom van kísérletezni, hogy mit bírok. Szerintem az első kezelést 0,3 mm kezdem, a következő kezélésnél 1-gyel nagyobbra. Ha rendelsz, szerintem érdemes olyat választani, ahol van tartalék tű, mondjuk 10 csomag, de minimum 2. Ha nem jönne be, akkor ilyen áron bármikor eladhatod. Amire érdemes még figyelni, az az ingyenes szállítás, valamint megbízható vevőtől vedd, jobb oldalt látod a neve alatt, hány %-an értékelték. Ilyen automata gépeket (mert nemcsak a tű méretét tudod állítani, hanem a sebességét is) minimum 39 ezerért árulják kozmetikusoknak. Ha tudok segíteni szólj, már hetek óta tanulmányozom:)



Mióta olvastam a krémeknek kb. csak pár %-a hasznosul és hatóanyag nem mindig arányos az árral, ezért Svea vajat, szűz kókuszolajat és a ricinus olajat kezdtem el másfél éve én is használni. Az utóbbival a szempilláimat is kenegetem, de ne számítsatok gyors eredményre kb. 3-4 hónap mire jól észrevehető a hatása.

Szerintem is fontos, hogy mit eszünk és mit viszünk be a szervezetünkbe. Évente párszor szedek: Kollagén F.lift 1200 mg most pl. akciós, majdnem féláron van +1000 mg C vitamin hozzá és hyarulon kapszula (1 kapszula 40 mg).

2014. jan. 5. 21:41

A hámlasztós fórumban írt hozzászólásomat ide is postolom azoknak, akik az öregedés, pettyhüdtség és foltokkal küzdenek, hátha segít.


Csajok, én tényleg nagyon boldog vagyok, h kezdek régi önmagam lenni. Pár éve még úgy néztem ki, mint egy vénasszony (holott még szépségversenyeken is döntős voltam anno), tehát szép voltam vala, csak valami történt... küzdelmeim hatására most talán kezdek újra nő lenni....és úgy is érezni magamat. Nagyon jó, hogy megint a vizslató szemekkel néznek a férfiak, s nem átnéznek rajtam :-))

Szóval, akkor a küzdelmeimről a ráncokkal, hegekkel, foltokkal az alábbi tapasztalatokat és eredményeket hozták:

Fontos megjegyezni, hogy mivel sokféle dolgot próbáltam, csináltam egymás után és mellett, nehéz egy -egy termékre vagy eljárásra visszavezetni a pozitív hatást.

Nyilván ezek szinergikus együtthatása is fontos volt.

Rékabékával régóta kísérletezünk párhuzamosan- rollereztünk, aztán jött a savazás, meg az egyebek. Szóval akkor sorban:


Torna:

Az arctorna baromi fárasztó,időigényes és rendszeresen kell végezni. Nem tudtam kitartóan évekig csinálni, mindenesetre talán a legjobb hatást a Luise Anette huzogatós módszere adta- online megtanulható az összes, ne higgyetek annak, aki tanfolyamokat hirdet, azzal a dumával, hogy elronthatod az arcodat :-)) Amúgy Luise módszere fent van a neten is kisvideókon, majd megkeresem újra ( a régi laptom, amin ezer link volt a kedvenceimben, sajnos meghalt- vele együtt a linkeimmel)


Ha tudsz angolul,megvan a magadhoz való eszed, mindent meg lehet tanulni a net segítségével, olcsón. Legyen az torna,roller vagy savazás.

Szóval torna esetében ajánlom a linket: [link] ograms.html

Az agelessifyoudare a legjobb szerintem: [link]


Mindenesetre a tornánál a hatás elmúlik elég gyorsan...


Rollerezés, savazás:

A rollerezés esetében azt mondják, hogy a hatás jóval később indul be, mert a kollagénháló lassan építi újra magát. Lehet, hogy nekem mostanra érett be a sok otthon töltött hétvége.:-) A savazás is lassan épít újra, fontos a rendszeresség, inkább alacsonyabb savval, de rendszeresen csináljátok- nekem ez a tapasztalatom. Meg ugye azt gondolom, hogy egy idő után nehéz az otthonülés, engem már sokszor ez tartott vissza az akciózástól, mert az összes hétvégém, töltődésre alkalmas szabadidőm a bőröm regenerációja miatt a négy fal között zajlott.

Persze rájöttem, hogy erősebb savazás vagy rollerezés esetén is mehet a jó minőségű alapozó a 2-3. nap, így már kevesebbet voltam a négy fal közé zárva. Szóval az otthonülés áldozathozatala szerintem nem térül meg- inkább az észrevétlen, de folyamatos munka vált be nálam (kisebb tűjű roller, alacsonyabb százalékú sav, amivel lehet jönni-menni akár már másnap is).


A savazást a neten találtam még jópár éve, talán még a roller előtt tca-ztam. De megőrjített a hosszú várakozási és hámlási idő, és a foltjaimon sem segített annyira... amúgy a platinumskincare és MUAC odalakról számos krémet is kipróbáltam, a híres copper peptide-et is, ami semmit sem ér.

Szóval a tca-t még szoktam használni, de ma már inkább az enyhébb mandulasavat kenegetem, az csodaszép bőrt varázsol, és a foltokra is jó.


Belsőleg:

A belső táplálékkiegészítőkben nem annyira hittem, de mivel sajnos egy éve kezdődő rosszulléteim miatt kénytelen voltam valami megoldást keresni, így elkezdtem tudományos szaklapokat olvasni, hogy mi bajom lehet, mit tegyek a gyógyulásért. Eközben bukkantam egyéb infókra is, majd bőszen kipróbáltam.


Szóval rátaláltam az iherb.com oldalra, ahonnan négy dollárért szállítanak (vigyázni kell a vámmentes határra, bár én rendszeresen túllépem, mégsem történt semmi eddig).


Szóval a hatóanyagok (hadd ne írjam le mindegyik hatásmechanizmusát, olvassátok el a review-kat az oldalon és keressetek rá a neten). Amúgy többségük itthon is kapható, de sokszor 5-10x-es áron, ezért rendelem az USA-ból, megbízható márkákat!!!! A shopbuilder-en is sok infó található róluk:

- Alfa-liponsav (ALA- Alpha-lipoic acid)- antioxidáns- ez fontos! 100mg 100 db $6.4

- DMAE- öregedésgátló, sejtmembránjavító, fontos! Napi 100mg, a Twinlab-es 100db-os $6.8 !!!

- Erős multivitamin Alive for woman

- C vitamin 2x- 1000mg

- q10- antioxidáns 100mg (Doctors best 120 darabos volt 9 dollár)

- Pyncogenol- 100mg- ez is speciális antioxidáns, a foltokra jó állítólag, szerintem ez nagyon sokat segített a bőrömön, de drága, 33 dollár volt a 100mg-os.

- Omega 3 olaj és lenolaj

- Hyaluron 100mg

- Resveratol -antioxidáns

- Quertecin- antioxidáns

- és még rendeltem Sylimarin májregenerálót (máriatöviskivonat)

-MSM - nagyon szuper, gyönyörű a bőr tőle, a haj erős- napi 1000mg körüli a jó- sajna nekem egy idő után kiütést okoz, így óvatosan kell bánnom vele!!! Ezt mindenkinek nagyon ajánlom, itthon is meg lehet venni a Biotech boltokban.


Ezek többsége nagyobb dózisban 100 darabos kiszerelésben 10 dollár alatt van. Van olyan termék, amiben az összes szuper hatóanyag megtalálható,de úgy jóval drágábban jön ki a napi adag, így inkább én rakom össze. A kedvezmények és az olcsóság miatt bőven megéri kintről rendelni 4 dolláros szállítási költséggel. Itthon a DM-ben vagy egyéb helyeken semmi hatóany sincs szinte a vitaminokban, táplálékkiegészítőkben.


Kiszámolom majd, mennyi a havi adag, de ha az ALA és DMEA, MSM és egy erős vitamin már elég, szerintem azzal is lehet javulást elérni.

Amúgy az alábbi kuponkóddal lehet kedvezményt kapni az első rendelésből az iherb.com oldalon:RDC918 (10 dollárt asszem).


Amúgy az összetevőket a legdrágább termékekből szedtem- Perfectil, Murad, Imedeen stb., illtve tudományos publikációkból, termékvisszajelzésekből. Ezután összeraktam magam, hogy milyen termékeket vegyek, nagyobb dózisban, töredékéért.


Egyéb krémek:

nekem az iherb- ös MRM MSM krém sokat segített, most tesztelem a DMAE-t és liponsavat is tarmalmazó Derma E krémet, szerintem ez is szuper.


Emelett retinolos krémek- régen az ROC-t használtam, de az drága nagyon, így lett belőle Retin-a, ami szerintem szuper (amúgy külföldről kell behozatni receptre)- most valami más nevűt kaptam szintén orvosi retinol tartalmút. Az Avene Ysethial terméke is tartalmaz retinolt, de szerintem aránytalanul drága.


Emellett a természetes anyagok, mint a shea vaj, kókuszolaj, stb. sokkal jobbak a bőrömnek, mint az ócska loreál vagy boltban kapható szerek. Ezt egyrészről a jomtom-nál szerzem be évek óta, másrészről az iherb-ről rendelgettem egy-két dolgot. Nekem a mannaszappan és a loccittan meg a jónevű márkák aránytalanul drágák (régen marketingben dolgoztam, így tudom, hogy a márkaérték milyen fontos, de az nem a termék tartalmi minőségét jelenti).


Szóval ezek együttese tud komoly eredményeket hozni pár év alatt :-) A bőröm feltöltődött, életttel teli, csillogós, a barna foltjaim (az egész arcom tiszta folt volt) lényegesen halványodik, felszakadozik, a bőröm egyenletesebb tonusú, feszesebb. Pont, mint a reklámok ígérik, de ez most igaz is, nemcsak ígéret :-)

A marketingnek ne dőljetek be, csak az eszeteknek, tapasztalatotoknak.


Postolom ezt majd a másik két fórumba is (roller és a májfolt fórumba).


Sok sikert lányok!

4538. 993dda84ef (válaszként erre: 4529. - Katicza)
2014. jan. 5. 20:56

A mézet allergén anyagként tartják számon sok helyütt, nyilván a származásából adódóan, de szerintem ez el van túlozva. Egyrészt irtó gyorsan kiderül, hogy a bőröd hogyan reagál a használatára, másrészt azzal mindenki tisztában van, hogy a méz fogyasztása váltott -e ki valaha bármilyen nem kívánt reakciót, mert ha nem, akkor a mosakodás sem fog.


Ennek is megvan a maga titka, én például pakolásként soha nem alkalmaznám, mert ha 1-2 percnél többet csücsül a bőrön, akkor szépen magéhoz szívja a felhám nedvességtartalmát is, ha már a benedvesített arcfelülettel végzett. Én 1 percig masszírozom a bőrbe, hagyom egy fél percig, és lemosom, nincs ideje kiszárítani a bőrt, de éppen elég, hogy szépen megtisztítsa és fertőtlenítse.

4537. 993dda84ef (válaszként erre: 4533. - Bellavita21)
2014. jan. 5. 20:48

Szia Bella!:-)


Igen, roppantmód érdekel, ahogyan a TCA fórumon is jeleztem. Örülnék ha megírnád a konkrét termékek nevét, hogy tárolhassuk az információt, és utánajárhasson, akit érdekel.


Gratulálok a sikerekhez!

4536. igazmici (válaszként erre: 4533. - Bellavita21)
2014. jan. 5. 20:01

Engem érdekel Bella!

Régóta keresek olyan komplexum után ami kifejezetten bőrt célozza meg. Persze jobbat mint pl. a Merz Spezial, mert az gagyi szerintem. 3 üveggel nyomtam be belőle.

Erről írhatnátok lányok!

Belső táplálás!

2014. jan. 5. 19:10

Mandula olaj nagyon jó,én azt használom.Krémat semmit.Bőrre és hajra is.Étkezisi,de kozmetikai célra is reklámozzák,100% bio.

Kókusz olajat a síma S.áruházakban kaphatót kentem nyáron testfelületre is,napozás elött,mert véd a káros sugaraktól.(Amúgy főzni is szoktam vele)

Arcra viszont azt nem használtam.

A dermalorrelt idős családtag használta.

C vitaminos kapszulákat vitt fel vele a bőrébe.

Az öregségi foltokat 100%-ig leszedte rőla.

Állítólag cellulítiszre is jó.(?)

2014. jan. 5. 18:43
jomtom.pont hu
2014. jan. 5. 18:42

Sziasztok,


ajánlom én is a shea vajat és kókuszolajat- jomtom-tól natúr cuccokat lehet vásárolni (olcsón! én itt a nyers finomítatlan sheat használom!), illetve az iherb-ről is :-)

amúgy nekem pár hónap alatt ugrásszerűen javult a bőröm állapota a táplálékkiegészítőktől, a barátnőim a titkokat kérdezik, milyen krém.

küzdelmeim során rájöttem, hogy minden belülről fakad. jó a shea, jó minden, de a ha a tested belülről nem tudja táplálni a bőrödet, akkor vége!


ha valakit érdekel, milyen anyagokat vettem, leírom (hosszú kutatás eredményeképpen).

Nem tudom, melyik hatott ezek közül, de ez így együtt csodát művelt :-)

4532. igazmici
2014. jan. 5. 18:17
Ha shea akkor nekem a konzol sheája és kókuszvaja a legtutibb. Sok félét kipróbáltam, de az a legjobb.
4531. Hősbika (válaszként erre: 4518. - 993dda84ef)
2014. jan. 5. 17:46

Mi köszönjük az áldozatos munkádat amit a fórumokon tanúsítasz! Azt hiszem mindannyiunk nevében szólhatok. Gyűlölöm az igazságtalanságot! Ilyenkor rendesen el durran az agyam. Mit csináljak, én már csak ilyen vagyok. Ezért utálnak is és szeretnek is épp elegen. :-)

Kár, hogy a régi neveddel már nem vagy! Sok hasznos információt veszítettünk így el!


Szép estét mindenkinek!

4530. peonia53 (válaszként erre: 4525. - 993dda84ef)
2014. jan. 5. 16:12

Imádom a levendulát, a kertembe is van pár tő.

A bőrömet nekem is csipi ha keverek a shea vajba, patikába vettem a levendula olajat.

❮❮ ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook