Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Orrplasztika tapasztalatok fórum

Orrplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 ... ❯❯
30342. rekab
2020. dec. 21. 18:04

Teljesen mindegy kit választassz itthon vagy kulfoldon, sosem lehetsz 100 %-ban biztos abban, hogy a vegeredmeny tetszeni fog. Meg akkor sem, ha az hibátlan. Van olyan akinek szep orra lett, mindenki dicseri, de o maga utalja, mert nem tudja megszokni...

Szerintem az egyik legfontosabb resze egy orrmutetnek, hogy kb utald az orrodat es legyen elkepzelesed, hogy mit szeretnel.

Egy orrmutetre ne sajnald a penzt. Szerintem a legjobb ugy belevagni, ha az embernek a korrekciora is megvan a penze.

Ha egy doki mar a konzultacion nem szimpi, nem valaszol a sok kerdesedre, es tervet sem csinal, pedig szukseged lenne ra, nem szabad vele csinaltatni. Tovabb kell menni, addig keresni mig meg nem talalod a te dokidat.

Igy, ha korrekcioztatni kell, legalabb nem magad hibaztatod az orvosvalasztas miatt, esetleg a korrekciot is rabozhatod, mert tudod h nala nem talalsz jobbat.

Tovabbra sem csak a dokin mulik, hogy milyen lesz a vegeredmeny. Sajnos. Bar ennyire egyszeru lenne!

Sok sikert minden mutet elott allonak es gyogyulonak is!

30341. Attractive (válaszként erre: 30336. - Bdnr22)
2020. dec. 21. 17:18
Láttam az orrodat, az a munka nagyon nagyon...hogy is mondjam finoman... szóval jogos volt a felháborodásod és elégedetlenséged! Hátast dobtam, mikor megláttam, hogy ezt a munkát kiadni a kezéből????? Ő ezzel elégedett volt vajon???
30340. Attractive (válaszként erre: 30337. - Bigyu000)
2020. dec. 21. 17:14
És az hogy nincs terv még hagyján! Nincs egy honlapja sem, ahol megbízható információk lennének feltéve, vagy referenciafotók. Nem publikál, a híre csak szájról szájra terjed, terv nélkül meg nincsen számonkérhetőség sem- holott, nyilván tudom, hogy ez nem olyan, mint egy házépítés... az orrnál ki tudja a szövetek hogyan gyógyulnak- de erre is fel kéne hívni a figyelmet, kommunikálni kellene, tájékoztatni a lehetséges szövődményekről, rosszul gyógyuló szövetekről stb.
30339. bdnr22 (válaszként erre: 30338. - Bigyu000)
2020. dec. 21. 16:39
Írtam privát üzenetet.
30338. bigyu000 (válaszként erre: 30336. - Bdnr22)
2020. dec. 21. 16:00
Nálam sem egyezett a véleményünk a korrekcióval kapcsolatban, emiatt nem is mentem bele. Neked min kellett volna javítani?
30337. bigyu000 (válaszként erre: 30335. - Attractive)
2020. dec. 21. 15:58
Ugyanezt tapasztaltam, és igazad van. Utólag tényleg nagy bátorság volt így a műtét, de nem is voltam nyugodt.
30336. bdnr22 (válaszként erre: 30335. - Attractive)
2020. dec. 21. 15:33

Teljes mértékben egyetértek veled... És ugyanezeket tapasztaltam Rezekkel a tervvel kapcsolatban a műtét előtt ... Csak nekem ugye a korrekciós elkepzelesek se egyeztek, még megvan az emailem amit emiatt írtam neki a 10 hónapos kontroll után... és így jobbnak láttam, ha inkább Járait választom.


Szóval kedves orrplasztika szűz lányok! Nincs legjobb és nincs legrosszabb doki! Minden dokinak vannak szép és nem szép munkái, elégedett és elégedetlen paciensei, ezt mindenképp vegyétek figyelembe! Csak jó és rossz tapasztalat van! De az, hogy valakinek egy doki megfelel az nem azt jelenti, hogy mindenkinek meg fog, és ugyanez igaz fordítva is, attól mert valaki nincs megelegedve valakivel, lehet hogy a másik pont vele lesz elégedett... Itt a lényeg, hogy ne higyje azt senki, hogy van olyan, hogy 1000 százalékos biztos garancia a sikerre!!

30335. Attractive (válaszként erre: 30334. - Bdnr22)
2020. dec. 21. 14:14

Úgy látom, hogy elég nagy a szórás az eredmény tekintetében. Kinek jobban sikerül kinek nem. Akinek jól sikerül, az ódákat zeng az orvosáról aki épp a rosszul sikerült kategórába kerül, az meg sírdogál.

A plasztikai műtét kategória ott kezdődik, hogy a páciens véleményét is kikérjük, megbeszéljük vele, hogy ő mivel lenne elégedett, megnézzük, megvizsgáljuk, hogy mi lehetséges és mi nem és megindokoljuk hogy miért igen miért nem járható út, amit a páciens kér. A pácienssel együtt dolgozva jutunk egy egyezményes célra, hogy mi az amit a páciens és az orvos is reálisnak és esztitikailag elfogadhatónak tart.

Nekem az élményem annyi volt, hogy a Doktorúr mondta, hogy igen, tudunk csinálni egy szebb orrot- se terv, se semmi, kb 5-10 perces konzultáció- 25 ezer. Kértem tervet, azt mondta, hogy nem szokott tervet csinálni.... Erre hozzál döntést... nyomták ezerrel, hogy a doktorúr nem csinál tervet... néztem, hogy ez komoly? emberek döntést hoznak így, csak a bizalomra építve???? pörögtem egy hónapot, de nem hagyott nyugodni- felhívtam, hogy azért nekem ez a "szebb orr" nem elég konkrét- majd fél évig küzdöttem a tervért.... A tervre nem volt lehetőségem reflektálni, nem kaptam meghallgatást, a műtét előtt jeleztem, hogy én mit gondolok, amire annyit mondott, hogy nem lehet, mert sok bőr maradna. Az lett, amit a Rezek akart vagy egyszerűnek, könnyen megvalósíthatónak gondolt, nem tudom.

Nyilván, az én hibám, hogy belementem, ami elsősorban a rengeteg pozitív visszajelzés miatt volt.

Egy plasztikai beavatkozásnál, ahol az ember vállalja a rizikót, és kifizet 1 millió forintot, nem azt akarja, hogy az orvos elégedett legyen, hanem ő maga legyen elégedett vagy legalábbis érezze, hogy nem a "tárgya" a műtétnek, hanem partnerként kezelik,hogy bele van vonva a folyamatba és az ő akarata, meglátása is benne van. Hogy a végső terv, ami orvosilag elérhető, tetszik-e neki, és ezért a célért vállalja-e a procedúrát.

Az államiban, amikor műtenek, elfogadom, hogy meg se kérdezik, hogy nekem mi a véleményem, és nem is tekintenek embernek. De, azért egy 1 milliós plasztikai műtétnél, ami jelentősen megváltoztatja az orr és a teljes arc kinézetét, talán nem így kellene hogy legyen.


Ha meg egy orvos azt mondja, hogy ezt meg ezt nem lehet, akkor legyen lehetőségem azt mondani, hogy akkor keresek másik orvost, még futok egy kört. Ha meg senkisem tudja megcsinálni, amit gondolok, akkor meg nem költök rá egy milliót és nem rizikózok, mert minden műtét rizikó.


Hozzátenném, nekem nem voltak elrugaszkodott álmaim, és most sincsenek és most nem is az én orromról szól ez a bejegyezés, hanem arról, hogy hogyan látom én visszatekintve az egész folyamatot.


Az orrom biztosan sokat apad még :-)


Nyilván, nem könnyű plasztikai sebésznek lenni, mert mindig vannak irreális elvárások és hisztis nők. Én úgy látom, egyik csoportba sem tartozom.

30334. bdnr22 (válaszként erre: 30333. - Attractive)
2020. dec. 21. 13:11

Abban teljesen egyetértek veled, hogy bizonyos orvosok úgy vannak beállítva, hogy ők a legjobbak mások meg úgy hogy ők a legrosszabbak... Szimplán azért mert egy egy jól vagy egy egy rosszul sikerült munka túl lett "marketingelve"...

Az újak nyugodtan nézzenek rá a képeimre és a tapasztalatomra. Két orr két dokitól.

30333. Attractive (válaszként erre: 30332. - Anna790418)
2020. dec. 21. 11:57
Persze, nyilván, nem mondom azt hogy Rezek nem jó orvos és igazából semmit se szeretnék állítani. Nyilván vannak sokan, akik elégedettek, akiknek jól sikerült az orra és nyilván vannak olyanok, akik az elégedetlenek táborát erősítik- és nem szeretnék egy olyan képet festeni Rezek doktor úrról, ami nem igaz. Ugyanakkor azt gondolom, hogy egy fórumnak pont az a célja, hogy aki idetéved, lássa meg a negatív és pozitív véleményeket is hogy objektív képet kapjon és ez alapján tudja kialakítani a saját véleményét. Én leírtam az én esetemet, mostani küzdelmeimet és elfogadom azok véleményét is, akik elégedettek. Remélem, a nap végén ők lesznek többen.
30332. Anna790418 (válaszként erre: 30331. - Attractive)
2020. dec. 21. 11:46
Szia. Nem isteniti mindenki Rezeket de azert paran lehetunk elegedettek, nem? Nekem speciel ott hekyben megcsinalta a tervet a konzultacion. Nem fogsz olyan orvost talalni akire nincs egyetlen panasz sem. Remelem egyszer valora valik az almod es olyan orrot kaosz amilyet szeretnel.
30331. Attractive (válaszként erre: 30330. - Allie_33)
2020. dec. 21. 10:38

Köszi szépen, kopogtattam.

Nagyon sok gyógyulási folyamatról készült sorozatfotót megnéztem. AZ én orrom nem fog annyit apadni, hogy elérje azt a méretet, amit kellene.

Mindenki isteníti a Rezeket. Kérdezem én, miért nem hajlandó tervet csinálni? Fél évig könyörögtem neki, hogy csinálja meg- aztán amikor visszjeleztem a tervre, hogy én még mit gondoltam, annyit mondott, azt nem lehet, mert túl sok lenne a bőr. AZ én orrom nem volt sasorr, és óriási sasorrok műtése esetén sincs gond a bőrrel. Az orrcsúcs porcából semmit se vett le.... jó, meglátjuk mennyit apad, igazatok van, lenyugszom és várok még pár hónapot. Bár, szerintem akkor is csak annyi lesz, hogy hozzászokok a látványhoz és azért látom szebbnek.

Mostani, 5 hetes koromban annyit mondok: nem érte meg!!! Visszatérünk rá pár hónap múlva :-)

30330. Allie_33 (válaszként erre: 30327. - Attractive)
2020. dec. 21. 01:57
Lepj be a naplomba ha gondolod, bar en is meg csak 1 honapos vagyok igy biztosan messze meg a vegeredmeny, de szamomra mar most sokat valtozott a forma, hatha megnyugtato lesz Neked valamennyire☺️
30329. Anna790418
2020. dec. 20. 20:43
Ez egy turelemjatek. Ezt akartam irni 🤷‍♀️
30328. Anna790418 (válaszként erre: 30327. - Attractive)
2020. dec. 20. 20:41
Nagyon sok olyan naplo van ahol hatalmas a valtozas es gyonyoru. Pl nezd meg "ceccsillag" naplojat.(Rezekes) Mondjuk nem tudom mennyire aktiv mar Ő, de az valami csoda. Es meg vannak azert paran...... Vagy akar mas orvosoktol is. Sok jol sikerult mutet can de egy egy turelemjatek. Fel evesen is valtoztatja a format nemhogy egy honaposan....
30327. Attractive (válaszként erre: 30322. - Allie_33)
2020. dec. 20. 20:21

Nagyon megnyugtató lenne, ha látnánk,h vkinek jelentősen megváltozott az orra a gyógyulás során!

Én most inkább negatív vagyok, ez lehet h bizakodóvá tenne...

30326. Attractive (válaszként erre: 30325. - Lildu)
2020. dec. 20. 20:18

Mik az aggodalmaid?

Ki műtött?

30325. Lildu (válaszként erre: 30321. - Attractive)
2020. dec. 20. 14:30

Szia Attractive!

A youtube video nem az enyém, de gondoltam segíthet.

Én holnap leszek 4 héttel túl a műtéten és még azért vannak aggodalmaim...

30324. keki70 (válaszként erre: 30323. - Dudlar)
2020. dec. 20. 13:30

Szia!


Általában gipszlevételre már belefogy az orr a gipszbe,ezt abból érezni,mintha "lötyögne" a gipsz,nem tapad annyira az orrhoz.Ez persze nem törvényszerű,van,akinél gipszlevételkor is duzzadt az orr,ezért nehezebb is eltávolítani a gipszet.

Hogy mennyit fog még apadni pontosan,azt nem lehet előre megjósolni.Az orvosod majd úgyis mondja,hogy kb.mennyi apadás várható.


Kívánom,hogy azt lássad gipszlevételkor,amit megálmodtál!👌😃

Izgulni lehet a gipszlevétel előtt meg szerintem mindenki át is megy ezen,de nem érdemes előre rágörcsölni,hogy mennyire látod majd akkor duzzadtnak ill. mennyire nem.Sok szerencsét!

30323. dudlar
2020. dec. 20. 10:14
Sziasztok! Lelkes olvasója vagyok a fórumnak, és pár naplónak is. Tudom volt már szó róla, de holnap lesz egy hete, hogy műtöttek és egyben ez lesz a gipszlevétel napja is. Már nagyon izgulok, hogy milyen lesz mikor meglátom mert erre várok már jó pár éve. Azt szeretném kérdezni, hogy mennyire van még ilyenkor a gipsz alatt bedagadva? Írtátok, hogy mikor lekerül az még nem teljesen a végleges forma és apad még, de mennyit? Már előre meg szeretném nyugtatni magam hogy, ha esetleg dagibb mint az eredeti akkor se kapjak sírógörcsöt amiért ezt tettem magammal. Az altatás után egész kis cuki volt az orrcsúcsom ami kikandikált a gipsz alól most egy hét elteltével viszont nem is hasonlít arra amit akkor láttam. Remélem ez csak azért van mert bedagadt.. Tudom nagyon korai még nézegetni főleg azt a 2milimétert amit a gipsz nem takar el, de borzasztóan izgulok és nagyon türelmetlenül várom már hogy egészben lássam az új orrocskám (remélem hívhatom majd így a régi "kilincs" helyett)
30322. Allie_33 (válaszként erre: 30321. - Attractive)
2020. dec. 19. 17:42

Szerintem ez sem feltetlenul igaz, hogy “a forma adott”.

Csak mert en is pont ezt gondoltam, mar a dokim nyakara is jartam, hogy jo jo hogy valtozik, de annyit ugysem fog, hogy kiadja azt a format amit en szeretnek... aztan csodak csodaja olyan lett😅 szoval tenyleg hihetetlen, de tud tenyleg valtozni, mintha nem is ugyanaz az orr lenne - turelem es tapaszolas, nekem ezek jottek be:))

De lehet csinalok is megis naplot teszek kepeket hogy tenyleg mennyit valtozott😃

30321. Attractive (válaszként erre: 30320. - Lildu)
2020. dec. 19. 12:04

Szia Lildu, láttam a te videódat is, nagyon nagy erőt adott :-) Köszönöm!

Szerintem szép az orrod.

Azzal nyugtatom magamat, hogy ha nem is tökéletes, de ha már egy hajszálnyival jobb mint az eredeti, akkor előre léptünk.

Neked még apadt 4 hét után?

30320. Lildu (válaszként erre: 30319. - Attractive)
2020. dec. 18. 01:07

Szia Attractive!

Előfordul, hogy kétségeim támadnak nekem is, mert lassú a gyógyulási folyamat.

Van egy youtube video ahol igazán látványos a pár hetes és a 2 éves képek között a különbség. Tudom, hogy mindenkinél egyéni, hogy alakul műtét után, de talán bíztató lehet:

[link]

30319. Attractive (válaszként erre: 30317. - Anna790418)
2020. dec. 16. 21:13
Igen abban bizakodok én is, hogy ez a méret még lejjebb fog menni, bár ahogy nézegetem a képeket Max egy picit az orrcsúcs lesz kevésbé duzzadt, de őszintén szólva nagy változásokat nem remélek már... a forma adott.
30318. Anna790418 (válaszként erre: 30317. - Anna790418)
2020. dec. 16. 19:34
Elkepzelesem*
30317. Anna790418 (válaszként erre: 30316. - Attractive)
2020. dec. 16. 19:34
Kivanom hogy teljesuljon az almod. Egyebkent az enyem sem tokeletes, van olyan szog ami kevesbe tetszik, de nekem nem volt kimondott elkeozelesem es ha a regihez hasonlitom szamomra tokeletes. Latom a hibait is de en nagyon megszerettem az orromat. De szerintem a tied kissebb lesz. Egy honaposan meg nem a vegleges allapotot latod.
30316. Attractive (válaszként erre: 30313. - Anna790418)
2020. dec. 16. 19:00

Láttam a te képeidet a FB csoportban is, őszintén szólva, a te orrod volt az egyik, ami Rezek mellé állított.

én azt hiszem, most fogadtam meg, hogy itt befejezem a plasztikai beavatkozásokat, bár ez volt az első, 44 évesen. Szerintem szerencse kérdése, hogy szebb lesz -e az eredményed vagy nem, én majd keresek egy másik orvost külföldön aki ezt a durungot valahogy leszedi, bár azt olvastam, hogy az orrot necces többször műteni.

30315. Attractive
2020. dec. 16. 16:05
Biztosan van egy csomó elcseszett orr. Az enyém azért nem ez a kategória, de nem vagyok elégedett, illetve az a változás, ami történt az nem is tudom, hogy szebbé tette-e a profilomat, nem vagyok benne biztos, mert durung lett az orrom. Igazából más, de nem mondanám hogy jobb. Talán amiatt, mert az orrcsúcs felfele áll, amiatt nőiesebb, de mivel vaskosabb, ezért ezt sem érzem teljesen. Összességében, a mai napi érzetem, hogy nem ért meg 1 milliót és az egész folyamattal járó kellemetlenséget. Kíváncsi vagyok hogy ti hogy látjátok.
30314. Allie_33 (válaszként erre: 30313. - Anna790418)
2020. dec. 16. 14:36
Ebben en is benne vagyok, sokaig azt hittem, hogy ezek a torok dokik valami varazslok, hat nem... azoknak az orroknak is a 90%-a teljesen mashogy nez ki mint a mutoasztalon miutan gyogyultak, sot, a legtobbnel szerintem szebbeket is latni itthon:))
30313. Anna790418 (válaszként erre: 30311. - Attractive)
2020. dec. 16. 13:54
Benne vagyok egy fbos kulfoldi plasztika csoportban. Ott is sok elcseszett orr van hidd el. Neves torok orvosoktol....
❮❮ ... 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook