Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Barátnőmet megütötte a férje, miközben babát vár. Mire számíthat a férj? fórum

Barátnőmet megütötte a férje, miközben babát vár. Mire számíthat a férj? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2011. szept. 27. 09:48

Ez nagyon gáz!

egy terhes nőt megütni?!

2011. jún. 19. 16:34
Senkiházi az ilyen ....
88. b73e24f31f (válaszként erre: 1. - Hancsalean)
2011. jún. 18. 17:16
szarházi disznó!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. jún. 18. 16:08
Fel vagyok mélységesen háborodva.
2011. jún. 18. 16:07

Ha a kezem közé kerülne , herélésre a f.szk.l.p.


Remélem a kiscsajnak van apja, anyja, testvére,aki ezt elrendezi.

Az ilyet szemetet ki kell dobni. A szemétdombra. Mert odavaló.

2011. jún. 18. 10:23
Nálam válás lett a vége. És a fiam nem hajlandó beszélni vele, még a nevét is meg fogja változtatni.
2009. okt. 7. 09:25

Szia !

Egyszer megütött meg fog máskor is ,,,

Ha látlelet van és 8napon túli gyógyulás akkor esetleg csak felfüggesztést kaphat, vér nem folyt, .. sajna ez van ez a törvény ... Ha a gyereket bántalmazza az más...

Jobbulást , vigyáz magadra és lapátra vele míg nem késő ,,, én már tudom ..

2009. okt. 6. 23:23

Na, most jól felhúztam magam... Mert nem volt kikészítve az étel?! (Nem mintha bármi egyébért jogos volna megütni egy nőt, pláne terhes nőt.)


Kapcsolódó film: Enyém vagy! (Sólo mía)

82. mimmo33 (válaszként erre: 77. - Mese)
2009. okt. 6. 20:30
Sajnos nekem is ez jutott eszembe:(...Még több pofonra,mert, hogy a törvény nem védi meg az tuti:(
81. Csigusz 79 (válaszként erre: 9. - D4a2436008)
2009. okt. 6. 19:26
Igaz.
2009. okt. 6. 19:19

[link]


NaNE

Bántalmazott nők és gyerekek segélyvonala: 06-80-505-101. Bár az erőszakért az

elkövető a felelős, a gyógyulásért kizárólag a túlélő.



ÜDVÖZÖLJÜK A NANE EGYESÜLET HONLAPJÁN!


Reméljük, honlapunk segítségével választ kap a családon belüli erőszakkal kapcsolatos kérdéseire, és akár szakmai, akár személyes érdeklődés vezérli, hasznos böngészésnek néz elébe. Köszönjük figyelmét!


AZ EGYESÜLETRŐL


A Nők a Nőkért Együtt az Erőszak Ellen (NANE) Egyesület 1994 januárjában alakult azzal a céllal, hogy segélyvonalat indítson bántalmazott nők részére. A segélyvonalra, amely mind a mai napig az egyetlen olyan célzott telefonos szolgáltatás e témában, amelyek képzett női önkéntesek működtetnek civil szervezeti keretek között. Immár 13. éve érkeznek hozzánk hívások az ország minden részéről. Este hattól tíz óráig tartó ügyeletünk napi 5-8 bántalmazással és családon belüli erőszakkal kapcsolatos ügyet regisztrál.


A családon belüli erőszak nem magánügy. Számos nemzetközi egyezmény és javaslat kimondja, hogy a családon belüli nők és gyerekek elleni erőszak a nőkkel szembeni diszkrimináció egyik formája, és ezért ennek megszűntetése állami feladat. Egy ilyen mértékű társadalmi problémát egyetlen civil szervezet sem tud egymaga megoldani. Amiben a NANE valóban segíteni tud, az a meghallgatás és az ítéletmentes megértés, valamint a családon belüli erőszak társadalmi jelenségéről szóló ismertetek terjesztése akár publikációk, akár képzések vagy kampányok formájában.


Mivel Magyarországon mind a mai napig a NANE Egyesület az egyetlen családon belüli erőszakra specializálódott női civil szervezet, az elmúlt évek során tevékenységeink köre jelentősen kibővült. Reformokat kezdeményezünk például olyan jogi, államigazgatási-eljárási területeken, ahol az állam jelenleg nem szolgáltat igazságot a családon belüli erőszak áldozatainak. Eljárást indítottunk az Alkotmánybíróságnál a nemi erőszak bűncselekményként való elismertetéséért abban az esetben is, ha az a házasságon belül történik. (Mint talán ismeretes, ez utóbbi társadalmi megmozdulássá szélesedett kezdeményezés 1997-ben sikerrel járt.) A segélyvonalon kívül számtalan csatornán hallatjuk hangunkat. 1999-ben az Egyesület kiemelkedően közhasznú státuszt kapott.



És így tovább...és így tovább...



A Google-ba beírva sok oldal jelenik meg, ahová tanácsért lehet fordulni...


NANE

2009. okt. 6. 18:27
Jah, hogy a feleség??? Nem is értem a kérdést! Miazhogy mire számíthat???? Hogy ebből gyakorlat lesz és hagyja ott a picsába minnél előbb!
2009. okt. 6. 18:24

Semmire.

Mire gondolsz? Amíg nincs komoly baj vagy sérülés vagy nem folyik vér, addig szerintem még egy komoly ejnye-ejnyére sem!

Ezt a barátnőnek vagy a családjának kell lerendezni de mielőbb!!!! Csodára várni nem szabad...aki megüt egy terhes nőt aki a felesége és a gyermekét hordja a szíve alatt.....hát levágnám a faszát és emlékbe a kezébe adnám:-))

77. mese
2009. okt. 6. 18:19
Én inkább azt kérdezném, mire számíthat a bántalmazott feleség!
2009. okt. 6. 17:41
:-))))
75. tricse
2009. okt. 6. 17:41
Szerintem nyírja ki a fazont valami jó trükkel,hogy balesetnek látszon! Nem viccelek!
2009. okt. 6. 15:29
A barátnőd azonnal fogja a motyóját és hagyja ott a francba!
73. 99279bb06f (válaszként erre: 71. - 8559ed0e1b)
2009. okt. 6. 14:50
Mivel a törvényeket az Országgyűlés hozza, ott elég kevés a nő, a férfiakat pedig nem nagyon szokta a feleségük ütni-vágni-rugdosni. Bizonyára nem éltek még át valós bántalmazást.
72. 99279bb06f (válaszként erre: 69. - B9abed2df6)
2009. okt. 6. 14:48

Nem biztos. Ők nagylegények, de csak egy gyönge nő, és gyerek felett. A baráti társaságában valószínűleg ő a legkisebb, a legnyulabb.

Egy fenyegetés is elég néha, ha azt egy kétméteres Schwarzenegger teszi meg.

71. 8559ed0e1b (válaszként erre: 54. - 99279bb06f)
2009. okt. 6. 14:46

na ja neki vannak emberi jogai...:(((

És akit bántalmaznak annak miért nincs???

Akik ezeket a törvényeket hozzák,azoknak kellene ezt átélniük!

70. 99279bb06f (válaszként erre: 66. - 8559ed0e1b)
2009. okt. 6. 14:45

Megint csak azt tudom mondani, hogy nagy szerencséd volt, hogy találtál egy társat, aki már azzal is, hogy ott volt melletted, azzal is sokat tett, hogy ki tudj kerülni az állandó zaklatásából.

Nekem egy biztonsági cég segített távol tartani.

2009. okt. 6. 14:42
tudod nagyon sajnálom a szivem akar megszakadni ha ilyen esetet hallok...és sokan vannak ehhez hasonló helyzetben.Engem nagyon felzaklatott....bár tudnék segiteni...-agyon veretni kevés volna az ilyen ...........ahhhhh
68. 99279bb06f (válaszként erre: 58. - Hancsalean)
2009. okt. 6. 14:41

Persze, hogy kérhető. Az ügyvéd fogja a T. Bíróságot megkérni, hogy vizsgáltassa meg a férjet. Ha a bíróság úgy határoz (biztos úgy fog), akkor elő fogják állítani a férjet a vizsgálatra.

Ne felejtsük el viszont, hogy a legtöbb ilyen verekedős, agresszív emberállat nagyon meg tudja játszani a szenvedő apát. Ez is az idegbetegségének a jellemzője, hogy képes kettős személyiséget játszani. Ha elsőre nem sikerül kiszűrni, hogy milyen agresszív, akkor kell kérni még egy vizsgálatot. Nem szabad ráhagyni, mert akkor pld. úgy határoz a bíróság, hogy a gyereket elviheti kéthetenként. Ezt ugye nem akarja a feleség!!! Nagyon jó ügyvéd kell, aki a feleség mellett áll.

67. hancsalean (válaszként erre: 63. - B9abed2df6)
2009. okt. 6. 14:41

Reggel beszéltünk telefonon, nem volt túl vidám, nem faggattam ilyen dolgokról, hanem más témával jókedvre akartam/talán tudtam is, deríteni.


Azt tudom, hogy ha szeret egy nő, sokat elvisel. Sőt...az én házasságom se pite, de nálunk az anyós kavar be.


Egy nő előbb hajlik, mint törik!

66. 8559ed0e1b (válaszként erre: 50. - 99279bb06f)
2009. okt. 6. 14:39

Amióta sikerült megszabadulnom attól az állattól azóta nem beszélek a "családommal".Nem tudtam megbocsájtani nekik azt hogy nem vooltak mellettem,nem segítettek..nem magam miatt kértem segítséget tőlük hanem a kisfiam miatt.

Igen könnyű dumálni hogy biztos kiprovokáltad és társai...én is ezt hallgattam.És tűrtem a pofonokat,rúgásokat mert nem volt mellettem senki és nem tudtam hova menni a kisfiammal.

2009. okt. 6. 14:38
mert ha igen nem fogja elhagyni....
64. hancsalean (válaszként erre: 61. - B9abed2df6)
2009. okt. 6. 14:38
Nem hagyom magára, annyi szent, bár a férje már volt hogy eltiltotta tőlünk, nem jöhetett át hozzánk.
2009. okt. 6. 14:37
szereti még???
62. hancsalean (válaszként erre: 59. - B9abed2df6)
2009. okt. 6. 14:37
Hát gondolhatod azért magad is, hogy nem ilyennek ismerte meg. Nem élek velük, hogy tudjam mi zajlik köztük, csak azt tudom, hogy pár éve nagyon bűbájos volt az illető, amikor bemutatta nekünk. Ha az ember tudná előre, bizonyára nem választaná társnak. Nem? Vagy csak én gondolom így...
2009. okt. 6. 14:37
amúgy jó hogy ilyen barátnője van mint te ne hagyd magára...nagy szüksége lesz a lelki segitségre....
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook