Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kinek van szívritmuszavara, ki esett át szívkatéterezésen? fórum

Kinek van szívritmuszavara, ki esett át szívkatéterezésen? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯
1819. Livia40 (válaszként erre: 1818. - 69490619ae)
2013. márc. 17. 06:56
Gratulálok ,és további jó egészséget kívánok mind a kettotoknek.
2013. márc. 17. 06:18

Sziasztok!..:)


Megérkeztem én is..:) Megszületett a lányom..:)És jelenleg tünetmentes vagyok, remélem még egy darabig az is maradok..:)

2013. márc. 16. 21:14
Magnézium lányok, fiúk, magnézium!! Az sokat segít. Magnerot tabletta ami nekem bevált. Ritkítja az extrákat. Nekem műtét után ajánlották és bevált. Ritmusos estét mindenkinek!:)
1816. lavanda (válaszként erre: 1815. - Livia40)
2013. márc. 16. 14:30
Nekem viszont nem!
1815. Livia40 (válaszként erre: 1814. - Lara117)
2013. márc. 16. 13:17
Nekem a Béres Antifront kapszula segitett.
1814. lara117
2013. márc. 16. 10:12

Gyógyhatűsú készítményeket tudtok amik hatásosak voltak bárkinék ritmuszavarra?

köszi

1813. M.mami (válaszként erre: 1812. - Ildikó0808)
2013. márc. 14. 17:00
Sziasztok! Nálam is pocsék a közérzet.Tegnap óta szédülök,hányinger,hidegrázás,mellkasnyomás,fáradtság.Szóval nagyon pocsék.Azért egy nap alatt ekkora hőingadozást elviselni egy egészséges is kikészül.
1812. Ildikó0808 (válaszként erre: 1809. - Evecee)
2013. márc. 14. 16:43

Evecee! Sajnálom, hogy Te is ilyen szarul vagy. Én tegnap azt hittem az utolsókat rúgom, olyan sok extrám volt, ráadásul erős hányingerrel és diszkomfort érzéssel párosult.:( Teljesen kimerültem tőle... Azt hittem mára jobb lesz, de nem igazán.

Jobbulást Mindenkinek! Látom többünket is megviselnek a frontok. Hát... ritmusosabb napokat!

1811. TSanya (válaszként erre: 1809. - Evecee)
2013. márc. 14. 13:29
Ez a hidegfront nekem is betett, extrák ezerrel, persze melegfrontnál is ez van. Frontmentes napok meg alig vannak az utóbbi hónapokban.
1810. mokika80
2013. márc. 14. 11:35

Sziasztok!

Nekem is sok extra!

Most olvastam Majkát,hogy a két beavatkozás után sincs jól!Szerintem neki ilyen problémája lehet,mint nekünk nem??

Biztos érdemes nekem másodszor is belevágni????

1809. Evecee
2013. márc. 14. 11:22

Sziasztok.

Ez a gané idő rendesen kihozta az extrákat:(.Remélem Nektek ritmusosabb a napotok,mint nekem.

1808. barbidus
2013. márc. 14. 10:55
Küldöm privátban! :)
1807. mokika80
2013. márc. 14. 10:02

Sziasztok lányok!

Hát igen,most már elbizonytalanodtam,úgyhogy tényleg jobb lesz rákérdezni,mert persze a hormonháztartást én sem akarom feleslegesen felbolygatni(amúgy sem tökéletes)!Barbidus várom az email címet!Akkor ott konkréten rá tudok kérdezni?

Köszi a segítséget!

1806. barbidus
2013. márc. 12. 21:55
Érdekes nekem nem csinálta meg, jobb rákérdezni szerintem! Illetve én rákérdeztem műtét előtt, és egyértelműen mondta Magdika az asszisztens, hogy új időpontot kell kérnem. És így is történt! Szegénykém, most jól összekevertünk... :)Elküldöm holnap az e-mail címet, és ha gondolod rákérdezhetsz, és akkor tiszta lesz minden!
2013. márc. 12. 21:07
És elfelejtettem mondani Gellér doki műtött és Magdika sem ellenezte az orvossal együtt.
1804. NataliaWeiss (válaszként erre: 1791. - Mokika80)
2013. márc. 12. 21:04
Szia Mokika! Mensi alatt is megcsinálják, élő példa ÉÉÉn. Mert én folyton akkor menstruálok amikor a legaktuálisabb (ablatio, nyári nyaralás, ünnepi alkalmak, és minden más) Szóval simán kivitelezhető. Egy óriási tamponnal. Felesleges azért a hormonokat abajgatni és ráadásul befolyásolja a ritmust is a hormonváltozás. Mellesleg nekem azon a napon el is múlt, pedig reggel jött meg. Másnap folyatta csak, valószínű az idegtől volt. Szóval no para, dugd be műtét előtt és minden simán megy.
2013. márc. 12. 19:43
Nekem is van, ha hoxán szörfözöm...:o))
1802. mokika80 (válaszként erre: 1800. - Barbidus)
2013. márc. 12. 19:41

Barbidus!

Az email címet mindenképpen elkérném,bár még nem döntöttem el,mit csináljak,de lehet,ha a gyógyszer variálás mellett döntök,akkor is meg kéne beszélnem?Április 8 az időpontom!

1801. mokika80 (válaszként erre: 1794. - TSanya)
2013. márc. 12. 19:39
Hát az biztos,hogy én nagyon labilis vagyok lelkileg,de ennek meg is van az oka,az élet nem kímél,sok mindent kellett kiállnom,megélnem!Nekem is rengeteg most az extra!Bármennyire félek is tőle,már várom az ablációt,hátha utána jobb lesz!
1800. barbidus
2013. márc. 12. 14:22

Szia Mokika,


Véleményem szerint vagy variáld át, vagy kérj új időpontot. Én is egyszer kértem új időpontot. Gellér doki asszisztense nagy kedves, ő segített új időpontot találni. Én e-mail-en vettem fel a kapcsolatot velük. Ha, gondolod megadom az e-mail címet. És ha írsz neki, akkor már biztos lehetsz benne, hogy ő fogja neked csinálni. Jól emlékszem neked is vannak gasztros problémáid is? Mert nekem a rossz közérzetet inkább az okozza, sajnos mostanában is van vele gondom. Gasztroentrológushoz járok, refluxom van és valószínű, hogy lassú a gyomorműködésem. Hányadikán mész egyébként?

1799. Livia40 (válaszként erre: 1794. - TSanya)
2013. márc. 12. 14:18

Szia,én is üdvözöllek.

Nekem is felirták a Rytmonormot de csak alkalmi szedésre,a pitvarfibrillációra.Nem kellett rendszeresen szednem csak amikor rosszul voltam.

De hál istennek nem volt rá szükségem.

1798. mokika80
2013. márc. 12. 13:43

Szia Barbidus!

Nekem is Gellér László fogja csinálni,ha minden igaz,bár az elsőnél sem az csinálta,akit itthon mondott a dokim!Neked is ő csinálta,nem?Ezért is gondoltam,hogy nekem sem lesz jó,ha úgy megyek!Szerinted akkor megoldás lehet,ha gyógyszerrel átvariálom kicsit későbbre a mensest?

1797. barbidus (válaszként erre: 1793. - Mokika80)
2013. márc. 12. 13:29

Szia Mokika,


Nekem kizáró ok volt a menzesz, az én dokim nem csinálja akkor. Ha már csak abba belegondolsz hogy a műtéten kívül (ami 1-2 óra) még minimum 3 órát, de lehet 6 is sőt 12 nyomókötésben mozdultalanul kell feküdnöd. Hol lesz a műtéted? Elsőt hol is csinálták? Szerintem a rossz közérzeted nem a szívedtől van, ne aggódj! Most már biztos megoldódik a problémád ezzel a második beavatkozással. Nagyon kíváncsi lszek mit mondanak, mi okozza a ritmuszavart. Nekem 3 hete volt a műtétem AVNRT-m volt. Remélem csak volt... Kitartás neked! Próbálj elvonatkoztatni a problémáktól, én is voltam mélyponton, sőt most sem vagyok még teljesen jól, főleg hogy többnyire egyedül vagyok a 2 gyerkőcömmel. Fel a fejjel! Minden rendbe lesz!

1796. TSanya (válaszként erre: 1795. - Lavanda)
2013. márc. 12. 13:24

Köszi a választ, nekem ráadásul alacsony a pulzusom (50 körül), így nem merem a Rytmonormot elkezdeni, az egyéb mellékhatásairól nem is beszélve.

A hideg 3 napig fog tartani, utána visszajön a tavaszias meleg, na csak ezt bírjuk ki.

1795. lavanda (válaszként erre: 1794. - TSanya)
2013. márc. 12. 13:08

Szia TSanya!

Üdvözöllek körünkben!

A Rytmonormról: nekem kardiológus írta PSVT-re, két évig szedtem, semmit nem használt,továbbra is panaszos voltam. Abláció után mondta a kórházi doki, hogy ez nem is arra a ritmuszavarra való, ami az én betegségem. Hát,mit mondjak? Néztem nagyot... 2 x 300 mg volt az adagom.


Hétvégére jön a hideg,már én is előre félek.

1794. TSanya (válaszként erre: 1791. - Mokika80)
2013. márc. 12. 12:47

Új vagyok a fórumon és sajnos én is érdekelt a témában, üdvözlök mindenkit, már régóta olvasgatlak benneteket.Az az érzésem, hogy a szívritmuszavarok valahogy összefüggenek a pszichés állapottal. Ahogy itt olvasgatom a hozzászólásokat többeknek is átfedésben van a két dolog, ahogy nálam is. 3 éve vizsgálgatnak különböző orvosok, volt már magas vérnyomásom, refluxom, mellkasi panaszaim, az orvosaim végül pszichiáterhez irányítottak, de az általa felírt antidepresszánst nem voltam hajlandó szedni, csak a Frontint. Tüneteim évek óta hasonlóak, mint a Tiéd, szédülés, gyengeség, bizonytaklan mellkasi panaszok. Lassan egy éve pedig rengeteget extrázok - az utóbbi napokban, hetekben még többet - rövid PSVT-kel fűszerezve. Kardiológusom ablációt javasolt, de az érsebész még várna vele, Rytmonormot írt fel. Esetleg van valakinek tapasztalata ezzel a gyógyszerrel? Az abláció halasztásának nagyon örültem, miután olvastam itt a tortúráról, ami ezzel jár. A frontok és a stressz, valamint a kialvatlanság is nagyon bejátszanak. Előre félek a közelgő hidegfronttól.


Ritmusos napot mindenkinek!

1793. mokika80
2013. márc. 12. 12:39

Szia Lavanda!

Én úgy emlékszem,itt a fórumon olvastam,hogy van ,amelyik doki mensi alatt nem csinálja!Nekem amúgy pont aznap kéne megjönnie!Engem biztos fusztrálna!

Rohamok alatt készült ekg és rohamon kívül is és a szív uh!Nekem is azt mondta a doki,hogy egészséges a szívem!Csak mégsem érzem magamat annak!Én is pszichiáter ellenes vagyok alapjáraton,csak most eljutottam olyan szintre,hogy arra gondolunk,hogy a rossz közérzetem lelki eredetű!

1792. lavanda (válaszként erre: 1791. - Mokika80)
2013. márc. 12. 12:21

Szia Mokika!

Szerintem nem akadály a mensi,főleg tabletta mellett az nem is olyan igazi vérzés,(nekem is épp akkor volt), azt mondta a doki, őt nem zavarja.Hányadik napnál fogsz akkor tartani?

Milyen más kardiológiai vizsgálatra gondolsz

még? Terheléses EKG-ra? Holterre? Készült most a roham alatt EKG? A szívultrahang elég alaposan belelát a szívbe, szerintem ezért nem kért mást a doki.Egyébként szerkezetileg egészséges a szíved?

Engem mindig azzal vigasztaltak, hogy nem beteg a szívem, nyugalmi EKG-n semmi eltérés nem látható.Neked is mondtak ilyet?

Pszichiáter? Jaj, remélem nem sértek meg senkit...de én nem költenék rá(esetleg utólag, ha tuti, hogy meggyógyultam),mert ha én magamnak nem tudom megoldani a problémámat, akkor azt egy vadidegen hogyan fogja? (de ez csak az én véleményem,ha valakinek segített, írja meg!)

1791. mokika80 (válaszként erre: 1779. - Barbidus)
2013. márc. 12. 10:06

Szia!

Igen AVNRT volt nekem is,valószínűleg az újult ki!Megvan az időpontom,ami sajnos egybeesik a következő menses időpontjával!Itt azt olvastam,hogy úgy nem lehet elvégezni(az én kardiológusom szerinte igen.de nem hiszem,hogy belegondolt,hogy lehetne kivitelezni)!Szóval most azon agyalok,hogy annak érdekében,hogy ne kelljen új időpontot kérni,valamit okoskodnom kéne a fogamzásgátlóval(nem tartani ott szünetet)!Szerintetek az megoldás lehet a problémámra?

Amúgy elkeseredett vagyok,folyton gyenge vagyok,szédülök,rosszullétek vannak rajtam és az a rögeszmém,hogy a szívemtől van!Nekem szív uh,többször ekg volt,de más vizsgálat nem!Gondolkodok,hogy ne keressek e fel,addig egy másik kardiológust,mert az enyém nem nagyon csinált mást!Vagy pszichiáterehez kéne mennem sűrgősen,családom szerint idegileg vagyok ki!Rengeteget extrázok is!

Szép napot mindenkinek!

1790. Evecee
2013. márc. 11. 20:50
Èn is megsirattam.Nagyon szeretem a hangját.Biztos azért is viselt meg jobban mert neki is szenvedés volt minden szívvacakolás.Bár szegényem eléggé nem olyan életet élt,nem vigyázott magára és sajnos rombolta a szervezetét.Egy nagyon értékes ember ment el.Sokat kaptunk Tőle.
❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook