Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Orr-piercinget szeretnék, szívem szerint bal oldalra rakatnám, de sokaknál jobb oldalt látom. Van jelentősége, melyik oldalra rakatom? fórum

Orr-piercinget szeretnék, szívem szerint bal oldalra rakatnám, de sokaknál jobb oldalt látom. Van jelentősége, melyik oldalra rakatom? (tudásbázis kérdés)


2009. dec. 18. 17:01
remélem :)de azert még probálgatom kivenni magamnak
25. bec1f7f165 (válaszként erre: 24. - Agiiica)
2009. dec. 18. 16:50

Biztos kicseréli, legfeljebb pénzt két érte :D


Nem tudom, én magamnak szúrtam, és magam cseréltem. Egyébként nem hiszem, hogy pénzt kérne érte. A cseréhez egy gumikesztyű és egy kis fertőtlenítőszer kell meg pár perc. Szerintem ennyit megér neki, hogy Te jó hírét vigyed.

24. agiiica (válaszként erre: 23. - Bec1f7f165)
2009. dec. 18. 16:41
már három hete h piercingem van,mar nem fáj az orrom, és szeretném kicserelni de nemmerem :/ szerintetek a piercinger ingyen kicsereli?
23. bec1f7f165 (válaszként erre: 19. - Agiiica)
2009. dec. 10. 09:54

Nekem 1 esetet leszámítva csak véletlenül jött ki félig vagy egészen, de ez kb 2 évente egyszer fordul elő. Ez esetekben hirtelen, véletlen rántásról van szó, és általában fájdalmas, mint utána a visszatétel.

Mikor kivettem, pár hét után tettem csak vissza, az fájt, de minden piercinget nehezebb visszarakni az idő múlásával. Szerintem nem mindegy hol van. Az egyiket simán vissza tudtam tenni, a másik problémás.

2009. dec. 10. 09:44
mert nalunk nem árulnak olyant :)
2009. dec. 10. 09:41
de milyen az a szilikonos? csak a szára szilikon vagy az egész ékszer?
20. vinszisz (válaszként erre: 19. - Agiiica)
2009. dec. 4. 17:21

Szia!

Egyáltalán nem fáj,sőt számomra ez a legkönnyebb.

A szilikonosat sokszor elvesztettem alvás közben,a hajlított végűt pedig nagyon nehezen raktam be,lehet hogy a műkörmöm akadályozott benne:)Sokszor mire bevarázsoltam,olyan vörös volt az orrom,mint egy bohócnak.

Elég gyakran kiszedem,mert az olyat szeretem amiben fehér kő van,az pedig sajna gyakran szorul tisztításra,a smink nem mutat rajta túl jól.:)

19. agiiica (válaszként erre: 18. - Vinszisz)
2009. dec. 3. 20:56
s tudod cserélgetni a bogyos vegüt gyakran?? vagyis nemfáj mikor ki-be rakod?
2009. dec. 3. 20:30

Szerintem sincs jelentősége.Nekem is berajzolták és ezen az oldalon volt előnyösebb.Nekem jobb oldalon van.Nekem az első pillanattól nem okozott gondot,nem gyulladt be,szinte nem is éreztem semmit,csupán az első napon volt egy kicsit piros.

Én már minden fajtát kipróbáltam,a hajlíthatót,a gyárilag hajlítottat,szilikonost,de végül is a bogyós végű lett a legjobb!

17. agiiica (válaszként erre: 15. - D9d8721118)
2009. dec. 3. 19:57
nekem bal oldalon van és kampos, nagyon zavart 1hetig amikor betették, énis pont ezt éreztem hogy nemkapok levegöt meg szúr, de már olyan mintha nemis lenne :)
2009. dec. 2. 18:50
eleinte mindig forgatni kellett, hogy ne szúrjon, de már nem, megszoktam. nekem műanyag van, az lehet, hogy puhább is
2009. dec. 2. 16:43
Titeket nem zavar a kapmós? Nekem amikor az volt bent, alig kaptam levegőt, meg nyomta az orrom, hiába forgattam akárhogyan.
2009. dec. 2. 14:28

nekem is bal oldalon van, ott jobban tetszik, szerintem más jelentősége nincs.

A bogyós végű szerintem is nagyon vékony, nekem kampós van :)

13. cda322cd3b (válaszként erre: 12. - Bec1f7f165)
2009. dec. 2. 14:12
nekem attól összeszűkült a lyuk,alig tudtam kiszedni a piercinget és begyulladt , azóta csak kampósat használok
2009. dec. 1. 22:00
hadd istenitsem a bogyos piecingeket itt is (masik topicban mar tetem). a gomb vegueket nem kell pluszban tisztogatni olyan pici a fem belul az orrban.
2009. dec. 1. 20:34

Nekem is bal oldalon van, lassan 12 éve. A környezetem nem szólt semmit, elfogadták. Vannak nagyon szép, gusztusos ékszerek is. Én eü.-ben dolgozok, de nagyon ritkán van bent, ha bent is van, nem szólnak érte.

Téli időszakban pedig csak annyi, hogy picit többet kell fordítani a tisztításra.

2009. dec. 1. 17:22

Rosszmájú emberekkel fogsz találkozni.


Én utoljára egy fogorvosi magánrendelőben találkoztam egy tahóval. Ráadásul ő volt a főnök, tehát erősen érdekelt az üzletben, ennek ellenére nekem, mint fizető vendégnek olyanokat mondott fintorogva, hogy "létezik olyan férfi akinek ez tetszik?" A többi nem is sorolom...


Ha a főnök megtűri, akkor minden OK. Nem kell mindenkinek megfelelni.

2009. dec. 1. 17:07
engem sem zavar az orrfújásban. a munkahelyemen nem szóltak érte, de ha ez probléma mégis valakinek, munkaidő alatt lehet hordani átlátszó, plasztik piercinget
2009. nov. 29. 16:00
Én lövettem, kb.1 hétig nehéz volt az orr fújás a hosszú piercing miatt,utána lecseréltem és már nem zavar egyáltalán. Hozzá kell szokni. :-)
2009. nov. 29. 15:49

köszönöm, már csak az érdekelne, hogy ha náthásak vagytok hogy fújtok orrott? olyankor kiveszitek és nem hordjátok? vagy nem zavaró?


ja! és mikor megcsináltátok, mit szólt hozzá a környezet? munkahelyen ér emiatt valamilyen bántás titeket?

2009. nov. 29. 15:35
Szia! Amelyik oldalon neked tetszik, oda rakasd. Ha van esetleg másik piercinged a "fejeden" (szemöldök,száj..) akkor érdemes figyelni rá,hogy ne mindn egy oldalon legyen.
2009. nov. 29. 10:44
szia! szerintem sincs, nekem a jobb oldalon van, amikor szúrattam, felrajzolták mindkét oldalra, és ezen az oldalon mutatott jobbat, mivel senkinek sem szimmetrikus az arca, érdemes kipróbálni előtte.
2009. nov. 29. 10:42

Szia!


Nekem jobb oldalon van, már 15 éve, nincs jelentősége, melyk oldalra rakatod, szerintem.

Sziasztok

Zsuzska

2009. nov. 29. 10:35
Szerintem sincs jelentősége, nekem is a bal oldalon van kb. 7 éve.
2009. nov. 29. 10:34
Nekem bal oldalt van immár 6.éve... és az ég világon nem számít, hogy melyik oldalon szuratod... :)
2009. nov. 29. 10:32
Orr-piercinget szeretnék, szívem szerint bal oldalra rakatnám, de sokaknál jobb oldalt látom. Van jelentősége, melyik oldalra rakatom?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook