Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasplasztika tapasztalatok fórum

Hasplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: hasplasztikázók képei
6225. ClauDina
2009. jan. 14. 17:32
Voltam már Pesten a SOTE Nőgyógyászati Klinikáján ami a Baross utcánál van, de ott sem lett eredménye a kezelésnek.Éve kezelik a pjszmirigyem de egyszerűen nem tudják beállítani hogy normálisan működjön. Mindenesetre nem adom fel és harcolok, mert szeretnék egy pici családot:)
6224. lehotaine (válaszként erre: 6219. - ClauDina)
2009. jan. 14. 17:31

Szia!


Olvastam, hogy a hasad az én régi hasamhoz hasonlít. Megértem, hogy nem szereted, mert én is gyűlöltem. Két gyerkőcöm született császárral 2 év különbséggel. A lányom után elég jól visszafogytam akupunktúra segítségével, s a hasam is jól visszahúzódott. Pár hónap múlva újra terhes lettem a fiammal, aki 4,7 kg-mal született 2 év 1 nappal a lányom után. Ő rendezte át jobban a hasam, lett egy köldök és egy hasfali sérvem is a kötényhason kívül. Ezért nekem egy összetett műtétem volt, ahol az említett sérveken kívül hasizmot is kellett varrni.

A felépülésem probléma- és fájdalommentes volt szerencsére.


Én csak azt tudom mondani, ha babát szeretnétek, akkor érdemes mindenek előtt ezzel foglalkozni teljes erőbedobással, s ha emlékeim nem csalnak a diéta és a túlzott fogyókúra nem segíti a fogantatást. Ha tíz orvos mondja, hogy kevés vagy nincs esély, akkor fel kell keresni a következőt.

Fiatal vagy még, olyan nincs, hogy lehetetlen.

Ha a baba sikerült és szépen növöget, akkor ráérsz szervezni a plasztikai műtétet, mert szerintem sem érdemes terhesség előtt megcsináltatni, a gyerkőc úgyis átrendezné a feszes pocit.


Én szorítok Neked, hogy minden úgy sikerüljön, ahogy Te szeretnéd/Ti szeretnétek. Fel a fejjel és minden rendben lesz.


Szép estét!


Móni

6223. Moncsi66 (válaszként erre: 6222. - ClauDina)
2009. jan. 14. 17:13
Hidd el, hogy pontosan tudom, miről beszélsz. 8 év küzdelem után, lombikprogram segitségével születtek az ikreim. Mire terhes lettem, 120 kiló voltam. Lényeg: egyszerre egy dologra koncentrálj. Gyereket szeretnél? Irány a megfelelő orvos, aki tud segiteni. Aztán majd, ha sikeres, akkor jöhet a fogyókúra. Ezzel nem azt mondom, hogy ne figyelj a súlyodra közben (én a terhességet 120 kilóval kezdtem, de ugyanannyival is fejeztem be a 38. héten), de ha valóban a pajzsmirigy probléma miatt hizol és azt az orvosok helyrehozzák a babavállalás érdekében, igy két legyet ütsz egycsapásra, hisz a hizás okát is megszüntetik és jöhet a baba is!
6222. ClauDina
2009. jan. 14. 16:41
Köszi a bíztatást Moncsi. Tudom, hogy nem szabad feladni, csak amiken én átmentem a pajzsmirigy betegségem miatt az utóbbi 5évben azt nem kívánom senkinek. És a legrosszabb, hogy hiába való volt, semmi redménye. Igazságtalan ha belegondolok, hogy vannak nem akarnak gyereket és szülés után elhagyják őket, mások meg szeretnének és nem lehet! És a kg meg csak jönnek fel folyamatosan. Mit tegyek? mert elfogadni nem tudom így magam :-(
6221. Moncsi66 (válaszként erre: 6219. - ClauDina)
2009. jan. 14. 16:19
Szia! Hát szerintem sem érdemes szülés előtt megcsináltatni a hasad, főleg ha ilyen hizékony vagy. Az orvosnak pedig ne higyj, manapság már kevés olyan probléma van, ami akadályozza a gyermekvállalást, sok mindent meg lehet oldani. Pl. a János Kórházban van egy nagyon jó csapat, ugyan ott lombikbébivel is foglalkoznak, de nem ez az elsődleges náluk, előbb megpróbálják, hátha természetes úton is megy. Nagyon segitőkészek, kedvesek. Nehogy feladd! :-)
6220. ClauDina
2009. jan. 14. 13:06
az esetleges írás hibákért elnézést kérek, nagyon gyorsan gépeltem :-)
6219. ClauDina
2009. jan. 14. 13:01

Sziasztok.


Már régóta olvaslak titeket és megnéztem a képeiteket is. Csak ámulok és bámulok, hogy mennyire gyönyörű hasatok lett. Ha vmelyik képhez tudnám hasonlítani a hasamat akkor leginkább Móniéhoz (lehotaine) hasonlít.Viszont a baj az hogy nekem pajzsmirigy auluműködésem van és ezért híztam kb 25kg-t. Már a létező összes diétát kipróbáltam és több éven át folyamatosan jártam sportolni is, de sajnos eredménytelenül, sőt lassan lassan még jönnek fel rám a kg-k. A párom próbál nyugtatni azzal, hogy azt mondja hogy nem híztam sokat és hogy így is tetszek neki, de egy nő ezt látja és érzi is magán, amikor már nem fér bele a nadrágba ami még egy hónapja jó volt.. stb :( Az igazat megvallva már magamnak sem tetszem, szégyenlek belenézni a tükörbe. És rosszul esik ha az utcán odajönnek megkérdezni h tehes vagyok-e...nem, csak betegség miatt híztam meg.Hiába járok orvoshoz kezelésre már 19éves korom óta, a helyzet csak egyre rosszabb. Sokat gondolkoztam hogy én is elmennék megcsináltatni a hasamat, de tervben van hogy szeretnk majd kisbabát. Viszont az orvosom azt mondta hogy valószínűleg nem lehet babám, mert a pajzsmirigyem annyira alulműködik, hogy egyáltalán nincs mensesem. Viszont próbálkozunk meg ha mégis lehetne babám amit annyira szeretnénk akkor csak azután lenne érdemes megcsináltatnom a pocimat. Bocs hogy ennyire hosszúra sikeredett az üzim, csak szerettem volna hogy ha ismernétek a történetemet, mert olyan zárkózott vagyok hogy erről nem tudok snekivel sem beszélni. Úgy gondoltam hogy ti akik hasonló cipőben jártok/jártatok átudjátok érezni hogy mit érezhetek amikor az emberek megszólnak a kinézetem miatt(és ez nem függ a koromtól) :(

2009. jan. 14. 12:58

Sziasztok!

Jó soká sikerült jelentkeznem! Január 6.-án volt a műtét és 10.-én szombaton hazaengedtek. Nem voltam túl jól eddig sajnos most is elég gyenge vagyok. A köldököm nem lett az igazi, bevérzett és elhalt. Ma voltam kötéscserén mert váladékozik elég rendesen. De biztat a doktornő, hogy rendben lesz. Mostmár sikerül majd ideülnöm a géphez! Köszönöm, hogy szorítottatok nekem!!!

Raktam fel egy képet a galériába az a 3. napon készült még drainokkal! Puszi mindenkinek!!!

6217. lehotaine
2009. jan. 14. 09:24

Sziasztok!


Ígértem, hogy teszek fel képet Nektek.

Holnap lesz 3 hónapja, hogy műtöttek, én elégedett vagyok az eredménnyel. Remélem tartós marad az eredmény. Egyelőre sikerül tartani a súlyomat, sőt még pár kilót óvatosan szeretnék majd ledobni. Sosem voltam egy nádszál alkat, s az már nem is leszek, mert a fogyás így is elég nyomot hagyott az egyéb testrészeken is. (Ez is látható a képeken.)

Ettől függetlenül nem bántam meg a döntésemet, sőt kifejezetten boldog vagyok, hogy a második gyerkőc első születésnapjára már új pocakom lett.


Üdv Mindenkinek!


Móni

6216. Moncsi66
2009. jan. 13. 20:39
Macsekcica! Te ugyan már a kórházban vagy és ezt valószinűleg nem olvasod, de sok sikert a műtéthez és mihamarabb várunk vissza "élménybeszámolóval"!
6215. hencsy (válaszként erre: 6211. - Pink panther)
2009. jan. 13. 19:40

Szia,



ezzel a bedagadással én tegnap voltam így! ( bár nekem két gyerek mellett muszáj talpon lennem)És még estére is úgy fájt a hegem:-(

még ma reggel volt egy kis dagadás, de elmúlt..hmm..biztos rossz napja volt a pocimnak:-)))

6214. hencsy
2009. jan. 13. 19:38

Sziasztok!



..és mikortól lehet ülőfürdőzni?

6213. zsazso (válaszként erre: 6209. - Hencsy)
2009. jan. 13. 16:45

Szia Hencsy !


Szép a pocid már neked is !

Hason aludni kb 6 hetes korom óta tudok, de probálkozni kell kinek hogy megy ,ha kényelmes akkor maradsz csak ugy - ugyis.

Egyébként én is 2 hetes korom óta vezetek.

A sex az tényleg érdekes dolog az első időbe , ugy ahogy te is irtad - de hát megoldható !!

2009. jan. 13. 15:43
jaj, meg a hason való alvás is érdekelne...rég aludtam már egy igazán jót....
6211. pink panther (válaszként erre: 6210. - Hencsy)
2009. jan. 13. 15:42

szia Hencsy!

hát mindenképp be kell szereznem egy ilyet! köszönöm a segítséged.

én nemtom mi van velem ma, de úgy be vagyok dagadva, pedig nem ültem és nem is álltam sokáig...lehet hogy ez egy ilyen nap...? vagy pedig sokat ettem. remélem holnapra lemegy.


Szindike!


engem dec. 19-én műtöttek, jan. 5-én azt mondta a doki hogy nyugodtan vezethetek. bár, amíg a ki-és beszállás is gondot jelent, addig nem mertem megkísérelni a vezetést.


az ülőfürdőzés engem is érdekelne...tényleg, mikortól szabad?

6210. hencsy
2009. jan. 13. 13:36

Tünde!


Feltettem a haskötőt! 3 kép: egy kihózva, egyik oldala fehér, a másik testszínű. A vimkében az alábbi név van írva: SCUDOTEX.

Nemudom, hogy ez esetleg a márkát jelöli e, de hátha segít:-)



Pussz, Heni

6209. hencsy
2009. jan. 13. 13:20

Régi pocisok!


Mikortól lehet hason aludni úgy igazán és egy jó kis ülőfürdőt venni?

6208. hencsy
2009. jan. 13. 13:18

Sziasztok lányok, fiuk!



Macsekcica nagyon sok sikert, és kitartást kívánok én is!

Utólsó evést nekem is este 6-ig engedték, de csakúgy , mint Leddy én is csak 5-ig ettem, igaz mnimálisat, mert már a stressz az annyira bennem volt..



Bokica! A vizsgálatot, elvileg a saját háziorvosod kéri meg a területileg illetékes rendelőtől ( ahogy ez nállatok működik), a Szent Imrében adnak egy papírkát ami tartalmazza a kérést a háziorvos felé!



Drága Bigboy!


hmmm a sex?! Na nállunk az jó mulatság volt. Úgy ahogy mondod kissé light-ra kell fogni a dolgot. Én 2,5 hetesen tudtam kb.:-) de nállunk apa dolgozott:-)))) hogy ez pasi ügyben hogy műkszik? na azt az infót tőled várom - márcsak kíváncsiságból:-))De ezen már ráérsz akkor agonizálni!


Szindike!

Én most vagyok 1hónapos és 3 napos. Tudok vezetni, csak ne kelljen oldalra túl sokat forgolódni. Nekem az egésznapos üléstől is bedagad a pocim, hátmég ha vezetnék. De különbözőekvagyunk, van itt a fórumon vki, aki korábban már írta, hogy ő már vezet. Talán 2 hetes volt?! Vissza kéne olvasnom...


Tünde!


Bocsi, tegnap a lapin írtam azért sikerült úgy félre:-) kb 10 perc múlva felteszem a haskötőt fényképen:-)



Legyetek jók...

6207. leddy27 (válaszként erre: 6201. - Macsekcica)
2009. jan. 13. 11:45

Sziasztok!

Cica! Örülök, hogy te is sorra kerülsz mindjárt :)

A kórházban jó esetben kapsz ebédet, nyugodtan edd meg, azt mondják 6-ig lehet enni még valami lájtosat, de én asszem 5-ig ettem, utána már nem és azt is beosztottam, délre mentem, kaptam ebédet, a nagyját megettem, de a kompótot pár órával később, hogy valami még legyen bennem :)

6206. bokica
2009. jan. 13. 09:41
Sziasztok! Műtét előtt a vizsgálatokat a Szent I kórházban végzik el vagy a saját városodban? Macsekcica! Nagyon szorítok neked mire 14. du. megyek a Kelemen dokihoz te túl leszel a műtéten. Remélem az én időm is hamar eljön!
6205. zsazso (válaszként erre: 6201. - Macsekcica)
2009. jan. 13. 08:18

Sziasztok Lányok és Fiuk !


Macsekcica, végre eljött a te időd is , te aztán már igazán nagyon rég készülsz rá. Kivánom neked , hogy nagyon szép pocid legyen , és probléma mentessen gyógyulgass.

Kitartást ! Szoritunk érted !! Pussz. Zsuzsa

6204. Szindike
2009. jan. 13. 06:54

Sziasztok.:)

Az lenne a kérdésem hogy a műtét után kb.mennyi idővel lehet vezetni?? Úgy egész nap..:)

A másik..a gyomor tájékán kévő felesleggel tud a doki valamit kezdeni?Nem akar apadni a hasam..pedig rajta vagyok ezerrel..felülések... meg a kaját is minimálisra fogtam vissza..szóval lightos fogyókúra...:)Köszi előre is.sziaszok.

6203. Klau11 (válaszként erre: 6201. - Macsekcica)
2009. jan. 13. 00:00

Szia Drága!

Hát, remélem most már semmi sem áll az utadba.

Legjobbakat kívánom neked, neizgulj, minden oké lessz.

Mi nők mindent kibírunk.

Puszi és korai feléápülést/, visszatérést a hoxára.

Nagyon várunk vissza.

Klau

6202. bigboy
2009. jan. 12. 23:21

Macsekcica!


Szorítok neked nagyon!Az eredmény legyen olyan amilyet szeretnél!!!


Nagyon sok kitartást kívánok neked


Szia

Bigboy

2009. jan. 12. 23:03

Sziasztok Lányok és Fiúk!


Eddig nem mertem megírni a műtétem időpontját, mert attól rettegtem, hogy ez is elmarad.

Úgy döntöttem, az utolsó percig várok, mikor már nem valószínű, hogy bármi dugába döntheti:)


Tényleg remélem, hogy eljött végre az én időm, és 14-én túl leszek a műtéten:))))

Holnap fekszem be a Szent Imrébe, Kelemen doki fog műteni.


Szorítsatok nagyon nekem!!!!


Arra tudna nekem válszolni valaki, akita Szent Imrében műtöttek, hogy a műtét előtti napon hány óráig lehet enni?

Inni éjfélig lehet jó sokat, azt tudom!

6200. bigboy
2009. jan. 12. 22:25

Kedves Csajok!


Én csak fogyózom 1000-el:)))


Lassan elfogyok.Annyira örülök,hogy mindenki megszépül:)


Én is azon vagyok nagyon vadul.


Milyen hamar lehet szexelni a műtét után:Van tapasztalat?:))))


Bár tudom,hogy a pozíció más.:)))

Majd lusta szex lesz:)


Itt vagyok és figyelek minden részletet és beszámolót!


Bokica!


Ha kis szerencséd van akkor kb 2 hetet kell várnod a műtétig.De addig is van tennivaló rendesen.Vérvétel, aneszt., stb de a csajok akiknek már szép a pocakjuk jobban tudják ezt.


Pussz Mindenkinek

Bigboy

6199. Moncsi66 (válaszként erre: 6198. - Lurtaki)
2009. jan. 12. 21:18

Lurtaki

Köszönöm a biztatást, sokat segitettél! Kicsit megnyugodtam, mondjuk eddig azt hittem, két-három nappal műtét után már hazazsuppolnak! :-) De bizom magamban (és ahogy irtad az ikres anyukák harcedzettek), úgyhogy már alig várom, hogy vagdossanak! :-D

6198. lurtaki
2009. jan. 12. 20:35

Moncsi

Én most vagyok 1 hónapos, 5 napot voltam kórházban, már a műtét napján felkelhettem (10-kor műtöttek és kb 5-kor keltem fel), igaz 5x nem sikerült, mert szédültem, de a férjem segített, ha nincs ott ágytál lett volna. Este már egyedül keltem fel, de a nővér kikisért, éjjel már egyedül mentem. Simán sétálgattam már másnap, igaz a torkomat még megköszörülni sem bírtam, mert az borzasztóan fájt.Én csak a műtét napján kértem fájdalomcsillapítót, bár izmot is varrtak, de szerintem a császárhoz képest közel sem fájt annyira. Műtét után 1 héttel már egyedül voltam itthon a 3 fiammal (4,4,2 évesek), de mindenki megértette, hogy nem emelgethetek, még a 2 éves is, úgyhogy a Te gyerekeid pláne segíteni fognak. Főztem, porszívóztam, persze csak óvatosan, úgyhogy nem kell aggódnod szerintem a gyerekek miatt, egy ikres anyuka mindent kibír és megold... :-))) Mai napig nem emelgetem őket, szegény kicsi csak azt mondja, ha meglát, hogy "hasa, mama bibis" :-))) Szerintem ne aggódj, hanem vágj bele! (illetve a doki vágjon bele :-)))

6197. hencsy
2009. jan. 12. 20:18

Szia ünde!


lehet kissé gáz lesz ahogy írok, de lapitopiról csinálom a dolgot és még nem megy annyira:-)

Tényleg jó ez a haskötő érdemes megvenni szerintem. Majd holnap lefotózom és felteszem, hogy hogyan is néz ki:-)


Hogy telik az idő?!


Puszi Heni

6196. pink panther (válaszként erre: 6194. - Hencsy)
2009. jan. 12. 19:19

szia Hencsy!

hát egy ilyen haskötőre nekem is be kell invesztálnom! nincs az enyémmel sem semmi baj, csak az, hogy rajtam van :-))

majd eltipegek a gyógyboltba és beszerzek egyet. én mondom, hogy ez a csodakence tényleg nagyon jó! napról-napra szépül a hegecske! már nem undorodom úgy ránézni, mint eddig.

úgy tervezem, majd 19-én teszek fel új képet, ugyanis akkor leszek kereken 1 hónapos pockós! én is kíváncsi vagyok már, hogy mennyit javult a legutóbbi, "18 napos" óta, ha összehasonlítom.

és Ti hogy vagytok lányok-fiúk?

puszi mindenkinek, és szép estét! Tünde

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook