Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Sportolsz, formálódsz, mi a kitűzött cél, van példaképed? :-) fórum

Sportolsz, formálódsz, mi a kitűzött cél, van példaképed? :-) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2009. dec. 14. 09:06
Sziasztok! Van valakinek tapasztalata a mell edzésben? Szeretnék szép mellizmot építeni. Főleg a két mell közötti részt szeretném szépen kidolgozni. Erre szerintetek melyik gyakorlat a leghatásosabb? Fekvenyomás, tárogatás, mellről tolás?
156. milochou (válaszként erre: 155. - Milochou)
2009. dec. 14. 08:27
uristen!!!! javitom: munkàjàt....
155. milochou (válaszként erre: 153. - Progres_syl)
2009. dec. 14. 08:26
engem sosem zavart a pasi edzö, aki komolyan veszi és nem csak csajozni akar, az jol végzi a munkàlyàt és nem hoz kellemetlen helyzetbe. Mondjuk ez olyan lehet mint a nögyogyi: vkinek a nö orvosok jönnek be, vki megy csak pasihoz jàr.
2009. dec. 13. 18:49

Sziasztok!


Nálam a kitűzött cél, hogy tavaszra izmosodjak. Elsősorban karra és hasra kell erősíteni, mert felsőtestre hízós vagyok, de már sokat alakultam október óta, akkor kezdtem nagyobb súlyzókkal edzeni.


Nekem aki nagyon tetszik testre az Jillian Michals. Olyan kart és hasat elfogadnék, mint amilyen neki van.

153. progres_syl (válaszként erre: 152. - Martonreni)
2009. dec. 13. 16:48
Szia! Ha google-be beírod, hogy "női edzésterv", akkor dob fel lehetőségeket, én is végigrágtam az összeset, de aztán egyiket sem tudtam igazán használni, mert rá kellett jönnöm, hogy ez annyira egyénre szabott dolog, hogy ha fejlődni is akar az ember, muszáj egyénire szabni az edzéstervet. Ez az egyik, a másik pedig, hogy azért nagyon fontos az edző (legalább első 1-2 alkalommal ha más nem is, legalább a teremedző, akinek többek között ez is a dolga, hogy segítsen megtanítani a gyaksikat helyesen végezni, mert rosszul csinálod, könnyű sérüléseket összeszedni, és nem ér annyit. Hasonló fenntartásaim voltak az edző miatt, de csak kellemes meglepetés ért, hihetetlen ösztönző hatása van, és amikor már feladnám, hogy nem tudom megcsinálni, akkor még kiszurkolja belőlem az utolsó utáni gyaksikat is. Persze ehhez az is hozzátartozik, hogy én egy nagyon jó női edzőt találtam, nyilván egy pasi más lenne..
2009. dec. 13. 16:20
Szia Progres! Tudsz esetleg olyan oldalt ahol edzéstervet lehet letölteni? Mert én is úgy gondolom, hogy csak úgy össze-vissza nincs értelme, viszont az edző nekem drága, meg zavar is hogy folyton ott van valaki és nézi ahogy küzdök:)
2009. dec. 13. 15:44

Sziasztok! Én bő 2 hónapja kezdtem újra kondizni is aerobic mellett, de mostmár edzővel. Érdekes tapasztalatok vannak, össze sem lehet hasonlítani az edzéseket azzal, amikor magam csinálgattam. Látványos a fejlődés már ilyen rövid idő után is, az edzések nagyon változatosak, és mivel én is formálódni szeretnék és ehhez némi izmot felszedni, nagy súlyokkal dolgozunk, hétről hétre nagyobbakkal. Ehhez persze elengedhetetlen a táplálékkiegészítő is (fehérje, vitamin és energizáló), meg a kajára való odafigyelés, ugyanis bármilyen hihetetlen, de az eredmény 20%-ban függ csak az edzéstől, 80% pedig a kaja..

Kalomoira! Örülök a fórumnak, máris sok érdekességet olvastam, és sokak számára hasznos lehet, mert főleg csajok körében sajnos rengeteg a tévhit a súlyzós edzéseket illetően..

2009. dec. 11. 15:29

Hát majd meglátom nekem mennyire jön be ez a snowboard, :-) Párom szerint lesz ott hiszti :-D

Ma pihenő nap van az edzésben, tegnap próbáltam kőkeményen hasizmozni is de ez a legutálatosabb dolog szerintem..

Ja meg a kitőrés is az de most kombinálom padon fenekezéssel, nagyon kemény de legalább érzem, hogy hatott még másnap is :-D

Régen ki akartam próbálni a spininget de már nem tetszik, hülyén hangzik de nekem monoton, pedig zene is megy közben :-)

149. milochou (válaszként erre: 148. - Kalomoira)
2009. dec. 11. 14:58

gyorsan bekukk, mert mindjàrt indulunk.


Switching kicsit, mint a köredzés. Kombinàlja a spinninget a sulyzos edzéssel. a pulzus fontos. mindig vannak benne dinamikus fàzisok és piheno részek. én 3kört szoktam csinàlni, kb 45perc de nagyon izzadok töle és el is fàradok rendesen. Aztàn ha màr jol megy csinàlhatunk többet is, a sulyokat is lehet emelni. mindig 1sulyzos rész, 1 spinning, 1 sulyzos rész, 1 spinning..stb.. persze ez nem olyan specifikus edzés, mint amit Te csinàlsz.


en sem sielek jol, csak a férjem miatt muszàly. Szerintem a lànyom elöbb fog megtanulni jol sielni, mint én bàrmikor.... snowboard-ot sosem probàltam.


jo hétvégét mindenkinek!

2009. dec. 11. 09:38

Sziasztok jó reggelt! :-)

Mi az a switching? :-)

Mi majd Februárban megyünk snowboardozni, már várom az elősször megyek még síelni sem síeltem soha... :-D

persze a párom már profi snowboardos biztos lesz majd rajtam nagy röhögés :-D

2009. dec. 10. 20:09

sziasztok, csak most tudtam jönni, mert egész nap iton voltam: reggel bevàsàrlàs, mert holnap megyunk sielni es du edzeni voltam, jol elfàradtam. Itt most a switching a menö kangoo edzést még nem is làttam. kombinàlni szoktam a switchinget a sulyzos edzéssel és ha tudok 3x menni 1 héten, akkor az kardio ( mert ugye én fogyni szeretnék elöször).


Ja és azt akartam még nektek mondani a példaképpel kapcsolatban, hogy youtube-on talàltam videokat àtalakulàsokrol ( dagadtbol izmos test) és szerintem ez nagyon motivàl; làtni, hogy nem lehetetlen.

2009. dec. 10. 18:48
Sziasztok! Azért nem vagyok teljesen kezdő, már sokszor nekiálltam, csak mindig abbahagytam pár hét vagy hónap után. Remélem most nem lesz ilyen fellángolásszerű. Amúgy jártam már kangoo-ra is, kb két éve, pár hónapig, nagyon szerettem, csak itt megszűnt sajnos (székesfehérváron lakom), mert az edző csaj már nem akarta csinálni és nem találtak másik edzőt, azóta nincs kangoo. A step-et meg a kick boxos órákat meg nem szerettem. De a kangoo tényleg jó volt. Szóval most kb 1 év teljes lustaság után megint nekiállok, de most komolyabban szeretnék izmosítani. Sajnos azt tapasztalom, hogy 30 éves kor után az izmok sokkal hamarabb "elhagyják" magukat, úgyhogy nem szabad leállni. De azt hiszem kezdésnek tényleg jó lesz a Réka, mert ez is lefáraszt nagyon. Aztán majd meglátom. A kangoot mindenképpen próbáljátok ki!!!
145. Kalomoira (válaszként erre: 144. - ALLICS)
2009. dec. 10. 12:46

Én meg ha a pénzem engedi :-)

Az max karácsony után lesz azt hiszem....

144. ALLICS (válaszként erre: 143. - Kalomoira)
2009. dec. 10. 12:45

Szia!


Nálunk is van ilyen és a kézis csapatomból járnak is páran oda is,azt mondják nagyon jó és nem utolsó sorban a társaság is szuper.

Ha időm engedné én is mennék...majd ha nagyobb lesz a fiam esetleg.

143. Kalomoira (válaszként erre: 142. - ALLICS)
2009. dec. 10. 12:42

Szia :-)

Hát attól függ mit akar csinálni, kondizni vagy aerobik félére járni. Meg mit akar elérni.

Tegnap láttam a kangoo edzést a teremben, annyira jó nézni is, már alig várom, hogy kipróbáljam, bár ők már annyira tudják merre mikor kell ugrálni, hogy biztos az elején kicsit össze vissza megyek majd hozzájuk képest az ugrálásban :-D De nagyon jó a hangulat közben :-)

142. ALLICS (válaszként erre: 138. - Martonreni)
2009. dec. 10. 12:40

Szia!

Szerintem ha most kezdtél el egyáltalán tornázni kezdettnek RR is jó aztán majd ha belejössz elmehetsz edzőterembe is akár.

2009. dec. 10. 12:37
Edző csinálta igen, régen kondiztam, de most kezdtem el újra kb 2 hónapja. Eredményt a vádlimon látok egyenlőre, de közvetlen edzés után érzem minden megmozgatott izomcsoportomon, hogy feszül, feszesebb, alakul, szerintem látható,fogható eredményt minden izmomon olyan tavasszal lesz.
2009. dec. 10. 12:34
Ezt edző állította össze Neked? Mióta csinálod? Látsz már eredményt?
139. Kalomoira (válaszként erre: 138. - Martonreni)
2009. dec. 10. 12:29
A popsi az más tészta talán, mivel én edzőteremben edzek rá gépeken, de vannak olyan gyakorlatok is az edzéstervemben ami pl kitörés, fenekezés padon, vagy pl a vádlit is lehet gépek nélkül csinálni. De én ezeket mind kiegészítem a gépekkel is, így hatásosabb és gyorsabb, látványosabb eredményt lehet elérni, no meg taposógépet is használok. Szóval a kondizás azért jó szerintem mert több féle gyakorlatot tudsz csinálni minden izomra, pl a fenékre is és ezáltal több izmot mozgatsz meg benne. Én most egy 3 napos edzéstervez csinálok, ez azt jelenti, hogy 3 napra vannak felosztva a különböző gyakorlatok, és 3 naponta ismétlődik az edzés.
2009. dec. 10. 12:24
Kicsit lelomboztál, azt hittem ez elég lesz, a 20 perces popsi tornától olyan izomlázam lett másnapra, hogy alig tudtam leülni. Ezek szerint még ennél is erősebb kell? Te például edzésterv szerint edzel vagy csak úgy ami jön?
137. Kalomoira (válaszként erre: 135. - Martonreni)
2009. dec. 10. 12:15

Szia, feszesebb és izmosabb látványosan nem nagyon leszel ezektől a tornáktól, aerobiktól sem, inkább fogyaszt és állóképességet fejleszt. RR sem attól néz ki így mert ugrál :-)

Kondizni muszály mellette, persze elérsz az ugrálással tornával is eredményeket de sokkal hosszabb időbe telik és nem annyira látványos.

Én heti 4szer járok edzeni kb.

2009. dec. 10. 12:15
....és a csoki.... Sajnos én sem bírom ki csoki nélkül, minden nap legalább egy tábla csokit megeszek, főleg most hogy tele van a lakás csokimikulással, kisfiam kapta, de ő nem nagyon eszi. Állítólag létezik csokifüggőség, hát lehet hogy nekem az van...
2009. dec. 10. 12:12
Sziasztok! csatlakoznék, ha nem gond, kb egy hete kezdtem tornázni RR új DVD-jére, nekem tetszik és elég kemény szerintem, bár hozzáteszem hogy nem vagyok túl edzett, de remélem majd belejövök. Igazából én is feszesebb, formásabb idomokat szeretnék, nem fogyni, bár 1-2 kiló plusz van rajtam is. Mennyit szoktatok edzeni? Minden nap?
2009. dec. 10. 10:43
NA mi van még mindenki alszik, vagy dolgozik :-)?
2009. dec. 10. 10:19

Sziasztok jó reggelt! :-)

Jó kis izomlázam vana hátsó combomban, fenekemben, meg hasizom tájon,de ma is edzés lesz délután. :-)

Reggel nem bírtam ki és benyomtam egy melegszendvicset a joghurtra :-D

Én 52 kiló vagyok kb. de olyan 54 szeretnék lenni izmokkal.

132. milochou (válaszként erre: 109. - ALLICS)
2009. dec. 9. 20:20
én sem birnàm ki csoki nélkül.....85%osat szoktam venni. Most is ettem 2kockàt vacsi utàn :o)))
131. milochou (válaszként erre: 126. - Adfa0d8bdb)
2009. dec. 9. 20:18
én eljàrok kondizni....de nem érzem, hogy bàrkinek is àrtanék ezzel; viszont ez a bébiétel....
130. milochou (válaszként erre: 70. - ALLICS)
2009. dec. 9. 20:16

osztozom a véleményen, ö nekem sem tetszik.


Viszont megvolt ma az edzés és jol érzem magam, nagyon. Holnap itthon a férjem, igy el tudok menni megint :o))

129. adfa0d8bdb (válaszként erre: 127. - Kalomoira)
2009. dec. 9. 17:24

Most már én sem vagyok vastag!


Csak mindez egy jó fél évembe tellett! De megérte! Most 50 kg vagyok, és a gyemekem 4 éves.

De a szülés után... jajjj, nem szívesen gondolok vissza az akkori énemre! :)

128. alexandracska83 (válaszként erre: 5. - Kalomoira)
2009. dec. 9. 16:39
Hát igen az biztos de mivel én eléggé sokat éjszakázom mostanában kevesebbet szek.Mindenkinek sok sikert aki formálódni akar!
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook