Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Próbálta már valaki a flabélos edzőgépet? Flabélos test vibrációs edzőgép tapasztalatok. fórum

Próbálta már valaki a flabélos edzőgépet? Flabélos test vibrációs edzőgép tapasztalatok. (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 ... ❯❯
925. 117b1693d0 (válaszként erre: 924. - Shanee)
2012. júl. 24. 09:09
Végülis mindegy, hogy mitől lett annyi a súlyveszteség, mert bármi is volt, jót tett neki:)
924. Shanee
2012. júl. 24. 09:05

5,4 kg egy hét alatt???? :) Én is Bevvel értek egyet, ez vagy víz, vagy csalt a nejkó :)))) De inkább az előbbi. Narancsbőre eltűnőben? azt nagyon látványosan viszi. Ja, imádom, hogy az enyém már nem kopog :) Napi 2*20 percet minimum "álldogálok" rajta. Mivel most 2 hétig szabin vagyok, és betűmániás vagyok (melós napjaimon hulla vagyok, nincs erőm olvasni), olvasni szoktam flabizás közben:) Kicsit macera, amikor rezegnek a betűk, de meg lehet szokni :)

Nem tudom, hogy az én gépem a Te kezeden ment-e át, de nagyon köszönöm, bárki is csinálta! :)))

923. Athene01 (válaszként erre: 922. - 117b1693d0)
2012. júl. 24. 07:55

Meghirdették Flabira, gondolom a reklám miatt, és számomra ott derült ki, hogy a gép nem flabi. De még kint a szalonban is az van kiírva a gép felett. Kitettek egy tornamozdulatokat bemutató lapot is, de nem az eredetit szerintem.


Szóval szerintem félrevezetés folyik. Vagy fogalmuk sincs, hogy mi a flabi.

Majd utánajárok. :)

922. 117b1693d0 (válaszként erre: 921. - Athene01)
2012. júl. 23. 22:52
Ez fura. Most akkor nem Flabélosra szól a kuponod vagy ők nem azt a gépet adják, amit hirdettek a kuponhoz?
2012. júl. 23. 22:27

Sziasztok!


Voltam ma a szalonban, ahova a kuponom szólt. Sajnos azonban csalódtam, mert a gép nem Flabelos volt, hanem valami más féle.

Nem is éreztem magam olyan jól edzés közben. Mármint a Flabi hatásosabb volt.


Így most már biztos, hogy 20 percekre megyek.

2012. júl. 23. 21:58

Uniser, az asszony csalt! :D

Ez baromira sok egy hét alatt még salátán tengődve is. Bár lehet, hogy a nyirokkeringését pörgette úgy fel a gép, hogy az összes felesleges vizet kipucolta belőle. Ami persze nagyon hasznos, mert legalább nem terheli a szívét.

919. nenne67 (válaszként erre: 915. - Diandra)
2012. júl. 23. 20:11
Biztosan van,de én ha megveszem kicsit üzletelni szeretnék vele,és a családból is 4-en használnánk :-)
918. nenne67
2012. júl. 23. 20:09

Ááááá,nálam is van mindig valami fontosabb :-((

Remélem Neked is hamarosan összejön(meg nekem is) :-)

917. uniser (válaszként erre: 915. - Diandra)
2012. júl. 23. 18:16
Üzenetet kaptál priviben :)
916. 117b1693d0 (válaszként erre: 915. - Diandra)
2012. júl. 23. 14:25
Nem nagy öröm, az már biztos. MIért kell neked a szervizbe vinni?
915. Diandra (válaszként erre: 913. - Nenne67)
2012. júl. 23. 13:45

nincs stúdió/szalon a környékeden ahová el tudsz járni? a gép árából kb 3 évig napi rendszerességgel járhatsz....és nincs semmire gondod (szerviz pl).


gyerekek nekem 3,5 hét használat után kopog a gépem mint az állat :-( többen használtuk, de pontosan összesen 10 órát se volt használva (nyilvántartjuk), ha a 10 perceket összeadom a 3 hét alatt összesen...oké, hogy ingyenes a szerviz, de (egyéni szocproblem) mire felviszem, meg egy hét múlva lehozom pestről az 50 ezer ft napi benzináron :-( nem gondoltam, hogy ilyen hamar megadja magát, de rossz hallgatni úgy kopog... nincs mit tenni gondolom? be van állítva a lába szépen vízszintbe, kő van alatta, minden optimális, nem használták extrém túlsúlyúak...

914. 117b1693d0 (válaszként erre: 913. - Nenne67)
2012. júl. 23. 13:34
Én azt terveztem, hogy már nyárra lesz gépem, de valahogy mindig van valami fontosabb...
913. nenne67
2012. júl. 23. 13:28

Teljesen igazad van.Sajnos.k :-)))


Kipróbálnám én ,de "nagyon" vidéki vagyok,így ritkán megyek Bp-re.Csak az ára

Egszer majdcsak nekem is lesz gépem,addig meg olvasgatok :-)))

912. 117b1693d0 (válaszként erre: 911. - Nenne67)
2012. júl. 23. 13:20

Jó dolgot olcsón találni manapság legalább annyira nehéz, mint kivédeni azt, hogy gagyit vegyen az ember drágán.


Ezzel együtt nem mondom azt, hogy nem jó semmire a modell, amit feltettél. Ha van időd próbáld ki, de aztán nehogy elhallgasd előlünk, hogy milyennek találtad! :)))

911. nenne67 (válaszként erre: 910. - Zsolt71)
2012. júl. 23. 13:13

Hát,igen:-(

Én is így gondoltam,csak hozzáértőbbtőljobb volt hallani.

Egy vonzó volt benne:az ára.

Köszi :-)

910. zsolt71 (válaszként erre: 907. - Nenne67)
2012. júl. 23. 13:04

1. nincs...

2. majdnem sem...

3. szerintem... :-)


Beverly megírta a lényeget, így én már csak ismételném... De az sem hülyeség, hogy csak úgy, játszásdiból rekeresel a gép nevére a gugliban, és megnézed, mennyi és milyen találat jön ki rá. Ezekből levonod a kuponos oldalak találatait, a maradékot pedig átnézed, hogy mennyire szakmai. Pici nyomozással megvan a típusa is, külföldi (kínai) oldalakon többször is "foot massager"-ként említik. Hááát, a Flabi egy picit más :-)

909. nenne67 (válaszként erre: 908. - 117b1693d0)
2012. júl. 22. 06:50
:-)))
908. 117b1693d0 (válaszként erre: 907. - Nenne67)
2012. júl. 21. 21:16
Nem is azt gondoltam, hogy tudsz válaszolni, hanem azt, hogy ha érdekel ez a gép, akkor ezekre a kérdésekre keress választ a forgalmazótól. Ha pozitív az info, még akkor is érdemes összehasonlítani, mert ugye más az, amit papíron írnak, meg megint más, amit használat közben tapasztalsz.
907. nenne67 (válaszként erre: 906. - 117b1693d0)
2012. júl. 21. 19:58

Hát,erre én nem tudok válaszolni :-(

Csak arra lettem volna kíváncsi,van-e olyan jó,mint a Flabi.

Vagy majdnem...

906. 117b1693d0 (válaszként erre: 905. - Nenne67)
2012. júl. 21. 16:59

Ki kellene próbálni.


Rögtön lenne két kérdésem:

1. Mi az, hogy spirális mozgás (olyan, mint ami a tornádóknak van :))?

2. Mekkora amplitúdóval működik?


Ha úgy mozog, mint a Flabi (hintaszerűen), akkor 10 mm fölöttit célszerű választani. Ha meg úgy, mint a Power Plate (az egész lap emelkedik, majd süllyed), akkor 1-3 mm közöttit.

905. nenne67
2012. júl. 21. 12:22

Beverly,és Zsolt :-) Mint a fórum oszlopos tagjai,és tájékozott használók.Mondanátok nekem véleményt erről a gépről,légyszi?

Flabelos van még mindig tervbe véve,de ma kaptam levelet a B....Brigádtól,hogy ezt most kedvezményesen lehet megvásárolni.

Kíváncsi lennék a véleményetekre,meg persze máséra is,akinek esetleg van tapasztalata :-)

Köszi


[link]

904. zsolt71 (válaszként erre: 900. - Athene01)
2012. júl. 21. 08:49
Ebben az esetben a 20 percet mondanam, ha birod. Igy tobb az izommunka, ami tobb kaloriafelhasznalast jelent. Dieta mellett igy jobb esellyel indul meg a valtozas. Soxor irtuk, hogy ha van ido es mod mas sportra, akar tempos setara is, akkor az is menjen a Flabi melle! A gep csak egy kenyelmes es hatekony ESZKOZ, ami segit a siker feleben, de a masik 50%-ot meg "sajnos" nekunk kell melle tenni. A lenyeg, h ne kurakent, fellangolaskent eld meg, hanem az uj, egeszsegesebb eleted elso fontos lepeseikent... Hidd el, agyban dol el a siker, a "le kell fogynom" akaras helyett a "sokkal jobban erzem majd magam" attitudje rengeteget segit. A Flabi pedig egy "mosolygos" gep, ezen meg nem lattam senkit kuzdeni... Sok sikert kivanok es kerdezz batran, ha tudunk, segitunk!
903. Shanee (válaszként erre: 902. - Shanee)
2012. júl. 21. 05:56
Az interaktivitás alatt.
902. Shanee (válaszként erre: 901. - Csalánt)
2012. júl. 21. 05:56
Szia! Persze, nyugodtan elolvashatod, nem titkos. A nevemre kattintva kijön az adatlapom, ott megtalálod.
901. csalánt (válaszként erre: 887. - Shanee)
2012. júl. 20. 22:36
A naplódat hol találom , ha megengeded szivesen elolvasnám !
2012. júl. 20. 22:17

Köszönöm a gyors válaszotokat.


A távolság most nálam nem szempont, mert szabadságon leszek és legalább kicsit kimozdulok itthonról. Emiatt nem kérdéses, hogy most 10* vagy 5* megyek.


A sok vizet próbáltam már most is bevezetni, vagyis régebb óta próbálomm néha több, néha kevesebb sikerrel.


Az étkezéssel vigyázok mindenképpen, de csak az már nem elég, mert megálltam és nem megy lejjebb a súlyom. Szénhidrátszegény diétán vagyok.

Tudom, hogy azt írjátok, hogy cm-ben kellene számolni a fogyást flabin, de nekem most sajnos a kg-ok számítanak.

Egészségileg kellene kb 5 kg-tól megszabadulnom.


Extrém túlsúlyom nincs, 58-60 kg között mozgok(150cm vagyok).

Rendszeresen szinte sose mozogtam.

A mostani 10 perc nem volt túl megeröltető, bár éreztem izomlázat utána.

899. 117b1693d0 (válaszként erre: 898. - Zsolt71)
2012. júl. 20. 21:31

Az én tapasztalatom, hogy a 10 perc relaxálni vagy éppen felébrendni elég (fokozattól/programtól függően). Ha valaki az izmokra megy rá vagy fogyni akar, akkor megfelelő étrend mellett legalább 20 percre rá kell állni.


És ahogy hangsúlyozni szoktad te is nagyon helyesen, az étrend az alap, a Flabélos a hatékonyságnövelő.

898. zsolt71 (válaszként erre: 896. - Zsolt71)
2012. júl. 20. 19:26

Bocsánat, nem kérdeztem, csak feltételeztem bizonyos paramétereket... :-)

Tehát, ezt a 20 percet akkor javaslom, ha 1. nincs extrém túlsúlyod, 2. az egy hét alatt nem volt "éppen elég" vagy esetleg megerőltető a 10 perc, 3. legalább átlagos kondid van, tehát nem 10 éve mozogtál utoljára... :-)

Ellenkező esetben nem árt a fokozatosság! Még senki nem bizonyította, hogy a 20 perc Flabizás az pont dupla hatékonyságú, vagy több, vagy kevesebb... Én csak a "ha már egyszer ott vagy, és van időd, és bírod, akkor miért ne" elve alapján írtam, illetve a saját és elég sok vendégünk tapasztalata alapján! A 20 perc, az előbb leírt kombinációval az már a "rendben van" kategória :-) Szerintem.

897. zsolt71 (válaszként erre: 895. - Athene01)
2012. júl. 20. 19:16

Szia!

Ha nem pont a szomszéd házban van, hanem időbe kerül oda eljutni, én inkább a 20 percet mondanám... Fogyásra Beverly "receptje" jól használható: 10 perc 6-os fokozaton, és 10 perc P2-es programon.

Természetesen egy hét után sokkoló és döbbenetes eredményt ne várj, főleg, ha a Flabit nem párosítod megfelelő étkezéssel és soooook folyadék (víz) fogyasztásával.

896. zsolt71
2012. júl. 20. 17:33

Egy javaslat azoknak, akik otthon használják, és nem járólapon vagy hasonló keménységű aljzaton van a gépük, hanem pl. laminált parkettán áll a Flabi.


Már beszéltünk róla, hogy kedvenc gépünk viszonylag kényes a pontos beállításra, és nagyobb sebességfokozaton akkor végzi remegés, rázkódás nélkül a dolgát, ha stabilan és kivízszintezve áll. Sajnos akár a laminált parketta egyenetlen alátámasztása is vicces dolgokat produkálhat, ha éppen oda kerül a Flabink egyik lába...


Megoldás: lapszabászatban levágatni legalább 2cm vastagságú bútorlapot, kb. 1 négyezetméternyit. Ez az anyag kellő keménységű, és ha ezt fektetjük a laminált parkettára, majd erre tesszük rá a gépet, akkor a súlyt szépen eloszlatja ezen a nagyobb felületen, így a laminált parketta hullámosságát, esetleges elégtelen alátámasztását ki tudja küszöbölni.


Ha emeleten lakunk, és az alsó szomszédot sem akarjuk magunkra haragítani, akkor a laminált parketta és a bútorlap közé tehetünk vmi vékony hangtompító anyagot, pl. filcet. Itt hangsúly a vékonyságon van, mert a bútorlapon már nem fog nagyon rezonálni/remegni a gép.


Az ötletért nagy köszönet uniser fórumtársnak, ő javasolta ezt a megoldást! Ma jártam náluk "gyárlátogatáson", és meg tudom erősíteni, amit ő írt ide korábban: a kopogás hibajelenséggel hozzájuk kerülő gépek a javítás után minőségileg egy jóval magasabb fokozatra kerülnek! Olyan ötletes megoldásokat találtak ki, illetve olyan minőségű alkatrészeket szerelnek be a Flabiba, ami után még extrém használat mellett sem kell nagyon tartani újabb, ilyen jellegű meghibásodástól.


Persze ez is csak egy gép, mozgó alkatrészekkel és elektronikus vezérléssel, így nem örök életű. Viszont annyira meg nem bonyolult szerkezet, alkatrész pedig van hozzá, így tuti, hogy még évekig biztosított a szerviztámogatás.


Tibor, ezúton is köszi a lehetőséget, érdekes és tanulságos volt a mai nap! :-)

❮❮ ... 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook