Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Borderline személyiségzavar fórum

Borderline személyiségzavar (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
3524. 35fd735e6f (válaszként erre: 3523. - Smirnoff)
2017. dec. 5. 21:48
Tanácstalan vagyok. A teljes útkeresés... nem kibni akarok magammal.. egyszerüen 10 év után nem tudok egy vonalat húzni, hogy no innentől nem szeretem. :( Az valo igaz, sokan írták, mondták, köztük Csernus is, hogy olyan szinten húzzák le a normális embereket, hogy a végére azok us pszihologushoz jarnak, és nulla önbizalmuk lesz. Nem tudom mit akarok! Egyet tudok, soha nem gondoltam, h ogy ezt meglépi:(
3523. Smirnoff (válaszként erre: 3521. - 35fd735e6f)
2017. dec. 5. 21:37
Visszatérhet, de miért akarsz kibni magaddal? :/
3522. Smirnoff (válaszként erre: 3520. - 35fd735e6f)
2017. dec. 5. 21:36
Egy ideje nem szedem, de megbántam, hogy elhagytam. Amúgy a beteg tájékoztatóban nincs szó alkohol kölcsönhatásról, és nem is befolyásolja. Mikor átmenetileg antidepresszánst szedtem, arról azt írta a gyártó, hogy nem valószínú, hogy a szesz hatását fokozza, de jobb kerülni. Tapasztalat: nem befolyásolta.
2017. dec. 5. 21:28
Engem már csak az érdekel Kedves Borderektől kérdezem, hogy visszatérhet hozzám az uj szerelemből? 3 hónapja szerelmes, velem sok sok évet volt... szerintetek???? Tudom, h szenvedés, de rá kell jönnöm, h szerettem szenvedni. Vagyis jobban szerettem őt, mint , h ne szenvedjek.
3520. 35fd735e6f (válaszként erre: 3519. - Smirnoff)
2017. dec. 5. 21:23
Kedves smirnoff! Bipolarusra szedsz gyogyszert, vagy el vagy nélküke? Csak azert mert azt ìrod, higy piálsz is. Ugy ninxs gyógyszer...gondolom. vagy, van gyógyszer akkor nincs pia? Amugy nekem a border gykgyszerte is ivott. Én nem hagytam, amit tudtam kuvédtem...de mikor nem voltam mellette, akkir megtette. No majd mist más kinlodik vele...
3519. Smirnoff (válaszként erre: 3518. - E3bf3a7dde)
2017. dec. 5. 20:32
Én is annyi mindent elk××tam (magánéleti és munka téren is), és akkora böszmeségekkel, hogy Gyurcsány megirigyelné. Most is a romokból próbálom összekaparni magam. Piálok én is, nem is tagadom, hogy alkoholista vagyok. Azt is abba kell hagynom, és rá még egy lapáttal alapjáraton is "hülye" vagyok (pedig amúgy okos, értelmes). Úgy tudok pörögni minden szer nélkül, hogy azt hiszik, be vagyok narkózva, aztán egyszer mintha elvágták volna, valami apróság miatt fel sem kelek a sarokból. Ez egyik pillanatról a másikra, így ahogy leírtam is lehet, valamikor meg hetekig zombi vagyok, 10-14 órákat alszok, nem csinálok semmit a minimumon kívül, vagy lehet a másik véglet, onnantól, hogy kinyitottam a szemem, pörgök, amíg le nem fekszem. Aztán egyszer csak placcs, vissza. Nem jó ez annak, aki benne van, és fullra más, mint a kábult őrület.
3518. e3bf3a7dde (válaszként erre: 3517. - Smirnoff)
2017. dec. 5. 20:01
Tuti lesz pofára esés. Már kapott brutál leckéket az élettől de nem tanult belőle. Makacs. Már egy nőt kicsinált akivel együtt élt. A másik nője az esküvő elött lépett le. Bennem sem bizott meg. Kár érte nagyon okos. De hát ez az élet. Mindenki megkapja a leckéjét!!
3517. Smirnoff (válaszként erre: 3515. - E3bf3a7dde)
2017. dec. 5. 19:52
Talán pofára esik még azelőtt, hogy végleg elcseszné az életét, de ez már az ő dolga.
3516. csikil4ny (válaszként erre: 3514. - Smirnoff)
2017. dec. 5. 19:51

Szerintem is.


Mondjuk mindegy, hogy mi lenne a diagnózis, ha valaki nem hajlandó ilyen esetben kezeltetni magát és rombolja a párja életminőségét bármennyire fáj is el kell engedni. Inkább egy ember szenvedjen, mint kettő, sőt ha gyerekek is születnek, akkor még többen.

3515. e3bf3a7dde (válaszként erre: 3514. - Smirnoff)
2017. dec. 5. 19:43
34.
3514. Smirnoff (válaszként erre: 3513. - E3bf3a7dde)
2017. dec. 5. 19:39

Értem én, hogy gondok vannak, de sokféle szorongásos diagnózis létezik. Netes töredék információkból kiszúrtál egyet, de meggyőződésem, hogy rosszat.


Mennyi idős?

3513. e3bf3a7dde (válaszként erre: 3511. - Smirnoff)
2017. dec. 5. 19:33
Ő sose fog orvoshoz menni. De aki képes zokogni mint egy gyerek máskor meg dühöngeni aztal gondok vannak. Nagy val.szinűséggel alkoholista lesz. Sztem már az csak még enyhén. Én már nem tudok mit kezdeni vele amiota fenyegetett h megöl azota letiltottam.
3512. Smirnoff (válaszként erre: 3506. - 35fd735e6f)
2017. dec. 5. 19:29
Bipoláris vagyok.
3511. Smirnoff (válaszként erre: 3510. - E3bf3a7dde)
2017. dec. 5. 19:26
Szerinted mindenki, aki józanul hülye, az borderline? Rengetegen isznak szorongás miatt. Aki határeseti személyiség, az alapjáraton rettenetesen csapong a végletek közt, nem csak a piától fordul ki.
3510. e3bf3a7dde (válaszként erre: 3507. - Smirnoff)
2017. dec. 5. 19:18
Tuti az...jozanul szorong agyal és mondta h vissza kell fognia magát h ne legyen dühös. Paranoid gondolatai vannak. Adott a trauma is anyukája meghalt amikor kiskamasz volt. Apja nevelte de nem birt vele. Utána a mistohaanyja kicsinálta őt.
2017. dec. 5. 19:13
Imanka! Na ezt a megalázást én nem tűrtem!! Amikor készültem hozzá főzni meg takaritani alig vártam h ott legyek vele!! Felhivott persze ivott..először nyuszomuszo voltam bepörgette magát utána hirtelen filléres rbanc lettem. Hát velem ezt nem csinálja. Keressen egy süket társfüggő nőt!! Ő cseszett rá mert sokat kapott volna tőlem önzetlenül
3508. 35fd735e6f (válaszként erre: 3497. - E3bf3a7dde)
2017. dec. 5. 19:12
Igaz. Kibaszottul fáj. Rettenetes sok energia benne...sok év... és oda mindenem. Mist nagyon rossz :( manipulálnak mesterfokon. :)
3507. Smirnoff (válaszként erre: 3504. - E3bf3a7dde)
2017. dec. 5. 19:10
Akkor ő nem borderline, csak részegen hülye, és alapvetően piás.
3506. 35fd735e6f (válaszként erre: 3500. - Smirnoff)
2017. dec. 5. 19:10
Mit jelent a hasonló kórkép kedves Smirnoff ?
3505. 35fd735e6f (válaszként erre: 3502. - Smirnoff)
2017. dec. 5. 19:09
Szerintem alkohol hatására teljesen kifordulnak. Teljesen érted? Az enyém 20 évig masszívan ivott aneje mellett. Majd 8 évig nem ivott. De addigra már olyan volt az agya, hogy kevés alkohol is kiütötte. És semmire nem emlékezett...
2017. dec. 5. 19:06
Jozanul visszafogott és kedves. Minél többet iszik annál agresszivebb. Sokszor nem is emlékszik h miket mond. Saját magát pörgeti be.
3503. 35fd735e6f (válaszként erre: 3499. - E3bf3a7dde)
2017. dec. 5. 19:06
Mellettem nem nőzött. Szeretett, imádott mint senki más. Egyszerűen ha nem volt rajta a "hoppá" akkor meseszép perceink voltak. Szerencsejatekot nem szerette, labfétise volt, de a szexet szerette. Hol imádott, őszintén komolyan, reggelig beszélgettünk, együtt voltunk, hol meg ugy gyűlölt, mint ha nem is ő lenne. Amikor viszont rájőtt a depi, akkor kijött belőle igazán. Gyűlöllek, utállak..te szar...sorolhatnám. csak magamat ásnám alá, hogy mit kerestem mellette. Megalázott sokszor. Én csak békitgettem...szeretgettem..imádram. és rohadt féltékenyek alaptalanul. No kedves border Pasik, lehet ìrni ha valaki magára ismer. :) Én egy biztos, hogy tiszta szívből őszintén szerettem. És elment sok év után más nőhöz.
3502. Smirnoff (válaszként erre: 3501. - E3bf3a7dde)
2017. dec. 5. 17:48
Neki a részeg és a józan énje közt van ekkora különbség, vagy józanul is nagyok a váltások?
3501. e3bf3a7dde (válaszként erre: 3500. - Smirnoff)
2017. dec. 5. 17:44
Tudom h nem direkt bántott meg. Az ital hozza ki az őrültet belőle. Sajnos mi kezdettől elrontottuk a kapcsolatunkat én is bizonytalan voltam mert sokkal fiatalabb. Ezzel elbizonytalanitottam őt is. Nem tudtam önmagam lenni ezt érezte féltékeny volt nagyon. Sajnos pont akkor irt egy exem na ezt látva teljesen bizalmatlan lett. Mondta hogy képtelen bizni. Ettől kezdve rohadt féltékeny lett. Paranoiás. Sajnos három hete meg is fenyegetett leqrvázott. Persze részegen! Tudom h megbánta ..ismerem már annyira h szenved ez miatt. De nekem már ez nagyon sok. Belőlem is kihozta az indulatokat. Nem vagyok elég türelmes és már nem szeretem annyira.
3500. Smirnoff (válaszként erre: 3499. - E3bf3a7dde)
2017. dec. 5. 17:28

Ha kihasznált, hazudott, akkor az azért volt, mert egy szar alak, nem azért, mert borderline. A pia gyakoribb a b.-oknál, mint egyébként, de tudtommal a szerencsejáték nem. Ha direkt vadászik nőkre, hogy kihasználja őket, akkor gonosz. Ha "csak" borderline, akkor ha megbánt, nem direkt csinálja, hanem azért, mert a saját érzéseivel küzd.


Én nem vagyok boDRi :P de hasonló kórképpel tartanak számon. Hiába tudom, hogy van egy ilyen defektem, ha elragad egy érzés, én is kegyetlenül meg tudok bántani embereket. Viszont nem vagyok hülye, és nagyon is empatikus vagyok, szóval lehiggadva belátom az ilyesmit.

Nem gázoltam át soha senkin, és főleg nem használtam ki senkit. Attól még, hogy bolond vagyok, normális morális értékeim vannak. Hazudni szoktam, de nem többet, mint más, normális emberek.

Nekem sok szexpartnerem volt, ez nyilván összefüggésben van a defektemmel, de a szexfüggőség nagyon más dolog.


Ha van kérdésed, tedd fel bátran!

2017. dec. 5. 15:09

Az én bordim😀 azép lassan ovatosan ide akart költözni. Győzködött h mennyit sporolnánk igy. Sztem mellettem nőzött is kereste a következő áldozatát.piál is szerencsejátékos is. Sztem szexfüggő is. Ezt persze tagadta. Probált lehuzni alázni. Utána meg én voltam az isten nő! Nem mutatott be a barátainak ez sem véletlen. Egyik ismerőse mesélt rola. Hát elég csunya dokgokat. Adosságok hazugságok.stb.

Jovlenne egy bordi véleményét is meghallgatni ezekről.

3498. e9aeb5fb70 (válaszként erre: 3496. - Csikil4ny)
2017. dec. 5. 12:39
Te is hasonló utat jártál be. Ha a semmiből eléd kerül egy új dolog, felismered, nem tudod pontosan definiálni, kezelni, hogy mi, akkor tájékozódsz, utánanézel, körbejárod a témát. Ezt pont azért, nehogy tévútra szaladjál. Eközben szűkül a kör, esnek ki a jelöltek. Nagyon könnyű a kijelentések hibájába beleesni, és a profi, magasan funkcionáló bordiknak igen erős technikájuk van a félrevezetésben. Ezért kell mindig kételkedni és 25x ellenőrizni, igazolni. Rettenetesen sok apró jelet lehet összeszedni, de ezeket avatatlanként szinte észre se lehet venni, csak később kattan össze a látott kép egy kerek egésszé.
2017. dec. 5. 06:36
Imanka! Azért voltatok együtt évekig mert toleráltál elnézted a hülyeségeit. Azért vagy áldozat mert csak adtál és sokat tettél a kapcsolatért. Ezért fáj ennyire. Én szembeszálltam és meg is lettem fenyegetve! Addig kellünk amig bologatunk és nyalizunk. Probálj mielőbb tullépni!!!!
3496. csikil4ny (válaszként erre: 3488. - E9aeb5fb70)
2017. dec. 5. 04:39

Írhatnám azt, hogy elmebaj, hisz jobban födi a valóságot, de sértőnek titulálták és törölték a pszichiátriai szakkifejezések közül, jelen pillanatban személyiségzavarnak definiálják.


Én először nem kigugliztan, hanem pszichiáterrel konzultáltam és miután két orvos is ugyanazt a diagnózist állította fel tényleg elolvastam minden olvashatót a témában. Igaz, engem a mentális betegségek közül a skizofrénia érdekel. De van a családban nem diagnosztizált személy is, akit szintén megvizsgáltatnék, így csak kerülöm, amikor csak lehet.

3495. Smirnoff (válaszként erre: 3493. - E9aeb5fb70)
2017. dec. 4. 22:51
Már megint hülyeséget írsz. Kb. a wikipédiát sem olvastad el, úgy diagnosztizáltad a kollégádnál először a skizofréniát, utána meg boderline-nak minősítetted, és tényként hirdeted a hatalmas tapasztalatod.
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook