Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kismama update? fórum

Kismama update? (beszélgetős fórum)


2009. szept. 9. 14:37
Köszönöm a tanácsokat, megpróbálok vigyázni, remélem nem fogok gurulni 9 hónap múlva! :)
14. ében11 (válaszként erre: 11. - Majmocska)
2009. szept. 9. 14:02

én dolgoztam pocakkal-így hiába kívántam meg valamit-azt ettem amit becsomagoltam magamnak.

így csak a vége felé tömtem magam, amikor már otthon voltam.de volt tiltólista-pl a párom nem adott szénsavas vizet vagy üdítőt...úgy féltette a babót,mindig gyümölcsöket hozott :D

nah szülés előtt egy nappal kaptam a cukiból vagy 6-7 féle sütit abból nassoltam(mindet nem is tudtam volna megenni)

13. Első
2009. szept. 9. 14:00
Konkrét fajtát nem ajánlott. Azt ajánlotta, hogy cukor helyett édesítőt használjak. Én Süssinát használom.
12. majmocska (válaszként erre: 9. - Első)
2009. szept. 9. 13:58
Melyik fajtát ajánlotta a dietetikus?
2009. szept. 9. 13:57
Most megpróbálok majd jobban odafigyelni, mert tényleg egészségtelen a sok hízás. Sajnos az előző babavárásoknál állandóan éhes voltam. Most persze az a legfontosabb, hogy tényleg babát várjak, sajnos egy éve próbálkozunk, most talán összejött.
2009. szept. 9. 13:55
Szerintem nyugodtan eheted az update termékeket, nem lesz tőle nagyobb bajod, legfeljebb nem jön Rád annyi felesleg. Arról sem kell elfeledkezni, hogy a túlsúly nagyon nagy mértékben elősegíti a terhességi diabétesz kialakulását. Akkor pedig nagyon szigorú diétára fognak. Isten ments,hogy riogassalak, nem ez a szándékom, csak azért írtam, hogy nyugodt szívvel fogyaszthatod ezeket a termékeket. Persze az nem azt jelenti, hogy fogyókúrázni kell, mert az tényleg nem tesz jót a babának, amit megkívánsz nyugodtan edd meg! :-)
9. Első (válaszként erre: 4. - Majmocska)
2009. szept. 9. 13:54
Édesítőszerek mehetnek. Nekem terhességi cukorbetegségem van és a diabetológus ajánlotta az édesítőt.
8. ében11 (válaszként erre: 6. - Majmocska)
2009. szept. 9. 13:54
jah-így már értem az tényleg sok-még cipelni is megterhelő!
7. ében11 (válaszként erre: 5. - Majmocska)
2009. szept. 9. 13:53

az nem is olyan sok.én is kb. 12-14 kg híztam, inkább 14 mert az utolsó hónapban nem mértek meg.

de szülés után le is ment a java a maradék meg szopi alatt.

nekem azt mondta a védőnő a cukrozott kajákkal innivalókkal vigyázzak-szerintem az édesítővel is ugyanúgy-inkább a natúr dolgok!meg a túl sok tészta féle.

szóval változtattam az étrenden-egyrészt amit bírtam enni-inni, másrészt figyeltem a babának miből kellene.üdítő helyett pl. víz.csoki helyett egy szem gyümölcs, vagy valami mag.

2009. szept. 9. 13:50
Bocs, sajnos nem 14-16, hanem 24-26 kilót!!!
5. majmocska (válaszként erre: 3. - Ében11)
2009. szept. 9. 13:49
Nem a súlyomból akarok lefaragni, hanem a totális elhízásomat szeretném megakadályozni. Az előző két gyerkőccel 14-16 kilókat híztam.
4. majmocska (válaszként erre: 2. - Bichi)
2009. szept. 9. 13:48
És az édesítőszerekkel nem csinálok bajt?
2009. szept. 9. 13:48

a mostani súlyodból ne most akarj lefaragni.

én nem fogyóznék.

csak ne egyél édességet sok tésztát.

pl. gyümölcsös joghurt üdítők gyümölcslevek csoki keksz ilyesmik.

sok zöldség meg gyümölcs húsi.meg menj kismamatornára.

2. Bichi (válaszként erre: 1. - Majmocska)
2009. szept. 9. 13:47
Nyugodtan, hiszen semmi olyat nem eszel, amit nem kéne a baba mellett, és minden olyat ehetsz, ami egészséges :o)
2009. szept. 9. 13:45
Szóval a tények röviden: túlsúlyos vagyok és lehet, hogy kismama is. Csinálhatom az update diétát szerintetek? Ugyanis az első két gyermekemmel nagyon meghíztam terhesség alatt. Most nagyon nem szeretnék.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook