Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Próbálta már valaki a flabélos edzőgépet? Flabélos test vibrációs edzőgép tapasztalatok. fórum

Próbálta már valaki a flabélos edzőgépet? Flabélos test vibrációs edzőgép tapasztalatok. (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... ❯❯
1195. Dióca
2012. nov. 25. 20:00

Zsolt 71, ez egy profi válasz!

Én 1 hónapja használom a gépet minden nap, reggel és este 20-20 percet, első 10 perc 6-on második 10 perc P2. Semmi diéta nélkül, mert az nem megy. Eredmény: -4cm has, -4cm comb -2m csípőből és -3kg! Nem hittem volna senkinek ha nem tapasztalom. Nem a fogyás a legfontosabb eredményem, sokat segített abban, hogy nagyon sokszor majdnem napi szinten zsibbadt a bal karom, masszőröm szerint le voltak tapadva az izmaim, aztán sitty-sutty már nem zsibbad-hihetetlen, jobban bírom a ház körüli teendőket, közérzetem jobb lett a narancsbőröm eltűnőben a nadrágjaim kezdenek lötyögni, nagyon jó érzés fittnek és egészségesnek érezni magam! Csoda masina! bárcsak fizetnének ezért Nekem a mediwelesek de sajnos nem! Sok sikert mindenkinek véleményem szerint aki csak heti 1 vagy 2 alkalommal tud elmenni az ne várjon el rövid idő alatt hasonló eredményeket, több idő kell vagy napi használat! Tavaszra a célom -10kg tuti összejön! Hajrá többiek!

2012. nov. 25. 14:16
Marci.....röviden....az izom nehezebb a zsirnäl.....az izmaid most meglettek mozgatva es azert akarva akaratlanul is megnö az edzestöl....viszont a zsir csökken...es a centik is röpködnek lefele....en nem szoktam merlegelni...csak centit merek....Veronika
1193. matemarci
2012. nov. 25. 14:11

Sziasztok!


Régóta olvaslak titeket,most a saját tapasztalatomat szeretném megosztani,ill.kérdezni.

Főként Zsolt71-től,ő profinak tűnik.

2 hete vettem otthoni használatra Flabit,fogyni szeretnék.Igazából nem túl sokat,olyan 5 kilót.

Napi 3x használom,2x a 6-os fokozaton,egyszer a P2-t.Az esti vacsorát már letudom 4 óra körül,szóval igyekszek odafigyelni erre is.

Meglepett,hogy a két hét alatt egy grammot se fogytam,sőt egy kicsit még híztam is a mérleg szerint,viszont a testemen látom a változást,rám jön egy régebbi nadrág.Hogy lehet ez?

Zsolt!Jó így szerinted az a kombináció ahogy használom a gépet?Köszi válaszod!

2012. nov. 25. 14:00

Tudtam hogy felreerthetö lesz a nevem:-))) igazäbol

Ronit szerettem volna de mär fogllalt volt.....Roni mint VeRonika :-) es en is azt javaslom hogy egyszerre 20 percet csinälj vegig

1191. zsolt71 (válaszként erre: 1189. - Dodi100)
2012. nov. 25. 13:02

Szia Dodi100


Otthon van géped vagy eljársz valahova? A 2x10 perc helyett jobb lenne az 1x20 perc, ha már 2 hónapja használod. Vagy, ha otthon használod, és van rá időd, nem fog megártani a 2 x 20 perc reggel és este (egyszerre többet ne!)


Ahogy Roli írta, kicsit figyelj oda a kajára is. Nem kell drasztikus fogyókúra, sőt!!! De hogy mit, mikor és mivel eszel, azt érdemes felülvizsgálni. Illetve, amit sokan elfelejtenek: megfelelő mennyiségű víz ivása. Én ezt még a kajára való odefigyelésnél is fontosabbnak tartom!


Ne félj attól, hogy neked nem "hat" a gép, mert eleve nem a gép "hat"... A gép az izmokat fogja munkára, és mivel a gép által megmozgatott izmok több kalóriát használnak fel a működésükhöz, mint amennyit az étkezéssel beviszel, a különbséget a szervezet az elraktározott zsír elégetéséből fedezi. Ha nem hidratált a szervezeted (nem iszol eleget), az anyagcsere folyamatok nem lesznek megfelelőek, így az általad várt eredmények is lassabban jönnek.


Ezért, ha a kalóriabevitelre odafigyelsz, és elegendő mennyiséget iszol, senki nem fog megmenteni a fogyástól... :-) Szóval, kitartást!!!

2012. nov. 25. 00:22
Annyir tudnek neked dodi mondani,hogy igenis kell minimälisan "dietazni" illetve odafigyelni a szenhidrätbevitelre....a 20 kilo nekem 8 honap alatt ment le,es azota is tartom.....csak annyit meg hogy legy türelmes es kitarto....en sem 8 honap alatt szedtem föl a 20 kilo plusszt hanem 5ev alatt...ne värjunk csodät hogy majd pär nap alatt lemegy....kitartäst kivänok...Veronika
1189. dodi100
2012. nov. 24. 19:42

Szia Roli1212!

Gratulálok a sikeredhez! Érdeklődni szeretnék, hogy mennyi idő alatt sikerült a 20kg.- t leadnod, és diétáztál- e a Flabi mellett?

Azért jó olvasni, hogy Valakinek ennyire hatásos ez a gép! Én kitartóan 2 hónapja használom /napi 2- szer 10 perc/, és szinte semmi változás!

Kérlek Írj valami bíztatót!!

2012. nov. 24. 13:35
Köszönöm ezt mär ättanulmänyoztam regebben,,,,csak kiväncsi voltam a szemelyes velemenyekre is,..nem szeretnek ebböl meggazdagodni,egyszerüen csak megszällott lettem amiota flabival 20 kilotol megszabadultam es ugy gondoltam hogy elerhetö äron szolgältatnäm a flabit telis tele ingyenes hasznos mellekszolgältatäsokkal :-)
1187. zsolt71 (válaszként erre: 1185. - 9c0eb9f458)
2012. nov. 24. 12:41

Kedves Veronika!


A következő linken remélhetőleg választ talál a feltett kérdésére:


[link]

2012. nov. 23. 12:25
Bocsi a hibakert......#. Berendezesek
2012. nov. 23. 12:20

Kedves Flabeloszosok! Szeretnek egy flabelos studiot nyitni,de elötte szeretnem kikerni a velemenyetek hogy mennyire eri meg? Milyen plusz költsegekkel kell szämoljunk a gepeken es a helyiseg verendetesek mellett? Illetve Zsolt Ur,velemenye is erdekel mivel elolvastam,az egesz forumos hozzaszoläsokat es lättam hogy Ön eleg profi a temaban.

Köszönöm elöre mindenkinek...Veronika

1184. redhead13
2012. nov. 20. 18:09
ma voltam először kipróbálni:D nagyon jó volt, teljesen felpörgetett, meg éreztem rendesen közben az izmaim, még mikor csak terpeszben kicsit rogyasztva álltam, akkor is fél perc után azt hittem nem birom tovább, olyan volt, mintha megcsináltam volna vagy 100 kitörést:D szálkásítani szeretnék vele meg a narancsbőrt próbálom lekűzdeni, bár ötven kiló vagyok vasággyal, még így is kijött rajtam az a fránya..:/
1183. Diandra (válaszként erre: 1182. - Melcsi24)
2012. nov. 19. 21:40
gyula és békéscsaba :-) nagyon jó kis gép elhiheted. de érdemes kipróbálni, érdeklődj a debreceni flabis szalonokban hátha van valahol.
1182. melcsi24 (válaszként erre: 1180. - Diandra)
2012. nov. 18. 15:44
Gondolom Pesten van :) én debreceni vagyok épp ezért gondoltam veszek itthonra egyet. Akkor tényleg látszódik a hatása?
1181. csalánt (válaszként erre: 1177. - Icike-picike)
2012. nov. 14. 18:23

Szia


Kb februártól ha viszaolvasol nagyon sok kérdésedre választ kapsz , szányál rá időt mert sok jó tanácsot is találni fogsz !

De azt sem felejsd el hogy azok a kilók nem egy hét alatt kerültek Rád hanem ,hónapok kelletek hozzá agy időt arra is hogy eltönyenek !

1180. Diandra (válaszként erre: 1179. - Melcsi24)
2012. nov. 13. 22:08
nekünk van. nagyon szeretjük, de 5 percet még sosem tudtunk végigcsinálni:-) nagyon hatékony a napi 2-3 perc is. nem fáj a hát tőle, és has-popsi-comb fronton nagyon hatékony. szalonunk is van (flabis) és van benn chili is, a vendégeink is nagyon szeretik.
1179. melcsi24
2012. nov. 12. 22:26

Sziasztok!

Valakinek van Oto chilije vagy próbálta már? Mi a véleményetek róla?

1178. Gumicsirke (válaszként erre: 1166. - Masamama)
2012. nov. 11. 23:57
Szió, én is pajzsmirigy beteg vagyok, és használom a flabit. Igazából az a kérdés, hogy szed-e rá gyógyszert. Ha igen, és rendesen be vannak állítva az értékei, akkor szinte ugyanúgy tud fogyni diétától ill mozgástól, mint bárki más. Ha pedig nincsenek, akkor ugyanannyira nem használ majd a flabi fogyásilag, mint a diéta. Ellenben formálni attól még formál, ahhoz a pm betegségnek szerintem nem sok köze van, illetve, annál mindenképp több, mintha nem mozog, pm betegség ide vagy oda:)
2012. nov. 11. 22:53

Sziasztok!


Segítségeteket szeretném kérni. Már két hete használom a gépet szalomba. Kb. 7-szer voltam az utólsó 5 alkalommal 20 illetve 30 perce. Állva használtam illetve egy kicsit behajlíottam a térdem. Így használtam és még semmi sem látszik, csak annyit érzek, hogy utána zsibbad a lábam illeve minden testrészem. Mikor látszik? CSak hetek múlva? Egy kicsit aggódok, tudom, hogy ez nem csoda gép, de mindenki olyan jó véleményellel van róla, hogy kg-ban és főleg cm-ben van változás én meg semmit sem látok magamon!::::::::::S Valamit én nem jó csinálok. Napi folyadékbevételem 2-3 liter. Amúgy 178 cm vagyok 70 kg (szürnyű, még leírni is) és 61-62 kg-ra szeretnék lefogyni, de meg sem akar mozdulni se cm, se kg! nagyon elvagyok kenődve. Kérlek írjatok nekem! köszike nektek, jó éjt!

1176. Szilvita (válaszként erre: 1166. - Masamama)
2012. nov. 11. 22:45

Nekem is alulműködik a pajzsmirigyem, és használom a gépet, sajnos csak heti egyszer, de remek és hat is.

Nem hinném, hogy nem lehet használni, hisz mozogni, sportolni is lehet sőt kell a pajzsmirigy betegségnél is.

1175. hatesz79 (válaszként erre: 1174. - Zsolt71)
2012. nov. 10. 11:49

Na akkor a csapágy probléma megoldódott, remek hír!

A felpörgetés nem akadály, éjfél előtt ritkán fekszem le:) A társasházi házirend meg annyira nem érdekel, saját lakában lakom. Amúgy mi történik azokkal akik megszegik a házirendet? Enfél körül meg felettem a mosógép, engem nem zavar... Vagy flabiznk felettem?:)

Köszi meg egyszer az infókat, holnap kipróbálom a gépet utána megnézem hogy tudom megvenni. A tapasztalataimról majd beszámolok Nektek. Amúgy 32 eves vagyok, 177cm, 77 kg, nem fogyás a cél:)

1174. zsolt71 (válaszként erre: 1173. - Hatesz79)
2012. nov. 10. 11:14

Szia!


Sokkal több gépet adnak el otthonra, mint szalonoknak, hiszen ez egy otthoni használatra szánt gép. Az más kérdés, hogy olyan strapabíró, hogy szolgáltatni is lehet vele. Ha jól ki van vízszintezve a gép, még a legerősebb fokozaton sem hangosabb, mint pl. egy porszívó. Ha társasházban laksz, a házirend általában este 10-ig szokta engedni az ilyen típusú háztartási gépek használatát. De pl., ha nyomsz egy P2-es programot, amellett nyugodtan tévézhetsz is, annyira nem hangos!


Egy dolgot viszont tudj: 10-20 perc Flabizás elég jól fel fog dobni, pörgetni. Azonnal gyorsítja a vér- és nyirokkeringést, az anyagcserét. Így, ha este, meló után pattansz rá otthon, nem biztos, hogy hamar fogsz utána aludni... Viszont jól fogod magad érezni! :-)


A korábban tapasztalt kopogás egy alulméretezett csapágynak volt köszönhető, ez kopott ki viszonylag hamar. A gyártó módosított ezen az alkatrészen, és az augusztustól beérkező gépeknél már ez az új cucc van bennük. A szerviz tájékoztatása szerint ezeknél a gépeknél már nem jött elő ez a kopogásos történet. Természetesen, mivel ez egy mozgó alkatrész, előbb-utóbb szükségszerűen cserére szorul, de ez nagymértékben függ a felhasználás módjától. Van olyan gép, ami otthoni körülmények között már negyedik éve teszi rendben a dolgát :-) De a szerviz gyorsan és profin megcsinálja, ha bármi problémád adódna.

1173. hatesz79 (válaszként erre: 1172. - Zsolt71)
2012. nov. 10. 10:27

Szia Zsolt71!


Köszönöm a válaszodat! Hallottam a tegnap esti rendezvényről, sajnos időhiány miatt ez sem jött össze:(


Nem is úgy gondoltam, hogy Te is cukorbeteg lennél, csak ahogy látom széleskörű tapasztalattal rendelkezel a témában. A linket köszönöm, gyűjtöttem már párat innen a fórumból:)


Otthoni célra fogok venni egyet szerintem, este 8 körül (sokszor ekkor érek haza) már nem sok stúdió van nyitva vagy ha nyitva is vannak, a gép foglalt. Szerencsére BPen lakom, igy ha a korábban említett kopogás előjönne, a szerviz sem jelent problémát. Kicsit tartok az alattam lakótól de majd vágatok alá bútorlapot:)

1172. zsolt71 (válaszként erre: 1171. - Hatesz79)
2012. nov. 10. 09:07

Szia!


Most csütörtökön volt egy rendezvény, amit a Flabélos forgalmazója szervezett. Jó lett volna, ha el tudtál volna jönni, mert akkor nem az én válaszomból, hanem Dr. Endre Veronika belgyógyász, obesitológus szájából hallhattad volna az autentikus választ. Ő több éve használja a gépet a prexisában, rendkívül jó eredményeket ért el vele. Az ő előadásában is több utalás volt arra, milyen jó hatással van a keringési rendszerre a Flabélos használata, illetve mennyit tud segíteni a cukorbetegeknél is.


Nekem nincsenek ilyen egészségügyi problémáim, de napi rendszerességgel használom a gépet. Nem kifejezetten fogyási céllal kezdtem el, inkább az általad is írt időhiány miatt. Sportolok mást is mellette, de a napom már rosszul indulna, ha nem a Flabival indítanám... :-) Szóval, szívből ajánlom, ha lehetőséged van a vásárlásra, akkor otthonra, napi rendszerességű használatra. Ha erre nincs lehetőséged, akkor keress egy szalont, ahol kedvező áron, bérletrendszerben tudod használni. A cél a rendszeresség, a rendszeres mozgás. Ezt hatékonyan tudja biztosítani a Flabélos, rövid idő alatt intenzíven mozgatja át az izmokat.


Nézd meg ezeket:

[link]

[link]

1171. hatesz79 (válaszként erre: 1169. - Zsolt71)
2012. nov. 10. 08:40

Szia zsolt71!


Végigolvastam a fórumot, sok fel nem tett kérdésemre kaptam választ, az én helyzetem kissé speciális és ez a téma itt még nem került szóba.

Olvasom hogy legtöbb Flabelos használó nő. Férfiaknál mennyire elterjedt a használata?

Kb 1 éve diagnosztizáltak nálam cukorbetegséget. Szeretném fitten tartani a szervezetem de a munkám miatt nagyon kevés időm van sportolásra. Olvastam, hogy a keringési rendszerre is jó hatással van a gép használata. Van ezzel kapcsolatban tapasztalatod? Vagy esetleg van itt valaki aki hasonló cipőben jár?

1170. btuncsi
2012. nov. 7. 20:09
Nagyon jó, csak az ára egy kicsit borsos. Nálunk a havi bérlet 15.0000.- (Makó)
1169. zsolt71 (válaszként erre: 1166. - Masamama)
2012. nov. 6. 21:28

Ha gondolod, mutasd meg a barátnődnek ezt a rövid kis anyagot, hátha segít neki a megértésben és az állapotának megváltoztatásában:


[link]

1168. zsolt71 (válaszként erre: 1166. - Masamama)
2012. nov. 6. 20:30

A "használ-e neki a Flabi" kérdést pontosan hogy érted? Az ellenjavallatok között nem szerepel, így nyugodtan használhatja. A gép nem fogja lefogyasztani, ezt semmilyen gép nem tudja megtenni. Ellenben segít neki abban, hogy intenzíven átmozgatja, amit ő esetleg más sporttal nem tud megtenni, a túlsúlya miatt. Segít az anyagcserejének felgyorsításában, segít az általános erőnléti állapotának javításában.


Szóval, próbálja ki nyugodtan, baja nem lesz tőle, sőt! Ami kérdés, hogy az étrendjén mit tud változtatni. Van-e most vmi speciális diétája, amit tartani kell? Ez nem befolyásolja a használatot, viszont az eredményességre hatással lehet. Mármint olyan értelemben, hogy mennyire gyorsan reagál a szervezete, milyen mértékben használja a zsírtartalékokat stb.

1167. brika802 (válaszként erre: 1166. - Masamama)
2012. nov. 6. 20:22
Nekem is alulműködik a pajzsmirigyem,de nekem használ. Kicsit lassabb mint a többieknek, de határozottan látható a változás, főleg csípő és deréknál vettem észre jobban. De ha van orvosi vélemény erről azt én is szívesen elolvasnám.
1166. masamama
2012. nov. 6. 18:10
Volna egy kérdésem, hátha valaki tudja a választ. A barátnőm pajzsmirigy problémákkal küzd, de látva azt, hogy nekem milyen jó eredményeim lettek a FLABéLOS-tól, Ő is felbuzdult, és szeretne járni, de nem tudom, hogy Ő, aki valószínűleg pajzsmirigy betegség miatt hízott meg, használhatja-e, illetve azt gondolom hogy igen, de hogy javallott-e neki, használ-e a Flabi ebben az esetben is? Köszi előre is ha valaki tudja a választ.
❮❮ ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook