Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Orrplasztika tapasztalatok fórum

Orrplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 ... ❯❯
30372. rekab (válaszként erre: 30365. - Rekab)
2020. dec. 28. 10:25

En is az altatast, illetve a szemelyzeti, technikai dijakat fizettem. ( Ezt mas helyeken is el szoktak kerni hasonlo esetekben)

Nem allitottam falhoz, hogy miert nem ker tobb penzt. Nem tudom mi alapjan merlegelik az eseteket. En eltem a lehetoseggel, nem szallt el a bizalmam, tudtam, h egy ilyen mutet kockazattal jar.

Azt meg azert megertem, hogy nem akarja vallalni egy olyan paciens mutetjet, aki forumon szidja ot. A paciens ezek utan nala akrat meg muttetni? Nem ertem miert??

30371. nynaaa
2020. dec. 28. 10:15

sziasztok :) csinaltam egy zart naplot, kerlek, segitsetek, hogy szerintetek ezt hogyan lehetne finomitani, babasitani? nemelso mutet lenne :(


koszonok elore minden segitseget :)

30370. Gaboo81 (válaszként erre: 30366. - Cyber Bunny)
2020. dec. 28. 09:20

Szia! Én csak erre szeretnék reagálni: "Erről jut eszembe, egy kicsit beszéljünk még arról, hogy az orvosod neked miért csinálta a korrekciót ingyen, amit másnak pénzért csinált volna. Biztos megindokolta neked."

Nekem is felajánlotta a korrekciót, csak a járulékos költségeket kellett volna fizetni, ő maga nem kért a munkájáért. Pedig nekem picike a "hiba", mégis vállalta a korrekciót különösebb indoklás nélkül.

30369. nynaaa (válaszként erre: 30367. - Cyber Bunny)
2020. dec. 28. 07:20
koszonom :) fotozok ma! naploba lehet feltennni? bocsi a buta kerdest :)
30368. Cyber Bunny (válaszként erre: 30360. - Attractive)
2020. dec. 27. 22:16

Minden kommenteddel 100%-ig egyetértek. :)


Jó lenne egyszer a realself őszinteségéig eljutnunk nekünk is, mert akkor tudnánk egymásnak igazán segíteni. Egyelőre - nem értem miért - az a pár plasztikai sebész áll nyerésre a páciensek "tömegével" szemben.

30367. Cyber Bunny (válaszként erre: 30363. - Nynaaa)
2020. dec. 27. 22:10
Inkább szedesd szét, ne ezen múljon, hogy később esetleg megbánod, hogy nem kértél eleget. (Saját tapasztalat.) Ha felrakod csak az orrod formáját elölről és oldalról szerintem itt egy páran megírjuk, hogy miket kellene változtatni rajta.
30366. Cyber Bunny (válaszként erre: 30365. - Rekab)
2020. dec. 27. 22:01

Sajnos azt kell hogy írjam, naív vagy. :( Volt olyan páciens, akit azért utasított el az orvosod, mert egy fórumon eléggé kikelve magából (teljesen okkal) szidta és utána a legközelebbi konzultáción erre hivatkozva (egy aszisztense olvasta természetesen a posztot) nem vállalta a korrekcióját. Hát ezért fél itt és más fórumon is kimondani a véleményét egy csomó pórul járt páciens.


Erről jut eszembe, egy kicsit beszéljünk még arról, hogy az orvosod neked miért csinálta a korrekciót ingyen, amit másnak pénzért csinált volna. Biztos megindokolta neked.

30365. rekab (válaszként erre: 30360. - Attractive)
2020. dec. 27. 20:58
Félve?? Itt nem szakértők vannak. Értelmes emberek nem fognak nyiltan vélt dolgokat leírogatni. Ha engem kerdez valaki, nagyon szivesen leirom a velemenyemet, ahogy sokan masok is. Nem latom nagyon atfogoan a dolgokat, hiszen egy doki mutott, ezert csak csak egy dokirol fogok tudni relevansan nyilatkozni. Nem fogok masrol szar dolgokat mondani, es nem fogom a a sajatomat szidni. Nem tudom milyen osszeeskuvesekrol van itt szo, bar lehet nagyon naiv vagyok :)
30364. keki70 (válaszként erre: 30363. - Nynaaa)
2020. dec. 27. 14:59
Persze-ezt az orvos tudja megmondani.
30363. nynaaa (válaszként erre: 30362. - Keki70)
2020. dec. 27. 14:44
Akkor nem uszom meg ilyen konnyen ugy latszik :) no de majd a konzultacio utan tobbet tudok!! csak biztam benne, hogy nem kell szetszedni nagyon :(
30362. keki70 (válaszként erre: 30361. - Nynaaa)
2020. dec. 27. 11:32

Szia,nagyon szépen köszönjük,neked is Boldog Karácsonyt!🎄


Nyitottal,ezzel átlát az orvos mindent,zárttal dolgozni sokkal nehezebb,olyan,mintha a sötétben tapogatózna.Bár van,amit meglehet ezzel is oldani.

Ha már ívesebbet szeretnél,az már nem "csak" reszelgetés,jó is lenne,ha ilyen egyszerűen menne.

Ívesre,keskenyebbre venni egy orrot-az már nem kis beavatkozás.


Konzultáción majd KT elmond mindent,sok szerencsét!🐧🌸🍀

30361. nynaaa
2020. dec. 27. 08:39

Sziasztok, elsonek is Boldog Karacsonyt mindenkinek :)


Leginkabb a "Karaszosoktol" kerdeznem, hogy Doktorur zart technikaval is dolgozik? Az en orrcsontom 2007ben mar volt mutve, zart technikaval (az akkori orvosom mar kulfoldon praktizal ), de szeretnem ivesebbre es kicsit keskenyebbre, babasabbra venni a figurat :)


Ez szerintetek egy kisebb mutettel megoldhato? esetleg "csak" megreszelgetni? nem vagyok hozzaerto, bocsanat, ha butasagot irok.

Karasz Dr a kiszemeltem,nagyon varom mar a konzultaciot!

30360. Attractive (válaszként erre: 30359. - Metélőhagyma)
2020. dec. 26. 23:00

S nekem az is fura, h itt is mindenki félve "beszél". De miért nem vállalhatjuk nyíltan a véleményünket? Sőt, én nem is véleményt írtam le, mert senkit nem minősítettem, csak megosztottam a tapasztalatomat, a tényeket.

Amerikai oldalon simàn mindenki kiírja a realselfen a jót s rosszat. Ide kéne eljutni.A kritikus gondolkodás nem bűn, hanem előre viszi a világot.


Lehet, h az én orrom még apad,sőt, köszönöm, h bíztattok.

30359. metélőhagyma (válaszként erre: 30340. - Attractive)
2020. dec. 26. 18:29
Nekem a konzit 10 perc alatt elintezte, már szólt neki az asszisztens csaj, hogy lejárt az idő. Utólag biztos, hogy nem mennek el ehhez a dokihoz, vicc amit művel. Itt meg a fórumon eloadjak, hogy mennyire ért az orrplasztikahoz. Most meg orulhetek ha külföldön egyáltalán elvallaljak az orromat :) nem vagy egyedül, és egyet értek veled. Tényleg nem szabadna ezt hagyni! Megkarositja a nőket, elveszi a pénzüket és a szépséguket. Kötelessége lenne tájékoztatni a betegeket a gyogyulasrol, tapaszolasrol, lehetséges mellekhatasokrol. De mit szeretnénk amikor még Kárász doki is megszerkesztett képet tesz fel mintha saját munkája lenne? :) vicc az egész ipar. Mindenkit buzdítok, hogy nézzen utána a ki választottjanak több helyen is. Ugye itt hoxan is működik a besugo rendszer, észnél kell lenni :)
30358. Allie_33 (válaszként erre: 30355. - Attractive)
2020. dec. 26. 16:57
Teljesen jol leirtad... nekem sem fordult meg a fejemben, hogyha mar kinezek egy tenyleg jo nevu orvost, akkor is sikerulhet ugy, hogy ne legyek majd elegedett. Sajnos utolag latom, hogy erre is fel kell keszulni. Es a terv sem garancia semmire sajnos😕
30357. bdnr22 (válaszként erre: 30355. - Attractive)
2020. dec. 26. 11:56
Én úgy mentem az első műtétemre, hogy olyan biztosan nem fordulhat elő, hogy visszasírom majd az eredeti orromat... Gondoltam ennyi pénzért max nem lesz tökéletesen olyan, amilyet elképzeltem,de ennyi... Aztán rajottem, hogy ez nem így működik...
30356. rekab (válaszként erre: 30355. - Attractive)
2020. dec. 26. 10:11
Teljesen egyetertek a leirtakkal.
30355. Attractive (válaszként erre: 30352. - Rekab)
2020. dec. 25. 23:11

Értem én, h elszáll a bizalom, de az lenne a cél, h az orvosoknak a nevük, hírnevük, prestizsük, múljon azon, h hogyan dolgoznak. Hogy jó munkát csináljanak s elégedett legyen az ügyfél. A realselfen az orrkorrekciót 90% pozitivan ítélte meg. Kíváncsi vagyok, h nálunk mennyi ez az arány.


Én is szolgáltatok, az én munkámban az ügyfelek kiverik a garanciát, s mivel a hírnevem múlik rajta, természetesen megcsinálom, még ha nem is az én hibám.


Itthon meg van szélsőség is akár, nem egyszer fordul elő, hogy nincs terv, nem érdekli az orvost, h mit akar a páciens, nem hallgat meg, nem figyel, nem érdekli a beteg álláspontja, azt csinálja ami tud, aztán vagy tetszik vagy nem. Lényeg, h minél kevesebb legyen a vesződség s tolják a műtőbe s fizessen....amíg van beteg s nincs reklamáció, ez nem fog változni. Holott a plasztikai sebészet célja, h a beteg szépnek érezze magát, visszanyerje az önbizalmát, s nem az, h az orvos gazdagabb legyen.

30354. rekab (válaszként erre: 30353. - Bdnr22)
2020. dec. 25. 18:26

Jah, emlekszem. Azt nem is ertettem...

Boldog Karácsonyt mindenkinek!

🎄🎄🎁🥂

30353. bdnr22 (válaszként erre: 30352. - Rekab)
2020. dec. 25. 15:27
Nekem nem ingyen lett volna a korrekcióm... Nem tudom miért az enyém se sikerült szebbre a tiédnél...
30352. rekab (válaszként erre: 30350. - Attractive)
2020. dec. 25. 12:49
En nem tettem felre korrekciora, szukseg volt korrekciora, de az en dokim nem kert korrekcios penzt. A tapasztalatom viszont az, hogy sokan nem korrekcioztatnak az elso dokijukkal, mert elszallt a bizalom. Mas munkajat viszont senki nem korrigalja ingyen, sot... És ha egy orrmutetbe beleugrassz, nem csak az anyagiak miatt, sokkal inkabb a lelki resze miatt, jobb ha felkeszulunk arra, hogy nem ugy sikerul feltetlenul, ahogy szamitunk ra.
30351. Mono2
2020. dec. 25. 02:07

Sziasztok!


Jelentkeztem néhány naplóba, megköszönöm, ha beengedtek. 💚


Korábban már elkezdtem én is vezetni az orrommal kapcsolatos naplómat (Régi álmom megvalósításának útján címmel).

Tavasszal mentem volna konzultációra Rezek doktor úrhoz, azonban a kialakult helyzet miatt visszamondtam és azóta sem voltam sem nála, sem másnál konzultáción. Az itteni fórumot olvasgatva elbizonytalanodtam, ezért is szeretnék naplókat nézegetni.


Kellemes karácsonyi ünnepeket kívánok mindenkinek! 🎄🎁🎗️

30350. Attractive (válaszként erre: 30342. - Rekab)
2020. dec. 25. 00:41
Szerintem nagyon nincsen rendben, ha úgy kell belevágnom egy műtétbe, h én teszem félre a pénzt a korrekcióra. Ha megélnek azok az orvosok, akik boldogtalan pácienseiken nem segítenek, akkor nagy a baj. Ki kell állnunk magunkért, s a sebészek munkájának színvonalának (s nemcsak árának) növekedése kell hogy megtörténjen. Jelenleg ők járnak jól. Nincs következménye a rossz munkájának. S a boldogtalan páciens ráadásul korrigáltat. X orvos az Y orvossal s fordítva. A beteg pénze fogy, az övöké meg dagad. Több transzparencia is kell, h egyszercsak kezdjen apadni a rossz orvosok betegszáma, akkor fognak majd jobban dolgozni. Addig minek?
30349. keki70 (válaszként erre: 30346. - Shelly)
2020. dec. 23. 10:25

Szia!


Kárász doktor-megvagyok elégedve teljes mértékig.Képem van fent :-)

30348. keki70 (válaszként erre: 30347. - Otsike)
2020. dec. 23. 10:23
Te kis Humor Herold!🦄😊❤️😜 /jaj de nehéz volt lovacskát találnom/
30347. Otsike
2020. dec. 23. 07:59
Jégkorong mérkőzésen találkoztam a Palánk nevezetű orrsebésszel...Elég fájdalmas volt...
30346. Shelly
2020. dec. 23. 07:57

Sziasztok!

Jövőre szeretném megcsinálni az orromat. Mégcsak véleményeket gyüjtök a dokikról, nekem eddig Járai és Kárász doktor úr a szimpi. Írjon légyszi akit ők műtöttek, hogy meg voltatok e elégedve illetve ha van fotó azt szivesen megnézném :)

Köszönöm!

30345. Judit0613 (válaszként erre: 30343. - Dori-28)
2020. dec. 22. 20:37
Szekszárdon is, ott állami kórházban. :)
30344. Paradise (válaszként erre: 30343. - Dori-28)
2020. dec. 22. 09:01

Jó reggelt!:)


Információim szerint Szekszárdon is, de a doktor úrról még én is várok további elérhetőségeket, esetleg van e lehetőség nála Budapesti konzultációra stb?

30343. dori-28
2020. dec. 22. 07:39

Sziasztok!

Valaki meg tudná nekem mondani, hogy Járai doktor úr csak Pécsen rendel?

❮❮ ... 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook