Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kinek van szívritmuszavara, ki esett át szívkatéterezésen? fórum

Kinek van szívritmuszavara, ki esett át szívkatéterezésen? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
2013. máj. 8. 13:32

Sziasztok!


Új vagyok itt Nálatok és a problémám is más,de nem találok nekem való fórumot...

Gondoltam hátha olvassa sorstárs a fórumot.

30 évesen 1,5 hónapos melkasfájdalom után rászántam magam,hogy dokihoz menjek ahol pitvari ASD-t diagnosztizáltak. 26x21 mm-es.A GOKI-ban lesz (valószínűleg) katéteres zárásom.

Esetleg van köztetek aki már átesett ilyenen???

2118. Szasza1978 (válaszként erre: 2113. - Ildikó0808)
2013. máj. 7. 20:06

Szia Ildi! Sziasztok!

Köszönöm kérdésed, nálam minden ok eddig.

Igen, nyomom a bringát, vasárnap verseny lesz :)

198-ra tudtam feltolni terheléssel a pulzusom és semmi negatív tapasztalat vagy svpt! Jó érzés újra egészségesnek érezni magam, gyógyszer szedése nélkül.

Olvastam a hozzászólásaidat,látom Te nem tudsz ennyi pozitív dologról beszámolni?! Sajnálom. Azt javaslom ne add fel a reményt, lesz még sokkal jobb is! ;)

2117. marika10 (válaszként erre: 2113. - Ildikó0808)
2013. máj. 7. 09:17

Nekünk múlt héten volt anyáknapi műsor az oviba,féltem én is,hogy kijön a ritmuszavarom,de aztán mégsem jött,lehet,hogy addígra te is jobban leszel Ildikó.

Olyan borzasztó ez,hogy ami másnak természetes(elmenni a játszótérre,majálisra,vagy csak egyet sétálni),nekem külön kihívást jelent,és már napokkal előre készítem fel magam,de a gyerekemmel muszály törődnöm,ő a fontos,ez a gondolat segít leküzdeni a félelmeimet,mert legszívesebben nem mennék sehova,csak bezárkóznék a házba,és gondolkodnék magamról.Néha azt gondolom,hogyha látná ez a sok ember aki éppen körülöttem van, mi dúl bennem,nagyon meglepődnének.Ők sajnos ezt nem érthetik meg,úgyhogy már nem is próbálkozom,csak küzdök magammal,meg a ritmuszavaraimmal.A kórházi tapasztalataim nekem sem jobbak,semmit sem csinálnak,én általában még az ultrahangig sem jutok el,mondják szedjek Magnéziumot,ennyi.

2116. lavanda (válaszként erre: 2113. - Ildikó0808)
2013. máj. 6. 20:33

Szia Ildikó!

Az első sor után reagáltam, csak most olvasom, hogy én is "megszólíttatva" vagyok.

Velem minden oké, annyira örülök, hogy megszabadított a doki a nyavalyámtól. Nálam már évekkel ezelőtt kellett volna ablációt végezni, nem pedig hagyni szenvedni.Bár még sokszor eszembe jut, hogy mi lesz, ha mégis beindul, de NEEEM, nem indul és ez olyan jó!!! A férjemtől nagyon sok bátorítást, biztatást kapok, hogy meggyógyultam. (na, meg persze Natáliától!).

Anyák napján szépen, vidáman, a kicsi lánykádnak úgy is Te vagy a földkerekség legszebb, legjobb édesanyja!!!

2115. lavanda (válaszként erre: 2114. - Ildikó0808)
2013. máj. 6. 20:15
:):):)
2013. máj. 6. 20:03

A köszönésem elég extra lett! :) Valamit sikerült odagépelnem, ami máshová való lett volna... :D

Bocsi!

2013. máj. 6. 20:01

Sziasissza kalimpálztok!

Itt vagyok én is! :)

Sajnos kb.5 napja iszonyú extrákkal... :( Nagyon durva, olyan szinten kiesik a szívecském a ritmusból, néha majd kiugrik és őrülten össze-vissza kalimpál, "jó kis" rosszulléteket produkálva. Pedig úgy szeretnék én is örülni a jó időnek. Na, csak lesz jobb is...

Marika! Örülök, hogy Te jobban vagy, mi tudjuk, hogy ennek mennyire lehet örülni, szóval szuper! :)

TSanya! Szó szerint együttérzek! :( Arra azért kíváncsi vagyok, hogy te milyen esetben mész ügyeletre, kórházba. Én azt tapasztaltam, hogy nagy semmit sem csinálnak velem, úgyhogy én már nagyon régen nem megyek sehová sem. Legutoljára kb. másfél éve mentem be, mikor fél óra múlva sem akart lassítani a pulzusom. Kb. 1 órát vártunk, akkor jutottam be, még akkor is 150 volt. UH.-ot csináltak és semmi mást, ennyi, megoldást nem hozott... Addigra sima psvt volt, sinus tachycardia, a durva extrák nem jelentkeztek.

A napokban bezzeg... Olyan jó lenne, ha ilyenkor lenne rajtam a holter!

Lavanda, remélem te jól vagy! :)

Szasza! Remélem minden oké és töretlenül hódolhatsz a bicajozásnak! :D

Mondjatok valami bíztatót, mert már nem bííírooom!!! :( Holnap anyák napi műsorra invitált a lánykám, ilyen satnyán fogok ott résztvenni?! :( Huhh lehet kicsit össze-vissza lett az írkálásom, bocsi!

Szép napokat mindenkinek!

2112. lavanda (válaszként erre: 2111. - Marika10)
2013. máj. 6. 19:43

Marika!

Én is úgy látom,hogy nagy itt a csend, mióta Ági töröltette magát.Írtam neki és néhány sorban válaszolt is. Azért remélem mindenki jól van!

2111. marika10 (válaszként erre: 2110. - TSanya)
2013. máj. 6. 19:30

Nekem most jobb időszakom van?hálistennek",a jó idő jó hatással van rám.Általában nyáron jobban vagyok.Bárcsak mindíg így lenne!

Látom kicsit mindenkit letaglózott Ági kilépése,remélem azért még hallunk róla,és biztos vagyok benne,hogy jobban lesz idővel.Fiatal,anyuka,és a szív nem adja könnyen magát.Én ismerek olyan embert aki 20 éve pitvarfibrillál.

Jó ez a fórum,én mindíg sok erőt kapok,ha csak olvasom is!Úgyhogy légyszi maradjatok,és írjatok néha!

2110. TSanya
2013. máj. 4. 14:39

Ki hogy van?

Nálunk gyenge hidegfront, közepes széllel és ezerrel extrázok. Minden 3.,4. ütés kimarad. Több, mint egy hónapja nem volt ilyen. Félek, hogy megint a kórházi ügyeleten kötök ki. Érdekes a múltkor is szombat este volt, erős hidegfont mellett.

2109. Szasza1978 (válaszként erre: 2108. - NataliaWeiss)
2013. máj. 3. 12:25

Sajnáljuk! :(

Kívánunk, mielőbbi gyógyulást számára!

Reméljük azért sikerül rendbe jönnie...

2108. NataliaWeiss (válaszként erre: 2107. - Marika10)
2013. máj. 3. 10:43
Nem haragszik senkire sem, csak felsokasodtak a problémái és nem akar senkit sem elrettenteni, sajnos nem jól van. Több abláción is részt kell vennie, gyógyszereket kap és neki nem igazán sikerültek a beavatkozások.
2107. marika10
2013. máj. 3. 08:56

Sziasztok!

Nem tudom mi történt Ágival,csak reménykedem,hogy nem mi bántottuk meg!

2106. lavanda (válaszként erre: 2105. - Dbf4d1e2a5)
2013. máj. 2. 17:14
:(:(:(
2013. ápr. 29. 08:35

Sziasztok!

Búcsúzni jöttem a fórumról... jó okkal. Erről nem akarok nyilvánosan írni, viszont szívesen írok mindenkinek, akikkel eddig is tartottam a kapcsolatot, de már csak priviben...

Itt az e-mail címem: volhynian@gmail.com (Hoxára ne írjatok légyszi, mert nem tervezem, hogy visszajövök, de e-mailban, sőt face-en is megtaláltok!)

Puszi mindenkinek és jó egészséget!

2104. mokika80 (válaszként erre: 2102. - Evecee)
2013. ápr. 27. 13:58

Köszönöm,én el vagyogatok!Vannak extrák,furcsa érzések,de reménykedek,hogy minden jó lesz!

Szép napot mindenkinek!!!

2103. Evecee (válaszként erre: 2102. - Evecee)
2013. ápr. 27. 10:58
Huh az első mondatom értelmesre sikeredett:-)
2102. Evecee (válaszként erre: 2101. - Dbf4d1e2a5)
2013. ápr. 27. 10:57

Sajnálom,hogy még nem vannak problémáid.Kitartás.Biztos lesz megoldás.

Én sem vagyok a legjobban.Már nagyon gyanakszom h lelkenmel van gond.A sok szar ami mostanába ért.Nincs begyorsulás nincs össze vissza verés azonban olyan gyomorideg érzés és mintha csinálni akarná a szivem.De semmi csak ez a rossz érzés van meg.A pulzusom a vérnyomim jó.Bár még bőven belefér a gyógyulási időmbe is ezek a fura érzések.

Mokika hogy vagy azóta?

Ritmusos napokat mindenkinek.

2013. ápr. 26. 20:24

Sziasztok!

Sajnos abláció óta volt néhány rövidebb begyorsulásom, így kaptam egy 24 órás ekg-t. Még nem elemezték ki részletesen (majd hétfőn) viszont ahogy ránézett a kardiológus az eredményre, röviden annit közölt, hogy pitvarfibrillációm van és túl magas az átlagos pulzusszám. Sajna ma is egész nap 95 és 105 között mozog nyugalmi állapotban...

Habár jobban vagyok, mint a két abláció között, de ez az állapot sem az igazi, közel sem az...

Lelkileg jól vagyok, próbálom elfogadni a dolgokat és bízok a gyógyulásban.


Szép estét mindenkinek!

2013. ápr. 26. 19:00

Sziasztok!


Mokika gratulálok!!! Örülök, hogy sikerült! :)

2013. ápr. 26. 09:10
Mokika én is örülök, hogy itt vagy és túl vagy.:)
2098. Léni50
2013. ápr. 25. 23:47

Mokika!

De jó már, hogy jelentkeztél! Nem lehetett könnyű az elhúzódó várakozás, de a lényeg, hogy a műtét SIKERÜLT!!! Most sokat pihenj, és gyógyulj meg teljesen!

Jó egészséget mindenkinek!

2097. Ildikó0808 (válaszként erre: 2096. - Mokika80)
2013. ápr. 25. 17:06

Mokika!

Te is egy kis hős vagy!:) Jó volt olvasni, szupi, hogy ezt most ilyen jól élted meg. Emlékszem az elsőről hogy írtál, úgyhogy aggódtam és szorítottam!

Örülök, hogy túl vagy rajta, pihikézz és jobbulgass!

Szép napocskás délutánt!

2096. mokika80
2013. ápr. 25. 16:29

Sziasztok!

Megérkeztem én is!

Kedd reggel 8-ra mentünk!Találkoztam Ágival,nagyon sok erőt adott,lekett öntött belém;Köszönöm Ági!Igazi kis hős!

Nehezen indult minden,délután volt,mire ágyat kaptam,nagyon sokan voltunk!Este 8 után közölték,hogy nem kerülök sorra,mert sok komplikált eset volt,kicsúsztak az időből!Most már egyek valamit,aztán holnap reggel én leszek az első!Pici sírás,csalódás után végig forgolódtam az éjszakát!Reggel közölték,hogy a gép rossz,majd javítják,szólnak ha mehetek!Közben Gellér doktor felment ambuláns rendelésére,aznap Széplaky doktor volt a műtőben!Kaptam ígéretet,hogy délelőtt megműtenek,ezért este 7 körül rákérdeztem,hogy én ma még sorra kerülök e!Mondták,hogy persze:)))Aztán 8-kor hívtak,hogy mehetek,Széplaki doktor megkérdezte,hogy nem baj e,ha ő műt,mert ki tudja Gellér mikor tud lejönni!Mondtam,nekem már mindegy,csak essek túl rajta!És láss csodát,nekikezdtek!Befutott Gellér doktor is,de addigra már csak a tesztelés volt,érdeklődött és futott tovább!A beavatkozás össz 1 óra volt,(ennyit voltam a műtőben),sokkal könnyebben éltem meg,mint az elsőt(köszi Ági a tanácsokat),a gond ugyanaz volt,hamar megtalálták és megoldották!Az orvos tünemény volt,nem bánom,hogy végül ő műtött!A legnehezebb a 2 nap várakozás volt!A nyomókötéssel még aludni is tudtam:)))Most itthon vagyok,fáradtan,kimerülten,de remélem végleg megoldódott a probléma!

Köszönöm,hogy gondoltatok rám!

Ági,neked is minden jót!

2095. Evecee
2013. ápr. 25. 08:43

Ági,örülök,hogy túl vagy rajta.Minden oké lesz.

Mokika,Téged is nagyon várunk,hogy mik a hírek.

Ritmusos napokat mindenkinek.

2094. Ildikó0808 (válaszként erre: 2091. - Dbf4d1e2a5)
2013. ápr. 24. 18:49

Szia Ági!

Üdv. "itthon", örülök, hogy túl vagy rajta!

Jobbulást, most pihizz és gyógyulgass, aztán persze várjuk majd a részletest! :)

Szép napocskát!

2093. Léni50
2013. ápr. 24. 16:03

Ági!

Annyira örülök, hogy túl vagy rajta!!! Ha nem is egyszerű a problémád, lényeg, hogy találjanak rá megoldást, és a profi, lelkiismeretes orvosok ezt meg is teszik! Most pihenj, lazulj, örülj a kis családodnak!

Szasza!

Nagyszerű, hogy veled minden rendben, most már ez biztosan így is marad! Szerintem ezzel a jó hírrel sok embernek adtál reményt, hiszen volt értelme vállalni a beavatkozást, mert teljesen meggyógyultál!

Mokika!

Nagyon várjuk a jó híreket tőled!

Mindenkinek nagyon jó egészséget!

2092. NataliaWeiss (válaszként erre: 2091. - Dbf4d1e2a5)
2013. ápr. 24. 15:53
Szia Ági, örülünk, hogy jelentkeztél, már tényleg nagyon aggódtunk. Gyere már jó hírekkel is minél előbb, várjuk!!!
2013. ápr. 24. 14:30

Sziasztok!

Köszönöm,hogy gondoltatok rám, nagyon-nagyon jól esik!!! :)

Túl vagyok a beavatkozáson, ez most nem volt olyan vészes, mint az első.

Sajnos nem egyszerű a problémám, most sem vagyok túl jól, de majd idővel...

Nagyon profi és lelkiismeretes az orvosom, így bízok benne, hogy minden rendben lesz.

A kórház (Városmajor út) és az ellátás, mit is mondjak, akár egy magánklinikán! Kifogástalan!

Mokikával találkoztam, annyit elárulhatok, hogy őt vagy kedden, vagy szerdán ablálták - engem hétfőn, kedden már menesztettek.

Mokika, írjál mi újság!!!

Majd írok még részletesebben is!

2090. Evecee
2013. ápr. 24. 12:01
Huh lányok már igen csak aggódom......
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook